VÍTEJTE V TOMTO POSVÁTNÉM PROSTORU, KTERÝ JE VYTVOŘEN ZA ÚČELEM NAVRÁTIT PRINCIPY STVOŘENÍ A UKOTVIT JE DO SVÉ VLASTNÍ FYZICKÉ NÁDOBY, A TAK OBNOVIT PŮVODNÍ BOŽSKÝ PLÁN DOKONALOSTI. CÍLEM TÉTO SKUPINY SVĚTLA JE SLOUŽIT ZÁKONŮM OSVÍCENÉ PRAVDY A UKOTVIT TUTO OSVÍCENOU PRAVDU JAKO SJEDNOCENOU PLNĚ INTEGROVANOU POLARITU.

čtvrtek 22. února 2018

Kultivace životní síly

Buďte srdečně vítáni na mém blogu. Jsem poctěna, že jste nyní zde. Já Jsem tak velmi vděčná, že jdeme společně. Tyto stránky jsou navrženy tak, aby vám pomáhaly vytvářet rovnováhu v jakékoliv oblasti života. Jsem požehnána, pokud zde nacházíte inspiraci pro váš Vzestup. Je to moje bezvýhradná podpora vám, dar ze srdce v těchto bouřlivých časech, kdy už není čas na váhání, ale na posílení sebe sama, abychom zůstali soustředěni tváří tvář vysokému Světlu.

Přicházím opět v tomto týdnu, protože sama ve své fyzické podobě zažívám velké energetické výzvy v procesu, který stále zesiluje, což je součástí Božského plánu. Vše do sebe dokonale zapadá. Mnozí to cítíme, jak přes tělo prochází silné energie, což také pomáhá měnit naše těla. Nikdy před tím nebyla taková potřeba jít hluboko do svého těla, protože se nyní stěhujeme do mnohem hlubšího vnímání a tělesných pocitů. Přinášíme Světlo do tohoto dimenzionálního přechodu. Tato práce vyžaduje určité množství odvahy jít vpředu a procházet problematikou jako první, protože to je součástí cesty průkopníků.

Často se stává, že se řídíme tím, co prožívají druzí, co jsme si kde přečetli, co jsme slyšeli. Mnoho lidí stále sleduje různé channelingy, ale nemají čas sledovat svoji vlastní perspektivu, takže nejsou schopni sdílet své vlastní zkušenosti. Soustředí se na ty, kteří hovoří o Světle, kdo je více osvícený, kdo je nejlepší učitel, soustředí se pouze na ženský Božský princip a zapomínají se ponořit do své vlastní energetiky, do své vlastní alchymie. Někteří se nachází hlavou v oblacích. To není spojení s čistým Božským Zdrojem – vlastní podstatou, což jim brání vidět větší obraz na základě jejich kódů přesvědčení.

Je čas přesunout se do svého těla, do harmonie a čistit všechny fyzické usazeniny. Musíme si připomenout, že jsme zde s určitým cílem, každý se svým Světelným kvocientem, datem narození, jménem, unikátní misí, přitom součástí jednoho velkého celku. V současné době je proces pro mnoho duší procesem zesílení. Pohyb je faktorem úspěchu a některé duše jsou zde zodpovědné, aby vznikla Božská rovnováha.

Duše, které byly nebo jsou zatíženy určitými karmickými cykly, nemají paměť na zkušenosti, které by ovlivnily, jakým způsobem vystoupit z karmického zacyklení, kterému se říká reinkarnace. Je velký rozdíl mezi reinkarnací a vtělením. Vystoupení z karmických zacyklení je pro planetu velmi prospěšné a nezbytné, v kontextu pořádku na této planetě

Je zde hodně pracovníku Světla, kteří dělají obrovskou práci přes vlastní projev jako je třeba zpěv nebo se scházejí v různých skupinách. Pak je zde jiná skupina lidí, kteří asistují při změnách přes vlastní tělo. Všichni dohromady pracují na pádu starých časových os, falešné planetární kultury. Reinkarnované duše se probouzí o něco později. Existuje spousta informací, pokud chcete studovat podrobněji tato témata, věřím, že si pro sebe najdete ten správný zdroj.

Všichni jsme součástí velkého Božského plánu, ale záleží na každém z nás, jak reagujeme na potřebné změny a životní výzvy. První měsíce tohoto roku jsou pro mě osobně něčím zcela odlišným, i když podzim 2016 byl asi nejnáročnějším obdobím od roku 2011. Je to jako začít užívat nový lék.

Budoucí trajektorii v podstatě nelze předvídat, mám na mysli účinky Světla na tělo, i přes to, že cvičíme, naše stravování je dobré, náš životní proud je harmonický, odpočíváme, používáme kvalitní suplementy, každý den jsme v přírodě, meditujeme, tvoříme i přes to je cesta někdy nekomfortní, protože dostáváme nyní velmi vysoké dávky Světla.

Dobrovolníci, kteří na sebe vzali odpovědnost, kotví skrze vlastní Světlo a životní sílu do planety vysoké Světlo. Ti z vás, kteří to dělají, ví, o čem píši, protože vaše tělo vás vždy informuje o tom, co se děje. Opravdu dobře pečovat o tělo je nyní absolutní základ, a přes to z vlastní zkušenosti mohu sdílet, že jsem od ledna prošla nějakými drobnými fyzickými bolestmi včetně virózy, a to mě vedlo k mnohem hlubšímu soustředění na zprávy mého těla a k získání nových zkušeností. Ukazovat cestu znamená ulehčovat cestu lidskému kolektivu.

Takové zážitky hluboce mění naši realitu, protože reagujeme jinak než v minulosti navzdory tomu, že věci jsou mnohem náročnější. Tyto zážitky nás činní mnohem citlivější, jak tělo zpracovává tyto zážitky. Tělo zapíná určitý chemický proces, jak jsou stlačována jednotlivá tlačítka v těle a tělo se  přeprogramovává na buněčné úrovni (DNA), včetně nervového systému, a to celé může trvat třeba rok. Nervový systém může způsobovat problémy, jak dochází k upgreadu. Jakmile se zvýší vibrace vašeho těla (určitě to poznáte) nebo se setkáte s vibrací, která s vámi není v souladu, budete zažívat výzvy, abyste zvýšili svůj Světelný kvocient (často změna jídla, prostředí, lidí….), abyste se zvedli do nového vibračního stavu. V současné době jsou lidé hodně nemocní, protože mají problémy s vnitřními tělesnými zákony, což jim ukazuje jejich bloky, spíše reakce na určité vibrace.

Tělo je velmi adaptabilní, nicméně nás nekompromisně informuje, například přes bolest, že je potřeba udělat změnu v životě. Obzvlášť je důležité pro ty, jejímiž těly prochází velká spousta elektřiny, že existují z tohoto důvodů stavy podrážděnosti a bolesti, zatímco vaši přátelé nevnímají nic. Je to vysoká elektricko-magnetická vnímavost, co umožňuje proudění vysokého Světla přes tělo. Mnozí jsou nositeli vysoce elektromagnetických proudů, které fungují přes tělo, takže procházet nepříjemnými stavy znamená také hledat skryté bloky. Jedná se vlastně také o chemický Vzestup, přitom naše orgány se stávají zdravější a silnější. 

Tento způsob práce je velká pomoc pro lidské Vědomí. Být ve fyzickém těle v této evoluční fázi Země má dopad na odlehčení pro všechny. Integrace Lásky je to, čím pomáháme lidem, také v naší přítomnosti, ale pouze pokud je srdce otevřené. Pokud není srdce otevřené, můžete vnímat ohrožení.

Mnoho lidí se cítí mnohem komfortněji a v bezpečí v pohodlí zóny starého a známého. Pomyšlení, že budou muset expandovat v nich vzbuzuje ohrožení, jak na ně Světlo tlačí. Ve skutečnosti nejsou připraveni být zodpovědní za svůj život ve všehohojnosti. Každý z nich dělá svou práci na své úrovni, nemůžeme na ně tlačit. Proces Vzestupu je proces probuzení, nikoliv opuštění fyzického těla, jak jsem dostala minulý týden otázku.

Změna v roce 2018 nás velmi zjemňuje, děláme mnohem jemnější pohyby, vybíráme si mnohem jemnější každodenní rutinu, je to velmi osobní proces a nemůžeme se srovnávat s nikým.

Kultivace životní síly nyní předkládá nové šablony galaktického člověka. Takže pro ty z vás, kteří jste na této cestě znamená, že se musíte stát čistou nádobou a jste k tomu vnitřně vedeni. Každý nový kosmický impuls vytváří nový život – informuje novým způsobem skrze těla těch, kteří slouží jako planetární server po celou dobu života. Celý Božský plán dohlíží na tuto realizaci, zatímco žijeme své lidské životy a upravujeme svůj život v souladu s tímto plánem. Je velmi málo lidí, kteří jsou opravdu na úrovni přeměňování evolučního procesu. 

Aktivace životní síly: toto se týká lidí, kteří zde působí jako spouštěcí bod aktivace a uvolnění určitých energetických struktur, nebo harmonizace vybraných energetických míst. Jak je planeta přelidněná a často uvolňuje svoji energii přes sopečnou činnost a zemětřesení, nebo uměle vytvářené války, jejich těla minimalizují tyto dopady a také planeta sama vytváří přírodní katastrofy jako způsob uvolnění a čištění, takže tito lidé ovlivňují Božský plán tím, že vyrovnávají vysoké příchozí Světlo přes vlastní tělo.

Osobně vnímám toto vyrovnávaní a nový dynamický nárůst nyní každý den, což vyžaduje vysokou kultivaci životní síly a přizpůsobení se životnímu proudu. Takových lidí je po celé planetě mnoho. Je to společná snaha bytostí, které se dobrovolně přihlásily do tohoto Universálního posunu a pomáhají lidské rodině. Působí jako aktivační body. Naše těla musí zůstat silná a zdravá, což obsahuje každodenní cvičení, takže pokud vnímáte silné přívaly, existuje spousta cvičení, meditace, jóga, dechová cvičení…dlouhé výlety do přírody - to udržuje také nervovou soustavu a  přes nohy se do země stahuje přebytek elektřiny.

Pokud se cítíte mimo svoji rovnováhu, pak je to skvělá příležitost začít kultivovat tělo a životní sílu, protože to vyžaduje fyzickou připravenost na další fáze Vzestupu. Také já jsem začala od nuly, ani mně se nechtělo zpočátku cvičit a každodenní rutina se stala krásnou součástí mých dnů včetně spousty energie. Tělo získalo zpět svoji sílu energetickou i fyzickou a přitom pryč jsou dny, kdy jsem na sebe dokázala tvrdě tlačit, být aktivní.

Přicházející moudrost ženského principu přináší jiný pohled a novou etiku. Ženská energie (to se také týká mužů) nás učí dělat vše pro nejvyšší dobro všech v Božském načasování a zarovnání s přirozenými cykly a moudrostí těla.

Pokud cítíte bolest určitých částí těla, pak můžete využít vlastní stimulaci určitých bodů (osobně nechci masáž od klasických masérů). Vlastní stimulace těchto tělesných bodů přivádí do bolestivých míst Lásku. Všechna zraněná místa na těle jsme zapomněli hladit. Mnozí utrpěli často velké trauma, které je usazeno v aurickém poli, nebo se přesune do fyzického těla. Bolest je vždy zpráva a poselství.

Poselství Bohyně nás vrací k přírodnímu životu a my se o našem fyzickém těle musíme ještě hodně učit, ale důvěra vlastnímu tělu nás povede po správné cestě. Tělo má vrozenou moudrost a funguje svým vlastním přirozeným způsobem. Pokud máte zpočátku problémy uvést cvičení do praxe, dlouhé procházky a dechová cvičení jsou minimum a pro začátek dobrou volbou.

Děkuji za podporu mé práce. Hluboce si vážím vašich příspěvků. Chcete-li si se mnou domluvit individuální setkání pro váš posun, on-line konzultace najdete na mých stránkách. Možná se uvidíme osobně na kurzu Arteterapie. Velmi se na vás těším, je to nádherná spolupráce. Brzy na shledanou opět zde. Zářivé dny a mnoho milující Lásky.

V Božské Lásce, Světle a Službě
Lenka

22/2 2018 © Lenka Sykorova mayskykalendar.blogspot.com
Požehnání a vděčnost za vaši velkorysou podporu. Děkuji.