neděle 2. září 2018

Nanebevzetí je v plném proudu a my pomáháme ostatním čelit jejich výzvám pro posun vpřed, ukazovat, jak dělat věci jinak. Vytváříme most do nového paradigma, aby lidé pochopili změny a pochopili zkreslení v mnoha oblastech života. Buďte odvážní a sejdeme se v radosti a doufejme, že ostatní také. 

Součástí vytváření komfortní cesty Vzestupu je být aktivní - aktivní fyzicky, protože tělo musí udržet  krok s Vědomím, okysličovat, detoxikovat tělo, čakry, také pobytem v přírodě, dechovým cvičením a pomocí meditace. 50% spiritualita, 50% kultivace fyzického těla. Pokud vás astrální energie vyčerpávají, zaměřte se na pohyb a záměr vytvořit vyšší realitu. 

Jste srdečně zváni připojit se k nám dnes v 17:11, 20:11 SELČ a každou další neděli v Globální meditaci s mnoha skupinami po celém světě. Celý Vzestup je vyrovnáván srdcem. Jsme stále vedeni, abychom se propojovali srdcem i v předpokládaných posunech roku 2018 a jménem všech dál budovali oblast míru. Uvidíme se dnes v sjednoceném poli. Blahoslavena je vaše cesta. Vděčnost za vaši oddanost. Světlo ctí vaše záměry. Požehnání, mnoho Lásky a krásný zážitek ♡ 


více info ZDE