VÍTEJTE V TOMTO POSVÁTNÉM PROSTORU, KTERÝ JE VYTVOŘEN ZA ÚČELEM NAVRÁTIT PRINCIPY STVOŘENÍ A UKOTVIT JE DO SVÉ VLASTNÍ FYZICKÉ NÁDOBY, A TAK OBNOVIT PŮVODNÍ BOŽSKÝ PLÁN DOKONALOSTI. CÍLEM TÉTO SKUPINY SVĚTLA JE SLOUŽIT ZÁKONŮM OSVÍCENÉ PRAVDY A UKOTVIT TUTO OSVÍCENOU PRAVDU JAKO SJEDNOCENOU PLNĚ INTEGROVANOU POLARITU.

pátek 14. října 2016

Energetická matrice dne narození (osobní mayský kalendář). Kompas a ukazatel cesty. Poznej sám sebe.

Tato doba vytváří kompresi na přepracování rámce života včetně nevyřešených karmických konsekvencí a přináší nutkání dělat změny. Mayský Kalendář ukazuje optimální směr na cestě k Universální pravdě, která je uložena v naší buněčné paměti. V této době rozpomínání a poznávání sebe sama mohou být informace užitečné, snad i nezbytné a pomoci katalyzovat osobní transformaci. Osobní kalendář může být nástroj, jak poznat aspekty sebe sama, pochopit všechna životní období, uzavírání se, a nedůvěru k lidem transformovat v každém Teď a Tady v důvěru.

Vzhledem k zóně zapomnění a nevědomí máme o sobě mnoho nesprávných představ, blokujeme si vlastní unikátnost a potenciál. V tomto ohledu může být důležité znát svůj účel, pozadí inkarnace, základnu pro přepracování, klíčová témata, kterým jsme se rozhodli v tomto životě čelit. Znát svůj kin narození může znamenat znát výchozí bod a analýzu své životní dráhy. V den narození je každý člověk spojen s energií, která tomuto dni dominuje.

Koncept osobní matrice k nám hovoří skrze MOUDROST SVĚTLA A MOUDROST STÍNU. Není to prediktivní nástroj.

MOUDROST SVĚTLA pomáhá objevit naše know-how, pomáhá podívat se na problémy a situace z jiného úhlu pohledu a v případě potřeby začít věci opravovat. Můžeme si uvědomit, že některé z našich přesvědčení byly pouhou iluzí.

MOUDROST STÍNU tlumočí věci, které nevidíme, které jsou na nevědomé úrovni. Umožňuje feedback a předkládá přehlížené položky, nedokončené záležitosti, neuzdravené věci, podvědomé strachy, rozsudky, omezení, iluzorní kódy přesvědčení, omezující představy, vše co bylo přehlíženo a ignorováno.

Všechno, co má co do činění se STÍNY je spojeno s emocemi, což se může projevovat jako ukvapené reakce na lidi nebo situace. Jejich intenzita ukazuje na něco, co vyžaduje pozornost a restrukturalizaci. To je také to, co stojí v cestě usmíření se sebou a s lidmi. Emoce jsou sekundární reakce na něco nebo někoho. Pocity jsou prvotním projevem znalosti srdce. Ukazují směr. Slouží jako kompas.

Jakmile začnete pracovat se svými STÍNY, stáváte se transparentní. Nikdo vám nemůže ublížit, protože projekce druhých lidí kolem vás procházejí bez povšimnutí, bez spontánních reakcí, bez pocitů lítosti, zklamání či bolesti. Člověk, s kterým byste mohli být v konfliktu, s vámi nebude v rezonanci.

Kombinace Znamení a Tónu umožňují nový pohled na sebe, lidi a situace, iniciují nové kvality života, vytváří most do hlubokých vrstev paměti, aktivují vzpomínky, kdo jste, umožňují podívat se na problematiku z jiného úhlu - ze všech stran, kolik je lidí na planetě.

Je to cesta sebe-posílení se zaměřováním na konkrétní oblasti života. Každá energie dne má tendenci zaměřovat se na citlivá místa, na místa zranění. Energie se zaměřují na emoce, vztahy, partnerství, postoj oběti, všechny obavy, nechci-vědět-že, nechci-vidět-že, ego-hry atd. Tato doba nás nutí učinit krok k vyřešení problému, který nás trápí znovu a znovu. Shodit masky, osvobodit se z cizích scénářů, postojů, pravd, definicí a rolí, s kterými jsme se identifikovali. Spontánní reakce ukazují, do jaké míry se ztotožňujeme s rolí druhých lidí a přitom je to jednoduché, nemusíme hrát žádnou roli. Je nutné být sami sebou.

Každému je nyní dána možnost vyladit se na vše, co obsahuje energetické pole pokroku nebo na ty, kteří nedávají svou sílu pryč, nejsou pasivními jezdci energetických polí programování. Máme možnost vyladit se na vlastní melodii.

V současné době vytváříme lidský kolektiv – zdravý model společnosti lidí, kteří jsou psychicky a fyzicky silní a nezávislí. To vyžaduje vlastní práci, odhodlání, ochotu dosáhnout nezávislosti. Vytváříme místo, kde uznáváme jeden druhého, svou individuální sílu. Místo, kde se učíme být silní. Místo, kde nikdo nemá moc nad druhým. Místo, kde každý může sdílet a diskutovat. Jednu z mnoha možností, jak se podílet na vytváření takového paradigma předkládá koncept na těchto stránkách.
Vyhotovení osobní matrice více zde může být dobrou investicí a startem k tomu stát se vysokovibrační bytostí a naplnit vlastní potenciál.


www.mayskykalendar.blogspot.com
Lenka Sykorova

OSOBNÍ SLUŽBY

VÍTEJTE V MÉM POSVÁTNÉM PROSTORU 


OSOBNÍ MAYSKÁ MATRICE

V současné době vytváříme lidský kolektiv – zdravý model společnosti lidí, kteří jsou psychicky a fyzicky silní a nezávislí. To vyžaduje vlastní práci, odhodlání, ochotu dosáhnout nezávislosti. Vytváříme místo, kde uznáváme jeden druhého, svou individuální sílu. Místo, kde se učíme být silní. Místo, kde nikdo nemá moc nad druhým. Místo, kde každý může sdílet a diskutovat. Jednu z mnoha možností, jak se podílet na vytváření takového paradigma předkládá koncept na těchto stránkách.
Vyhotovení osobní matrice může být dobrou investicí a startem k tomu stát se vysokovibrační bytostí a naplnit vlastní potenciál. 

Je zpracována na základě data a času narození a odeslána v elektronické podobě do 1-5 pracovních dnů od platby (v závislosti na aktuální práci pro Vzestup). Obsahuje 10 stran informací, je součástí každodenních Poselství evoluční spirály 260 energií Mayského kalendáře. Čím více poznáváte své Já, stáváte se svobodní, svrchovaní a suverénní. Není to jednorázový koncept, ale slouží pro práci i mnoho let, dokud nejsme zcela svobodní a nezávislí. Než se rozhodnete pro vypracování více podrobností ZDE a ZDE.

1 datum narození 1.111.-

Informace pro plátce platebního příkazu: V případě, že jste provedli platbu a nebyla vám elektronicky zaslána osobní mayská matrice na základě emailové komunikace, zašlete konfirmaci platební transakce v pdf. formátu na lenkasykorova.art@gmail.com, aby byly platby spárovány. Matrice vám bude zaslána. Variabilní symbol - datum narození. 


Mayská Poselství jsou pro vás k dispozici každý den zdarma
 a přes systém časových limitů je můžete číst již od půlnoci. 
Překladatelská práva vyhrazena. Autor Lenka Sykorova ©
Autor nepovoluje žádnou výjimku vydávat texty webu 
Posvátný Mayský kalendář včetně osobních matric bez uvedení autora 
Lenka Sykorova a zdroje www.mayskykalendar.blogspot.com.

OSOBNÍ SEZENÍ

skype web kamera, telefon 
60 -120 minut 3000.- Kč 

Čím otevřenější jste, tím je přenos energie větší a váš posun rychlejší. Soukromé konzultace poskytují prostor pro jasné vedení. Jsou poskytovány v časech 10 hodin a v 15 hodin v pracovních dnech. V případě, že jste se rozhodli pro práci se mnou kontaktujte mě.

Do 24 hodin obdržíte potvrzení a naplánovaný termín a informace o platbě.

***
Vzhledem k tomu, že se věnuji nezištné službě, která není placená,
jsou platby za mé služby způsob, jak podpořit můj život.

Bankovní informace

2100837659/2010 Fio Banka
2100837659/2010 Fio Banka Slovensko

CZ4720100000002100837659
FIOBCZPPXXX

Zahraniční platby se řídí aktuálním devizovým kurzem
Kontakt : lenkasykorova.art@gmail.com

úterý 11. října 2016

Integrace NOVÝCH energií. Suverénní cesta. Svoboda.

Milovaní, 

jsme svědky vyvažování ženské a mužské energie a expanze Jednoty. Gridworkers a Gatekeepers přes vlastní životní podstatu překlápěli poslední 4 týdny staré mužské energie, energie ovládání, kontroly, chamtivosti a oddělenosti (planetární karma). Ti, kteří hrají temné role, se musí zcela přizpůsobit Světlu. Energeticky je vše hotové a pro každého z nich nezvratitelné. V realitě se projevuje vše se zpožděním. Není nikdo na planetě, kdo by nebyl těmito energiemi ovlivněn. Zcela se vymazává nadvláda staré mužské energie, která byla po tisíce let využívána egoisticky. Do Kolektivního Vědomí byla ukotvena po desetitisíci letech rovnováha, svoboda, expanze Jednoty, radosti, hojnosti. Každý z vás se unikátním způsobem podílí na vytváření zcela NOVÉHO způsobu života na planetě přes vlastní tvůrčí principy. 

Ženy i muži si nyní uvědomují nový význam svých rolí. Prioritou se stává právo na důstojný život v dostatku, svoboda, zodpovědná péče o životní prostředí, přírodu, planetu a lidskost. Lidská rasa je na pokraji neuvěřitelných odhalení. Budoucí události budou vyžadovat dobrou tělesnou i psychickou kondici. 

Od listopadu jsem otevřená občasným kolektivním setkáváním, kolektivnímu sdílení a vytváření Jednoty v době, která je náročná a kdy je tak důležitá vzájemná podpora, objetí, humor a otevřené srdce. Budu velmi poctěna a na tento nový způsob spolupráce a na každého z vás se velm těším! Přehled všech informací a poskytovaných služeb najdete na tomto blogu během týdne.

Mějte život naplněný Láskou, krásnými vztahy, hojností a zázraky! Oslavujte život! Požehnání a Lásku vám, vašim dětem a vašim nejbližším!

V Božské Lásce, Světle a Službě
Lenka

Lenka Sykorova
www.mayskykalendar.blogspot.com

Sdílení článku je vítáno v nezkrácené a neupravené podobě s uvedením zdroje.

neděle 9. října 2016

Pád starých časových os. Uvolnění globální karmy.

Milovaní,

dovolte mi sdílet aktualizaci, která je více méně osobní zprávou. Brána Podzimní Rovnodennosti 2012 byla důležitým počátkem, kdy jsme se mnozí přesunuli mimo své bydliště, Milované, přátele a rodinu.

Nyní byly ukončeny všechny mé práce v procesu Vzestupu poblíž Kladna. Poslední měsíc byl nejnáročnější od roku 2011. Padala atlantská karma (Gatekeepers také pracují s karmickou mříží). Jsem vyčerpaná. Po 4 letech jsem se včera mohla přesunout zpět do rodného města. Děkuji Milovaným přátelům Romaně a Petrovi za uzdravující harmonizaci.

Součástí inkarnačního plánu Wayshowers je procházení velmi mnoha zkušenostmi, aby byli schopní učit, předávat zkušenosti a vést ty, kteří nás osloví a kteří se rozhodnou pro Vzestup do vyšších frekvenčních úrovní. Mnozí budou těmito situacemi procházet stejně tak.

Chci vám všem hluboce poděkovat, že jste součástí mého života, za mnoho nádherných emailů, láskyplných myšlenek, nabídek pomoci a zpráv. Jste v mém srdci jako má nejbližší rodina. Miluji vás tak moc.

Každodenní mayská Poselství budou pro vás nyní k dispozici opět každý den. Všechny emaily a zprávy budou zodpovězeny během několika příštích dnů. Osobní kalendáře a on-line konzultace budu poskytovat od 17. 10., osobní konzultace (město Rakovník) později.

Zůstávejte naladěni na melodii své vnitřní pravdy. Začínáme žít ve světě, kde se zázraky stávají samozřejmostí, přání se manifestují tak rychle a Láska je čistá. Bůh je ve vás. Mnoho Lásky každému z vás.

V Božské Lásce, Světle a Službě
Lenka

Lenka Sykorova
www.mayskykalendar.blogspot.com

Budu vděčná za podporu mé práce. Děkuji vám.