VÍTEJTE V TOMTO POSVÁTNÉM PROSTORU, KTERÝ JE VYTVOŘEN ZA ÚČELEM NAVRÁTIT PRINCIPY STVOŘENÍ A UKOTVIT JE DO SVÉ VLASTNÍ FYZICKÉ NÁDOBY, A TAK OBNOVIT PŮVODNÍ BOŽSKÝ PLÁN DOKONALOSTI. CÍLEM TÉTO SKUPINY SVĚTLA JE SLOUŽIT ZÁKONŮM OSVÍCENÉ PRAVDY A UKOTVIT TUTO OSVÍCENOU PRAVDU JAKO SJEDNOCENOU PLNĚ INTEGROVANOU POLARITU.

neděle 21. ledna 2018

Vnitřní svět určuje, jak se pohybujete ve světě

Milovaní,
jsme tu, abychom přinesli Světlo na tuto planetu, každý do konkrétního obsahu. Jsme rozvodnou sítí soucitu, porozumění, pochopení a nesouzení – atributů, které jsou zapsány v naší energetické matrici a jsou pro nás zcela přirozené, jakmile se přeladíme na tento způsob vnímání, vytváříme neutralizační bod pro současné globální dění a pro všechny, kteří neprocházejí obdobím změn lehce. Božská Láska našich srdcí přivádí tuto infuzi do všeho Světelného, co zde stavíme, jak se probouzí mocná Bohyně v každém z nás.

Struktura temnoty a strachy není nic jiného než energie. Zvýšením soustředění na náš vnitřní svět mizí faktor tmy. Na otázku, jak dlouho bude existovat temná struktura - chemtrails, HAARP ovlivňování počasí, odpovídá Galaktický Tým: stále existuje velká převaha lidí, kteří soustředí myšlení na staré struktury, takže je také vytváří. Mnoho lidí se soustředí na umělou inteligenci a je odpojeno od Zdroje. Musíte se dostat na určitý práh, aby se globální realita překlopila do Jednoty. Jedním z velmi úspěšných faktorů jsou společné kolektivní meditace. Jste silní Tvůrci.

Pomáháme vytvářením své vlastní reality i v těchto časech turbulencí, jak procházíme čtvrtou dimenzionální hustotou – dimenzí zvýšeného chaosu, kdy všechno vychází na povrch. Mnozí čelí osobní karmě/ kolektivní karmě.

Toto vyplavování je intenzivní, pokud nejste uhnízděni plně ve svém těle. Všímejte si nepříjemných pocitů - budete unavení, neklidní, v depresi. Pokud se cítíte dobře, vědomi si účelu na Zemi, udržujete mysl v přítomnosti, to vám dává pocit uzemnění a okolní změny na vás nemají žádný vliv. Všechno se čistí a recykluje, aby odpovídalo Světlu nejvyššího výrazu Ducha v tomto intenzivním roce. Každá oblast života prochází transformací (účel-poslání, fyzické tělo, strava, všechny vztahy, prostředí v kterém žijeme, ekologický život v souladu s přírodou, kódy přesvědčení…..atd. atd., tím se zvyšuje Světelný kvocient, vaše charisma září, to je Mistrovská životní síla.

Počátek roku pro vás může být indicií, na čem třeba pracovat. Není možné stát a čekat, co se stane. Evoluční pohyb je vědomé vytváření přítomnosti – učíme se, jak se pohybovat komfortně výš ve fyzickém těle. Všimněte si, že když jste v přírodě, pohybujete se ve zcela spontánním proudu, směřujete k vaší nejvyšší expresi kreativního vyjádření, jste inspirováni, energetizováni a očišťováni. Vaše vnitřní dítě cítí radost na maximum. Tak přinášíte Nebe na Zemi, to je vaše esence. Vnímáte štěstí, dojetí, blaženost. Osobně jsem u vytržení z takových zážitků, ačkoliv mnozí vnímají tento zimní čas jako smutný. Protože dokážeme vnímat naši podstatu, uvědomujeme si vědomě vnitřní pocity, které nás vedou.

Musíme neustále přinášet vyšší perspektivu do této hustoty, která je zkreslená a kontrastní hrou Světla. Ale Stíny jsou stále důležité, abychom si uvědomovali, že je třeba držet se ve svém Středu a toho můžeme dosáhnout konstantním prováděním změn. Rok 2018 je velkým zaměřením na práci se Stíny (viz také osobní  Mayská matrice dne narození

Jak se na přelomu roku zvýšila Světelná energie a byla jsem nemocná, což byl upgread na nový Světelný subjekt a nový způsob bytí, bylo mi ukázáno, jak vést život mnohem hlouběji v souladu s přírodou, aktuálními změnami a moudrostí ženské síly To jsou zásady, kterými se budeme řídit během letošního roku i příštího roku.

Mnoho vejde do popředí v tomto roce, každý z vás s konkrétním tématem, na kterém je třeba pracovat pro dosažení Mistrovství. Jakmile jste zvládli sami sebe, budete pracovat na mnohem širší úrovni. Tomu předchází kultivování životní síly a toto téma budeme často procházet. Také je to součástí často kladených otázek na konzultacích, protože mnoho lidí se mě ptá, jak dosáhnout plné životní síly. Jak ji dosahovat? Samo-sebe-aktualizací. Stahujete z vysokých vibrací přicházejících z galaktického centra novou vlastní verzi sebe sama – aktualizace 24 hodin 7 dní v týdnu. Obživnete. Inovujete se. Obnovujete. Znovuobjevujete sami sebe.

Tělo neustále zrcadlí, pokud se necítíte komfortně, jaké životní změny udělat. Opravdu to není jen zaměřováním na duchovní texty. Takže pokud jste tak ještě neučinili, protože mnozí potřebují delší čas, je třeba aplikovat znalosti do života a zvládat změny kousek po kousku. Vzít si zpět suverenitu, prosperitu, pravomoc, svobodnou vůli. Já sama tím procházím od poloviny roku 2011, ale to ve skutečnosti není osobní život, ale součást služby tohoto aktuálního a posledního vtělení a lidé na kurzech/konzultacích se mě většinou ptají na způsob, jakým jsem řešila konkrétní situace a dosáhla plné životné síly a jakým způsobem jsem využívala AHA momenty. Krok za krokem na cestě sebeovládání. Naučíte se vybírat si situace. Pokud nějakou odmítáte, nebo plně nezvládáte, bude se vracet. Naučíte se vybírat si jaké reality chcete být součástí. Nejvyšší rezonance je vždy volba pro vás.

Lidé s průkopnickou službou jsou kanály pro nové informace a půjdou vždy v popředí, což přináší velmi hloubkovou práci, protože musí splňovat všechny aspekty zvládnutí polarity na této planetě. Mnoho zkreslení dochází v kontextu duchovních Mistrů z minulosti nebo s falešnou představou duchovního Mistra. Tento planetární Vzestup je něco zcela jiného.

Rok 2018 je rok zesílení a urychlení, takže ti, kteří pilně pracovali na dosažení životní síly, budou toto praktikovat v praxi, včetně zvládnutí externích reakcí. Podle toho si vytváříte fyzickou realitu. Vnitřní svět určuje, jak se pohybujete ve světě, jak zvládáte situace a výzvy.

Jakmile se zaměříte na svůj Střed...... ach můj Bože, je tam taková blaženost. Většina lidí je převážně rozptýlená, nepoužívá ji, jsou zaměřeni na externí informace, často duchovní, to je nyní populární. Každý musí najít cestu do vnitřního chrámu, do rezidence vnitřního domova, kde přebývá laskavé vedení. Pokud jste ještě nezvládli životní sílu, velmi doporučuji, protože příští roky budou mnohem, mnohem intenzivnější. Lidem, kteří nepůjdou v proudu změn, se nebude dařit a ani nemůže, protože nezvládli - nejsou v souladu s vibrační frekvencí nového člověka a vyššími standardy Světla.

Tělo je moudřejší než mysl. Využívá interní rozlišovací systém, zaměřte se na vše, co vám brání zvýšit zdraví a životní prosperitu – věci, které jsou prospěšné pro Vzestup, a které nejsou. Co není prospěšné pro vaše orgány. Není to ani alkohol, ani cigarety, ani zpracované potraviny. Velké uspořádání nastává v oblasti stravy. Všechno, co vytváří Světlo prospívá tělu, aby DNA byla v pořádku = organický a ekologický Vzestup. Tím, že vystoupíte ze všech anorganických forem výživy, budete stoupat ke Světlu jako Fénix.

Jsme tu, abychom využívali moudrost, autenticitu a Světelnou inteligenci. Jakmile se ztotožníme s plnou životní sílou, tuto energii cyklicky projektujeme do kolektivu. Tím, pomáháme překlápět polaritu do vyšší časové osy Jednoty. Je stále kladen důraz na umírnění a udržování osobního života. Opouštíme, dáváme si nové záměry, kde nechybí spontánní radost.

Procházíme obrovskými změnami, pomalu se budeme probouzet ze zimního spánku, přesto je to čas zpomalení a naslouchání vnitřnímu tichu. Vnitřní hlubina se stala silným majákem. Naučili jsme se mlčet, abychom se soustředili na další kroky, pracujeme na plném přijetí, vylepšení a zdokonalení sebe sama. Mnozí jsou nyní připraveni vstoupit do Božské Milosti, ale jen pokud budou zcela rozpuštěny veškeré lidské iluze. Není nic krásnějšího než síla Lásky. Vzestup je krásný zážitek soucitných sdílení, které mě často dojímají a přivádí k slzám.

Děkuji za příspěvky a dary. Vám, kteří jste podpořili v prosinci a lednu moji práci jakoukoliv částkou, bude v případě vašeho zájmu, poskytnuta podpora v podobě skype/telefon konzultace s 50% slevou nebo sníženo kurzovné Kurzu transformativní arteterapie. Motto roku 2018 je RADOST. Napište mi na email lenkasykorova.art@gmail.com. Děkuji za spojení s mnoha z vás, s krásnými dušemi, které si vybraly nelehký, ale krásný úkol v této Evoluci.

Galaktické Týmy nás podporují v organizování globálních meditací. Jste-li vedeni účastnit se, bude milé, pokud tak učiníte také dnes 21/1 v 17:11, 20:11 SEČ. Více popis ZDE. Mnoho Požehnání, Síly, Vděčnosti a Lásky. Jste v mém srdci. Miluji vás.

V Božské Lásce, Světle a Službě
Lenka

© 2018 Lenka Sykorova, mayskykalendar.blogspot.com 21/1
Děkuji za dary vděčnosti.