VÍTEJTE V TOMTO POSVÁTNÉM PROSTORU, KTERÝ JE VYTVOŘEN ZA ÚČELEM NAVRÁTIT PRINCIPY STVOŘENÍ A UKOTVIT JE DO SVÉ VLASTNÍ FYZICKÉ NÁDOBY, A TAK OBNOVIT PŮVODNÍ BOŽSKÝ PLÁN DOKONALOSTI. CÍLEM TÉTO SKUPINY SVĚTLA JE SLOUŽIT ZÁKONŮM OSVÍCENÉ PRAVDY A UKOTVIT TUTO OSVÍCENOU PRAVDU JAKO SJEDNOCENOU PLNĚ INTEGROVANOU POLARITU.

úterý 13. března 2018

KONTAKT

VÍTEJTE V MÉM POSVÁTNÉM PROSTORU Jmenuji se Lenka Sykorova. Jsem průvodce Vzestupem a změnou Vědomí na Zemi; Strážce krystalické frekvence a Světelný pilíř v Česku. Pracuji prostřednictvím Mayské kosmologie, pravidelných aktualizací a uměleckých děl. Jsem vtělena za účelem vrátit Principy prvotního Stvoření. Držím Světlo pro všechny Vzestupující, a také abych pomohla naplnit Božský Plán. V této inkarnaci používám své občanské jméno. Pocházím z Rodiny Světla Elohim. Pracuji s fialovým paprskem Mistra Saint Germaina. Mé Světlo vychází také z magentové a zlaté esence Božské Lásky. 

***
Všichni dobrovolníci jsou držitelé specifické frekvence každý v určité zemi. 
Jejich posláním je sjednotit všechny aspekty života novým způsobem a 
za účelem pomoci Matce Zemi a sloučení Hvězdného a Lidského JÁ. 
Přišli spoluvytvářet s obyvateli Země způsobem
jako se nikdy před tím nestalo.

***
JÁ JSEM Mistrovská duše, která se rozhodla prostřednictvím vlastního tréninku v mnoha 
inkarnacích, prostřednictvím odvahy, vytrvalosti a sebeovládání pomáhat najít vedení, řešení.
JÁ JSEM naprosto neutrální a o své dosažené zkušenosti, včetně dosažení síly, svobody a sebeovládání, se dělím s druhými prostřednictvím svého vlastního učení. Jsem zkušená ve vedení procesem Vzestupu a naladěním na jednotlivce odrážím jejich sílu. Cesta zahrnuje dosažení integrace polarity, alchymistického vztahu a také všech vztahů s lidmi v mém životě. 

Jsem poctěna, že mohu sdílet svoji cestu a Světlo.
Nespolupracuji s žádnou organizací, nemám nic společného s New Age. 
Tato mise pomáhá kolektivnímu Vědomí a je z 80% poskytovaná zdarma. Pokud vám pomáhá
tato práce, prosím podpořte ji. 

***

LENKASYKOROVA.ART@GMAIL.COM