VÍTEJTE V TOMTO POSVÁTNÉM PROSTORU, KTERÝ JE VYTVOŘEN ZA ÚČELEM NAVRÁTIT PRINCIPY STVOŘENÍ A UKOTVIT JE DO SVÉ VLASTNÍ FYZICKÉ NÁDOBY, A TAK OBNOVIT PŮVODNÍ BOŽSKÝ PLÁN DOKONALOSTI. CÍLEM TÉTO SKUPINY SVĚTLA JE SLOUŽIT ZÁKONŮM OSVÍCENÉ PRAVDY A UKOTVIT TUTO OSVÍCENOU PRAVDU JAKO SJEDNOCENOU PLNĚ INTEGROVANOU POLARITU.

středa 6. září 2017

Transkripce genů. Nastavení hranic.


Milovaní, nacházíme se v další z mnoha nádherných posvátných etap Přechodu, časovém bodu, kdy vnímáme mnohem hmatatelněji rozdvojování cest – časových os. Čas se ohýbá, roztahuje a proměňuje. Existují výpadky času nebo zrychlená časová období. Osobně jsem hodně v tichu, hodně v samotě, hodně v introspekci, pracuji hodně v přírodě a na slunci, které nese kódy planetárních změn. Zaměřujeme se každý den na energii skupiny, které pomáháme, kolektivní vědomí, stejně jako na fotony, které nesou informace přes Světlo Slunce, v kterém jsou zakódovány naše individuální Božské plány Evoluce a růstu. Stahování informací přes tělo pro planetu a populaci je skupinová práce a vyžaduje hodně času pro zpracování. To vše je přirozenou součástí cesty všech dobrovolníků a Strážců.

Stáváme se čím dál bdělejší, se zesilujícími fotonovými energiemi dochází čím dál více k uvědomění (mezi spánkem a bdělostí), že se postupně nacházíme v jiném (novém) těle. Vzestup je čas velké zodpovědnosti za svůj život, zdraví, čas sebe-studia, samo-studia, sebe-řízení.

Každý jsme jedinečný lidský unikát, a každý z nás nese koncept, který může být výzvou k probuzení. V této Evoluci jde o tzv. JEDNOTU RŮZNORODOSTI, zkušenost každého z nás má hodnotu, může být inspirací pro Celistvost, které musí být dosaženo ve všech oblastech: spirituální, mentální, emocionální i fyzické, které mnoho lidí nemá v rovnováze. 

Součástí Vzestupu jsou rozsáhlé změny zasahující do všech oblastí našeho života s kultivováním životní síly fyzického těla. Nejen epifýza, hemisféry a třetí oko jsou součástí fyzického těla a rozvíjíme je, abychom mohli využívat schopnosti a plnou verzi DNA, ale harmonizujeme a uzdravujeme také všechny orgány, kosti, klouby, svaly, hormony…..atd.


Lidé obecně vnímají své geny jako neměnitelné a zděděné. Existují geny, které jsou zodpovědné za náš životní styl a rodinnou anamnézu zdravotního stavu a nemocí. Avšak některé geny lze přeprogramovat pomocí cvičení a stravy, opravit, obnovit a vybudovat nové buňky = nové tělo novým životním stylem, transformovat nejen své geny, anulovat rodovou anamnézu a nemoci, dát všechny hodnoty (tlak, imunitu, glykemii, cholesterol…..) do rovnováhy a vybudovat v jakémkoliv věku naprosto zdravé tělo. Pomoci obnovit formu DNA.

Hodně se setkávám nejen na konzultacích, ale i kolem sebe s tím, že lidé hledají, jakým způsobem dělat změny, protože si uvědomují, že budík dávno dozvonil a tlačítko s odloženým buzením nefunguje. Také pro mě bylo důležité zařadit cvičení, které je mi nejpřirozenější a pracovat na změně genetiky a genově řízených metabolických procesů pro naprosté uzdravení, protože je to součástí celulární Evoluce. Je pravda, že fotony nám to vše usnadňují, nicméně se musíme podílet na změnách aktivně.

Jedním z nejrozšířenějších kódů přesvědčení je, že jsme odkázáni k pomalému a nevyhnutelnému zhoršování zdraví a stárnutí. Došlo ke globálnímu ochabování a odtržení od toho, co je nutné k tomu, aby byl člověk fyzicky a psychicky zdatný a plný síly v jakémkoliv věku. Ti z nás, kteří dávají svému zdraví nejvyšší pozornost, dbají na komplexnost. Záleží na každém, na co zaměřuje svoji pozornost. Vidím to na lidech, kteří nemají vnitřní ani fyzickou sílu, jejich energii, pohodlnosti, výmluvách, kondici, životní realitě, přitom se jedná o drobné a snadno korigovatelné změny.

Geny reagují na to, co jíme a jestli cvičíme. A pokud cvičíme (chytře cvičíme), pak zapnou určité biochemické reakce, které zapnou určité geny, které opraví a posílí tělo. Mnozí lidé se věnují jednomu z nejkomplexnějších umění – józe, která harmonizuje fyzické i psychické tělo včetně vnitřních orgánů. Ať už cvičíte pravidelně jakékoliv chytré cvičení, mělo by podpořit dosažení výsledků pro transformaci těla, kondice, úrovně energie během dne a snižovat rizikové faktory nemocí. Záleží jaké signální látky (hormony a neurotransmitery) vás ovládají …..adrenalin, dopamin, serotonin… pro takové cvičení se rozhodnete, protože pro vás bude přirozené, bude vycházet z vaší podstaty.

Osobně jsem se rozhodla, protože potřebuji pracovat více a připravujeme se na nové mise, pro strategické funkční cvičení celého těla, které mně vyhovuje, je efektivní, bezpečné, podporuje rychlý úbytek nadváhy, je motivací a zábavou s mojí rodinou, přináší rychlé výsledky a radost, pomáhá mi udržet kondici, aniž bych kdysi tušila, jaký výsledek může přinést minimalistické silové cvičení, dlouhé procházky a cvičení s vlastní váhou, strava s vysokým obsahem zdravých tuků, středním obsahem bílkovin, nízkým sacharidů + častější přerušované půsty. Silová cvičení pomáhají uzemňovat. Jsou vhodná pro muže i ženy v každém věku. Zkušenosti nás učily, jak těžké je být zcela zdravý. 

V knihách Marka Sissona (21 dní k celkové transformaci těla) můžete najít odpovědi, jak přeprogramovat dědičnou genetiku a zcela se uzdravit, proto jsem se rozhodla je sdílet. Než si je zakoupíte, věnujte v knihkupectví čas jejich prolistování, jestli je to opravdu cesta, po které si přejete jít. Věnujte čas jakémukoliv chytrému cvičení, které vede k sebe-posílení. Velmi mě překvapují názory, že běh, nebo silové cvičení není pro „duchovní“ lidi. Existuje neuvěřitelné množství mýtů.

Musíme rozšířit náš svět, být hloubaví a otevření k objevování. Mění se naše kódy přesvědčení, návyky, zvyky, myšlenky, ale mění se také strava během procesu Přechodu, podle vibrací. Jedním z faktorů je v jakém stavu je naše emocionální tělo, takovou si vybíráme stravu. Lidé, kteří nemají v rovnováze emocionální tělo, jí převážně hodně a zpracované produkty, často nejsou schopni přejít ze dne na den na méně jídla a výživnou stravu a pokud ano, pak se na ní neudrží, dokud nebudou jejich emoce v rovnováze. Sladkosti a přejídání jsou často náhražkou sebelásky v náročné Sféře nelásky.

Musíme mít pořád na paměti, že dimenzionální posun je PŘECHOD z jedné sady pravidel do druhé a každý v každém Teď a Tady pro sebe nachází aktuální ideál, který není konstantní. Důležitou roli hraje při změnách myšlení a myšlenkami lze uzdravovat tělo. Jak se cítíte, když vás někdo pochválí? Stejné blahodárné účinky má energie chvály pro vaše vlastní tělo.

Současná doba vyžaduje uvědomování sebehodnoty, sebeúcty, nastavení hranic. Osobně se setkávám s názorem, že být duchovní znamená muset být milý, že to je skutečná úroveň duchovnosti, a pokud nedostanou radu, o kterou žádali, hněvají se, když řeknu ne jejich manipulaci a dám přednost svému času a energii, ale je to jejich volba. Neposkytuji poradenství přes email, což mnohé rozzlobí jako malé děti, které nedostaly, co chtěly. Součástí našeho energetického pole mohou být jen ti, kteří respektují komplexně všechno to, kdo jsme. Mám velmi v úctě svoji cestu od roku 2011 a pokud vnímám, že nemám něco udělat, pak to nedělám a to bez vysvětlování. Ano, jsou to náročné časy a bylo potřeba udělat opravdu velkou oběť a obrovské množství věcí, abychom se dostali tam, kde jsme nyní – mnoho času, mnoho energie, mnoho celoživotního učení, mnoho vůle na cestě překážek, mnoho diskomfortu a tvrdé práce. Je přirozené hledat radu od někoho, o kom vnímáme, že nám ji poskytne. A stejně tak je přirozené požadovat finanční kompenzaci za poradenství, čas, úsilí a energii, které jsme vynaložili, abychom mohli odpovědi poskytovat. Pak můžeme mluvit o rovnováze. Musíme si ujasnit, co chceme sdílet a kdy už to přesahuje naše hranice. Jestliže chceme, aby naše energie proudila, musíme spolupracovat tímto způsobem. 

Mnoho věcí, které se jakoby zastavilo, se opět začne hýbat. Cítíme se motivováni, radostněji, vášnivě natěšeni na nové, jsme plně stabilní ve své síle a uzemněni v okamžiku přítomnosti. Buďte hodně v čistých energiích přírody, ve společnosti stromů a rostlin, buďte k sobě soucitní, protože čištění je opravdu hluboké, užívejte si života a ujasněte si, jakou chcete vytvořit vlastní realitu a co chcete ve svém životě nového. Mnoho Lásky.

V Božské Lásce, Světle a Službě
Lenka

Lenka Sykorova (c) 2017 mayskykalendar.blogspot.com
Zvažte poskytnutí daru pro práci, která inspiruje, posiluje a pomáhá vibračně růst. S vděčností děkuji.