VÍTEJTE V TOMTO POSVÁTNÉM PROSTORU, KTERÝ JE VYTVOŘEN ZA ÚČELEM NAVRÁTIT PRINCIPY STVOŘENÍ A UKOTVIT JE DO SVÉ VLASTNÍ FYZICKÉ NÁDOBY, A TAK OBNOVIT PŮVODNÍ BOŽSKÝ PLÁN DOKONALOSTI. CÍLEM TÉTO SKUPINY SVĚTLA JE SLOUŽIT ZÁKONŮM OSVÍCENÉ PRAVDY A UKOTVIT TUTO OSVÍCENOU PRAVDU JAKO SJEDNOCENOU PLNĚ INTEGROVANOU POLARITU.

pátek 20. října 2017

Změny běží na Lásce & Světle

Tento měsíc se rozhodl vyjádřit restrukturalizací babylonských programů (ego, manipulace, kontrola…) starých vztahových úrovní žena/muž, takže se v hustějších úrovních odehrává docela velké uzdravování. Láska přepisuje staré kódy přesvědčení a ego. Zůstat klidní, vědomí, neutrální, soustředění na své vlastní změny – v tom je velká spousta práce. Vděčnost neutralizuje bolest a utrpení. Konflikty lze rozpustit trpělivou Láskou. Změny běží na Lásce & Světle.

Máme před sebou Vlnu Chicchan, která přinese posun v naší Sluneční soustavě a to znamená odpojování duality, polaritních břemen, regenerace fyzického těla, nervové soustavy....nechte své Vyšší Já ukázat vám cestu tak, aby vaše vibrace byla v rezonanci s aktuálním posunem. Udržujte fyzickou, emocionální a duševní rovnováhu. Osobně si nedovedu představit jít cestu Vzestupu bez radosti, meditace, bez pohybu. 

Pro mnohé se nyní odehrávají nové životní výzvy a zrcadlový odraz se zvyšuje. Objevila jsem při cvičení krásnou metaforu. Při pohledu do zrcadla nevidíme tzv. posterior chain čili zadní svalový řetězec od horních krčních svalů až po hamstringy a pokud je nějaký sval v tomto řetězci ochablý, nemůžeme mít sílu, vzpřímenou páteř, sedět rovně, dělat dobře spoustu cviků. To samé se týká kódů přesvědčení, musíme vědomě hledat kódy, které jsou nefunkční pro další cestu a často hluboko skryté. 

Mnozí z nás představují nový archetyp – prototyp Nového Božského člověka přes svůj osobní posun. Většina z nás dává do procesu sebe sama a snaží se udržet cestu plynulou. Jsme Světlem Nového světa. Mnozí se naučili sledovat práci ostatních a zapomněli se učit. Práce s planetou je také vaše práce. Všechno je to otázka sebehodnoty. Ti, kteří skutečně pracují ze srdce, poskytují konzistentní práci s neuvěřitelnou vytrvalostí a vnitřní prací na sobě. Zbožňuji svoji práci, protože posiluje lidi, aby se stali Sluncem. Mám 7 let zkušeností, transformujících informací týkajících se posunu v běžném životě, ale Vzestup je zodpovědností každého. Moje cesta se stále rozšiřuje. Tato cesta poustevníka není pro každého, ale vychází z mého pravého Já. Jsem stevard, který pečuje o hladký let v určitém časovém úseku.

Ti, kteří mají aktivovanou inteligenci srdce nečině nepřehlíží, jak ti, kteří ukazují cestu zdolávají překážky, ale jejich vysoké stavy vděčnosti urychlují budování Jednoty. Mám ráda lidi, kteří podporují lidi, kteří dělají dobrou práci. Mám obrovskou vděčnost pro všechny, kteří si dovolují objevit svoji velkolepost a budují Novou Zemi.

V současné době jsem pracovně hodně na individuální úrovni, takže víkend budu venku. Rok 2017 je o soustředění na změny. Mayská Poselství jsou pro vás k dispozici 24/7 zdarma. Tvoří ucelený komplex na cestě sebe-posílení, takže klik na www. mayskykalendar.blogspot.com.  

společné meditaci. Jsem požehnána jít cestu s vámi. Posílám vám sílu a hřejivé teplo. Mnoho Lásky, brilantní osobní posun a klidný víkend, Milovaní!
Udržujeme atmosféru klidu. V neděli se spojujeme v 17:11 a 20:11 při naší

V Božské Lásce, Světle a Službě
Lenka

Lenka Sykorova (c) 2017 mayskykalendar.blogspot.com
Zvažte poskytnutí daru pro práci, která inspiruje, posiluje a pomáhá vibračně růst. S vděčností děkuji. Nechť se vám vaše laskavost a Láska mnohonásobně vrátí.