VÍTEJTE V TOMTO POSVÁTNÉM PROSTORU, KTERÝ JE VYTVOŘEN ZA ÚČELEM NAVRÁTIT PRINCIPY STVOŘENÍ A UKOTVIT JE DO SVÉ VLASTNÍ FYZICKÉ NÁDOBY, A TAK OBNOVIT PŮVODNÍ BOŽSKÝ PLÁN DOKONALOSTI. CÍLEM TÉTO SKUPINY SVĚTLA JE SLOUŽIT ZÁKONŮM OSVÍCENÉ PRAVDY A UKOTVIT TUTO OSVÍCENOU PRAVDU JAKO SJEDNOCENOU PLNĚ INTEGROVANOU POLARITU.

sobota 30. prosince 2017

Společná meditace 31/12/2017

Přelom 2017/2018 je velmi silný, nezapomeňte, že systém se rozpadá a rozpouští se nižší vibrační reality, jsme plně zaměřeni na tuto kapitolu. Pomáháme při hojení lidských srdcí, meditace mají léčivé efekty. Sluneční příliv stimuluje dimenzionální posun, DNA a schopnosti (můžete vnímat horkost v čakrách dlaní a chodidel). Vyššími úrovněmi jsme žádáni, abychom procvičovali telepatii. Fotonické Světlo vyžaduje řád a pořádek. Sjednoťme se opět tuto neděli se záměrem vytvářet Jednotu. Připojme se k vytváření míru a radosti. 

Přeji vám radostný způsob, jak vyjádřit Lásku ke svému životu a vašim vlastním představám v příštím roce, který nese energii čísla 11. Nechť se otevřou zázraky  a všehohojnost ve vašem životě. Jste v mém srdci. Miluji vás tak moc. Lenka

MEDITACE více ZDE. Lenka Sykorova www.mayskykalendar.blogspot.com