VÍTEJTE V TOMTO POSVÁTNÉM PROSTORU, KTERÝ JE VYTVOŘEN ZA ÚČELEM NAVRÁTIT PRINCIPY STVOŘENÍ A UKOTVIT JE DO SVÉ VLASTNÍ FYZICKÉ NÁDOBY, A TAK OBNOVIT PŮVODNÍ BOŽSKÝ PLÁN DOKONALOSTI. CÍLEM TÉTO SKUPINY SVĚTLA JE SLOUŽIT ZÁKONŮM OSVÍCENÉ PRAVDY A UKOTVIT TUTO OSVÍCENOU PRAVDU JAKO SJEDNOCENOU PLNĚ INTEGROVANOU POLARITU.

neděle 10. září 2017

Celosvětové nedělní meditace pro harmonizaci změn

Poslední dny zažíváme velkou a velmi silnou restrukturalizaci nízkých úrovní. Jakkoliv se to může zdát tvrdé, vše je součástí plánů v plánech Velkého Plánu, a to, co se nyní odehrává, mám na mysli povodně a hurikány ve Spojených Státech, se děje pro nejvyšší dobro, aby mohlo dojít k odhalení, uzdravení lidstva a planety a vytvoření Jednoty přes soucit, lidskost a sounáležitost. Úkolem všech 144.000 dobrovolníků je nyní držet osobní vibraci co nejvyšší, abychom udrželi záměr přesunout se po klidné cestě do vyšších dimenzí. Tato speciální skupina je Světelná Rodina, která vytváří obrovský mechanizmus pro ukotvení Universální Lásky a do starého paradigma vnáší zcela nový život. Je to náročné a do konce roku intenzivní, nicméně jsme předurčeni k úspěchu. Naše zodpovědnost je velká, stejně jako náš úkol.

Věnujte trochu svého času a přidejte se k nám při dnešní celosvětové meditaci, která se stala pravidelným nedělním rituálem sjednocování pro stahování vysokého Světla na planetu, rituálem v našich osobních životech, který ovlivňuje alchymii planetárních změn. Držíme posvátný prostor v srdcích, aby přemostění probíhalo co nejjemněji a nejrychleji. Jsme tu, abychom sdíleli Světlo, kterým jsme požehnáni, Lásku, která září ze srdce na tuto planetu a umožnili tak všem, kteří si přejí, probudit se z hlubokého spánku a žít důstojným životem. Více info o meditaci ZDE. Mnoho Svaté Lásky & Zázraků.