VÍTEJTE V TOMTO POSVÁTNÉM PROSTORU, KTERÝ JE VYTVOŘEN ZA ÚČELEM NAVRÁTIT PRINCIPY STVOŘENÍ A UKOTVIT JE DO SVÉ VLASTNÍ FYZICKÉ NÁDOBY, A TAK OBNOVIT PŮVODNÍ BOŽSKÝ PLÁN DOKONALOSTI. CÍLEM TÉTO SKUPINY SVĚTLA JE SLOUŽIT ZÁKONŮM OSVÍCENÉ PRAVDY A UKOTVIT TUTO OSVÍCENOU PRAVDU JAKO SJEDNOCENOU PLNĚ INTEGROVANOU POLARITU.

sobota 9. června 2018

TZOLKIN 9.6.2018 11 CIB kin 76

Cib – Bojovník. Síla spojení intuice s rozumem, překonání strachu, síla vnitřního hlasu, duchovní vedení, telepatie, moudrost, schopnost kontaktu s Vyšším Já, inteligence, operativnost, odvaha, síla vítěze, analytické myšlení.

Jděte ještě hlouběji s Cib a velkou silou Buluk (11). Ponořte se do obrovské hlubiny oceánu minulosti vaší rodiny k pochopení základních proudů energií, které ovlivňují váš život a vaši životní cestu. Pokud můžete porozumět a přijmout duchovní dědictví své pokrevní linie bez soudu a odsuzování, můžete vyčistit svou karmu a cestu své vlastní evoluce.

CIB, TO JE NEJSTARŠÍ STAROVĚKÁ MOUDROST. VNITŘNÍ MOCNÁ SÍLA TOHOTO GLYFU NÁS VYZÝVÁ K TICHÉ INTROSPEKCI, ABYCHOM SAMI ODKRYLI OBLASTI, KTERÉ OBSAHUJÍ MOUDROST CENNĚJŠÍ NEŽ JAKÉKOLIV NÁLEZY ARCHEOLOGICKÝCH POKLADŮ.

ZAMĚŘENÍ NA DNEŠNÍ DEN

Dnes se osvobodím od stínu podezírání, rozdělím problémy na části a krok za krokem mažu jednotlivé položky. Dnes se vyléčím ze strachu z…………, který se vtiskl do mého podvědomí, a zranění od…………, která obtěžují mé myšlenky. Dnes zpytuji své svědomí a odpouštím sám sobě všechny chyby.

Význam glyfu znamená moudrost a karmickou očistu, v yucatanském jazyce představuje světlo svíčky, Světlo moudrosti, které pohlcuje tmu. Význam je zrození moudrosti a smrt starých vzorců myšlení. Glyf je spojován se supem, velmi respektovaným ptákem, který čistil svět od všech zbytečných věcí.

Lidé narození v den Cib se podílí na energetické očistě planety, proto jsou často vedeni z jedné akce do druhé. Cib znamená překonávání životních výzev. Je to dobrý den zapálit svíčku a odpustit všem živým i mrtvým.

***

Dobrý den. Jsem Cib s Tónem 11. Dnes bychom s vámi rádi mluvili o tom, jak najít cestu z bludiště sebepochybností. I když nás existuje mnoho v různých dimenzích a pomáháme vám, můžete pochybovat o tom, že existujeme. I když máte přímé napojení na své Vyšší Já, často o tomto vnitřním hlasu pochybujete. I když jsou vám prezentovány vědecké důkazy o mnoha věcech, pochybujete o jejich platnosti. Na pochybnostech není nic špatného, protože mnoho falešných učitelů a mnoho vědeckých důkazů přináší neplatné odpovědi. Nicméně to vás přivádí k uvědomění, že uvnitř každého existuje způsob, jak zjistit, co je pravda a nejlepší způsob řešení, který hledáte. Jak proniknout do tohoto vědění do takové míry, abyste se pohybovali mimo jakoukoliv pochybnost?

Vzpomínáte si na okamžik, kdy jste věděli, že se něco stane a ono se to stalo? Už jste někdy mysleli na někoho, že mu zavoláte, zatímco tento člověk vytočil vaše číslo? Už jste měli někdy pocit, že je někdo v nebezpečí nebo je mu špatně a pak jste zjistili, že je to pravda? Existuje nespočet příběhů o tom, jak lidé věděli, že někdo z jejich Milovaných odejde. Někteří duchovní lidé jsou vynikající na určování cílů budoucích událostí. Jak je to možné? Už jste někdy potřebovali informace na určité téma, pak jste šli do knihkupectví a instinktivně jste byli vedeni k perfektní knize?

Už jste měli někdy otázku a najednou se objevila odpověď ve vaší mysli, i když jste nevěděli, odkud informace pochází? Existuje mnoho způsobů, jak na vaše přání reagovat. Jakmile jasně uvedete záměr a doplníte ho vášní, pomůžeme vám pohnout se vpřed. Co kdyby se vám podařilo překonat pochybnosti a mohli jste vytvářet realitu na vědomé úrovni společně s vašimi Průvodci? Dokážete si tuto možnost představit?

Nemusíte dát na naše slova, ale můžete udělat test a dostat se mimo jakoukoliv pochybnost. Myslete na něco, co byste si přáli nebo, co potřebujete. Za prvé je nejlepší vyčistit mysl od rušivých myšlenek. To lze provést v meditativním stavu. Soustřeďte se na svůj dech a odstraňte z mysli každodenní starosti. Pochybujete o tom, že když jste uvolnění, myslíte jasněji?

Jakmile jste uvolnění, myslete na to, co byste chtěli manifestovat. Může to být tak jednoduché jako najít hřebík nebo tak složité jako najít správného a dokonalého partnera. Ať už je to cokoliv, představte si v mysli jasnou vizi. Dále této vizi dodávejte energii a vášeň. Mozek nepozná rozdíl mezi tím, co je skutečné a co je představa. Vytvořte jasný mentální obraz. Vytvořte obraz, jako byste se dívali na filmové plátno. Co se děje v pozadí? Kdo je na plátně? Jak je postava oblečená? Vnímáte nějaké vůně? Jakmile utvoříte celkový obraz, který se vám líbí, povzbuďte jej svými emocemi.

Řekněme, že chcete nové auto. Můžete vidět sami sebe, jak si sedáte do auta, cítíte vůni interiéru, vidíte, jak otáčíte klíčkem zapalování. Posloucháte zvuk motoru. Držíte volant. Řídíte auto, máte stažená okýnka a vítr fouká dovnitř. Silná vizualizace toho, co chcete, je klíčem k vytváření s naší pomocí. Další úkol je opustit obavy jaké to bude, až budete tento vůz mít. Možná, že nemáte peníze ani žádnou možnost čerpat úvěr. Uvolněte pochybnosti, že si to nemůžete dovolit a dejte nám vědět, co chcete. Možná byste nám chtěli říct, aby auto nevyžadovalo žádné náklady. Možná, že jste ochotni koupit auto na nízké měsíční splátky. Řekněte nám, jaké jsou vaše parametry, a pak uvolněte všechny pochybnosti.

Jasně si to představte a bude to vaše!

Dalším důležitým krokem je požádat Vyšší Já, je-li to pro vaše nejlepší dobro a dobro všech zúčastněných stran, bez ohledu, jak triviální to může být. Z našeho pohledu můžeme vidět mnohem větší obraz, jaký bude mít nový vůz vliv na váš život. Předem také musíme dostat povolení od vašeho Vyššího Já.

Vaše Vyšší Já ví, že chcete sportovní vůz, abyste zapůsobili na ostatní. To, co ale ve skutečnosti potřebujete, je náklaďák. Máte sklon jezdit příliš rychle a také se občas rádi napijete alkoholu. Takže je pravděpodobné, že když dostanete sportovní vůz, budete pít a jezdit rychle a můžete způsobit autonehodu. To nebylo součástí inkarnační dohody. Nehoda je daleko od toho, co je pro vaše nejvyšší dobro. Vidíte, kam v tomto dialogu míříme? Váš život je velmi složitý, a když vezmeme všechny lidi, místa a události, celý matrix se stává opravdu velmi komplikovaný.

Když jste se inkarnovali, obdrželi jste krásný dárek s názvem svobodná vůle. V každém okamžiku můžete dělat, co budete chtít, ale musíte vzít v úvahu také následky svých voleb. Existuje mnoho věcí, které máte pod kontrolou, i které nemáte pod kontrolou. Nejste loutka svého Vyššího Já, ale kvůli stavu amnézie vás vaše Vyšší čas od času pomáhá vytáhnout na magické šňůrce, abyste zůstali na své cestě.

Je to vaše volba uposlechnout jeho pošťuchování nebo ho ignorovat. Často děláte rozhodnutí, která nesouvisí přímo s cílem, kterého jste sem přišli dosáhnout. Při rozhodnutích, která vás vedou do zbytečných zkušeností, vám pomáháme znovu se vrátit na vaši trať. Jestli se rozhodnete naslouchat našemu postrkování, uvidět dárky, které vám pokládáme k nohám, je jen na vás. I když nevíte o naší existenci nebo nevíte, jak s námi pracovat, nevzdáváme to.

Jsme vždy připraveni plnit vaše potřeby. To nemusíte vnímat v době, kdy máte nějakou zkušenost, která je zničující. Doporučujeme vám, pokud jste měli jakékoliv smutné nebo strašné zážitky, abyste vyhledali ty, kteří se nacházeli v podobné situaci a mohou vám pomoci překonat smutek nebo hněv spojený s touto událostí. Mezi vámi může být rozdíl v postoji. Pokud žijete ve stavu „běda mně“, budete stále přitahovat situace obětování. Pokud zaujmete postoj sebe-posílení, budete přitahovat situace, ve kterých můžete vyjádřit své schopnosti a zůstat na cestě sebe-posílení.

Kromě přístupu si vytvořte přesvědčení, že je vše v pořádku. Někteří lidé říkají: „Pokud vám život podá citron, udělejte si limonádu.“ To je nádherné rčení a je v něm hodně pravdy. Váš postoj spolu s vírou, že ve všem existuje dobro, vám pomůže překonat jakoukoliv situaci. Po napojení na Vyšší Já a přímé požádání o vedení ve všech situacích, se váš život stane kouzelným. Požádáte-li o parametr ..….pro mé nejvyšší dobro a dobro všech zúčastněných hladce a elegantně….. budou se dít zázraky.

Vraťme se k příkladu nového auta. Tentokrát požádáte vaše Vyšší Já o vedení a další sadu kol: „Jaké auto je pro mé nejvyšší dobro a dobro všech zúčastněných?“ Možná instinktivně víte, že nákladní vůz by byl tou nejlepší volbou, abyste mohli shromažďovat dřevo a získat práci na několika projektech. Také víte, že byste byli schopní pomoci svým přátelům při stěhování. Myšlenka užitečnosti se vám dostala do hlavy, otázky byly zodpovězeny. Nyní můžete přistoupit k procesu vizualizace s cílem zapojit své Průvodce nebo můžete mít spoustu argumentů a dál toužit po sportovním autě.

To je místo, kde lidé mají tendenci zabřednout. Místo toho, aby následovali svou intuici, odolávají vnitřní pomoci a vydají se jiným směrem. Není žádný hřích, že se vaše hlava otáčí ve směru, který není v souladu s vaší inkarnací. Můžete si vybrat sportovní auto místo nákladního auta. Nicméně to znamená změnu života v mnoha ohledech. Nyní budete muset spoléhat na druhé, aby vám pomohli odvézt a přivézt věci, které potřebujete. Vaše vnitřní identita je zcela mimo to takové auto vlastnit. Jak snadno se můžete nyní stát arogantní a nafoukaní.

Jak moc by byl váš život jiný, kdybyste vyjádřili svou skutečnou podstatu soběstačnosti s pomocí druhým. Vidíte, jak jeden incident může zatarasit cestu, když nejste zarovnaní s původním záměrem Vyššího Já? Mnohokrát nejsou vaše modlitby zodpovězeny nebo to tak alespoň vypadá. Všechno, co se stane, má přesný smysl. Kolikrát se stalo něco, co nebylo v plánu, ale později jste zjistili, že to pro vás bylo požehnání. To je známkou naší práce.

Existuje mnoho způsobů, jak operujeme. Jako slabý hlásek v hlavě s výzvou, abyste něco přeplánovali. S technologiemi, jako jsou světla, televizory, počítače, telefony, máme spoustu zábavy. Můžeme dělat věci, které se dají popsat jako zázračné. Ale vždy pracujeme v tandemu s vaším Vyšším Já, protože to je vaše spojení s Duchem a důvod vašeho příchodu na Zemi. S ohledem na svobodnou vůli máte možnost dělat další volby. Jsme tu vždy a dokážeme vás rychle dostat zpět na vaši cestu k dosažení cílů, které jsou pro vaše nejvyšší dobro.

Otestujte si pro sebe tato slova. Vytvořte si obraz něčeho, co byste chtěli manifestovat jako zkušenost. Zeptejte se, zda je to pro vaše nejvyšší dobro a pro nejvyšší dobro všech zúčastněných. Poslouchejte odpověď, která se objeví v hlavě nebo pocitech v těle. Pokud se cítíte dobře a máte pocit povzbuzení, je pravděpodobné, že jste získali kladnou odpověď.

Bavte se v praxi. Andělé se radují, když se člověk opět spojí se svým Vyšším Já. Je to naše radost pomáhat vám při vytváření snů. Jsme tady, abychom byli Spolutvůrci a dělali vše, co je v našich silách, abyste věděli, že existujeme. Milujeme vás bez podmínek.

Naše Láska je čistá, není poskvrněná zapomněním, ve kterém v současné době žijete vy. Jednoho dne se tyto dveře otevřou i pro vás a vy zažijete pravou blaženost, jakmile pochopíte, jak nádherné bytosti jste. Očekávejte zázraky. Buďte k sobě i druhým laskaví a sledujte, jak přichází kouzla!

FREKVENČNÍ REZONANCE – aktuální sebe-určení
(galaktické energie> vlastní vibrace)

CIB: Strach, obavy, inteligence….
Ve Znamení BOJOVNÍKA jsou zakódovány energie probouzející INTELIGENCI TVŮRCE. Zde se dosahuje nejvyššího stupně zralosti inteligence, přičemž podmínkou k dosažení duchovního stropu inteligence CIB je spojení třech předchozích úrovní (Poutník, Mág, Orel). Protože lidská inteligence je dvoupólová tzn., skládá se z ROZUMU a INTUICE, každá jednostrannost se stává pro člověka problémem, časem často i mučením. Chybný rozvoj inteligence vede k fanatizmu, k patologickému duševnímu přetížení, nebo vzniku mezer v oblasti racionálního uvažování. Ti, kteří úspěšně přešli předchozími úrovněmi (Poutník, Mág, Orel) se přestanou zabývat triviálními věcmi, začnou myslet perspektivně s inteligencí BOJOVNÍKA, mohou odkrýt mnoho skvělých objevů a dosáhnout mnoha úspěchů. Na této úrovni je aktivován nejen racionální rozum, ale hlavně pravá mozková hemisféra – operativní intuice. Pokud vám chybí síly, otevřete své Vědomí moudrosti BOJOVNÍKA. Nezapomínejte na tři předchozí vznešené úrovně, a především aspekt Lásky a čistoty záměrů MÁGA. Síla srdce je základem zdravého vývoje – fyzického i duchovního. Na úrovni BOJOVNÍKA zmizí jakékoliv OBAVY, STRACH i VÁHÁNÍ. Zde se začíná manifestovat Vyšší Vědomí čili duchovní moudrost vašeho Vyššího JÁ.

11. TÓN OČISTNÉ SÍLY – SÍLA ROZPOUŠTĚJÍCÍ NAPĚTÍ
JEDENÁCTKA to je proces rozpouštění, proces, který vymývá všechny staré vrstvy, až na živou Bytost. JEDENÁCTKA, to je síla přinášející SVĚTLO do VŠEHO, CO JE, transformující zastaralé vzorce a struktury, uvolňující věci, které neslouží pokroku. Dovolte jí rozdrtit všechny komplikace. Dovolte proměnit je v požehnání jednoduchosti. Síla JEDENÁCTKY vynáší do vašeho Vědomí falešné učení víry, favorizované ideály a mylné představy. Podívejte se na ně zblízka, zda jsou vhodné, důkladně testuje a v případě potřeby zreformujte. Zjistíte, co je ve vašem životě disharmonické, co neodpovídá, čím se hodně trápíte. Pokuste se to zastavit! Podívejte se s nadhledem do svého života. Přijměte lekce disharmonie bez odporu a jejich vyhodnocení, pak se křehké vnitřní stěny zhroutí samy. Cesta výzev, životních úskalí a omezení vás zavede do rovin vyšší moudrosti. Vy sami jste tím, co vás v životě omezuje. Otevřete se moudrosti Vesmíru. Očekávejte odpověď. Buďte připraveni na změnu.

TAK, JAK SE BOŘÍ STARÉ FASÁDY A HROUTÍ SHNILÉ ZDI,
TAK SE PROJEVÍ ČISTOTA PRAVDIVÉHO SMYSLU BYTÍ

V JEDENÁCTÉM Tónu do hry vstupuje OČISTNÁ SÍLA. Tento vzorec může vyvolat řadu turbulencí, protože musí odsunout z cesty toxický odpad nahromaděný za posledních 10 dnů Vlny. Výsledek konání (cíl), je odvozen z pole napětí. V Tónu JEDENÁCT se shromažďují síly disponující LÁSKOU ZDROJE. Ve spirituálním smyslu je LÁSKA tím nejušlechtilejším duchovním darem, jelikož osvobozuje od karmických břemen skrze spásné pole Lásky. V každé Vlně jsou dny s Tónem JEDENÁCT velkým uspořádáním. Slibují čištění, uvolnění a celkovou neutralizaci odpadů. Ale nezapomeňte, že síly mohou způsobit radikální obrat a mohou vstoupit i násilně. Pokud byla doba bohatá na události, bude mít JEDENÁCTKA intenzivní kurz. Prostřednictvím energie JEDENÁCTÉHO Tónu bude značná část odpadu vyhozena do koše. Díky této znalosti můžete maximálně využít dny s Tónem JEDENÁCT k jarnímu úklidu ve Vědomí, a zejména v emocích a myšlenkách.

JEDENÁCTÝ TÓN – ROZHODNUTÍ
Změny jsou nezbytné v procesu přizpůsobování novému. Energie Buluk (11) je síla dynamických akcí, které pomáhají změny přinášet, vše zjednodušit a zlepšit. JEDENÁCTKA má velkou sílu a velkou moc – není to síla ani negativní ani pozitivní, ale neutrální. JEDENÁCTKA přináší obrovský tvůrčí potenciál. Nechte uvolnit všechno, co potřebuje být uvolněno.

Copyright © 2018 mayskykalendar.blogspot.com