VÍTEJTE V TOMTO POSVÁTNÉM PROSTORU, KTERÝ JE VYTVOŘEN ZA ÚČELEM NAVRÁTIT PRINCIPY STVOŘENÍ A UKOTVIT JE DO SVÉ VLASTNÍ FYZICKÉ NÁDOBY, A TAK OBNOVIT PŮVODNÍ BOŽSKÝ PLÁN DOKONALOSTI. CÍLEM TÉTO SKUPINY SVĚTLA JE SLOUŽIT ZÁKONŮM OSVÍCENÉ PRAVDY A UKOTVIT TUTO OSVÍCENOU PRAVDU JAKO SJEDNOCENOU PLNĚ INTEGROVANOU POLARITU.

pátek 13. října 2017

Kultivování Božské Ženské síly

Naše společná budoucnost není nastavena, což si musíme v těchto náročnějších časech stále uvědomovat. Globální realitu spoluvytváříme kolektivně. Dostatek lidí, kteří dokáží věřit v určitou realitu a představovat si ji – se stane skutečností. Bez ohledu na to, co kdo dělá, říká nebo píše, bezpodmínečná Láska je přirozený stav naší vyšší frekvence. Často žádná reakce je nejlepší reakce. Nižší úrovně ani Kolektivní Vědomí nemohou sabotovat vlny Nového Světla, náš pohled a srdce nejsou určena pro kontrolu a Nanebevzetí není určeno k debatě.

Srdce se spojují v čím dál větších počtech v nedělních celosvětových meditacích, což podporuje nejen náš osobní život a proces, ale také trénujeme telepatii. To je snazší v čisté energii přírody. Jsem hodně venku ponořena do aktuálních změn.

Přidejte se k nám v zážitku, kdy můžete vnímat, jak efekt vaší vlastní energie vytváří nový kolektivní záměr. Poděkování a Vděčnost za váš čas a vaši práci.

Vizualizujte si svět, jak ho chcete vidět: harmonie, Jednota, Láska a Světlo, kreativita jako nejvyšší priorita ve společnosti, čistý vzduch, voda, půda, hojnost čisté energie zdarma, a váš osobní sen. Podrobnosti ZDE. Mnoho Lásky a nádherné podzimní dny. 

Lenka Sykorova
mayskykalendar.blogspot.com

 ***

Příroda je prostředí, které miluji. Pomáhá mi čistit tělo i mysl.