VÍTEJTE V TOMTO POSVÁTNÉM PROSTORU, KTERÝ JE VYTVOŘEN ZA ÚČELEM NAVRÁTIT PRINCIPY STVOŘENÍ A UKOTVIT JE DO SVÉ VLASTNÍ FYZICKÉ NÁDOBY, A TAK OBNOVIT PŮVODNÍ BOŽSKÝ PLÁN DOKONALOSTI. CÍLEM TÉTO SKUPINY SVĚTLA JE SLOUŽIT ZÁKONŮM OSVÍCENÉ PRAVDY A UKOTVIT TUTO OSVÍCENOU PRAVDU JAKO SJEDNOCENOU PLNĚ INTEGROVANOU POLARITU.

pátek 18. srpna 2017

KNIHY

Tento blog je věnován stvoření Nové skutečnosti – Nové Země, kterou můžeme zažít díky práci na sobě a vnitřním kouzlům. Základem je čistá blaženost a radost vycházející zevnitř nás. Jsme všichni bytosti Božské Lásky, ztělesněním Lásky v lidském těle. Jsme zde, abychom poznávali a využívali svoji vnitřní sílu, porozuměli mnohem hlouběji smyslu tohoto života. Mnozí z nás sdílí své vědomosti, což pomáhá nám samotným i kolektivnímu životu. Učíme se stát se bystrými s ochotou a odhodláním ukazovat cestu. Je doba, kdy je nutné nacházet a rozvíjet své schopnosti a nejsme na to sami. Můžeme navázat zcela mimořádný vztah a prožít dobrodružství a radost se svými duchovními Průvodci.

Osobně s nimi zažívám někdy velmi krátké, někdy dlouhé rozhovory, doprovázejí mě cestou na nákup, při práci, jsou mým doprovodem při malování i v tichu přírody. Předávají mně nové myšlenky. Neměla jsem nikdy žádný návod, ale přirozeně toužila se s nimi seznámit. Neměla jsem návod, jak se spojit se svým nefyzickým doprovodem, oni sami mě postupně jemně vedli, jak zvýšit vibrace a otevřeli postupně mé Vědomí pro tento způsob spolupráce a také mě s laskavostí tento týden doporučili koupi několika knih, které možná již máte, a které mohou sloužit jako katalyzátor nebo spouštěč, a o které se s vámi postupně podělím.

S. Roman: Channeling. Jak se spojit se svým duchovním Průvodcem. Název této knihy je všeříkající, obsah je názorný návod, jak navázat spojení se svými Průvodci, kteří vás milují, se svým Vyšším Já, duší nebo se naučit channelovat bytosti z vyšších Sfér. Výhody této spolupráce poznáte v každodenním životě. Jako každá práce i tato vyžaduje učení, trpělivost a oddanost. Přeji vám krásné čtení, je-li pro vás inspirativní, a nádhernou alchymii zážitků s vašimi Průvodci. S Láskou Lenka.

P.S. V neděli se těším na společnou meditaci, která je významným urychlovačem dimenzionálního Přechodu.  Požehnání, že se spolu můžeme spojit tímto způsobem. Více info ZDE. Děkuji za vaše zážitky, o které se se mnou dělíte v emailech.

Přeji vám také magický zážitek procházení Bránou Zatmění Slunce 21/8 KAN 5 (energie dynamického růstu, hojnosti, bohatství, nových vztahů), která očišťuje hluboko uložené staré bolesti a usazeniny s kontinuálním vstupem do nové reality. Mějte úžasné léto!