VÍTEJTE V TOMTO POSVÁTNÉM PROSTORU, KTERÝ JE VYTVOŘEN ZA ÚČELEM NAVRÁTIT PRINCIPY STVOŘENÍ A UKOTVIT JE DO SVÉ VLASTNÍ FYZICKÉ NÁDOBY, A TAK OBNOVIT PŮVODNÍ BOŽSKÝ PLÁN DOKONALOSTI. CÍLEM TÉTO SKUPINY SVĚTLA JE SLOUŽIT ZÁKONŮM OSVÍCENÉ PRAVDY A UKOTVIT TUTO OSVÍCENOU PRAVDU JAKO SJEDNOCENOU PLNĚ INTEGROVANOU POLARITU.

sobota 26. května 2018

TZOLKIN 26.5.2018 10 IK kin 62

Ik – Vítr. Síla Ducha, inspirace, pravdy, přirozenosti, podpory, nadšení, integrace pólů, vitality, komunikace, vnitřní rovnováhy, diplomacie, disciplíny, silných schopností a sebekázně.

Čas postarat se o tvář domova – obrazně i doslova. Lahun (10) vám pomůže pečovat o vztahy a vazby mezi členy rodiny. Poskytuje stabilitu a spolupráci, zatímco Ik umožňuje čistit, čistit, čistit všechna nedorozumění, rozmrzelost, nedávné hádky a osvěžit vztahy novými perspektivami. Lahun nám připomíná, že čas strávený s těmi, které máme rádi, je ze všeho to nejcennější.

Vlna BEN přináší SVOBODU a NEZÁVISLOST. 
DESÁTÝ den naznačuje, že s pomocí síly Ducha
 se můžete uvolnit od připoutanosti k materii.

ZAMĚŘENÍ NA DNEŠNÍ DEN 

Dnes se může stát cokoliv. Dnes využívám všechno, v čem jsem v životě zvítězil/a. Nerozděluji nic na dobré a špatné, ale udržuji neutrální postoj. Dnes zjistím, jestli jsem svobodný člověk anebo otrok toho, co je typicky pozemské (peníze, vzdělání, postavení). Dnes poznávám své komplexy a neobviňuji ostatní (děti, rodiče, partnera, šéfa).

VÍTR JE DECH DUCHA, DECH ŽIVOTA, 
ENERGIE, KTERÁ ZTĚLESŇUJE, ZASÍVÁ 
A ZASÍLÁ DOBRÉ DUCHOVNÍ MYŠLENKY 
A SEMENA. JE TO ENERGIE DUCHOVNÍ 
INSPIRACE SNÍLKŮ A VIZIONÁŘŮ, 
ENERGIE STOJÍCÍ ZA ZMĚNAMI POČASÍ, 
ZMĚNAMI SPOLEČNOSTI….EROZE

Ik je dech, který dává život a vše oživuje. V symbióze se stromy vytváří kyslík, což umožňuje všem tvorům dýchat. Vítr přináší také dešťové mraky, s nimi vláhu pro pěstování plodin. Ale na druhé straně může ukázat hněv a přinést bouři a povodně. Takže pokud dnes uchopíte Vítr za špatný konec, můžete být vznětliví, nerozhodní nebo vnímat, že nevíte, jakým směrem se vydat.

Mayové považují Ik za sílu, která mění a přistupují k ní s velkým respektem a opatrností. Je to dobrý den požádat o sílu, vitalitu a odhodlání plnit úkoly. Dnešní den podporuje řešení psychických problémů spojených zejména se stavem emocionální nerovnováhy.

Nativní Ik ztělesňují dech života, jsou temperamentní, ostražití a aktivní. Mají tendenci dělat několik věcí najednou, běhají sem a tam. Mají zálibu v učení, komunikaci a v mluveném projevu. Jsou někdy vznětliví a nerozhodní. Neví, kterým směrem se vydat. Je pro ně důležité, aby všude, kde se pohybují, mohli svobodně dýchat.

***

Jsem Ik. Vítejte v tento požehnaný den, v němž existují všechny možnosti. Máte k dispozici nepřeberné množství možností. Co si vyberete? Víte, že máte kontrolu nad svým osudem? Uvědomujete si, jak důležitá jsou vaše slova, která se vlní celým Vesmírem? Má nějaká skutečnost vliv na vaše myšlenky, ať negativní či pozitivní, nebo mají na vás vliv ostatní? Myšlenky a slova poháněná emocemi jsou věci, které se manifestují kolem vás. Dnes se zaměříme na dary, které Tón 10 nabízí, je to energie manifestace. S podporou této energie máte dnes před sebou celou paletu, ze které si můžete vybírat.

Po čem toužíte? Jaké zapomenuté sny leží uvnitř vás? Máte problém, který je třeba vyřešit? Existuje strach, který chcete překonat? Máte závislost na potraviny, léky nebo něco, nad čím byste chtěli mít kontrolu? Existuje nějaký vztah, který byste chtěli založit nebo obnovit?

Vyberte si jednu věc a soustřeďte se na ní. Věnujte několik okamžiků zklidnění a propusťte starosti. Soustřeďte se na svůj dech a klidně dýchejte. Uvolněte svaly a nechte mysl putovat kolem otázky, s kterou chcete dnes pracovat.

Sněte svůj velký sen!
Nedovolte, aby vám vaše mysl do něčeho mluvila – nikdy.

Není nic, co byste si nemohli splnit. Neexistuje žádná věc, ke které byste se nemohli přiblížit. Mnohokrát máte postoj nepřístupnosti. Jakmile prolomíte bariéry ochrany, kterou jste kolem sebe vytvořili, budete se divit, co můžete dokázat a zažít. Nyní se zaměřte na jednu věc, kterou byste chtěli v životě manifestovat. Podívejte se na to jasně svou myslí. Použijte všechny své smysly, aby vizualizace byla co nejskutečnější. Svým vnitřním okem se podívejte, co se děje kolem vás. Pokud je tam nějaká část, která se vám nelíbí, změňte ji, dokud se ve svém snu nebudete cítit dobře a radostně.

Jaké slyšíte zvuky? Zaměřte se na tento moment. Vnímejte vůně a udělejte svou představu co nejvíce skutečnou. Vnímejte všechno, co vás obklopuje, možná je to dotek milované osoby nebo látka interiéru vašeho vysněného auta. Jaká slova říkáte nebo slyšíte ve své vizualizaci?

Všechny pochybnosti nebo strachy nechte odejít. Neracionalizujte, co může být či nemůže být projeveno, protože levá část mozku vás bude držet od splnění snů. Dávejte pozor na emoce. Pokud cítíte smutek nebo úzkost, odsuňte je pryč. Nezapomeňte, že tato část cesty je jen sen, je to jako byste si zkoušeli nové šaty a dívali se do zrcadla, jak se vám líbí. Pokud se objeví obavy s penězi, odložte je stranou a představujte si, jak věc kupujete. Pokud je vaše touha nový partner, pusťte představu konkrétní osoby, ale umožněte manifestaci dokonalého a správného člověka. Možná je vaším přáním nová práce nebo stěhování. Představte si den za dnem ve vašem novém bydlišti nebo nové práci. Zkontrolujte svůj přístup ke spolupracovníkům nebo sousedům. Možná toužíte být oslovováni novým jménem. Představte se ostatním novým jménem a dívejte se, jak se při tom cítíte.

Použijte tento způsob pro cokoliv, co si přejete ve svém životě manifestovat. Hlavní překážkou při získání života snů je zeď ochrany, kterou jste si postavili. Můžete hned teď okamžitě začít bourat zdi uvolněním strachů, zranění a pocitů nehodnosti. Pracujte s otázkami důvěry, které vychází ze lží a bolesti z minulosti.

Mějte odvahu pohybovat se vpřed. Pusťte potřebu zapůsobit na druhé a obavy, co si kdo o vás může myslet. Toto je váš život, vyberte si to, co chcete vy. Dovolte ostatním zvolit si jejich vlastní zkušenosti. Naučte se vzájemně podporovat bez ohledu na to, jak se sny mohou zdát bláznivé. Co je lepší, abyste žili svůj život naplno nebo abyste jen žili? Čemu dáváte přednost, nudnému životu nebo životu překypujícím štěstím? Získejte zpět svůj smysl pro dobrodružství a zázraky, který jste měli, když jste byli malí. Nacházejte radost ve všem, co děláte. Vzpomínáte si na včerejší příklad o mytí nádobí? Radost můžete najít i v těch nejobyčejnějších věcech.

V příštích dnech se vracejte ke svému snu a představujte si ho jako skutečnou existenci. Najděte si čas ujasnit si své sny. Možná si budete chtít psát afirmace na viditelná místa. Někteří lidé si vytváří nástěnky svých snů, dají si je na zeď a tráví čas sněním svých snů a pomocí emocí generují odvahu potřebnou k přijímání zhmotněných snů. Někteří si jednoduše píší seznam, aby si ujasnili, co si přejí.

Jakmile budou vaše úmysly jasné, uvedené ústně, mentálně nebo v tištěné podobě, mohou Andělé a vaši Průvodci začít pracovat, aby vám pomohli v manifestaci. Záměr musí být jasný. Pusťte očekávání konkrétních okolností, které povedou k požadovanému výsledku. Denně pokračujte v práci na uvolňování bloků a strachů, které se objeví. Sledujte synchronicity, které se nachází podél vaší cesty. Věřte, že kdykoliv si můžete vybrat jinou cestu nebo změnit cíl.

Řekněme, že si chcete koupit nové auto. Váš počáteční sen je slušný ojetý vůz, protože stále máte blok, že si nemůžete dovolit nové auto. Jakmile pustíte obavy s nedostatkem peněz, můžete začít snít o novém autě. Čím více vnímáte vzrušení a nadšení, tím se realita nového vozu stává dosažitelnější. Můžete začít hledat tento typ aut na silnici nebo můžete navštívit několik obchodů s auty. Můžete se objednat na zkušební jízdu a vyzkoušet nový Prius nebo můžete kliknout na jeho fotku a vidět sami sebe, jak ho řídíte.

Nyní, když jste udělali určité kroky, aby se vaše nové auto manifestovalo, vaše vizualizace je jasnější. Můžete se rozpomenout na vůni interiéru nového modelu Prius, máte vybranou barvu, interiér i exteriér. Vidíte sami sebe, jak jedete z práce domů. Slyšíte zvuk motoru a cítíte vítr, který proudí otevřeným oknem dovnitř.

Dalším bodem je, jak toto auto financovat. To není neobvyklé přijímat nečekané dary nebo dědictví. Možná je prodejce schopen vám dát nabídku, kterou si můžete dovolit, i když máte špatnou zkušenost s úvěry. Sněte sny tak skutečné, jak je to jen možné. Pusťte myšlenky nedostatku a nehodnosti. Probojujte se starými strachy a vykročte vpřed. Naplňte své srdce radostí a vděčností za požehnání, které již máte. Prožívejte sen, jako by to už probíhalo, protože to tak je.

Existuje mnoho knih a mnoho filmů, které se zabývají tím, jak vytvářet realitu. Všechny jsou platné, i když mají různé přístupy. Všichni hrajeme unisono. Jsme tu, abychom vás podpořili v jakékoliv činnosti a v jakékoliv události, kterou chcete zažít.

Je naším přáním, abyste věnovali pozornost každému okamžiku. I když tento proces může přinést více hojnosti a bohatství, než si vůbec dokážete představit, věřte, že hmotné věci, nejsou zdrojem radosti a s nimi přichází i zodpovědnost. Navrhujeme vám život v jednoduchosti, ne se zavalit hračkami, které potřebují hodně údržby.

Další důležitou ingrediencí pro život v radosti je vděčnost. Buďte vděční za každý okamžik, za moudrost, kterou máte a znalosti, které získáváte. V tomto okamžiku historie se lidé rychle probouzí a žijí vědomě už velmi rychle. Snažte se najít způsoby, jak zjednodušit svůj život a vytvářet radost sobě i těm kolem vás, protože to je místo, kde nacházíte uspokojení. Pouhým přidáváním hmotných věcí do seznamu, nebudete vytvářet spokojenost. Nicméně užívání plodů své práce, stejně jako cesta, kterou jste si oblíbili, vám zajistí život naplněný radostí a uspokojením.

Věřte, že všechno je možné.

Ve vašem světě existuje hodně nepokoje a překážek, které je třeba překonat. Buďte odvážní, pohybujte se vpřed a změňte zákony. Změňte způsoby, jak se vaše děti budou vzdělávat. Přinuťte vaše politiky a lídry, aby utráceli peníze moudře. Věnujte pozornost ekologii a hospodářství. Celá společnost předala moc a kontrolu vůdcům, kteří zastupují lid. Nicméně jste zjistili, že tento druh vlády selhal. Místo toho si stěžujte, dělejte shromáždění, povstaňte a požadujte změny, které mají zajistit budoucnost vašim dětem. Věnujte pozornost změnám, které můžete udělat ve svém osobním životě – to učiní svět lepším místem.

Věřte, že vaše myšlenky mají velkou váhu a mohou být škodlivější než házení plastů do moře. Jednoduše vám jen připomínáme, abyste sledovali vaše myšlenky, slova a činy a udržovali kontrolu nad svými emocemi. Může to znít jako obrovská zodpovědnost a také to tak je. S praxí a vědomým bytím zjistíte, že zůstat ve svém středu je stále jednodušší. Loučíme se a přejeme vám to nejlepší při vytváření reality! Už víte, že nás můžete kdykoliv požádat o podporu a pomoc a vy, kteří jste se na Zemi přišli naučit trpělivosti – nezapomeňte kráčet krok za krokem. Nevzdávejte se naděje, všechno je možné.

FREKVENČNÍ REZONANCE

Komunikace…..
Dny označené symbolem IK mají velmi bouřlivý průběh, pokud se dostanou do vzorce Stínu vašeho kauzálního těla. VÍTR přináší pořadí, ve kterém jsou jednotlivé programy uzdravovány. Zkušenosti získané v tento den mohou být velmi nepříjemné. Především bude zkontrolováno, jak dalece se ego brání realizaci programů vybraných vaší duší. Obzvláště bolestným způsobem je kladen důraz na nedisciplinovanost, nepoctivost a nízké oceňování vlastního JÁ. Jelikož VÍTR víří bezprostřední energií Zdroje, u osob spirituálně pokročilých se může v tento den rozzářit síla duchovní zralosti, která nejen produchovní jejich fyzický svět, ale vyvede je z obecného chaosu. Energie VĚTRU může velmi specifickým způsobem odhalit aspekty komunikace s Vyšším JÁ a rovněž nám s přátelským úsměvem na tváři ukázat výjimečnou drsnost. V Tónu IK, který je bezprostředně spojen se Zdrojem, vibruje duchovní čistota a síla, která vás neustále vede osobním procesem rozvoje. Vibrují zde také všechny Prvovzory, díky kterým můžete navázat kontakt s Vyšším Vědomím.

10. TÓN MANIFESTACE – SÍLA UPŘESNĚNÍ
DESÍTKA vám otevírá brány do tajemných sil realizace. Čeká zde na vás mnoho možností. Spojují se zde dva světy – duchovní a fyzický. Pamatujte si, že klíč k uskutečnění vaší Božské Podstaty spočívá v čistotě vašich úmyslů. Myslíte na to, co byste chtěli zrealizovat svým srdcem?

Pokud jste bezprostředně spojeni s DESÍTKOU, měli byste se podívat na její základy. Zamyslete se - o jaké struktury a systém přesvědčení se opírá vaše realita – váš přístup k životu? Jakými se řídíte zásadami, a co ovlivňuje vaše rozhodnutí? Nyní můžete vytvořit nový stabilní základ pod jednou podmínkou: musíte chtít ztělesnit vaší Hvězdnou Podstatu ve všem KDE A KÝM JSTE na Zemi. To je klíč k nalezení vaší pravé identity.

POKUD JSTE V HARMONII S VESMÍREM,
VAŠE MANIFESTACE NEVYTVÁŘÍ ŽÁDNÝ ŠKODLIVÝ ODPAD,
ALE POUZE VEDLEJŠÍ PŘÍRODNÍ PRODUKT

V DESÁTÉM Dnu dosáhne každá Vlna bodu manifestace. Všechno, co vzlétlo v impulsu Zdroje v PRVNÍM Tónu, v Tónu DESÁTÉM dosáhne nakonec cíle. Co se stane viditelné na pozemské scéně života, předznamenává Znamení stojící vedle Tónu DESET.

TÓN 10 VIBRUJE ENERGIÍ UMOŽŇUJÍCÍ REALIZACI PLÁNŮ

Den s Tónem DESET je charakteristický jedinečnou silou výrazu. To se týká jak karmických procesů běžících v této Vlně, tak spirituálního rozvoje. Tento den je nesmírně důležitý, neboť ukazuje propojenost karmické rodiny a životního prostředí.

Copyright © 2018 mayskykalendar.blogspot.com. Překlady Poselství lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

pátek 25. května 2018

TZOLKIN 25.5.2018 9 IMIX kin 61

Imix – Drak – energie podporující sílu osobnosti, zdroj života, Božská pomoc, důvěra, predispozice, síla počátku, pevnost, aktivita, sebedůvěra, pracovitost.

Když venku zuří bouře, není lepší místo než se ohřát doma u ohně v uklidňujícím objetí naší matky. Stejně tak můžeme najít útočiště v pohodlí našich myšlenkových vzorců a reakcí, když lidé, životní události nebo situace atakují naše vnímání reality. Ale stejně jako musí všechny děti jednoho dne opustit bezpečí své matky, tak i my všichni musíme čelit výzvám, abychom se vyvíjeli a postupovali po cestě duše. Dnes je velký den psychického znovuzrození: Bolon (9) - silné a pozitivní energie zjemňují dopad Imix a vedou vás k vašemu životnímu cíli.

DNES JE DOBRÝ DEN OTEVŘÍT SE NOVÉMU POČÁTKU
IMIX, TO JE POČÁTEK VŠECH VĚCÍ PŮVODNÍ TVOŘIVÉ SÍLY

Symbolika IMIX představuje prvotní mysl spící pod povrchem Země, sílu, která umožňuje povstat životu ze srdce Země. Je to symbol krokodýla, který pluje temnými vodami podsvětí a vyživuje Zemi. Prvotní obraz oceánu všech možností, které v životě vznikají. Je to nediferenciální neutrální životní síla, ani dobrá, ani špatná. Záleží jen na potenciálu záměru, kam budete tuto sílu směřovat.

Všichni narození v IMIX jsou nejblíže k prvotnímu Zdroji, v tom tkví jejich síla i jejich slabiny a musí dávat pozor, aby se nedostali do temných hlubin, snadno ovlivňují Kolektivní Vědomí. Jsou velmi pracovití, kreativní a inovativní. Vynálezci, vizionáři. Mají silný mateřský a ochranitelský instinkt.

***

Jsem Imix, Strážce Brány všech počátků. Kde je konec, je i nový začátek. Dnes je den nových počátků, dnes se otevírají nové dveře. Udělejte si čas zamyslet se, co jste v poslední době dokončili. Může to být velký projekt nebo rozloučení s milovaným člověkem nebo to může být tak jednoduché jako dokončení mytí nádobí po večeři. Jak se cítíte, když ukončíte nějaký úkol nebo událost?

Vyberte si jeden úkol, který jste dokončili a soustřeďte se na dnešní den. Jaké dveře se otevřely v důsledku ukončení této činnosti? Jak se cítíte, když jste ukončili tuto událost nebo úkol? Máte dobrý pocit z dobře vykonané práce? Máte pocit radosti nebo zoufalství? Jste připraveni pustit všechny vazby na minulé události a neustále se pohybujete vpřed? Mnohokrát je s koncem spojený pocit viny. Jste od mládí školeni, abyste si hledali nové cíle. Často se ale stává cíl důvodem pro dělání nějakých skutků, zatímco přicházíte o mnoho během cesty.

Doporučujeme vám věnovat každý okamžik tomu, co se právě děje kolem vás. Když myjete nádobí a uklízíte po večeři, pociťujete vděčnost za dostatek jídla? Při jídle, za které jste zaplatili, myslíte na rostliny a zvířata, která věnovala život, abyste mohli mít potravu? Myslíte na ty, kteří se podíleli na úpravě, přepravě nebo prodeji těchto potravin? Při jídle děkujete všem, kteří ho připravili? Přemýšleli jste někdy kolik dělníků a výrobců nádobí tráví čas vytvořením talířů a jiného nádobí? Myslíte si, že je dobré poradit se s tělem, co potřebuje? Myslíte na vědomé žvýkání potravy, abyste pomohli procesu trávení a předali potřebné živiny na podporu zdraví?

Když myjete nádobí a uklízíte kuchyň, kde jsou vaše myšlenky? Zaměřujete se na budoucí události? Přemýšlíte, co budete dělat po zbytek večera? Jste stále v okamžiku přítomnosti? Děkujete za požehnání jídla, které máte kolem sebe?

Je důležité věnovat pozornost ukončování cyklů, bez ohledu na to, jak triviální se mohou zdát. Máte radost, když nacházíte uspokojení a máte radost ze všech věcí? Mnozí z vás odstartují nějaké úkoly s cílem dokončit je, ale nemáte žádnou radost podél cesty. Když dorazíte na konec, existuje jen pocit spěchu, jak se dostat k dalšímu projektu. Tak se to učí i ve škole. Úkoly, termíny, úkoly, termíny..…. den za dnem. Když jste ve škole něco nedokončili včas, byli jste potrestáni špatnou známkou bez ohledu na to, jak dobrý výsledek byl. Stejně tak filtrujete svůj pracovní život.

Opět jsme se dostali k termínům a jejich plnění. Termíny, termíny, termíny…. a kvalita?... nevadí…. důležitý je termín! Hlavním cílem se stal termín. Často nemáte čas podívat se, co jste vytvořili, protože jste tlačeni novými lhůtami. Mnozí, zejména v obchodním světě, žonglují několika termíny najednou. Není divu, že tolik lidí umírá na stres. Není divu, že vám chybí v životě radost. Nemáte ani čas zastavit se a přivonět k růži. Ti z vás, kteří se vzdálili od přírody, mají těžké časy, protože příroda regeneruje a léčí. Najdete zde klid a rovnováhu.

Podívejte se na les a přírodní divy světa. Příroda nemá žádné termíny. Semena ví, kdy mají klíčit. Listy ví, kdy mají opadat. Ptáci vědí, kdy musí migrovat. Medvědi vědí, kdy je čas na zimní spánek. V přírodě se můžete dozvědět mnoho. Ztište svůj vnější svět a vstupte do svého vnitřního světa. Je to způsob, jak se stát vyrovnanější. Najděte způsob, jak být více v souladu s přírodními cykly. S příchodem technologií stojí váš svět mimo rovnováhu.

Pojďme se na chvíli podívat na staré zemědělce, ještě, než je ovládly korporace. Vstávali za svítání, dali si dobré výživné jídlo. Časně se vydali na pole, dýchali čistý a čerstvý vzduch. Vždy byli k dispozici, když bylo potřeba pomoci sousedům, ať už to byla stavba stodoly nebo orba pole. Sdílení nástrojů a zvířat pro práci bylo samozřejmé. Večer, když slunce zapadlo, šli domů. Rodina žila společně jako celek, obvykle byly v domě čtyři generace, z nichž každá měla co dělat. Nebyl stres ani nutnost utíkat do města za zábavou. Rodiny znaly sousedy. Děti uměly pečovat o zvířata a pěstovat jídlo. Zábavu prožívali všichni prostřednictvím vlastní hudby a umění.

S příchodem průmyslového věku se zemědělci vzdálili pěstování v souladu s přírodními cykly jako například odpočinek půdy v zimním období, předpovídání počasí apod. Začali používat herbicidy a pesticidy, skleníky a jiné způsoby nepřirozeného pěstování a produkce potravin.

Vaše potraviny jsou nyní plné toxinů, ovoce a zelenina je přepravována tisíce kilometrů z místa, kde se pěstuje, prochází nepřirozenými způsoby zrání a skladování. Kolik zemědělců se uživí z jejich vlastní půdy? Velmi málo. Většina z nich je nucena pěstovat monokultury, což zatěžuje půdu, snižuje obsah živin a minerálů nezbytných pro vaše zdraví.

Pak jsou potraviny odvezeny do zpracovatelských podniků a dále ničeny. V době, kdy se jídlo dostane na váš stůl, nemá žádné živiny, životní sílu a je ozářené. Hodně z toho, co dnes každý z vás konzumuje, je nejen toxické, ale nepřirozené. Existuje hodně obezity z ukládání těchto toxinů. Tělo neví, co má s nepřirozenými látkami dělat. Ucpává se tělo, játra, buňky.

Proč jsme se dostali k této tangentě? Chceme vám ukázat, jak důležité je věnovat pozornost tomu, co se kolem vás děje. Začali jsme tento dialog mytím nádobí, které je docela nepatrnou částí vašeho života a v jistém smyslu je to tak. Nicméně když budete každý večer mýt nádobí a věnovat pozornost aspektům, o kterých jsme mluvili výše, zjistíte, jaké důležité volby se podílí na vašem jídle.

Kolik času věnujete práci? Je vaše práce prospěšná nebo je jen prostředkem k dosažení cíle, který stejně nakonec nepřijde? Kolik času vám zabere příprava, cesta do práce a nacházíte v ní uspokojení a radost? Pokud je procento nízké, doporučujeme najít si jiný způsob, jak podporovat sami sebe. Mnozí z vás jsou plni strachu ze změny zaměstnání nebo jiných oblastí, protože jste závislí na odměně a očekávání druhých.

Existuje mnoho lidí, kteří udělali ve svých životech velké změny. Rozhlédli se a zjistili, jak neuspokojivé se jejich životy staly. Objevili, že jsou zaháknutí v systému, který s nimi zachází jako s roboty. Byli okradeni o celoživotní úspory pro špatné hospodaření s jejich finančními prostředky službami, které jsou v jiných společnostech zdarma. Mnozí jsou osamělí, protože žijí daleko od domova a svých Milovaných. Ztratili jste smysl kmene a zapomněli, jak se podělit se sousedy.

Mnozí jste příliš spojeni s technologiemi, které vás obklopují. Kolik televizí můžete sledovat najednou? Proč potřebujete v domácnosti patery hodiny? Je tak těžké jít do jiné místnosti a vyhodit odpadky, než vlastnit šest odpadkových košů? Rozhlédněte se kolem sebe, kolik máte věcí, které používáte? Možná je chcete používat, ale jste tak zaneprázdněni vyděláváním peněz na jiný dům nebo auto, které je větší a lepší. Udělat krok zpátky a objevit, kdo opravdu jste, může nějaký čas trvat.

Najděte odvahu vylézt z krabice a kultivovat své sny z dětství. Když jste byli malí, věnovali jste spoustu času snění o věcech, které chcete zažít nebo dokázat. Ale bohužel dnes máte moc práce nebo někdo zadupal vaše sny. Najděte si čas přemýšlet o svých snech, které jste odsunuli na druhou kolej. Jsou stále platné? Chcete stále objet svět na motorce nebo vylézt na Mount Everest? Toužíte stále po srubu s bílým plotem na kraji lesa? Co vám brání ve splnění těchto snů? Doporučujeme podívat se zblízka na své sny a najít způsoby, jak je uskutečnit. Neposlouchejte lidi, kteří jen mnoho mluví. Jděte kupředu.

Vyhledejte ty, kteří vystoupili z krabice a pohnuli svými životy kupředu. To jsou lidé, kteří vás budou podporovat nejvíce, protože již prošli lisováním svých vnitřních strachů a výsměchem lidí kolem nich. Můžete být ohromeni, kolik lidí vám může zprostředkovat zkušenost, kolik měli pocitů nelibosti, ale i pocitů radosti a pocitů naděje, že jednoho dne i oni možná jednou najdou v životě svobodu.

Možná budete muset i vy provést velké změny jako ukončit vztah, přestat chodit do kostela, změnit zaměstnání, přestěhovat se. Každý z nich měl velkou odvahu, ale odměna velmi stojí za námahu. Pokud nejste připraveni dělat velké změny, začněte tím, že budete snít. Mnozí máte dar představivosti, a to je základní stavební kámen pro velké změny.

Pokud si to dovedete představit,
můžete to cítit,
pokud to můžete cítit,
můžete to vytvořit.

Mějte odvahu kráčet vpřed! Objevte moudrost života v přítomném okamžiku, dávejte pozor na to, co se kolem vás děje. Všechno je doslova postoj. Pokud nejste spokojeni, neobviňujte ostatní. Vy jste zvolili kódy přesvědčení, které řídí vaši loď a všechno, kde se nacházíte.

Přemýšleli jste někdy, jak je možné, že někteří lidé mohou druhým odpustit velké prohřešky nebo proč jsou šťastní bez ohledu na okolnosti, ve kterých se nachází? Je to proto, že se naučili být zodpovědní za své jednání a umožňují ostatním, aby byli zodpovědní za své jednání. Promluvte si s těmito lidmi a učte se od nich. Jsou to vaši největší učitelé. Doufáme, že až budete příště mýt nádobí, vaše mysl se rozšíří do bodu, kdy budete vědět, že všechny věci jsou možné a že vaše štěstí a radost jsou opravdu dar a právo od narození.

FREKVENČNÍ REZONANCE – aktuální sebe-určení
(galaktické energie> vlastní vibrace)
Obživa, důvěra, víra….
DRAK bez ohledu na doprovodný Tón přináší vždy otázky důvěry. Dny označené tímto Znamením se dotýkají pole Stínů, a mohou se projevit strachem, bezmocí, ztrátou, MACHO postojem, nebo namyšleným egem. Jelikož DRAK symbolizuje svět hmoty, pod vlivem energie Stínu se může projevit silným impulsem k postranním úmyslům (nadvláda, lakota, chamtivost). Pozitivní dopad IMIX se projevuje jako OCHOTA JEDNAT, AKTIVITA, NADŠENÍ, SEBEDŮVĚRA, SEBEÚCTA. Energie dne může zdůraznit poskytování „mateřského tepla“, péči a klid. Otázky, kterým DRAK přikládá zvláštní význam, jsou otázky matérie, otázky obživy, stejně jako radosti ze života.

9. TÓN NAVÁDĚCÍ SÍLY - SÍLA USKUTEČNĚNÍ
DEVÍTKA naznačuje vědomý start do vysněného cíle. Ztělesněte moudrost a Mistrovství, kterým chcete vyjádřit vaše pozemské Bytí. Uvědomte si, že JSTE, než, že byste CHTĚLI BÝT. Buďte ten, kdo ozáří svým Světlem ostatní. VY jste přítelem lidstva. VY přinášíte nové vize světa. Ve VÁS spočívá síla dokončení. Už jste nalezli klíč k naplnění? Pokud se otevřete tomu, co je NOVÉ, automaticky se rozpustí STARÉ vzorce, které neslouží vašemu vývoji. Přijměte propozice DEVÍTKY a připravte se na velký skok ČASEM. V tomto cyklu se bude shodovat PROSTOR s ČASEM, roztaje minulost i budoucnost. Buďte připraveni poznat velké tajemství SÍLY USKUTEČNĚNÍ.

ZAPOJTE SE DO TAJEMSTVÍ VELKÉHO MYSTÉRIA
UKAŽTE, ŽE ŽIJETE NA ZEMI

V Tónu DEVÁTÉM se rozněcují všechny nápady, inspirace, touhy zlepšovat. Dny s Tónem DEVĚT hrají klíčovou roli v každé Vlně. Síla inspirace obsahuje nové podněty pro jednání, a na druhé straně spaluje těžké karmické pole. K DEVÍTCE je třeba přistupovat se zvláštním respektem a úctou. Doporučujeme využít energii tohoto Tónu k uzdravení starých případů a ukončení dlouhotrvajících sporů.

Energie přinášející nový život, pohyb vpřed. Bolon (9) umožňuje nahlédnout do realizace současných vizí, plánů a akcí. Je to velmi pozitivní číslo, den je často využíván ke slavnostem, obřadům, svatebním obřadům a rituálům. DEVĚT je považováno za ČÍSLO ŽIVOTA a spojováno s lidským těhotenstvím a se ženami. Někteří mayští učitelé ho spojují s devíti kroky, které jsou nutné pro stavbu domu, s devíti etapami pěstování a sklizně plodin, devíti vesmírnými cykly, devíti poschodími pyramidy. Číslo DEVĚT je symbolem ženy a ženského Universálního Principu.

čtvrtek 24. května 2018

OBNOVA VĚDOMÍ SRDCE

Vážení Vzestoupení, vítejte u dnešní duchovní zprávy. Jsem stále vedena v tomto velmi intenzivním čase pracovat s čistými energiemi, pohybovat se každý den venku, dělat každodenní dlouhé procházky. Tento rok je považován za silnou fázi osvobození. Je to čas velkého čištění a sjednocení vnitřních polarit, velká výzva a náročná práce, než se uvolní plně životní síla. Nechat skrze sebe procházet energetické vlny. Jakmile přichází vysoké Světlo a silné vlny, proces integrace je náročný, než dojde k zapálení nádherného ohně vnitřního dvojplamene – rovnováze maskulinní a femininní energie. 

Velmi si vážím, že bydlím v malém městě, v jehož sousedství je několik biotopů a krásné prostředí bioregionu nádherné chráněné krajiny CHKO Křivoklátsko, která patří mezi klenoty českého přírodního dědictví, a pro mimořádné cenné lokality a povrchové toky, kde najdeme přístupné studánky s pH mezi 7 – 8.5, je vyhlášen biosférickou rezervací a navržen, aby byl vyhlášen Národním parkem.

Toto území silně vnímám jako ráj, poklad, jako „mé“ království. Mám k němu láskyplnou vazbu, stejně jako k Čechám, které utrpěly v minulosti velkou bolest, k přírodní kráse Československa a vůbec k celému modrozelenému drahokamu v naší Sluneční soustavě. V mých očích neexistují žádné hranice, rozdělování na státy, protože toto parcelování je součástí oddělenosti. Kdykoliv sedím někde na vysokém místě s výhledem na krajinu, jsem velmi vzdálená realitě současného světa, a tak okouzlena čistým prostředním, moudrostí přírody a životem venku. Je to nádherný vortex, ale není důležité kde se v současné době nacházíme, kde žijeme.

Mám občas pocity smutku, kdykoliv vidím necitlivý zásah člověka. Přesto je mnoho z nás plno naděje, přes veškerý robotický život a myšlení lidí kolem nás, kteří jsou soustředění tolik na vydělávání peněz s nezájmem žít jednoduchý život. Jako strážce nebo hlídač, který stabilizuje krystalické frekvence, bych ráda ovlivnila některé oblasti našeho myšlení.

I přesto, že je velkým problémem současné odlesňování, za kterým stojí byznys a je to smutný pohled, je zde mnoho duchovních lidí, kteří si již uvědomují, že jsme se dostali skutečně do planetárního bodu, kde příroda má stále ještě možnost úplné reversibility a tak zvrátit stav škod, které vznikly zásahem do přirozeného prostředí.

Mnoho z nás se snaží recyklovat, používat co nejvíce ekologické přípravky pro domácnost a přípravky na tělo bez parabenů, amoniaku, nenakupovat nad rámec toho, co ke svému životu potřebujeme a ovlivňovat tak naši rodinu, ale i tak většina těchto výrobků je podvod, protože vyjmeme věci z přírody, abychom vytvořili přírodní věci, které jsou spíše dalšími odpadky. Poslední dobou hodně pozoruji způsob svého života, své chování v tomto ohledu, protože se stěhujeme do harmonie s přírodou, do velmi úzké propojenosti a jsme na přírodě závislí. Už není čas dívat se na ostatní, kteří se snaží motivovat nás svojí ekologickou reformou, ale stát se aktivistou ve svém vlastním životě.

Většina z nás žije ve městě a pokud máte možnost pohybovat se v přírodě, víte, že existuje skutečné velmi málo nedotčených míst, nedotknutých míst. I přes to, že bydlím blízko chráněné krajinné oblasti a pohybuji se všude jen pěšky, je těžké, ne-li nemožné najít posvátné místo, které má čistou energii, tzn. místo, kde se prakticky nepohybují žádní lidé. Mám na mysli lidé s negativní energií myšlení a jednání. Procházky se mnou sdílí moji Průvodci, stále probíhá přepisování staré reality, kdy se otevírají nové možnosti pro kolektiv a vytváří nové skutečnosti Nové Země. Jsou to vyšší sféry, kdo řídí vytváření nové reality. Naše čistá cesta prostřednictvím srdce urychluje cestu pro všechny.

Je zde tolik falešných zpráv lidí zaměřených na technologii umělé inteligence, která narušuje přirozenou rovnováhu planety a harmonii těla s neustálým připojením k telefonu, aktualizacemi telefonu, nutností spojení s lidmi a se zprávami. Umělá inteligence není inteligence, je to forma kontroly. Lidi spojené s přírodou vidí jako něco primitivního, protože zatím ještě nenalezli cestu ke svému vnitřnímu sjednocení s Božskou rovnicí. Integrace polarity a vnitřní sjednocení je součástí přírodní vědy převzaté od zdroje přírody.

Abychom uskutečnili Vzestup, procházíme změnou frekvenčního spektra prostřednictvím aktivace kundalini, tantrického srdce a změnou Vědomí. Nanebevstoupení znamená posun Vědomí z jedné reality do druhé. Abychom prošli touto změnou, musíme změnit myšlení tak, aby bylo v souladu s Božskou podstatou.

Vzhledem k tomu, že zde existují určité negativní snahy, měla jsem na toto téma rozhovory se svými Průvodci, jak budeme dál pracovat, mi bylo sděleno, že existuje pouze cesta našeho Světelného vítězství.

Zaprvé pracujeme s vyššími frekvencemi čili jsme napojeni na životní sílu, za druhé byl několik let před rokem 2012 změněn uzavřený dvouvlnový systém využívající bipolární geometrii Vesice Pisces – architekturu negativní mimozemské agendy jako polaritu vědomí uzavřenou (uzavřený obvod) a zkreslenou, na kód Jednoty, trojvlny jako kód Trojice. Jinými slovy došlo ke zrychlení elektronů a protonů. Tato zpráva pro mě byla trochu úsměvná, protože mám rozdělaný obraz – symbol Vesice Pisces, takže jsem do obrazu namalovala trojvlnový symbol jako symbol přepsání a sjednocení polarity. Bipolární systém vytváří nerovnováhu a byl konstruován tak, aby vysával životní a sexuální energii z lidských bytostí. Zatímco trojvlnový systém umožňuje tantrické srdce. To souvisí s posvátným vztahem Božské Trojice uvnitř nás (žena, muž, dítě). Zdrojový Božský kód je trojitá vlna. Stejně tak s tím souvisí Universální kalendář, který pracuje s frekvencí 13 (také Mayský kalendář) zatímco ovládající systém s frekvencí 12 (čas, gregoriánský kalendář).

Mužská zranění mají původ v historii a v současné době mnoho lidí, kteří jsou odděleni od Ženského Principu, používá kontrolní a manipulativní jednání. Tento zásadní problém se musí uzdravit, protože spojení pohlaví je jedinou cestou k celistvosti a ke spáse. Jak civilizace zachází se ženami a dětmi je ukazatelem Vědomí. Většinou vždy za tím stojí tzv. falešní rodiče čili archetyp rodičů, kteří v dítěti vytváří bolest a trauma. Neposkytují dítěti Lásku a nechrání je. Tento problém podporuje program Tyran a vytváří neúspěšné manželství. Převzít zodpovědnost a uzdravit časovou osu dětství skrze odpuštění umožňuje rozpustit kauzalitu, podporuje rozvoj silných stránek osobnosti.

Červen v kontextu s Letním Slunovratem 21/6  vnímám jako silnou harmonickou konvergenci mužské a ženské energie, sjednocení polarity mužské a ženské energie, moudrý muž, moudrá žena s Vědomím Krista jako Svatý vztah.

Být duchovní znamená tvořit život, dobře se starat o své tělo a kultivovat životní sílu. Existuje v této době spoustu informací, článků, videí. Každý něco píše, jsme zaplaveni informacemi, takže je potřeba rozlišovat, co je nutné číst. Osobně nečtu na facebooku skoro nic. Přesto jsem se nedávno, ne náhodou, podívala na profil Davida Wilcocka a komentáře k jeho poslední zprávě. Mnoho z nás je v současné době obtěžováno a blokováno. Světlo na Zemi nebylo nikdy vítáno.

V souvislosti s tímto krásným ročním obdobím a rozšiřováním Vědomí, se mnoho z nás může mnohem jemněji naladit na přírodu a jakýmkoliv způsobem sdílet důležitost chránit přírodu, ať už osobně nebo v článku nebo prostřednictvím videa nebo aktivity v tomto směru, protože lidé se probouzejí a jako probuzená bytost máte obrovský vliv prostřednictvím Lásky a svých vizí. Ačkoliv jsme jen malí lidé, máme velký vliv na planetární změny. Mnohým je to všechno fuk, stejně jako jestli se budou dokola reinkarnovat, tentokrát nikoliv zpět na Zemi, ale k tomu určeném místě v jiném Vesmíru.

V současných energiích mnoho z nás pracuje na odpojení a převýšení časové osy kontroly a manipulace. Je důležité uprostřed tohoto chaosu najít čas klidu, ticha a posvátný prostor samoty. Najít čistý prostor v přírodě, vytvářet krásný prostor v bytě, v domě, kolem domu a co nejvíce zachovat přírodu a divokou přírodu. Voda je velký poklad. Nedávno moje rodina odcestovala a několik dní jsem sdílela energie v domě na samotě, který využívá přírodní vodu. Tato voda je svátost do těla i na tělo.

Jsem zamilovaná do své cesty, svého života. Mám velmi ráda svoji práci a stále pracuji na své energii. Někteří si myslí, že chodím jen na procházky. Pasivita není Božská tvořivost, protože to je oddělenost od přírody. Být inspirativní a stát se zdrojem inspirace jsou dvě věci. Ve světě, který je zničený, není čas čekat na nic, ale přiložit ruku k dílu svým způsobem.

Vidím tolik lidí, kteří absorbují duchovní růst a vlastní duchovní evolucí chápou, kolik práce to obsahuje. Někdy hodně tvrdé práce. I když jsem převážnou část dne venku, neustále věnuji pozornost Vzestupu a mé srdce potřebuje co nejvíce pocity míru a soustředit se. Být neutrální není být pasivní. Pokud investujete čas pobývat v přírodě, jak je to jen možné, Vzestup je mnohem více vyrovnaný. I když není vaše životní období komfortní, můžete dělat energetickou práci tím, že se soustředíte na vize. Odstraňte myšlenku, že jste bezmocní. S Božskou inteligencí bude růst vaše tělo a uzdravovat se. Výsledkem integrace polarity je Láska.

Všechna bolest z minulých životů i ze současného života se musí uzdravit a mnozí ví, že dostat se k moudrosti, je tvrdá práce a najít odvahu používat vlastní identitu, protože jinak limitujeme sami sebe a my všichni potřebujeme zažít transparentnost. Když jsme připraveni, můžeme zažít vnitřní soulad.  Lidé, kteří se bojí, nemohou vstoupit do posvátného spojení a celistvosti. 

Jste-li nakloněni sdílet informace Posvátného Mayského kalendáře, děkuji, pokud ne, všechno je v nejlepším pořádku, miluji vás i tak, protože mám Lásku ke všem, všemu a k životu. Děkuji, že mohu sdílet Božskou dokonalost, kterou JSTE. Mnoho Lásky.

V Božské Lásce, Světle a Službě
Lenka

24/5/2018 © Lenka Sykorova mayskykalendar.blogspot.com
Vděčnost a poděkování za podporu.

TZOLKIN 24.5.2018 8 AHAU kin 60

Ahau - Slunce. Osvícení, bezpodmínečná Láska, odpuštění, Vědomí Krista, Požehnání, moudrost, vědění, Jednota, vědomí cíle, uskutečnění cíle, schopnost koncentrovat se na Celek, globální vize, laskavost.

Obzvláště rozhodující den pro dokončení, vyřešení a uzavření. Neodcházejte z něčeho, co jste začali nebo k čemu jste se zavázali jen proto, že jsou věci ještě těžší. Tím se učíte, kdo jste. Takže posilte své odhodlání, přitáhněte kořeny domova a rodiny, které Trecena Ben posiluje a využijte vysoce nabitou solární energii Ahau k posunutí vpřed a k protažení potížemi ve vašem životě.

DNES JE DOBRÝ DEN PROSIT O MOUDROST A NEUSTÁLOU PODPORU NAŠE PŘEDKY

Ahau je podle Mayů nejposvátnější glyf. Znamená Osvícení, Vyšší Vědomí, propojení Kolektivního Vědomí a vědomí spolutvoření. Ahau je energie Bezpodmínečné Lásky. Nativní Ahau jsou romantici a idealisté, jsou často umělci harmonie a krásy materiální i duchovní. Ve vztazích jsou oddaní a každá zrada je velmi bolí. Výzva je: Naučte se přijímat nedostatky.

Žádejte dnes o moudrost a ctěte své předky. Je to skvělý den vyjádřit záměr, aby byl váš domov naplněný harmonií a krásou, skvělý den postavit základy svého domu, nebo se nastěhovat do nového.

***

Jsem Ahau a spolu s Tónem 8 vás vítáme v tento velkolepý a slavný den. Dnes bychom rádi zaměřili pozornost na symbol nekonečna, který vypadá jako ležatá osmička. Symbol nekonečna často představuje nekonečnou zásobu hojnosti. Co vám přijde na mysl, když řeknete slovo hojnost? Mnozí napíší seznam materiálních věcí s penězi na prvním místě. I když hojnost přichází v mnoha podobách, dnes bychom rádi zaměřili pozornost na jiné typy hojnosti, a jak se mohou ve vašem životě projevit.

Pokud bychom vám položili otázku: „Co je nejvyšší forma hojnosti?“ Co byste odpověděli? Někdo řekne zdraví, moudrost, poznání. Všechny tyto věci jsou opravdu formy hojnosti. Přesto jen málokdo z vás považuje rodinu či přátele jako zdroj hojnosti. Kolik z vás považuje domácí mazlíčky nebo rostliny jako formu hojnosti? Jeden z největších darů hojnosti je bezpodmínečná Láska. Pokud cítíte Lásku k lidem a ke všem věcem, budete mít rostoucí touhu sdílet své zdraví, bohatství a moudrost s ostatními.

Ve svých modlitbách hledejte způsoby, jak zvýšit hojnost ve světě tím, že uvolníte strachy nebo bloky, které vás zastavují od bytí plně milující vědomé bytosti.

Hojnost, kterou hledáte, leží uvnitř vás.

Během věků vědělo mnoho moudrých mudrců o jednom ze zákonů Vesmíru, který říká: „Co dáte, to dostanete.“ Nicméně, věříte ve svých srdcích opravdu těmto slovům? Mnozí z vás se pohybují na nízké úrovni sebeúcty. Věříte, že máte jen málo co nabídnout a že nejste hodni přijímat velké dary od života. Vaše podmiňování vytvořilo bloky v přijímání darů od neznámých lidí i těch, kteří vás milují. Odstraňte tyto bloky a nechte energii Lásky koupat vás v tom, že jste hodni přijímat.

Mnozí žijete v opačném extrému. Můžete dávat sami sebe do roztrhání, ale je těžké získat od ostatních nebo přenecháváte své dary druhým, protože si myslíte, že si je více zaslouží. Doporučujeme vám, abyste přehodnotili důvody, proč to děláte. Nechceme soudit vaše rozhodnutí, jen se prostě ptáme. Až budete mít čas, jděte do svého středu a zeptejte se, odkud pochází pocit nehodnosti.

Mnozí všude mluví o své štědrosti k druhým, když dárky poskytují a říkají, že nechtějí nebo nepotřebují nic na oplátku. Mnozí si stěžují, že nedostali dárek na oplátku nebo alespoň dárek ve výši stejné hodnoty. To se běžně stává během oslav, kdy se dary očekávají. Doporučujeme vám v první řadě hluboce se ponořit do toho, proč dárky dáváte. Dárky, které nedáváte od srdce nebo je spojujete s očekáváním, není nic víc než úplatkářství.

Skutečná hojnost přichází do vašeho života ve všech formách, jak viditelných, tak neviditelných. Když dáte někomu dárek bez očekávání něčeho na oplátku, dokonce i bez vědomí vděčnosti, jste blíže obdarovávání ze srdce. Mnozí z vás si myslí, že to již dělají. Nabízíme vám test. Dávejte dárky ostatním ve formě laskavosti, hmotných předmětů, modliteb a laskavých skutků – a to bez jejich vědomí. Udělejte to, aniž byste komukoliv řekli, co jste udělali. Věnujte pozornost, jak se cítíte. Trápí vás, že vám nikdo nepoděkoval a nepochválil vás? Zlobíte se, že si nikdo nevšiml, co jste udělali? Pokud ano, víte, že máte stále problém s dáváním dárků.

Když můžete prožít oslavy bez dávání dárků, které nejsou od srdce nebo radostně sdílet bez touhy přijímat uznání nebo opětování, poznáte, že jste se naučili opravdu dávat ze srdce. Tím k vám přichází přislib hojnosti.

Vzhledem k tomu, co říkali Mistři, co dáte druhým, to dostanete, jakou hojnost si přejete? Pokud je to zdraví bohatství a moudrost, sdílejte dary zdraví, bohatství a moudrosti. Pokud je to radost, laskavost a Láska, rozdávejte radost, laskavost a Lásku. Pokud jsou to hmotné předměty, podělte se o hmotné věci. To je zákon Vesmíru – co zasejete, to sklidíte. Pokud zasejete rajče, myslíte si, že vyroste mrkev?

Doporučujeme vám zamyslet se nad těmito slovy. Buďte objektivní, abyste propustili všechny emoce a předpoklady, které způsobují domněnky o opětování vašich darů. Jak můžete uvolnit negativní myšlenky, které vás drží daleko od čisté Lásky a dobré vůle vůči ostatním? Hledejte a naleznete, klepejte a bude vám otevřeno. To nejsou jen obyčejná slova, ale tajný vchod do světa neuvěřitelného poznání a moudrosti. Jak s námi budete dál studovat, objevíte nástroje, které vám pomohou pochopit, jak uvolnit okovy a užívat si čerstvý vzduch svobody! Všechno spočívá ve vás, ale musíte chtít najít čas osvobodit sami sebe. V opačném případě budete stát svázáni a umlčeni pouze vaší vlastní vinou. Dveře jsou odemčené, stačí jen projít a žádat o své právoplatné dědictví!

FREKVENČNÍ REZONANCE – aktuální sebe-určení
(galaktické energie> vlastní vibrace)

Osvícení, láska, odpuštění…
ALFA & OMEGA. KONEC & ZAČÁTEK – to vše leží ve Znamení SLUNCE. AHAU je řídící centrum, ze kterého jsou průběžně zasílány tvůrčí impulsy, a do kterého se vrací zpět každý výsledek. Zde se zaměřují na úspěchy akcí za posledních devatenáct dnů; zde musí být přezkoumány výsledky, tady se utváří celková bilance. Dny AHAU hrají důležitou roli v oblasti vlivu rezonance. Síla vyzařování, kterou mají, je výrazem vaší evoluční zralosti, odrazem stupně integrace s životním prostředím a vlivem skupiny, ve které se otáčejí. Pokud máte pocit osamělosti uprostřed lidí, sbližte se s energií AHAU. Odtrhněte se od falešných očekávání a závazného pojetí Lásky. Přestaňte se milovat „za něco“, naučte se odpouštět. Skoncujte s neustálými negacemi, vydáváním soudů a oblíbených argumentů ANO-ALE. Uvolněte se, zavřete oči a zamyslete se, co byste chtěli ve svém životě změnit. AHAU je magickým klíčem do Kristova Srdce. V těchto dnech se magie stává vaším denním chlebem. Indicií jsou dvě prostá slova: MILUJI a ODPOUŠTÍM. Nezapomínejte, že jste na velké cestě, a že vaším cílem je stát se centrem BEZPODMÍNEČNÉ LÁSKY jako AHAU. SLUNCEM, které svítí pro všechny stejně – pro dobré i špatné, chudé i bohaté. Rozsviťte SLUNEČNÍ JÁ ve svém srdci.

8. GALAKTICKÝ TÓN HARMONIZACE – SÍLA SPOJENÍ
Vytvořte řeky snů a spojte je v jeden oceán Lásky Stvořitele. Otevřete všechny kanály a obdržíte posílení díky rezonanci s OSMIČKOU. Přijměte návrhy OSMIČKY, věnujte energii tomu, kde jste nepozorní, jelikož to se stane vaší jedinečnou příležitostí. Objevte přirozenou krásu v něčem jiném, úplně pro vás NOVÉM. Buďte svobodní, volní bez obav. VY držíte v ruce kouzelnou hůlku – VY spojujete fyzický svět s tím, co je neomezené. Vneste harmonii do každodenního života a do všech situací, ve kterých se nacházíte. Uvolněte se od egocentrizmu a vyveďte své Ego ze slepoty.

VY URČUJETE ÚROVEŇ HARMONIE SOUZNĚNÍ SE STVOŘITELEM DOVOLTE ROZEZNÍT TÓNY VAŠEHO SPOLEČNÉHO SRDCE

Tón GALAKTICKÝ vám umožňuje splnění záměrů. Na této pozici se koncentruje nejvyšší síla úspěchu. Dny s Tónem OSM se vyznačují velkou aktivitou. Takže nebuďte překvapeni, pokud, jejich sílu pocítíte kolem sebe. Pamatujte si, že ve vzorci ČASU jsou také vpleteny karmické procesy. Pokud se v běžící Vlně objevuje tento proces, Tón OSM se může ukázat, jako velmi nepříjemný. Bolest a utrpení se mohou objevit v oblasti mentální, emocionální, fyzické, nebo také v podobě překážek, nepříznivého průběhu věcí, nešťastných událostí doma, ve společnosti i v povolání. Práva spirituální jsou velmi konzistentní, vymáhají po nás jen to, k čemu jsme se před narozením zavázali.

Copyright © 2018 mayskykalendar.blogspot.com. Překlady Poselství lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky

středa 23. května 2018

TZOLKIN 23.5.2018 7 CAUAC kin 59

Cauac – Bouře. Energie Cauac přináší moudrost pozitivních změn, geniální řešení, očištění, aktivitu, svobodu, přeměnu, inovaci a odvahu

Často je to uprostřed bouře, kdy najdete vnitřní klid, vhled nebo inspiraci, kterou hledáte. Bouře smývá všechno i příčiny. Díky schopnosti Uuc (7) vidíte věci ze všech úhlů a díky Cauac, čistící masivní síle, dostane dnes vaše duše silnou očistu. Všechno, čeho jste se dřív drželi, se odplaví: všechny vrstvy sebeklamu, nejistot, strachu, veškeré nečistoty, špína viny a hanby a všechny toxiny ostatních jedů. Dopad není jednoduchý, zejména pokud máte vytvořených hodně vrstev. Může to trvat několik kol Tzolkinu, ale věřte této energii a její očistné práci. Vyjdete naprosto čistí!

DNES JE DOBRÝ DEN PODÍVAT SE NA ŽIVOTNÍ LEKCE JAKO NA POŽEHNÁNÍ
A NA NEPŘÁTELE JAKO NA ANDĚLY

Symbolika představuje bouři, déšť, blesky. Čištění, aktivaci, dynamickou sílu i vzájemné působení lidí v celém pozemském prostředí. Cauac je také symbolem komunity, která se někdy nazývá „Universální Společenství“ nebo „Nebeský Domov Bohů“. Je to Znamení Božského Ženství, což je velmi často spojováno s porodními asistentkami a porodem (vnitřní bouře, která přináší život).

Nativní CAUAC mají silný soucit s ostatními a jsou hypersenzitivní. Přecitlivělost jim dává velkou představivost a vznešené srdce. Umělecké vyjádření je často způsob, jak směrovat svoji přecitlivělost.

Požádejte o harmonii v rodině, doma i ve všech dalších vztazích. V tento den se hluboko uzdravují vztahy se ženami a vše co nese ženské energie.

***

Jsem Cauac a dnes bych se s vámi rád podělil o učení týkající se očištění. Mezi vámi existuje mnoho diskuzí týkající se Vzestupu a jak elegantně uniknout tomuto šílenství na planetě. Chtěli bychom upřesnit tyto informace a ukázat vám věci ve více pozitivním světle.

Proces Vzestupu je jednoduše pohyb směrem k pochopení bezpodmínečné Lásky a soucitu. To se děje nyní každému v každém okamžiku života. Existuje mnoho lidí, kteří se horečně zaměřují na dosažení cíle dokonalosti. Pokud je toto vaše cesta, pravděpodobně přijdete o mnoho těch, kteří jdou vedle vás nebo s vámi. Není žádný spěch kromě toho, který si ukládáte vy sami na sebe. Naučte se relaxovat a chopte se příležitosti naučit se milovat všechno – každého člověka, květinu, zvíře, událost, která vyžaduje pozornost. Během dne narazíte na mnoho zkušeností, jak si bezpodmínečnou Lásku procvičovat, soucit k sobě i k druhým.

Čištění jednoduše znamená čištění. Co je to, co potřebuje čistit? Tělo potřebuje občas očistit koupelí ve vodě. Vedlejší problém týkající se koupání, budeme řešit později. Dávejte pozor na mýdla a šampony. Uvědomte si, že lidská kůže je navržena tak, aby absorbovala všechny živiny ze slunečního záření a ze Země. Dokážete si představit, jak pokožka snadno vstřebává pleťové vody, krémy a opalovací krémy? Na toto téma existuje rozsáhlý výzkum. Doporučujeme vám lépe se informovat a vybírat přípravky, které používáte. Jakmile zlepšíte svůj jídelníček, zjistíte, jak tělo příjemně voní. Nezapomeňte poděkovat vodě, ponořte se do jejich očistných a léčivých schopností.

Nyní se vrátíme k původnímu tématu očištění. Jakými dalšími způsoby můžete čistit sami sebe? Svými myšlenkami. Opět se vrátíme k tomu, jak je důležité pozorovat myšlenky, slova a pocity, protože to je to, čím máte očistit mysl, tělo, duši.

Prvním krokem je očistit tělo od nepotřebných toxinů a usazených látek. Během tohoto procesu je běžné, že cítíte únavu, množství vedlejších účinků jako kožní vyrážky, průjem, bolesti hlavy, protože vaše tělo odstraňuje toxiny z buněk. Tyto toxiny vytvářejí zmatek, jak putují oběhovým a trávicím systémem. Jakmile začnete čistit své tělo, budete se cítit mnohem svěží. Je moudré během tohoto procesu pít hodně vody, pomáhá to obnově buněk.

Jen lehce jsme se dotkli procesu čištění těla zevnitř i zvenku. Přesto je mnohem víc toho, co můžete udělat, abyste se zbavili fyzického i duševního diskomfortu. Tento krok znamená zaměřit se na myšlenkové formy a jejich účinky na tělo. Práce Louise Hay se zaměřuje na zjišťování, kde v těle máte uloženy negativní myšlenky.

Když někdo prohlásí: „Jsem nemocný a ze všeho unavený. To je taková bolest v krku. Chceš mě utrápit?“…… pak ve skutečnosti vytváří v těle nemoc. Tato slova jsou spouštěčem nemocí.

Například se vám nelíbí práce, přesto na ní visíte, přetaženi den za dnem. Je stále těžší mít radost. Máte další myšlenky, jak se vám vaše práce nelíbí a jak si přejete být někde jinde. Bohužel většina lidí pracuje na nevědomé úrovni. Když se vám práce nelíbí, máte tendenci si stěžovat místo udělat vědomé rozhodnutí a situaci změnit.

Věci se zdají být stále těžší a vy se cítíte unaveni a nemocní. Pak zjistíte, že je stále těžší a těžší vstát a jít ráno do práce. Neplatí vám dost? Pokud se držíte tohoto kódu přesvědčení, nikdy vám dost nezaplatí. S tímto postojem vás jen těžko odmění víc. Podívejte se také na svůj postoj vůči spolupracovníkům. Kolik je nenávisti a sváru v chování k druhým lidem. „Dal bych cokoliv, jen abych mohl odejít právě teď!“ Tak můžete snadno vyhodit sami sebe.

Vaši duchovní Pomocníci vás obklopují každý den, je to jejich potěšení, když mohou někomu plnit sny. Pokud jste nespokojeni v práci, kterou jste si vybrali, rádi vám pomohou tuto situaci změnit.

Je mnohem lepší vědomě pochopit, že si přejete změnu a udělat jí. Prvním krokem je očistit své myšlenky, slova a činy. Je nutné, abyste se podívali na víru, která vás dostala do momentální pozice. Podívejte se na důvod, proč zůstáváte v zaměstnání a ve vztazích, které nejsou ve vašem nejlepším zájmu. Objevte kódy chování a strachy, které vás přerostly. Mnozí se držíte na pracovních místech z pozice bezpečí, jistot a výhod. Na tom není nic špatného, ale pokud zůstáváte na nevyhovující pracovní pozici a neuvědomujete si nesoulad, ohrožujete své fyzické i duševní zdraví.

Rozbijte staré kódy a najděte si kariéru, kde se budete usmívat a mít radost! Kolik z vás pracuje na místech, které vám doporučili rodiče nebo kamarádi, protože cítili, že tohle je pro vás to pravé? Pokud jste zjistili, že to není nic pro vás, seberte odvahu odejít pryč a zkoumejte jiné cesty.

Věřte, že toto můžete aplikovat v každém aspektu života: na přátele, na partnerské vztahy, události, filmy, atd. Věnujte pozornost tomu, co byste opravdu chtěli a vykročte ke svému cíli. Dávejte pozor na náhody, synchronicity nebo lidi, kteří pro vás mohou mít odpovědi nebo vám mohou pomoci.

Mnohokrát pro vás Průvodci nastaví věci, ale chybí vám opěrný bod. Vždy existují věci jako další stopy. Možná, že pracovní příležitost není ideální, ale obsahuje dost všeho, abyste se mohli posunout k dalšímu kroku. Možná nastala doba uvolnit čas a energii pro vzdělávání, které potřebujete pro svou vysněnou práci. Možná na tomto pracovním místě nemáte žádné výhody, ale můžete si ušetřit prostředky pro přesun k jiné práci. Častokrát se setkáte s lidmi a získáte dovednosti potřebné pro další práci.

Nabízíme vám doporučení vystoupit ze své zóny pohodlí pro posun k vašim cílům. Věřte, že každý krok má svůj význam a požehnání. Mnohokrát, až když se podíváte zpět, můžete vidět požehnání a hodnotu pro současné okolnosti. Buďte vděční za každého člověka, místo a událost. Očekávejte zázraky a pak se stanou!

Až se začnete více zaměřovat na vděčnost a požehnání, stanou se vaše negativní myšlenky pozitivní. To je znamení, že se posunujete v chápání Lásky. Je nezbytně nutné, abyste pochopili, jak silné a mocné jsou vaše myšlenky a emoce. Je to tkanivo Vesmíru. Každý z vás je zodpovědný za vytváření vzoru této tapiserie.

Najděte odvahu a učiňte nezbytné kroky, abyste se očistili a sdíleli své znalosti s druhými. Brzy se celý svět bude koupat ve Světle očištění a pravý smysl Vzestupu svítá pro každého. Ne cíl, ale cesta je důležitá. Najděte si každý den čas očistit sami sebe. Udělejte nezbytné kroky pro posun vpřed. Velký sen je k dispozici pro všechny. Uvolněte strachy „není dostatek toho nebo tamtoho“, ale objevte způsoby, jak udělat sny skutečností. Jestli máte pocit, že vám něco chybí, věřte, že existuje někdo, kdo žije v hojnosti a rád se s vámi podělí!

FREKVENČNÍ REZONANCE – aktuální sebe-určení
(galaktické energie> vlastní vibrace)

Obnova, nezávislost….
Dny BOUŘE se mohou projevit úzkostí a neklidem. Síla jejich dopadu může vyvolat výrazné změny ve vašem životě. Jako vždy, tak i v tomto případě je jediným účelem CAUAC velká přestavba. Abychom přivítali NOVÉ, je třeba nejprve odsunout z cesty ZASTARALÉ. Čím více STARÉHO je třeba odstranit, tím silnější bude impuls CAUAC. Způsoby řešení mohou být velmi nepříjemné, často bolestné, ale nesmíte se nechat unést emocemi – nenegujte změny, i když jsou bouřlivé. Pokud se vaše Vědomí dostalo na vyšší úroveň, pokud se nadále odmítáte držet starých věcí, síla BOUŘE vám přinese geniální řešení. Bezbolestně odstraní z vašeho života nepotřebné věci a místo STARÉHO okamžitě přinese NOVÉ, zejména pokud je to nezbytné pro váš osobní rozvoj. Pokud nemáte sílu, abyste změnili v životě to, co by mělo být změněno, věnujte zvláštní pozornost Dnu BOUŘE. Zašle vám sílu a dodá odvahu udělat první krok. Uvědomte si, že každá stagnace v životě pochází z nedostatku životní energie. Dejte šanci Obru CAUAC, aby rozbil všechny překážky a převedl vás do širokých klidných vod.

7. TÓN SPOJENÍ – SÍLA SOUZNĚNÍ
Přivolejte k sobě mystickou moudrost a připomeňte si spojení se Zdrojem. Spojte sílu všech 7 čaker a vystoupejte do výšin Božského Světla. Jestli se ptáte na užitečnost mystické síly v tomto životě, věřte, že skrze Vědomí SEDMIČKY funguje všechno v praxi. VY integrujete světy duchovní i fyzické v Novém světě. Spojte své pocity s rozumem a přeměňte hmotu v mystické Vědomí. Zůstaňte ve stavu pozemského sebepřijetí. Otevřete se přitékajícím darům.

PŘIJMĚTE SAMI SEBE BEZPODMÍNEČNĚ
Osvoboďte se od nutnosti schválení zvenčí, odhalte svojí přirozenou mystickou sílu.

Sedmička se nachází přímo ve středu 13 ti denní Vlny, je to mystický sloupec – páteř Vesmíru. Na platformě tohoto Rezonančního Tónu se nachází připojení na nejvyšší úroveň Bytí. Čím zralejší Vědomí dosáhne této úrovně, tím hlubší bude jeho objev. Šestý smysl je nejpřesnější popis toho, čím nás SEDMÝ Tón může obdarovat. Z tohoto potenciálu vyrůstá subtilní vnímání a vysoká citlivost.

Tón SEDMÝ vytváří duchovní spojení s nejvyšší energií Zdroje. Dny kalendáře s Tónem SEDM jsou zalité nejčistší energií, která proniká až do naší tělesnosti. SEDMÝ Den je dnem tankování paliva. Nedochází tu k žádným aktivním operacím či zvláštním událostem. Kdykoliv se v mystickém zápisu léčení objeví spojení kombinace Tónu 2, 7, 12, doporučujeme být ve svém středu, abyste se nedostali do zápasů či extrémů.

Copyright © 2018 mayskykalendar.blogspot.com.

úterý 22. května 2018

TZOLKIN 22.5.2018 6 ETZNAB kin 58 galaktický portál

Etznab - Zrcadlo. Schopnost rozhodovat se, pravdomluvnost, odvaha, schopnost udělat rozhodující řez, jasnost, spirituální bojovník, meč pravdy, moudrosti a očištění, schopnost odrazu, reflexe, disonance.

Ať už se trápíte vy, nebo vaši Milovaní, ať už je to psychicky, fyzicky nebo emocionálně, dnešní energie vám přináší péči a dávají silný stabilní základ pro zajištění a zabezpečení vašeho zdraví. Přesto to ale neznamená, že bychom měli hýčkat nebo rozmazlovat ty, kteří potřebují naši pomoc, protože Etznab nás učí říkat slova, která, jak se říká – pravda někdy bolí. Nakonec je to někdy věc, která může skutečně vyřešit problém nebo obtíže přímou neskrývanou pravdou. Pokud budete mít jistotu svého vlastního vnitřního stabilního jádra, pak budete schopni ustát pravdu. Buďte majákem stability pro vás a vaši rodinu.

ETZNAB NÁM DÁVÁ SCHOPNOST ROZLIŠIT EMOCE OD FAKTŮ
DNES JE DOBRÝ DEN PRO SEBEREFLEXI A RETROSPEKCE

Glyf představuje Vědomí duality, vysoký třpyt ostří nože a zrcadlový odraz vlevo, vpravo, nahoře, dole. Symbolem je kámen obsidián, který Mayové využívali k výrobě ostří nožů i zrcadel. Když jste si vědomi Vědomí duality, můžete si vybrat podmínky, můžete si vždy vybrat cestu. ETZNAB je spojován s obrazem duchovního bojovníka, který stojí za silou pravdy, volí vždy morální a etickou cestu.

Nativní ETZNAB mohou být často v rozporu – věci jsou černé nebo bílé, dobré nebo špatné? Jsou vynikající léčitelé, terapeuti, lékaři, pokud ve svém životě využívají Světelný Vzorec a umění rozhodovat se.

Udělejte si dnes čas na odpočinek, sebereflexi a sebepozorování. V tento den je dobré vyrovnat všechny spory. Skvělý den pro vše, co souvisí s uzdravením, skoncovat s disharmonií na všech úrovních – v rodině, komunitě. Naučte se být upřímní, pokud jde o peníze, sex.

***

Jsem Etznab. Nabízím vám dnes podívat se dovnitř sebe. Váš život je, jak zrcadlový sál v zábavním domě pro karnevaly. Kam se podíváte, tam jste vy. Někdy to, co se odráží, se vám líbí, někdy je to groteskní, někdy je to k smíchu, někdy se rychle podíváte pryč. Postavte se nebo posaďte tak blízko k zrcadlu, aby to pro vás bylo pohodlné. Sundejte si brýle, pokud je máte. Očistěte svou mysl od starostí. Několikrát se nadechněte. Uvolněte se s každým výdechem.

Podívejte se sami sobě do očí, jděte tak blízko, jak je to jen možné. Podívejte se hluboko do svých očí. Snažte se neuhýbat. Zeptejte se sami sebe: „Kdo jsem?“ Poslouchejte odpovědi, které uslyšíte v hlavě. Pokračujte znovu otázkou: „Kdo jsem?“ Opět poslouchejte, možná uslyšíte různé odpovědi. Jak se budete ptát dál, můžete získat hlubší odpovědi. Můžete slyšet odpovědi typu: (vaše jméno), jsem rodič, jsem Američan, jsem smutný, jsem Boží dítě.

To se s vámi spojuje váš vnitřní hlas. Na určité úrovni se spojujete se svým mozkem a se svým vnitřním Vědomím. To je místo, kde máte o sobě uloženy všechny kódy přesvědčení. Jakmile o sobě začnete slyšet více obsáhlý popis a to zejména, pokud se vám zdá divný, pravděpodobně se ladíte na své Vyšší Já, které zůstává ve sféře Ducha a je to vaše přímé spojení s vyššími sférami. Pokud jste na této úrovni spojení poprvé, neberte vážně a doslova všechno, co slyšíte. Časem se naučíte rozpoznat, které myšlenky pochází z vašeho těla, které myšlenky od Vyššího Já, které jsou z vnějších vlivů a co je tlachání mysli.

Když ukončíte pohled do zrcadla, zapište si myšlenky, které se objevily. Dávejte vědomě na tyto myšlenky pozor a snažte se uvědomit si, odkud přišly. To, že jste rodič, nepotřebuje další studium. Myšlenky, které jsou lehké, a cítíte se při nich dobře, nepotřebují nic jiného než vyhřívat se v teplých pocitech, které vám poskytují.

Doporučujeme vám soustředit se na myšlenky, při kterých se cítíte nepříjemně. Dívejte se na každou myšlenku. Sledujete pocity napětí v těle. Je nějaké speciální místo, kde cítíte napětí: krk, dolní část zad, břicho? Jsou pocity hřejivé, nepříjemné? Pokud jsou nepříjemné, můžete mít blok v přijímání Lásky. Doporučujeme knihu Louise Hay Uzdrav své tělo, kde najdete popis míst, kde mají lidé tendenci ukládat specifické myšlenkové vzorce. Pomůže vám to osvěžit paměť, která myšlenka vytvořila kódy přesvědčení, které jste právě odhalili.

Vzpomenete si na konkrétní událost, kdy k potížím došlo? Je vaše paměť vpuštěna do události, kde sídlí počátek myšlenky? Pamatujete si, jak dlouho máte v hlavě tuto myšlenku? Pokud se objeví nepříjemné vzpomínky, požádejte své Průvodce o odstranění bolesti. Pokud se chcete ponořit hlouběji do vzpomínek, můžete požádat, abyste se vraceli do vzpomínek jako pozorovatel, aniž byste cítili nežádoucí emoce. Pointou tohoto cvičení je uvolnit negativní emoce. To může zahrnovat odpuštění sobě i ostatním. Možná budete muset přijmout zodpovědnost za svůj podíl na události. Pokud jste zažili hluboké rány, když jste se stali obětí, může být odpuštění v tu chvíli něco, o čem nelze ani uvažovat. Pokud váháte pracovat na těchto těžkých zraněních sami, vyhledejte odbornou pomoc.

Pokud budete pokračovat v hněvu, strachu a nenávisti, tyto myšlenky se zobrazí v těle jako nemoc. Jedná se o věci, které vytváří rakovinu, závislosti a srdeční nemoci. Můžete mít pocit, že se těchto pocitů držíte oprávněně. Můžete mít pocit, že je třeba se držet těchto pocitů jako ochrany před ublížením. Můžete chtít viset na bolesti. Je to vaše volba. Nesoudíme nic, co chcete dělat. Když nás požádáte o podporu a pomoc při léčení, jsme velmi motivováni pomoci vám uvolnit tyto myšlenky z vašeho systému.

Existuje mnoho cvičení, která vám pomohou odpustit druhým a změnit způsob myšlení, když se rozhodnete přestat hrát roli oběti. Nyní mluvíme k těm z vás, kteří jsou ochotni a připraveni povznést se nad negativní zkušenosti a dosáhnout vyšších sfér. Jeden ze způsobů, jak odpustit, zahrnuje politiku „dělat, jako by se to už stalo“. Už jste se někdy dívali na film nebo poslouchali příběh, který vás emocionálně zasáhl? Nezáleží na tom, jestli to byla fikce nebo skutečná událost a vy jste reagovali tak, že jste křičeli, smáli se, plakali nebo cítili jiné emoce? Mohli jste cítit, jako by to byla vaše vlastní zkušenost nebo jste vnímali soucit s druhými. Vaše podvědomí to bralo jako skutečnost, protože nerozezná rozdíl mezi fikcí a realitou.

Tyto znalosti můžete použít pro proces hojení. Můžete naprogramovat své podvědomí, aby zaznamenávalo události, které vám pomohou v sebeléčení. Řekneme, že máte hluboké rány z dětství a něčeho se bojíte nebo jste na někoho naštvaní. Aby bylo možné předstírat „jako by se to už stalo“, musíte si vybrat vhodný program nebo afirmaci a opakovat si určité fráze. Pozitivní prohlášení jsou pro některé lidi velmi účinné, nicméně my se chystáme jít nad rámec pozitivních prohlášení.

Doporučujeme vám napsat si několik specifických tvrzení jako: „Odpouštím svému otci za to, že mi dělal to či ono. Uvolňuji všechen hněv na matku.“ Pokud máte traumatické příběhy, jako například, že jste byli v blízkosti, když někdo utonul a bojíte se hluboké vody, můžete napsat něco jako: “ Rád plavu ve vodě“. Buďte odvážní a podívejte se na všechny rány hluboko, jak jen to jde. Znovu připomínáme, že můžete být v roli pozorovatele, aniž byste cítili bolest jako při skutečné události. Není třeba prožívat tyto emoce znovu. Nicméně tyto emoce musí být propuštěny, abyste mohli naplno žít zdravý život na Zemi.

Při psaní uzdravujících prohlášení, doporučujeme usilovat o nejvyšší touhy a přání. Jak se budete postupně uzdravovat, budete schopni jít ještě dál. Doporučujeme vám opakovaně říkat prohlášení nahlas. Např. „Baví mě plavat“. Zapojte všechny smysly. Možná uvidíte sami sebe na plovoucím člunu. Cítíte teplo, slunce vám svítí do tváře. Cítíte konejšivý vánek na tváři. Slyšíte racky nebo děti, jak si hrají, tichou hudbu atd. Jste sami nebo s přáteli? Nechte své tělo relaxovat. Začněte s prsty u nohou, uvolňujte je jeden po druhém. Pokračujte v uvolňování všech svalů, až dojdete k hlavě. Slyšíte sami sebe, jak říkáte: „Baví mě plavat. Rád plavu“.

Je vzácné, že k takovéto plné vizualizaci dojde hned napoprvé. Čím jsou rány hlubší a více emocí spojených s těmito bolestmi, tím těžší může být změna myšlení. Nicméně buďte v dobré náladě, protože jakýkoliv zvyk, který jste stvořili, může být zničen! Doporučujeme proces vizualizace opakovat často. Vždy usilujte o nejvyšší pocity Lásky a vděčnosti. Přijde čas, kdy budete vnímat energetický posun nebo pocit, že problém je vyřešen. V tomto bodu může dojít k fyzickému uzdravení. Budete mít možnost rozpustit rakovinu i jiné formy onemocnění, které byly uzavřeny v aurickém poli. Existuje mnoho vrstev, které se podílejí na ranách z minulosti. Je třeba vytvářet nové vzory myšlení. Pohybujte se svým vlastním tempem.

Jak se budeme společně posunovat v kalendáři Tzolkinu, postupně vám ukážeme způsoby, jak můžete sloupnout mnoho vrstev, které vám brání prožívat Nebe na Zemi. Doporučujeme obrátit se na nás pro podporu. Věřte, že jste neustále obklopeni duchovními Bytostmi, které čekají na vaše zavolání, aby vám pomohly zažívat, co si přejete. Víte, že je nás mnoho, nechceme vstoupit do hutné fyzické struktury, ve které se nyní nacházíte vy, avšak skrze vás můžeme plně pochopit dimenzi, v které žijete. Děkujeme vám za tuto příležitost, sloužíme vám a žijeme vašima očima. Buďte v dobré náladě, jsme vždy nablízku. Mějte šťastný den. Zůstáváme s vámi!

FREKVENČNÍ REZONANCE – aktuální sebe-určení
(galaktické energie> vlastní vibrace)

Identita, pravda, reflexe….
Pečeti ZRCADLA připadá zvláštní role – role NEJVYŠŠÍHO ORGÁNU KONTROLY KVALITY. Vše bude opět dáno pod lupu a pečlivě zkoumáno, zda je to vhodné pro svět, pro Kolektivní Vědomí, ale především pro další stupeň Evoluce. Proto by se neměl nikdo cítit uražen, bude-li podroben ZRCADLEM opět osobní kontrole. Kromě hodnocení nejdůležitějšího, bude prosvíceno i to, co je vedlejší – a v případě potřeby vráceno zpět k opravě. Dny ETZNAB silně zdůrazňují všechny rozdíly, všechny myšlenkové chyby. ZRCADLO je naprosto důvěryhodné, protože svůj odraz v zrcadle nemůže nikdo popřít. Na příkladu jiných lidí nám ETZNAB ukazuje naše přednosti, nedostatky, slabé stránky, které si nechceme připustit. Pokud nám někdo leze na nervy, znamená to, že problém je v nás, nikoliv v té osobě. Pokud si myslíme, že je někdo špatný – jsme špatní my sami, jen to nechceme, nebo si to neumíme přiznat. Tento člověk nám vstoupil do cesty jen proto, aby odrážel naše vlastnosti. Nic se neděje bez příčiny. Celý život jsme konfrontováni s důsledky našich myšlenek a činů. Porozumění, pochopení a přijetí této reality je první krok k pochopení nových dovedností, jako například telepatie. Dny ETZNAB nám tímto přinášejí neocenitelnou pomoc. Kdo je ochoten přijmout svůj odraz v zrcadle, tomu ZRCADLO ukáže zázračnou pilulku, jak uvolnit stres. Čím lépe pochopíme smysl reflexe, tím rychleji zareagujeme, a tím rychleji dosáhneme mír, harmonii, vnitřní pocit bezpečí a tím snazší pro nás bude boj proti vypuknutí infekce. Odstraněním toho, co nás ruší, se tak připravíme na překročení prahu Evoluce. Síla ZRCADLA je největším spojencem na cestě k Osvícení – Hledáním Vyšší pravdy, odhalujeme tajemství příčin. Duchovní motto ETZNAB zní: „JEN TO, CO JDE HLADCE, JE PRAVDA. TO, CO NARÁŽÍ NA PŘEKÁŽKY, MUSÍ BÝT DÁNO POD LUPU.

6. TÓN ROVNOVÁHY – SÍLA VYROVNÁNÍ
Organická rovnováha má kořeny v CELISTVOSTI TOHO, KÝM JSTE. Nechte kořeny svého duchovního růstu prorůst hluboko do Země, buďte schopni rezonovat se VŠÍM, CO JE. Stůjte pevně na Zemi a dovolte vyjádřit své SVĚTELNÉ JÁ. Život začíná ve Vyšším Bytí a odtud stéká na Zemi. Věřte, že i hvězdy mají své kořeny. Ty jsou základem harmonizace procesu změn. Jste svobodní a neomezení ve všem, co děláte. Vy si vybíráte, s kým chcete rezonovat. Vy rozhodujete, kdy dávat, kdy přijímat.
ŠESTKA vás volá, abyste na život reagovali s Láskou, protože jedině tak přinesete NEBE na ZEMI. Ztělesňujte v pozemských věcech to, co je Božské čili svoji Hvězdnou duši. Pouze tehdy, proniknete-li do vibrace NEBE, NEBE sestoupí na ZEMI. Až se vrátíte Domů, ZEMĚ půjde za vámi do NEBE.

ORGANICKÁ ROVNOVÁHA DOPROVÁZÍ NEBE I ZEMI
DO SYMBIOTICKÉ JEDNOTY.

V Tónu ŠESTÉM vstoupí všechny přijaté programy do zóny úspěchu. ŠESTKA je přiřazena k pozemskému prostoru. Na jedné straně se zaměřují síly na moc individuálního Ega, absolutní moc na podporu stagnace, strnulosti a odporu a na druhé straně se koncentrují energie harmonie odmítající pochybnosti zasláním útěchy a úlevy. Tón ŠESTÝ vysílá silné podněty k dosažení cíle. V tento den každá Vlna vkročí na cestu dokončení, což znamená počínající fázi realizace. Pokud v běžící Vlně započal osobní program (naskicovaný v prvních čtyřech dnech), doporučujeme, abyste velmi vědomě zůstali ve svém středu. ŠESTKA vám pomůže vyrovnat se s výzvami.

ŠESTÝ TÓN – PROUD – TOK - SÍLA VYROVNÁNÍ
Plynutí tvoří pohyb – Panta Rhei – nic nestojí na místě. Pohyb uvnitř dimenzionálního prostoru je to, co vytváří čas. ŠESTKA je energie vyjednávání a flexibility. Aby bylo možné zobrazit pohyb v akci – například balet nebo pohyb sportovce, Uac přináší do pohybu dynamiku.

Copyright © 2018 mayskykalendar.blogspot.com

pondělí 21. května 2018

TZOLKIN 21.5.2018 5 CABAN kin 57

Caban – Země. Síla odpovědnosti, spolupráce, mezilidských vztahů, spolutvůrce, planetární energie, síla krystalové energie, zkoušky /testy

Věnujte dnes mentální schopnosti domovu, návrhům designu interiéru, dovednostem, smyslu pro styl a organizačním schopnostem. Ukliďte nepořádek, dejte pryč nádobí, uspořádejte nábytek, zorganizujte jednotlivé věci v zásuvkách a ve skříních. Přemýšlejte, jak vést domácnost a zjistěte, jestli existuje nějaký efektivnější a účinnější prostor pro zlepšení, abyste měli více osobního času. Ale ujistěte se, že to všechno pro vaši rodinu musí být jednoduché a jasné. Váš domov by měl nejen vypadat jako domov, ale měli byste se tam cítit jako doma.

CABAN, TO JE STRÁŽCE POZEMSKÉ ZAHRADY PŘINÁŠEJÍCÍ HLUBOKÉ SPOJENÍ S PŘÍRODNÍMI CYKLY A ENERGIEMI ZEMĚ, DÁVAJÍCÍ SÍLU TVOŘIVOSTI A PAMĚŤ STARODÁVNÉ MOUDROSTI

Symbolika CABAN znamená doslova Země a představuje tvůrčího ducha a vitální sílu planety – pozemský rytmus a u člověka srdeční rytmus. Tato životní síla a posvátný oheň se nachází uvnitř Země. CABAN také představuje pohyb na planetě a pozemské rytmy např. zemětřesení, sopečnou činnost, záplavy a potopy.

V den CABAN žádejte Vesmír, aby vás obdaroval kreativitou ve všem, co děláte a inteligencí k nalezení řešení ve všech životních výzvách, kterým čelíte. Je to skvělý den pro přemýšlení a hledání východiska.

Lidé narození v den CABAN mají spíše jangové chování, velmi tvořivé myšlení, jsou považováni za osoby činu, mají veškerou energii potřebnou k dosažení jakéhokoliv záměru a kreativitu umožňující dostat se vždy k cíli.

***

Jsem Caban 5. I když existuje mnoho způsobů, jak se setkat s vašimi Hvězdnými bratry, je moudré vědět, jak být v bezpečí. Mnozí, kteří čtou tato slova, nechápou, o čem mluvíme, protože nevěří na existenci jiných forem života na jiných planetách. To je v pořádku, nečekáme, že jsou všichni připraveni vyslechnout každou zprávu, kterou nabízíme. Pokud vám toto téma vadí, doporučujeme vám vrátit se k předchozím Zprávám a pracovat s problémy, které se týkají vašeho srdce. Na kolik máte otevřenou mysl, natolik přijmete naše slova z dnešní lekce, což může být také prospěšné při komunikaci s vašimi lidskými bratry.

Stejně jako existují lidé, existují i mimozemšťané, kteří pracují se Světelnými energiemi a temnými energiemi. Nesoudíme nic. Nicméně ti, kteří chtějí upřímně postoupit v bezpodmínečné Lásce, by měli vědět, co jim pomáhá. Některé mimozemské rasy získaly špatné jméno kvůli událostem v historii i v moderní době. Prosíme vás, víte, že není správné dávat někomu vinu za to, že se stal součástí určité skupiny. Existuje mnoho úrovní týkajících se minulých experimentů a setkání lidí a mimozemských bytostí na Zemi. Nesuďte jakoukoliv činnost, pokud neznáte okolnosti s ní spojené.

Ačkoliv se některé mimozemské události zdají agresivní, ne všechny takové jsou. Bylo mnoho experimentů a setkání, které se zdály přátelské, ale v pozadí se objevilo mnoho postranních úmyslů. Nesuďte druhé, protože neznáte plný rozsah, co se děje ve vašem Vesmíru. Ve hře je mnoho faktorů a mnoho dalších se chystá.

Jednu z otázek bychom dnes chtěli adresovat vám, kteří se domníváte, že vznešené bytosti z jiných planet jsou vaši spasitelé. Ve Vesmíru neexistuje žádný Spasitel. Každý má možnost zažít, co si přeje. Některé události vytváří radost, jiné katastrofický scénář.

Mnoho náboženství vytvořilo Bohy zachránce. Důsledek je, že si lidé myslí, že nemají vrozenou inteligenci a schopnost zachránit se sami. Půjdeme dál a ptáme se vás tedy, co je to před čím potřebujete zachránit? Pokud nevyznáváte odsuzujícího Boha, pak nepotřebujete ani zachránce, který vás spasí.

Každý den dělají lidé rozhodnutí. Některá jsou prospěšná, ale ne prospěšná pro ostatní. Vzhledem k tomu, že žijete ve světě polarity a svobodné vůle, můžete očekávat, že někdo bude dělat škodlivé rozhodnutí. Každý den máte k dispozici nepřeberné množství možností. Některé vedou k dobrým rozhodnutím, některé ke špatným.

Když přijde řeč na návštěvníky z jiných planet, věřte, že pro ně platí to samé. Mají schopnost činit rozhodnutí dobrá pro ně, ale špatná pro ostatní. Stejně jako vy i oni testují svobodnou vůli. Doporučujeme vám být při setkání s mimozemšťany opatrní. Nevynášejte je všechny do stavu Boha a neberte je všechny jako vševědoucí. Buďte si vědomi toho, že jejich vzhled může být okouzlující, ale mají postranní úmysly. Jsou to jednotlivci s vlastním myšlením nebo se řídí pravidly druhých.

Jak můžete rozeznat ty, kteří z nich mluví pravdu? Je to stejné jako rozeznat motivy lidí. Za prvé můžete navázat spojení srdcem. Nemusíte to dělat tváří v tvář, protože některé z vašich interakcí nebudou na osobní úrovni. V den 36 jsme mluvili o spojování s lidmi srdcem. Dnes bychom chtěli zdůraznit, jak navázat spojení srdcem s někým, s kým jste se nesetkali osobně čili je mezi vámi větší fyzická vzdálenost.

V tomto případě se můžete spojit se svým srdcem a s vaším Vyšším Já. Jak to můžete udělat? Jednoduše uveďte svůj záměr. Můžete to říct nahlas nebo v mysli s tím, že žádáte o jasné spojení. Každý je na různé úrovni spojení s Vyšším Já. Někteří z vás mají jasnou komunikaci a mohou komunikovat jasně, jako byste mluvili s nějakou jinou osobou. Někteří jsou na úrovni, kdy budou potřebovat pomocnou mechaniku jako virgule, proutky atd.

Pro vás, kteří nemáte jasné spojení, postupně představíme formy fyzického proutkaření. To neznamená, že jeden způsob komunikace s Vyšším Já je lepší než druhý. Tyto nástroje stojí za zvláštní zmínku, protože jsou jednoduché, ale dnes je nebudeme popisovat. Tento způsob vám ukážeme jindy.

Cílem je naučit se jakým způsobem rozpoznat energii mimozemšťanů nebo jak reagovat na jiného člověka - je to o učení. Jednoduchá forma proutků pomáhá odpovědět přímo ve formátu ANO/NE. Položíte jednoduchou otázku; je to vlastně jednoduchá forma dovednosti, řečeno stručným způsobem. A pro dnešní záměr bychom vás dnes chtěli požádat o přístup s jednoduchými otázkami. „Jmenuji se……? Mám psa? Jsem žena?“ Praxe s jednoduchými otázkami vám postupně pomůže získávat odpovědi. Vyhněte se ezoterickým otázkám, které nejsou vaše věc.

Za prvé stůjte zpříma a v rovnováze. Pokud je vaše odpověď ANO, vaše tělo se bude mírně pohybovat dopředu. V případě odpovědi NE se vaše tělo lehce zhoupne dozadu. Tato technika je velmi jemná a nejlépe funguje, když jste v klidu, vyrovnaní, uvolnění a hydratovaní. Doporučujeme vám praktikovat tuto techniku docela často, než se dostanete k nějakému výsledku. Je to skvělý způsob, když jdete nakupovat vitamíny a jídlo. Podržte předmět v ruce blízko srdce a zeptejte se, zda je tento produkt ve vašem nejlepším zájmu.

Nicméně dnešním záměrem je, že vám navrhujeme tento způsob jako jeden z mnoha při rozpoznávání důvěryhodnosti nějaké osoby, ať už z této planety nebo odjinud. Vy, kteří čtete tyto řádky ze zvědavosti a nevěříte na mimozemšťany, nechť je vám známo, že existuje v mnoha historických spisech, literatuře a v umění mnoho záznamů o kontaktu. Mnohokrát Andělé byli mimozemšťané. Dokonce, i když nevěříte na mimozemšťany, můžete tuto techniku použít při interakci s lidi.

Cílem je zjistit, s čím druhý člověk přichází. Přichází z místa Světla a jsou jeho zájmy to nejlepší co má na srdci? Nebo jsou to temné Bytosti a snaží se vás manipulovat? Někdy je toto rozlišení obtížné. Při spojení s vaším Vyšším Já a Vyšším Já jiné osoby neexistují žádné lži. Zde je sdělována jen pravda. Jakmile dosáhnete plného spojení s Vyšším Já, otevře se před vámi nový svět.

Setkáte-li se s někým, můžete se jednoduše napojit na jeho Vyšší Já a zeptat se na stručné jasné otázky týkající se vašeho setkání. Řekněme, že se setkáte s mimozemšťanem nebo člověkem, který vám nabízí mnoho, a vy nechcete odmítnout. Jak poznáte, jestli je to ve vašem nejlepším zájmu? Jednoduše se spojte srdcem. Můžete to udělat nahlas nebo jasnou představou. Uveďte jasně, jestli si přejete navázat spojení ihned.

S praxí poznáte, jestli jste spojeni se svým Vyšším Já nebo Vyšším Já druhých. Někdy je to pocit husí kůže, jindy pocit prohřátí těla. Každý člověk je jiný. Můžete požádat své Vyšší Já o sdělení, zda mluví člověk z místa Světla. Dávejte pozor na pocity těla. Vždy můžete během konverzace požádat Vyšší Já o odpovědi ANO/NE na specifické otázky.

Jako příklad uvedeme příběh:

V obchodě jste narazili na muže, kterého jste nikdy před tím neviděli. Vypadá hezky, je hladce oholen a na sobě má pěkný oblek. Nepociťujete nějaké zvláštní emoce. Potkáte se u nástěnky, kde se oba díváte na nové místní události. Všimnete si, jak vylepuje určitou akci, a zeptáte se, jestli je hostem. Odpoví kladně a nabídne vám plakát, kde je uvedeno, že je hypnotizér a na shromáždění demonstruje své schopnosti na druhých.

V minulosti jste viděli hypnotizování v televizi a zeptáte se, jestli budou lidé kdákat jako kuře. Zaručí vám, že lidé v hypnóze jsou v bezpečí, že je spolehlivá a dá se jí věřit. Teď můžete použít své dovednosti a zjistit, jestli mluví z místa Světla nebo temna. Tiše se spojíte se svým Vyšším Já s Vyšším Já muže. Nemusí vůbec vědět, co děláte. Zeptejte se svého Vyššího Já, jestli pracuje se Světlem. Sledujte své tělo. Řekněme, že se tělo zhoupne jemně dopředu, takže odpověď je kladná.

Pak můžete požádat o odpovědi na mnoho otázek. Např.: „Snaží se tento člověk o kontrolu mysli druhých? Je upřímný? Snaží se pomoci druhým překonat závislosti a pomoc se zdravotním stavem? Snaží se jen vydělat peníze bez ohledu na výsledek jeho klientů? Je v mém nejlepším zájmu zúčastnit se tohoto setkání?“ Můžete se také s tímto člověkem zkontaktovat až doma v klidu. Chceme také, abyste věděli, že lze získat odpovědi, jestli žádáte své Vyšší Já nebo Vyšší Já jiného člověka. „Je tento člověk spolehlivý ohledně diagnózy klienta, který je v hypnóze?“ Pokud dostanete odpověď ANO, můžete se ho zeptat: „Můžete mi říci, proč mě bolí krk?“ Než si necháte pomoci s dalšími neduhy, vyslechněte informace Vyššího Já a intuice.

Muž může diagnostikovat váš zdravotní stav, nicméně pokud je to ve vašem nejlepším zájmu, nebude znát nic o vašem stavu. Existuje mnoho faktorů, proč vám nebude moci poskytnout přesné čtení. Věřte, že v každé situaci existuje mnoho složitostí. Nedívejte se slepě na druhé jako na své zachránce.

Věřte, že jste schopni nalézt odpovědi na jakékoliv otázky. Může to vyžadovat čas a praxi, než odfiltrujete odpadky z vaší pravdy. Je snadné oklamat sami sebe, když se držíte strachů a starých kódů přesvědčení. Víme, že může být frustrující zjistit ve světě pravdu, nicméně v některých vrstvách není žádná taková věc jako pravda, protože se mnoho věcí vztahuje na kódy přesvědčení.

Kolik z vás věřilo jako dítě tomu, co bylo vašemu srdci drahé jako absolutní pravda? Jak dospíváte, učíte se rozlišovat. Žádné rozhodnutí není třeba klasifikovat jako správné nebo špatné. Dělali jste prostě ta nejlepší rozhodnutí na základě svých kódů přesvědčení. Každé rozhodnutí má sílu pomoci vám zažít jedinečné zkušenosti.

Proč používáme příklad mimozemšťanů, místo úrovně lidské interakce? Chceme, abyste věděli, že mezi vámi už chodí ti, kteří se nenarodili na této planetě. Oni i další se brzy budou ukazovat na veřejnosti stále častěji. Existuje mnoho strachu z kontaktu s mimozemšťany a víme také, že mnoho dobrých zpráv má potenciál být nevyslyšeno.

Víme také, že mnoho mimozemšťanů s postranními úmysly může snadno ovlivnit masy těch, kteří čekají na Spasitele. Doporučujeme vám najít způsoby, jak může spojení s ostatními pomoci určit, kdo je Světlo a kdo pracuje pro temnotu. Používejte zprávy od druhých jako zrnka soli.

Pokud budete mít každý den čas sledovat naše Zprávy, pak budete brzy schopni rozhodovat, co je pro vaše nejlepší dobro. Nabízíme vám mnoho způsobů, jak vyklidit nepořádek. Poté, co vyloučíte mnoho strachů, budete stoupat jako orel a mít větší smysl rozlišování, protože budete vidět větší obraz.

S praxí a jasným záměrem se pro vás rozhodování stane jednodušší. Již máte vše, co potřebujete a my jsme tu jen proto, abychom vám vrozenou sílu připomněli. Udělejte si čas spojit se dnes s vaším Vyšším Já. Odcházíme a posíláme vám mnoho Požehnání. Nezapomeňte, že jsme taky mimozemšťané!

FREKVENČNÍ REZONANCE – aktuální sebe-určení
(galaktické energie> vlastní vibrace)

CABAN: Souznění, rozvoj, spolupráce….
V energii ZEMĚ se nachází zóna kontroly individuální úrovně Vědomí. Zde je testována užitečnost a škodlivost individuálního JÁ pro CELEK. Všechny pocity v den CABAN, by měly být posuzovány z pozice osobní Rezonance s CELKEM. CABAN kontroluje také vztah ČLOVĚK – PŘÍRODA, protože jako pozemský kolektiv přebíráme zodpovědnost za osud světa. Pamatujte, že rovnováha v přírodě je daleko více narušena než mezilidské vztahy. Kdo se naučil vidět sám sebe, jako součást CELKU, přestane soudit lidi, protože ví, že každý, koho potkáme, je odrazem v zrcadle našeho vlastního JÁ. Uzdravení světa a Kolektivního Vědomí začíná pořádkem na vlastním dvorku. Mohou zde nastat různé konflikty, nejen v kruhu rodinném nebo v kruhu přátel, ale i v pracovním prostředí.
V takových případech se stává síla navigace CABAN Strážcem svým pozemským zástupcům, nenechá své studenty na scestí, ale na každém rozcestí pro ně nastaví osobní majáky. Pokud chcete připojit ke svému duchovnímu JÁ všemocnou energii CELKU, zaměřte se na den ZEMĚ, ale nikoliv proto, aby posílil vaši pozici či vás posunul na první místo, ale proto, aby vám pomohl vyřešit problémy ve vašem okolí. Socializace je důležitým krokem k duchovnímu růstu, tzn., že každý jednotlivý aspekt Vědomí, musí dosáhnout plnohodnotné formy, aby mohl být přijat do CELKU.

5. TÓN SMĚRU - SÍLA VEDENÍ
Jen lidská dlaň může otevřít brány do vnitřního Středu. Přehoupněte se přes hvězdná vrata, vzneste se vysoko a pronikněte do svého srdce. Otevřete zevnitř dveře vedoucí do Středu, abyste po navrácení na Zemi mohli překročit jeho práh. Pronikněte do svého Kristova Srdce. Co tam nacházíte? Vidíte NOVÝ POČÁTEK? Jaké jsou vaše záměry a jaké plány má vaše srdce? Jak vypadají vaše osobní vize z pozice vašeho Středu? Využijte jeho moudrost a vstupte na cestu vedoucí k Pravdě, k poznání vaší Hvězdné Podstaty.
Odkryjte Světelnou stezku vycházející z vašeho srdce. Pokud přestanete přemýšlet, kým jste, nebo kým byste mohli být, stanete se pravdivým JÁ. Zůstaňte tišší a pokorní. Nezabývejte se tím, co říkají ostatní.

VY JSTE STŘEDEM VAŠEHO VLASTNÍHO VESMÍRU
VY JSTE MISTREM SJEDNOCENÍ S VAŠÍM STŘEDEM

Tón PÁTÝ je autoritou Vlny, z této pozice vychází nejvážnější impulsy a obsah. PĚTKA symbolizuje CENTRUM KRISTA spojující pořádek duchovní s pozemským řádem. Shromažďují se zde všechny síly, které budou potřeba k realizaci programu předznamenaného v dalším období. PĚTKA reprezentuje harmonický pořádek ve světě fyzické hmoty. PÁTÉ pozici připadá výjimečná role, díky ní se stane možné uskutečnění aspektů vzorce příčin. Tón PÁTÝ představuje nástroj potřebný k plnění úkolů. I když se v tento den nejedná o žádné dramatické události, sílu PĚTKY mohou výrazně pocítit přecitlivělí lidé.

PÁTÝ Tón – SÍLA – DYNAMIKA – ZPLNOMOCNĚNÍ – POZITIVITA
Inteligentní síla, která utváří, aplikuje a organizuje komunikaci, znalosti a všechny její aspekty. Pátý Tón dává všem věcem pozitivní stranu. Pátý Tón je dynamická energie ŠTĚSTÍ, takže se dnes můžete setkat s odporem lidí, kteří si neustále stěžují a jsou negativní. Buďte s lidmi, s kterými se cítíte dobře.

Copyright © 2018 mayskykalendar.blogspot.com. Překlady Poselství lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.