VÍTEJTE V TOMTO POSVÁTNÉM PROSTORU, KTERÝ JE VYTVOŘEN ZA ÚČELEM NAVRÁTIT PRINCIPY STVOŘENÍ A UKOTVIT JE DO SVÉ VLASTNÍ FYZICKÉ NÁDOBY, A TAK OBNOVIT PŮVODNÍ BOŽSKÝ PLÁN DOKONALOSTI. CÍLEM TÉTO SKUPINY SVĚTLA JE SLOUŽIT ZÁKONŮM OSVÍCENÉ PRAVDY A UKOTVIT TUTO OSVÍCENOU PRAVDU JAKO SJEDNOCENOU PLNĚ INTEGROVANOU POLARITU.

čtvrtek 31. května 2018

VYŠŠÍ MOUDROST - ZÁSADA TVOŘENÍ

Vážení Vzestoupení, buďte srdečně vítáni v naší společné době iniciace kosmické Jednoty, což bychom jinými slovy mohli popsat jako obnova a ovládání životní cesty. V dalších etapách se budeme zaměřovat na vyšší moudrost jako zásady tvoření.

Po dokončení další fáze, jsme dostali čas na doladění jako přípravu na další vyšší ztělesnění. Mnoho z nás bylo „staženo“, abychom porodili své vyšší úrovně. 

Této nové explozi předchází imploze, stažení do svého středu. Ztělesnění svobodného Ducha vyžaduje naprosté osvobození….. jak přežiji a jestli přežiji. Musíme se naučit přestat spoléhat na jistoty, je to stále cesta do neznáma. Takové období je vždy trochu frustrující, díváme-li se na ně z pohledu jedné z našich částí, a to je člověk. Toto stažení je období velmi málo práce pro ostatní, ale čas poustevnictví, kdy zpomalíme. Některé fáze jsou náročné přesto úsměvné, jako by nám Stvořitel poklepal na rameno, že přišel čas ponořit se do sebe, přestavět své Já a rozšířit potenciál. Někdy je to úplná ztráta vůle, odevzdání a velká, velká důvěra. Ve vyšších úrovních vše potřebné přichází bez touhy, je to bezpodmínečné. Pokud tím procházíte, věřte, že jste na té nejlepší cestě. Uvolněním starého někdy mohou téct slzy, ale po tomto uvolnění je to jako udělat místo novému a probudit se v nové krásné krajině. Existují etapy, kdy se dostaneme na určitý práh, kde proběhne vyšší stupeň vnitřní iniciace a my jdeme ještě do větší hloubky. Posvátný čas, než si stáhneme své vyšší úrovně, protože jsme na cestě osvobození Ženské Bohyně, Ducha Svatého jako esence nového života.

Pokud jste se rozhodli jít cestou Vzestupu, můžete mít nyní pocit, že jste připraveni jít cestou výších stavů do další transformace, transmutace a transfigurace do vyšších stavů probuzení a celistvého Vědomí. Mnozí jste si jistě všimli svého každodenního posunu, který se děje uvnitř vás. Je to opravdu neuvěřitelné, jak rychle se měníme. Osvobozujeme všechno, co nám brání v rozšíření Vědomí. Lidé, kteří žijí ve stále stejné realitě si uvědomují, že se prakticky nic nemění, přesto Láska a Světlo dosahují v současnosti velké expanze. Ale to neznamená, že nejsou také oni schopni expandovat a dotknout se kosmických bran a plně integrovat změny, zvládnout strachy. Nemusí to cítit tak hluboce a intenzivně, protože každý má své etapy Vzestupu. Každý absorbuje na své cestě to, co je právě potřeba.

Mnozí z nás procházejí jakousi kontrolou Přítomnosti, protože padají Závoje, lidem se postupně vrací paměť a prapaměť a přes naši práci se setkávají s novým myšlením a učením. Kdykoliv se otevřou vyšší Světelné úrovně, jsme jako magnet pro kontrolní úrovně, které nemůžeme a ani nechceme opravovat. Nemůžeme měnit svět, dokud jsme ho zcela nepřijali. Ti, kteří se objevují na naší cestě, nám pomáhají růst. Naučit se reagovat ze stavu neutrality vyžaduje trénink a disciplínu jako způsob, jak posílit sebe sama, protože často vzniká ve starém způsobu myšlení odpor. Meditace a prodýchání může v počátcích pomoci.

Je přirozené, že nějakou dobu trvá, než se přeladí vibrace. Je to součástí cesty, děje se to, dokud není každá aktuální aktualizace akceptována, dokončena a integrována. Mohli bychom to také přirovnat k porodním kontrakcím, než dojde k porodu nového Já, abychom se tak mohli dostat na další evoluční úroveň, protože se stáváme součástí galaktické rodiny.

Procházíme fotonovým pásem a nacházíme se na místě, kde jsme stále více vyrovnáváni uvnitř. Každý se v současné době mění na své vlastní úrovni vyjádření své podstaty, a to jako nikdy před tím. Mnozí mají ve svém životě spoustu otazníků, jak se proces bude vyvíjet dál. Celý lidský kolektiv byl vibračně pozvednut. Nyní každý prochází dál svojí naplánovanou inkarnční smlouvou. 

Někteří prochází novým chápáním, jak pracovat se svými strachy. Dokud se budete soustředit na chaos v systému, boje a nepokoj, budete zmateni dál a v podstatě absorbujete iluzi. To je myšlení člověka odpojeného od přírody a své síly. Oddělenost od přírody vytvořilo tolik zkázy. Když jako lidé nevyužíváme přírodu jako zdroj, a to velmi šetrně, vyrábí se umělé věci, takže nyní rosteme, abychom se stali více citlivější k Zemi.

Pokud procházíte obdobím strachů, velmi doporučuji dechová cvičení (jógová dechová cvičení) nebo vyběhněte na kopec, okysličujte krevní oběh a orgány. Buď se zvýší vaše životní síla nebo pokud dovolíte, aby vás ovládaly strachy, oslabuje to celkový systém, snadno spadnete zpět a stanete se kořistí nižších úrovní, virů a bakterií. Buďte přítomni ve svém těle, jinak se oslabí celý váš systém a jste skvělá kořist pro nemoci i pro lidi.

Spoustu lidí dává moc druhým s nějakými zázračnými léčebnými metodami čili něčemu, co se děje mimo ně. Čekají na spásu, že jim někdo vyčistí čakry, aktivuje DNA a uzdraví je. Pokud odevzdáváte sílu druhým, aby vás léčili, ztrácíte kontrolu nad svým životem. To je ego. Nemáte žádnou kontrolu nad výsledkem a neděláte pro svoji životní sílu vůbec nic. Je to jako chtít se zbavit svého těla. Léčitel, který trpí jakýmikoliv strachy, nemůže léčit druhé. 

Každý v sobě probouzí čistou sílu – jiskru životní síly, což zvyšuje Světelný kvocient, takže můžeme expandovat do nového těla. Jednoduché cvičení a procházky pomáhají zvyšovat životní sílu. Mnozí lidé se vymlouvají, že jejich stavy vyčerpání způsobují vysoké energie. Pracujete-li na svých změnách, vysoké energie vstřebáváte komfortně. Vědomá interakce s těmito energiemi souvisí s vnitřním elektro-magnetickým posunem, který musí být v rovnováze. Energie se asimilují do každého atomu v našem těle. Každý atom tvoří naše tělo každý den, tzn. že změna v atomech přeskupuje naše tělo každý den, ale to neznamená, že nemusíme dělat vůbec nic. Investuji každý den čas a energii do zvyšování životní síly. Každý den kultivujeme své tělo. Práce na Mistrovství se nikdy nezastaví. Mistr neustále roste a rozšiřuje své Vědomí. Věděla jsem, že pokud něco neudělám, můj život se zhorší, budu vyčerpaná. Moje životní síla přirozeně roste dál.

Životní síla nám dává moc a sílu. Jakmile je tato životní síla stahována z vyšších úrovní čili vlastním posunem do vyšších úrovní, vytváříme uvnitř sebe neutrální postoj. To je věc, kterou mnozí z nás před lety vůbec neznali. Nemůžeme dosáhnout vyššího stavu Vědomí a pohybovat se dál, pokud budeme soudit jakékoliv jednání, které v nás v prvních chvílích vzbuzuje bolest.

Dosáhli jsme hranice, kdy si mnozí uvědomují, jak moc se dá ještě ničit životní prostředí. Mnoho z nás v současné době integruje necitlivé zásahy do životního prostředí. Jakmile si uvědomíme, že i toto je součást hry Stvořitele, bolest se změní v neutralitu, protože Stvořitelovo dílo je dokonalé jako každý z nás. Podstata každého z nás je vždy dokonalá, protože jsme bytost, která se kdysi dávno zrodila z Lásky, jen se v našem aurickém poli vytvořilo mnoho falešných vrstev. Vytváříme nový svět ve starém světě, ačkoliv neznáme přesný plán Stvořitele, každý z nás nese uvnitř sebe vlastní plán. 

Vzestup je také velké téma hodnot. Nedávno jsem přemýšlela, kolik je zde lidí, kteří přináší v této době neuvěřitelné hodnoty. Nejsou zaměřeni jen na své osobní štěstí, ale také na kolektivní změny. Tito lidé pochopili, že se nejprve musí zaměřit na změnu uvnitř sebe. To je základní podstata, o které mluví v mnoha knihách staří jógoví Mistři. Vůle a oddanost ztělesnit vyšší stavy Vědomí je to, co mění svět. Vnitřní změny odráží externí stav, ve kterém žijeme.

Můžeme popisovat aktuální změny a expanzi životní síly na základě integrace polarity, ale stále je to další cesta do dalších úrovní. Procházíme evolučními cykly přirozeně, jakmile se rozhodneme vědomě se do toho zapojit. Když se budeme za něčím honit, nezmění se nic. Vnitřního Ducha nezajímá současný svět, vnitřní Duch chce vytvářet, spoluvytvářet nové vyšší úrovně. Buď jste pánem své síly nebo ne. Jakmile vytváříte realitu z vlastního jádra, váš život sílí. Vytváření je odrazem vnitřní rovnováhy mužské a ženské energie, všechno jsou to spojené nádoby. Minulý týden se mě někdo zeptal, jak vnímám další světový vývoj, chaos a politický vývoj. Nás nezajímá 3D, ani jestli vietnamský dong bude stále tak stabilní měna. Přišli jsme vytvářet krystalické úrovně čili Novou Zemi  a dobrá zpráva je, že všichni jsme součástí tohoto vytváření. Lidé, kteří se zabývají svým vlastním účelem a zkoumají svoji individualitu a jedinečnost, jsou zaměřeni dovnitř sebe, jsou nezávislí, ale zároveň jsme společně spojeni a spoluvytváříme. Mistři říkávali, co není nezbytné, nedělejte. Takže to neznamená, že pro druhé děláme cokoliv.

Všechny vztahy jsou zrcadlo nás samotných. Vybírat si reakce je také otázka sebeúcty. Zvládnout cestu světla a stínů je cesta k celistvosti. Reakce jsou výsledkem, jak jsme zvládli sebe. Někdy se zkrátka setkáme s lidmi, kteří jsou odděleni od sebe. Co se děje v naší přítomnosti je výsledek, jak jsme zvládli osobní evoluci. Velké osvobození přichází, jakmile vás nikdo neřídí a jakmile se setkáte uvnitř sebe s touto vaší částí, uvědomíte si, že jste svobodný Duch v lidském těle. Pokud vnímáte, že někdo dosáhl velkého vnitřního štěstí, je to vždy zpráva pro vás. Pokud jste zaměřeni na hezký vnější obrázek bez zaměření na svoji práci a do sebe, zamyslete se, protože tělo je loď na další cestě. 

Touhou některých lidí je opravdu dosáhnout vnitřní rovnováhy mužské a ženské energie, jako alchymistického vztahu, protože jedině z této pozice jsou schopni dokázat spojit se se světem v neutralitě a přestat žít se strachy, pokud se chcete opravdu posunout a dosáhnout vyšších snů.

Už jsem zmiňovala v minulosti, že lidé, především z New Age, mluví o dvojplameni jako o dvou duších, které tvoří vztah. Nikoliv jako o dvou energiích uvnitř nás – ženské magnetické a mužské elektrické. Tyto dvě energie vytváří třetí energii jako vnitřní dítě a o tomto sjednocení hovoříme jako o Božské Trojici. Toto sjednocování je cesta k dosažení osvobození posvátného vnitřního plamene – stát se pravým pravdivým Já – pravdivou Přítomností. Dva vnitřní plameny – dva protipóly se sjednocují v jeden. Je to velmi přirozený proces a stav. V podstatě se měníme v androgynní bytost. Tato vnitřní rezonance k nám přitahuje druhé lidi. Vnímám to také v mé fyzické osobní realitě jako krásné potvrzení, že všichni jsme bratři a sestry. Mohu prohlásit, že stále prožívám další fáze vnitřní alchymie s dalším sjednocováním. Jako vždy, jsme neutralitou, která proudí skrze nás. Pravá Láska dělá zázraky.

Požehnání za vás čas a spojení v nedělních meditacích, které jsou nyní velmi silné, jak jsme oživováni fotonickými sprchami. Ze srdce děkuji za vaši velkorysou podporu v této nelehké době. 
Krásné dny naplněné sebeláskou, Láskou, radostnými zážitky, blahobytem, prosperitou a zázraky. S velkou Lásku děkuji, že jste na těchto stránkách. Můžete si také se mnou naplánovat sezení přes skype. Podrobnosti jsou sdíleny na mém webu. Držíme posvátný prostor pro všechny, abychom se stali celistvými. Přeji vám velké požehnání na vaší nekonečné cestě Vzestupu.

V Božské Lásce, Světle a Službě
Lenka

31/5/2018 © Lenka Sykorova mayskykalendar.blogspot.com
Vděčnost a poděkování za podporu.