VÍTEJTE V TOMTO POSVÁTNÉM PROSTORU, KTERÝ JE VYTVOŘEN ZA ÚČELEM NAVRÁTIT PRINCIPY STVOŘENÍ A UKOTVIT JE DO SVÉ VLASTNÍ FYZICKÉ NÁDOBY, A TAK OBNOVIT PŮVODNÍ BOŽSKÝ PLÁN DOKONALOSTI. CÍLEM TÉTO SKUPINY SVĚTLA JE SLOUŽIT ZÁKONŮM OSVÍCENÉ PRAVDY A UKOTVIT TUTO OSVÍCENOU PRAVDU JAKO SJEDNOCENOU PLNĚ INTEGROVANOU POLARITU.

čtvrtek 21. prosince 2017

Oslava Světelné síly Slunce

21/12/17 je hlavním kosmologickým bodem nového galaktického počátku a jako v každém počátku se implementují nové iniciativy. Zimní Slunovrat je vyvrcholením všeho, co jsme se naučili. 

Je zde mnoho nádherných duší, které udělaly neuvěřitelné množství vnitřní práce, jejichž moudrost ještě zatím nespatřila světlo světa. Neuplatnily moudrost na široké úrovni. 

Slunovrat je energie ZROZENÍ - počátek nového galaktického roku. Přijímáme nové energie galaktického dědictví. Byl ukončen velký karmický cyklus s ukončováním individuální karmy v závislosti, kolik je každý schopen aktuálně uzdravovat. 

V dalších etapách Vzestupu budeme mimo jiné objevovat archetyp Božského Dítěte a vyšší Světelné principy. Půjdeme mnohem hlouběji (jako nikdy před tím) do sjednocení na všech úrovních a mnohem více poznávat sebe jako živý organizmus a projevovat dynamiku sebe sám/sebe sama svým vlastním osobitým způsobem. Můžeme si už nyní dělat drobné poznámky, na co se budeme zaměřovat individuálně. 

Konec roku 2017 je časem k uvědomění, jak se zarovnat s celistvým životem na základě velkého vnitřního uspořádání, na základě zkušeností a zážitků v lidském těle. Já sama jsem do tohoto procesu zapojena, protože mám spoustu vnitřní práce, aby bylo vše v souladu s nejvyšším dobrem. Je čas na kontemplativní prostor a na dovolenou. 

Ze srdce děkuji za společenství duchovních duší, za Lásku a dary, které podporují tuto práci. Přeji vám, aby energie Slunce podpořily vaše záměry a vize, váš život se odvíjel podle vašich radostných představ, aby duše mohla být dobře vyživována. Krásné Vánoce a Nový rok. Vděčnost, zázraky, požehnání & mnoho Lásky. 

V Božské Lásce, Světle a Službě
Lenka

Lenka Sykorova (c) 2017 mayskykalendar.blogspot.com