VÍTEJTE V TOMTO POSVÁTNÉM PROSTORU, KTERÝ JE VYTVOŘEN ZA ÚČELEM NAVRÁTIT PRINCIPY STVOŘENÍ A UKOTVIT JE DO SVÉ VLASTNÍ FYZICKÉ NÁDOBY, A TAK OBNOVIT PŮVODNÍ BOŽSKÝ PLÁN DOKONALOSTI. CÍLEM TÉTO SKUPINY SVĚTLA JE SLOUŽIT ZÁKONŮM OSVÍCENÉ PRAVDY A UKOTVIT TUTO OSVÍCENOU PRAVDU JAKO SJEDNOCENOU PLNĚ INTEGROVANOU POLARITU.

neděle 2. července 2017

Nedělní globální meditace


Síla kolektivní energie a formy myšlení vytváří novou realitu. Je to pole snů – holografický odraz našich přesvědčení a srdce naplněné Láskou, co mění Iluzi. Každá změna, kterou provedeme u sebe, se odráží samozřejmě v kolektivní realitě celého světa. Všechny naše sny, přání, vize a víra mají vliv na oblast kolektivního pole snů. Zosobněním Vědomí Lásky přispíváme k manifestaci zázraků na Zemi. Tvořme společně v této dynamice novou DNA planetárního pole. Přemýšlejte o sobě, jako o někom, kdo transformuje energie, jako o nástroji transformace a čištění kolektivního pole planety. 

Pomozte otevírající se nové realitě spatřit světlo tohoto světa. Ať se vaše Vyšší Vědomí stane symbolem uzdravení a transformace na planetární cestě. Jste srdečně zváni k dnešní celosvětové meditaci v 17:11 a 20:11 SELČ. Lásku, Vděčnost, Poděkování & Požehnání všem zúčastněným. Magický zážitek při spojování srdcem a krásnou neděli. S Láskou Lenka Sykorova <3