VÍTEJTE V TOMTO POSVÁTNÉM PROSTORU, KTERÝ JE VYTVOŘEN ZA ÚČELEM NAVRÁTIT PRINCIPY STVOŘENÍ A UKOTVIT JE DO SVÉ VLASTNÍ FYZICKÉ NÁDOBY, A TAK OBNOVIT PŮVODNÍ BOŽSKÝ PLÁN DOKONALOSTI. CÍLEM TÉTO SKUPINY SVĚTLA JE SLOUŽIT ZÁKONŮM OSVÍCENÉ PRAVDY A UKOTVIT TUTO OSVÍCENOU PRAVDU JAKO SJEDNOCENOU PLNĚ INTEGROVANOU POLARITU.

neděle 3. prosince 2017

Sjednocování s kolektivem

Příliv energií je silný, otevírá nové úrovně přítomnosti, Transformace a DNA. Solární aktivita může být náročná pro tělo, jak se otevírají nové galaktické geometrie, které mění Vědomí. Tyto nové kódy sdílíme s probouzejícím kolektivem, který se přesouvá do nového vibračního prostoru. Spojujeme se srdcem, bezpodmínečnou Láskou, trpělivostí s těmi, kteří spí. Kolektivem jsme postupně odhalováni. Osobně jsem soustředěná na své aktuální práce - globální vibrační práce přes spojování s přírodou jako vyrovnávacím polem organických čistých frekvencí bez vlivu elektrosmogu. Máme silný vibrační vliv na kolektiv. Nárůst přílivu 5D vibrací  směruje tělo  k odpočinku. Integrace aktuálních frekvencí probíhá v noci a během spánku v intenzivních fázích. Nižší vibrace hrají s nedorozuměním. Vyšší vibrace nic nesoudí a nejsou k nižším zážitkům připojeny. Vzestup se odehrává ve více vrstvách. Otevíráme nové úrovně, o které se budeme dělit se všemi, kteří jsou otevření přijímat galaktické duchovní vyznání. Zahajujeme nový cyklus vztahů se smyslem pro komunitní myšlení. Musíme zůstat ve své opravdovosti při setkání se všemi, protože vytváříme hojivé účinky při setkávání a to bez filtrů a projekce.

Připojte své srdce k nejvyšší moudrosti. Propojujeme se celosvětově srdcem i telepaticky a vytváříme harmonii, mír a rovnováhu během tohoto zrychlování Vzestupu. Každé srdce je vítáno. Meditujeme v 17:11 a 20:11 hod. Středoevropského času. Více ZDE. Požehnání, poděkování a vděčnost všem, kteří se účastní tohoto masivního projektu. Mnoho milující Lásky a krásnou adventní neděli. Lenka <3