VÍTEJTE V TOMTO POSVÁTNÉM PROSTORU, KTERÝ JE VYTVOŘEN ZA ÚČELEM NAVRÁTIT PRINCIPY STVOŘENÍ A UKOTVIT JE DO SVÉ VLASTNÍ FYZICKÉ NÁDOBY, A TAK OBNOVIT PŮVODNÍ BOŽSKÝ PLÁN DOKONALOSTI. CÍLEM TÉTO SKUPINY SVĚTLA JE SLOUŽIT ZÁKONŮM OSVÍCENÉ PRAVDY A UKOTVIT TUTO OSVÍCENOU PRAVDU JAKO SJEDNOCENOU PLNĚ INTEGROVANOU POLARITU.

neděle 1. října 2017

Jednota je osud Nové Země

Vesmír vysílá nová znamení a my jsme novými fotonovými vlnami modernizováni, jak se stěhujeme výš. Přizpůsobujeme se vyšším vibracím, což probíhá přes fyzikálně – chemické procesy. Mnozí z nás ze sebe dávají opravdu hodně a nejlepší způsob, jak asistovat v těchto dnech při aktuálních změnách, je trávit čas vyhříváním na Slunci ještě, než se budeme vrhat do roláků, šál a rukavic. Slunce je lék na všechno a příroda svět v souladu s mým vnitřním světem, který není závislý na vnějším světě v chaosu. Jsem hodně na čerstvém vzduchu v přírodě a hodně s rodinou venku. Mnoho věcí zůstává nedodělaných. Všechno je v nejlepším pořádku.

V těchto dnech můžete mít pocit nesnášenlivosti nízkovibračních úrovní. Osobně vnímám tento týden velkou náročnost pohybovat se mezi 3D lidmi, všimla jsem si, že i pohled na tyto lidi je náročný, působí jako „nemocní“ fyzicky nebo psychicky (odpojujeme se od nich vibračně). Vděčnost za všechny nepříjemné situace a zážitky, kterými nyní procházíme, naše duše čistí cestu.

Příznaků Vzestupu existuje velká spousta, energie tlačí z těla ven všechno, co není v zákrytu s vyšším zážitkem Nové Země. Špatný spánek v režimu „mnoho-probdělých-nocí“, extrémní únava, ztráta orientace v času, psychické přetížení. Chuť nedělat vůbec nic. Potřeba více sacharidů, tělo potřebuje hodně energie. Přibývání na váze. Deprese – vnější svět nemusí být v souladu s vaším vnitřním. Kreativita, kreativita, kreativita – vnitřní dítě si potřebuje hrát. Můžete vnímat změnu stravování, více uzemňující stravu – řepa, dýně, brambory a také živočišné proteiny; potřebu méně jíst nebo půsty pro odpočinek trávicího systému, jak se přizpůsobujeme vyššímu Světlu a tělo se stává krystalické.  Všimla jsem si rychlého růstu vlasů. Záleží na každém z nás, jak dobrou práci na sobě dělá. To všechno slouží jako další příprava pro budoucí trajektorii 2018 a záleží na aktuálním stavu těla.

Na cestě Vzestupu se k nám přidává mnoho nováčků, lidí s mnoha životními příběhy a zkušenostmi, různým zaměstnáním a chápáním. Začínají vidět realitu 3D. „Počkej, jsme v nějaké krabici! A kdo nás do ní dal?“ Není třeba věnovat pozornost těm, kteří manipulují svět.

Vnitřní ženská síla (muži/ženy) získává svoji svrchovanost a právoplatnost. Tyto energie se nyní vyvažují (článek na toto téma zůstává rozepsaný). Mnoho zranění z minulých vztahů bylo uzdraveno, takže se vaše srdce možná zaměřuje na nalezení nějakého zvláštního člověka pro vás.

Mnoho z nás slouží Vyšší vůli, naše osobní svobodná vůle této Vyšší vůli podléhá. Universální změny jsou prioritou. Přišli jsme vytvářet nový prostor pro lidstvo, každý svým vlastním vortexem, posvátným plamenem, který čistí astrální pláně a zvyšuje vibrace místa i lidí. Existuje mnoho pozemských portálů a Česko je jedním z kotevních bodů. Každý takový bod má svého Strážce - Světelný pilíř ztělesněný v lidské podobě. Předem bylo určeno, kde se budou nacházet nové meridiány Nové Země. Takže vítejte v Portálu Čech, kde se nachází velká moudrost a velká silná duchovní rodina kotvící Jednotu.

8/10 vstoupíme do Trecenia EB - zodpovědnost & suverenita. Máte-li v plánu nějaký podnikatelský záměr nebo projekt, buďte připraveni na úspěch, přijmout finanční úspěch a hojnost ve všech podobách. Jakmile je člověk zcela v souladu s Universálními zákony a principy Stvoření, je také v souladu s Božskou hojností a harmonií. Na této úrovni již nemusíte usilovně a tvrdě pracovat. Na této úrovni jste odevzdáni Božskému toku a Božskému původu s právoplatným dědictvím jako přirozeným stavem Bytí. To je ztělesnění Božské rovnováhy. Je-li energie EB vaším dnem narození, stejně jako mým, vychutnejte si vnitřní aktualizaci a další růst. 

Stále mějte na paměti, kdo jste a proč jste v tomto evolučním čase na Zemi. Vstupujeme do paradigma velkého otevřeného srdce a každá duše musí projít karmickou recyklací, absolucí a rozpuštěním všeho, co je nepravdivé v rámci deformací a iluzí a vydat se cestou absolutní čistoty a oddanosti, aby došlo k úplnému vnitřnímu sjednocení.

Odpojte se od všeho a všech, kteří vám způsobují emocionální nerovnováhu, pocit zranitelnosti nebo bezmoci. Vytáhnout Zemi z temnoty není lehký úkol, přesto posvátná proroctví a Božský plán o osvobození budou naplněny. Temnota slouží Světlu a vždycky sloužila. Lidé se musí naučit poznat s jakými kartami hraje temnota. Čas Vzestupu je hra buď/ anebo, co dáš, to se ti vrátí, kdo jinému jámu kopá….. Cokoliv není zarovnáno s Pátým rozměrem, je odsouzeno v nulovém bodu k odhalení a pádu. Tabuizované zóny osobních tajemství, alias třinácté komnaty, musí být uzdraveny. Buďme soucitní k nižším úrovním a neutrální a mírumilovní k těm, kteří se musí ještě hodně učit. Kdo nosí masky, nemůže růst a falešné záměry a záminky se musí proměnit v otevřenost – začít říkat věci, jak opravdu jsou a otevřít srdce i přesto, že životní okolnosti byly tvrdé. Lidé s nízkými vibracemi nemohou existovat ve vyšších vibračních úrovních. Zaměřování na vlastní integrační práci vás katapultuje do 5D, kdežto masky zůstávají maskami. 

Mnozí se naučili brát naši práci jako samozřejmost, ale samozřejmostí opravdu není. Mnoho požehnání všem hledačům pravdy. Oddávejte se chůzi po magické cestě, protože mnoho nečekaných zázraků na vás čeká v nejžádanější pozemské realitě!

Jste srdečně zváni k účasti na dnešní celosvětové meditaci v 17:11 a 20:11 SELČ, více ZDE. Inspirace pro meditaci je uvedena ZDE. Mnoho milující Lásky a krásné zážitky na vaší cestě.

V Božské Lásce, Světle a Službě
Lenka

Lenka Sykorova (c) 2017 mayskykalendar.blogspot.com
Zvažte poskytnutí daru pro práci, která inspiruje, posiluje a pomáhá vibračně růst. S vděčností děkuji.