VÍTEJTE V TOMTO POSVÁTNÉM PROSTORU, KTERÝ JE VYTVOŘEN ZA ÚČELEM NAVRÁTIT PRINCIPY STVOŘENÍ A UKOTVIT JE DO SVÉ VLASTNÍ FYZICKÉ NÁDOBY, A TAK OBNOVIT PŮVODNÍ BOŽSKÝ PLÁN DOKONALOSTI. CÍLEM TÉTO SKUPINY SVĚTLA JE SLOUŽIT ZÁKONŮM OSVÍCENÉ PRAVDY A UKOTVIT TUTO OSVÍCENOU PRAVDU JAKO SJEDNOCENOU PLNĚ INTEGROVANOU POLARITU.

neděle 9. července 2017

Nové kapitoly Stvoření. Nedělní meditace.

Milovaní,

vstupujeme do krásné nové zkušenosti, kde budeme zažívat vyšší chápání sebe sama jako Boha Stvořitele. Tím, jak mění fotonové vlny mikroúrovně našeho Já, měníme planetární, galaktické a Universální makroúrovně. Dochází k vyšším úrovním aktivace osobní/planetární  merkaby.

Půjdeme mnohem hlouběji do pochopení lidských interakcí a uvědomění, že každá myšlenka má energii tvoření a jakým způsobem pomáháme kotvit v lidské společnosti Jednotu a bezpodmínečnou Lásku. Všechno, co děláme pro sebe, děláme pro všechny. Mnoho lidí stále nechápe, že pohled na druhé, je pohled do zrcadla vnitřního Já. Hodnocení a připomínky jsou odrazem kódů přesvědčení a starého nastavení ega. Pokud neznáme inkarnační smlouvu druhých lidí, můžeme jen těžko hodnotit důvod jejich jednání. Interakce a reakce je tématem Nového cyklu.

Přinášíme Posvátné Universální šablony Nového způsobu Bytí, které se později stanou běžnou součástí života na Zemi. 

Ze srdce děkuji, že jste na mém blogu. Vděčnost vám všem za spoluvytváření grandiózního plánu Stvořitele. Vychutnávejte si vyšší úrovně Vzestupu.

Přidejte se k dnešní meditaci. Meditace trénuje mozek a otevírá Vědomí. Meditace ve stavu théta umožňuje prozření, probuzení, pochopení, prohlubuje se intuice a schopnost rozpomenutí na své kořeny. Meditace se záměrem manifestace umožňuje stavět svůj vlastní svět na vnitřní energii a na tomto základu stavět vnější svět. Je to způsob tréninku mysli se samoléčebnou silou, kdy se do těla vlévá Světelný proud ambrózie, klid a radost. Mnoho Lásky a krásnou neděli.


V Božské Lásce, Světle a Službě
Lenka

Lenka Sykorova
mayskykalendar.blogspot.com