VÍTEJTE V TOMTO POSVÁTNÉM PROSTORU, KTERÝ JE VYTVOŘEN ZA ÚČELEM NAVRÁTIT PRINCIPY STVOŘENÍ A UKOTVIT JE DO SVÉ VLASTNÍ FYZICKÉ NÁDOBY, A TAK OBNOVIT PŮVODNÍ BOŽSKÝ PLÁN DOKONALOSTI. CÍLEM TÉTO SKUPINY SVĚTLA JE SLOUŽIT ZÁKONŮM OSVÍCENÉ PRAVDY A UKOTVIT TUTO OSVÍCENOU PRAVDU JAKO SJEDNOCENOU PLNĚ INTEGROVANOU POLARITU.

neděle 20. srpna 2017

SPOLEČNÁ GLOBÁLNÍ MEDITACE - PONDĚLÍ 21/8 VE 20:11 SELČ

Spojené Státy udávají celosvětově pravidla, kde se lidé bojí opustit systém nejvíce. Ve Spojených Státech je popření všudypřítomné s výsledkem, který tu vládne. Lidé si neváží ani života ani sebe, ani Země a v současné době cokoliv, co si neváží života ani Země, dojde ke krachu. Politická separace odděluje a snaží se zabránit všemu, co umožňuje objevit, co všechno máme jako lidi společného. Takže v podstatě k tomu budou "donuceni" v souladu s Božským plánem.

Aktuálním velkým Vesmírným spouštěčem planetárních a osobních změn pro integraci protipólů, prolomení překážek, syntetizování polarity a kotvení Jednoty je silný nosič Světla - Zatmění Slunce. Tento spouštěč rozvibrovává lidská energetická pole a podle zákona rezonance vytahuje na povrch často přehnané reakce. Tato Vesmírná perspektiva pomáhá uvolňovat Stíny a emoce, odstraňuje se mnoho vrstev. Lidé jsou si navzájem zrcadly, takže navzájem sami ze sebe vytahují Stínové archetypy. Je důležité uvědomit si, že nánosy v emocionálním těle existují nejen z tohoto života, ale energetický otisk obsahuje i minulé životy. Musíme si uvědomovat na jaké vibraci vibrujeme, protože nám to umožňuje převzít velení a řídit svůj život ladně a s lehkostí a svoji frekvenci ovlivňovat. Zakoušení vyšších frekvencí také znamená více sil a potenciálu. Připojme se všichni nejen k dnešní celosvětové meditaci v 17:11 a 20:11, ale také zítra ve 20:11 ke kolosální globální meditaci, více podrobností k zítřejší meditaci najdete v odkazu níže. Magenta a zlatá barva jsou mocné iniciační barvy a energie Srdce. Krásnou neděli, zážitky a mnoho Lásky.