VÍTEJTE V TOMTO POSVÁTNÉM PROSTORU, KTERÝ JE VYTVOŘEN ZA ÚČELEM NAVRÁTIT PRINCIPY STVOŘENÍ A UKOTVIT JE DO SVÉ VLASTNÍ FYZICKÉ NÁDOBY, A TAK OBNOVIT PŮVODNÍ BOŽSKÝ PLÁN DOKONALOSTI. CÍLEM TÉTO SKUPINY SVĚTLA JE SLOUŽIT ZÁKONŮM OSVÍCENÉ PRAVDY A UKOTVIT TUTO OSVÍCENOU PRAVDU JAKO SJEDNOCENOU PLNĚ INTEGROVANOU POLARITU.

neděle 15. července 2018

TZOLKIN 15.7.2018 8 EB kin 112 galaktický portál

Eb – Člověk, Cesta. Síla spirituálního Vědomí, svědomitosti, odpovědnosti, loajality, mimosmyslového vnímání, mezilidských vztahů, vrozené moudrosti, emocionality, důvěryhodnosti a soucitu

Ctěte dnes svou životní cestu nebo někoho blízkého, kdo cestuje s vámi, protože tato cesta je posvátná a životně důležitá. Uaxac (8) představuje pro Maye tkanivo života, vlákno Času a existuje pro něj jen velmi málo příznivějších energetických partnerů, než je Eb. Dvojitá spirála vytvořená Eb – posvátnou cestou a Uaxac - vlákno života, osvěcují, léčí, hojí a vyživují vaše tělo, mysl i duši a umožňují vám připojit se přímo ke Zdroji vašeho koyopy (Mayský koncept kundalini). Ctěte dnes svoji životní cestu.

DNES JE DOBRÝ DEN UDĚLAT NĚCO UŠLECHTILÉHO PRO SPOLEČNOST, ABYCHOM POZVEDLI ROZMĚR NAŠEHO LIDSTVÍ.

ZAMĚŘENÍ NA DNEŠNÍ DEN

Dnes mi životní moudrost a instinkt pomáhají vyhnout se nástrahám a chrání mě před emocionálními propady. Neustále chybování, objížďky a klikaté cesty mě mnoho v životě naučily. Dnes překonám každou krizi, protože mě doprovází síla, která nezná strach. Dnes začínám myslet na sebe, abych znovu získal/a svoji autentičnost. Dnes já sám/sama si pro sebe vytvářím nejlepší podmínky a život je mým trenérem.

Význam energie EB znamená vylézt na vrchol pyramidy, představuje životní cestu vedoucí po posvátné spirále. V symbolice starověkých Mayů je Eb Tvůrce, který sestoupil z Nebe na Zemi. Je to energie, která je ve starověkých kulturách nazývána Chi, Qi – Esence života. Energie, která je k dispozici v celém Stvoření jako životní síla, která řídí Vědomí.

Pro nativní EB je život přirozeně duchovní cesta. Mají vrozenou moudrost. Často se zapojují do duchovních aktivit, hledají přirozenou krásu a harmonii. Nehoní se za slávou celebrit, ale dávají přednost jednoduché službě ve jménu života.

Výzva pro dnešní den: Nenechte se vnitřně užírat svými pocity. Dny EB jsou vynikající pro cestování, výlet, nebo počátek podnikání. Skvělý den poděkovat za vaše zdraví a zdraví celé komunity.

***

Jsem Eb 8. Vítejte v tento opravdu velký a slavný den. Mějte v úctě, že žijete na planetě Zemi. Příslib toho, co si přejete vytvořit, máte na dosah ruky. Je pravda, že existují určité parametry, které vás drží svázané, přesto velkolepost toho, co jste schopni obdržet, je nad rámec vaší fantazie. Někteří z vás budou číst tato slova a myslet si, že hlásáme nesmysly. Praktikujte vnitřní práci, spíš než hledání venku a velmi brzy zjistíte, že vaše schopnost zlepšit svůj osud exponenciálně roste. Jak toho můžete dosáhnout? Nemůžeme dostatečně nezdůraznit, jak je důležité najít si každý den čas na zamyšlení.

Nedoporučujeme používat tento čas pro hry na ubohé nebo „běda mně“, ale obrátit se dovnitř sebe a hledat věci, které vás odklání od vašeho skutečného osudu, kterým je život naplněný radostí a hojností. Jděte do svého středu a věnujte zvláštní pozornost tlačítkům, na které ostatní tlačí s vědomím, že jsou to vaši největší učitelé. Emoce, které uvnitř vás spouští, vám umožňují přístup k léčebným procesům. Pokud nemáte pocity vzteku, odporu, nelibosti, radosti a další, nemáte možnost připomenout si, co je třeba léčit.

Všimli jste si někdy, že věci, které na vás nemají silný vliv, se obvykle ztrácí v mysli? Druzí mohou vyprávět příběh, ve kterém hrajete nějakou roli, ale pokud tam není žádný emocionální náboj, pak je možné, že celá záležitost jen proklouzne vaší myslí. Na druhou stranu, pokud se setkáte se silnými emocemi, pak se čas jakoby zpomaluje a vy máte tendenci všímat si věcí mnohem detailněji. O mnoho let později můžete převypravovat příběh s pocity stejnými jako byste se vrátili zpět v časovém horizontu se schopností přesně vnímat, cítit, slyšet a prožít emoce obklopujících událostí.

Doporučujeme vám požehnat svým emocím, ať už jsou dobré nebo špatné. Přijde čas a uvědomíte si význam a hodnotu každé z nich. Ve svých každodenních zamyšleních probuďte všechny vysoce nabité emoce, kterými můžete naplnit své vášně i to, co vám brání v naplnění snů. Pomocí těchto emocí budete pumpovat energii (E), která tlačí e-moce – sílu - vpřed. Dovolte si procítit emoce minulých událostí, které spouští aktuální dění. Pokud je to cokoliv jiného než radost, věnujte tomu pozornost.

Podívejte se, jakým způsobem můžete situacím z minulosti požehnat, odpusťte sobě, druhým a pokračujte s dalšími emocemi, které vytvářejí strach, hněv, frustraci a všechno, co blokuje tok vaší Lásky, radost a mír.

Vaše chování je závislé na emocích. Už jste někdy zpívali radostí, když jste plni smutku? To je velmi obtížné. Ačkoliv má někdo velké herecké schopnosti a může se snažit druhé klamat, vnitřně budete vědět, že úsměv na tváři jen zakrývá bolest, kterou cítí.

Proč si přejete bolest ukrývat? Proč nejste upřímní k sobě a k ostatním? Najděte příčinu své bolesti a vymažte ji. Jsou chvíle, kdy je naprosto v pořádku cítit bolest a nechat téct slzy. Pokaždé, když budete jednat z té části, která není v zákrytu s pravdou, blokujete si tok energie v těle.

Když je energie v těle blokována, umožňuje to frekvenčně těžkým energiím slepovat se k sobě. To je začátek všech nemocí. Zpočátku se hromadí v energetickém poli, kterému se obecně říká aura. Jakmile se slepuje stále více těžkých energií dohromady, začne se to projevovat ve fyzické podobě. Tato energie pak může způsobit v těle chaos a bez pomoci výživné stravy a vědomé pozornosti základnímu problému, začnou buňky v těle atrofovat, až nakonec dojde k deformaci.

Jak se tělo snaží překonat cizí energetické pole, vydává obrovské množství energie. Toto úsilí v boji s nemocnými buňkami snižuje imunitní systém, což umožňuje nemoci s názvy rakovina, diabetes nebo únavový syndrom.

Tělo je velmi složitý komplex s vrozenou schopností bojovat se vším, co ho odvádí od optimálního fungování. Avšak člověk často používá své tělo jako vozidlo, kterému nedává to, co potřebuje ke své práci a kráse. Naučte se, jak se lépe starat o své fyzické tělo a budete se divit, čeho můžete dosáhnout za jediný den. Naučte se relaxovat a lépe se rozhodovat. Vaše tělo, mysl a duše budou mnohem lépe fungovat. Když je fyzické tělo mimo rovnováhu, má to vliv na další systémy.

Vědecký výzkum, který máte k dispozici, dokazuje účinky toxinů, které uvnitř bombardují lidi. Vzdělávejte se a proveďte nezbytné úpravy pro udržení optimálního zdraví. Váš Přechod bude mnohem plynulejší, jakmile se vědomě postaráte o potřeby těla, mysli, duše.

Postarejte se o potřeby své duše. Věřte, že vaše tělo má požadavky, které musí být splněny, aby pracovalo optimálně. Nenechte se oklamat myšlenkami, že musíte stárnout a že se vaše tělo musí rozpadnout, protože to celé může trvat mnohem déle, než si myslíte. Proces stárnutí je kód přesvědčení; zlomte tento kód a pracujte s tělem, dejte mu, co potřebuje, a uvidíte, co se stane. Rozhlédněte se kolem sebe a zjistíte, kolik lidí objevilo toto tajemství – tito lidé vibrují Láskou, radostí a klidem.

Vaše mysl je nádoba na odpad. Lidé využívají velmi malou část své mozkové kapacity. Hodně z toho má co do činění snaha organizmu využít všechny prostředky jen pro udržení základního fungování. Jakmile budete o své tělo pečovat jako o chrám, uvolní se hodně energie, což umožňuje poskytování mnohem silnějších informací. Je to podobné jako být více mentálně čilí a fyzicky dělat věci, které jsou třeba pro splnění potřeb těla. Už jste se snažili myslet jasně, když jste dehydratovaní? Už jste se snažili o intenzivní cvičení po týdnu přijímání nezdravého jídla? Dávali jste někdy pozor, jak vaše tělo reaguje při přijímání určité potravy?

Tělo, mysl, duše – všechno musí spolupracovat. Když člověk hladoví, všechny tři části trpí. Dbejte více na to, jak trávíte každý okamžik vašeho života. Věnujte pozornost každému soustu, které vložíte do úst a všemu, co používáte na svoji pokožku. To, co dáváte na kůži, tělo vstřebává. Chtěli byste jíst šampon nebo opalovací krém? Pokud ne, pak zvolte výrobky, které jsou jedlé.

Je nemožné mít čistou hlavu, když jste vyčerpaní a rozptyluje vás tolik irelevantních věcí. Kde trávíte svůj čas? Jsou tam věci, které vás upozorňují, že to není vaše práce? Jsou tam věci, které vás upozorňují, že se vzdalujete svým vášním? Jsou vaše vztahy naplňující nebo je zachováváte z povinnosti? Je na čase obnovit energii a čas, které potřebujete pro plnění vašich vášní.

Nenaznačujeme vám, že půjdete do extrémního upínání „já, já, já “ osobních potřeb. Ale chtěli bychom zdůraznit, že je třeba se postarat o všechny vaše potřeby a umožnit druhým, aby byli zodpovědní za jejich vlastní potřeby (nemáme na mysli základní životní potřeby jako je jídlo, oblečení a přístřeší). Existuje obrovské množství času, které lidé vynakládají na potřeby druhých, zatímco jim ve skutečnosti jen umožňují pokračovat v jejich „běda mně“ stavu bezmoci.

Nejlepší způsob, jak pomáhat druhým je povzbudit je, aby pracovali se svými problémy sami. Ať ví, že tuto schopnost mají. Nechte druhé myslet za sebe a vyzkoušet různé možnosti. Nechtěli byste totéž pro sebe? Když budete nutit své názory druhým, často jen klonujete své kódy přesvědčení, aby je druzí přijali jako svoji víru. Nebyl by to docela nudný svět?

S touto myšlenkou se dnes loučíme. Udělejte si čas jít dovnitř sebe a podívat se na oblasti, které vám způsobují nemoci těla, mysli a ducha. Vytvořte si plán a začněte dělat kroky k vytvoření rovnováhy v každé oblasti vašeho života. Jakmile dosáhnete dokonalosti ve všech oblastech, budete lépe vybaveni pro správné poradenství. Ironií je, že jakmile zvládnete své vlastní Já, uvědomíte si, že ostatní vaši pomoc nepotřebují. Nebude to nádherný den? V ten moment skončí souzení a bezpodmínečná Láska zavládne na celé planetě.

FREKVENČNÍ REZONANCE – aktuální sebe-určení
(galaktické energie> vlastní vibrace)

Svobodná vůle, zodpovědnost, moudrost….
Zkušenosti získané v den EB se mohou ukázat velmi překvapivé, jelikož se zde jedná o naši pravou identitu. Většina z nás uvízla v karmické polaritě, často spadla do krajností a v závislosti na stupni vývoje se zastavila na extrémním strachu, nebo bloudila po poli Lásky. Odrazem tohoto stavu je chorobný sklon k vydávání soudů nebo hodnocení lidí a jevů. V takových případech v den EB dochází k čelnímu střetu našeho pohledu na svět s jeho silnou neutrální energií. Dokud neuvěříte v suverenitu vašeho JÁ, budete stále sužováni bolestnými záležitostmi, které přicházejí zvenčí. Čím více jste uvízli v polaritě, tím více vás budou strašit. Pokud jste jedni z těch, kteří se povznesli nad svět matérie, dny EB vás zalijí moudrostí, kterou s sebou přináší. Díky tomu vám „karmické terapie“ přestanou řídit běh života, protože stojíte nad nimi. Začnete-li sami řídit svůj život, dny EB budou podporovat vaši nezávislost. Pokud je vaše JÁ stále závislé na vnějším světě; na starých ideologiích či Lásce a nelásce vašich „nadřízených“, využijte vzkazy, které vám nabízí energie EB. Váš vnitřní Obr stále čeká na váš pokyn, chce po vás, abyste ho zapojili do akce, chce zavést postupně pořádek ve vašem životě. To on vám pomůže najít svobodu a nezávislost vašeho JÁ.
EB je první stanice kontroly na cestě k aktivaci vašeho Vyššího JÁ.

8. TÓN HARMONIZACE - SÍLA SPOJENÍ
Vytvořte řeky snů a spojte je v jeden oceán Lásky Stvořitele. Otevřete všechny kanály a obdržíte posílení díky rezonanci s OSMIČKOU. Přijměte návrhy OSMIČKY, věnujte energii tomu, kde jste nepozorní, jelikož to se stane vaší jedinečnou příležitostí. Objevte přirozenou krásu v něčem jiném, úplně pro vás NOVÉM. Buďte svobodní, volní bez obav. Vy držíte v ruce kouzelnou hůlku. Vy spojujete fyzický svět s tím, co je neomezené. Vneste harmonii do každodenního života a do všech situací, ve kterých se nacházíte. Uvolněte se od egocentrizmu a vyveďte své ego ze slepoty.

VY URČUJETE ÚROVEŇ HARMONIE SOUZNĚNÍ SE STVOŘITELEM,
DOVOLTE ROZEZNÍT TÓNY VAŠEHO SPOLEČNÉHO SRDCE

Tón OSM vám umožňuje splnění záměrů. Na této pozici se koncentruje nejvyšší síla úspěchu. Dny s Tónem OSM se vyznačují velkou aktivitou. Takže nebuďte překvapeni, pokud, jejich sílu pocítíte kolem sebe. Pamatujte si, že ve vzorci ČASU jsou také vpleteny karmické procesy. Pokud se v běžící Vlně objevuje tento proces, Tón OSM se může ukázat jako nepříjemný. Práva spirituální jsou velmi konzistentní, vymáhají jen to, k čemu jsme se před narozením zavázali.

Tón OSMÝ – SPRAVEDLNOST – HARMONIE – ROVNOVÁHA – to je záměr Uaxac (8). Je to síla reorganizace. Jak nahoře, tak dole. Záměrem této Energie je přinést HARMONII & ROVNOVÁHU, zvážit všechno pro a proti, aby bylo dosaženo vyvážené spravedlnosti. Tón 8 umožňuje splnění záměrů. Na této pozici se koncentruje nejvyšší síla úspěchu. Dny s Tónem OSM se vyznačují velkou aktivitou. Takže nebuďte překvapeni, pokud, jejich sílu pocítíte kolem sebe.

Copyright © 2018 www. mayskykalendar.blogspot.com