VÍTEJTE V TOMTO POSVÁTNÉM PROSTORU, KTERÝ JE VYTVOŘEN ZA ÚČELEM NAVRÁTIT PRINCIPY STVOŘENÍ A UKOTVIT JE DO SVÉ VLASTNÍ FYZICKÉ NÁDOBY, A TAK OBNOVIT PŮVODNÍ BOŽSKÝ PLÁN DOKONALOSTI. CÍLEM TÉTO SKUPINY SVĚTLA JE SLOUŽIT ZÁKONŮM OSVÍCENÉ PRAVDY A UKOTVIT TUTO OSVÍCENOU PRAVDU JAKO SJEDNOCENOU PLNĚ INTEGROVANOU POLARITU.

pondělí 21. srpna 2017

KNIHY jako vibrační vzor

Buďte srdečně vítáni, a také vy, kteří jste na mém blogu poprvé. Jak se změny urychlují, všichni se snažíme dělat to nejlepší. Každý den přemýšlíme o cestě, kterou kráčíme a kterou sdílíme. Upřímně se domnívám, že jedním z nejvzácnějších okamžiků je, objeví-li člověk svoji Božskou Podstatu. Instinktivně víme, že se dříve nebo později tyto dveře otevřou pro každého. Chceme-li přejít z jedné reality do druhé, musíme změnit tisíce kódů přesvědčení. Jednou z velkých pomocí jsou jistojistě knihy Barbary Marciniak, které jsou vibračním vzorem. Každou změnou vibrace se mění chování. Dovolte mi podělit se o jednu z nich. Číst ji byl pro mě velký zážitek. Cesta Posílení je klenot mezi channelovanými materiály. Vděčnost a úcta za tento skvost. Obsah a myšlenky se mohou stát komfortním návodem jak uspořádat život, jak rozšířit Vědomí, osvojit si pětidimenzionální standardy a nasměrovat kroky na cestu ke šťastnému a naplněnému životu. O čem všem se můžete dozvědět?

- Vytváření reality, po které toužíte
- Právo plánovat a tvořit šťastný život
- Zvýšení povahy inteligence
- Vytváření nových území
- Zdraví je bohatství a klíč k dobrému imunitnímu systému
- Emocionální inteligence a vědomé vyživování zajišťuje soběstačnost
- Tělo je samoléčebný nástroj
- Nastavování hranic a respektování hranic druhých
- Být bohatý a moudrý
- Správné držení těla rozvíjí vědomou bytost, procvičování páteře (mozkomíšní mok)
- Hodně o stravě
- Muž a žena + partnerství
- Zvýšení vnímavosti a schopnost řídit realitu
- Nabídněte světu své vize a kreativitu
- Síla posvátné lidské sexuality, intimita sexuálního spojení
 ….a mnoho, mnoho krásných život měnících myšlenek

Lidská rodina potřebuje mírotvůrce, kteří mají v úctě posvátnost života. Pracovat s touto knihou bylo z mého pohledu odborníka na integraci polarity obohacujícím zážitkem. Přeji vám velké dobrodružství. Mnoho Lásky.