VÍTEJTE V TOMTO POSVÁTNÉM PROSTORU, KTERÝ JE VYTVOŘEN ZA ÚČELEM NAVRÁTIT PRINCIPY STVOŘENÍ A UKOTVIT JE DO SVÉ VLASTNÍ FYZICKÉ NÁDOBY, A TAK OBNOVIT PŮVODNÍ BOŽSKÝ PLÁN DOKONALOSTI. CÍLEM TÉTO SKUPINY SVĚTLA JE SLOUŽIT ZÁKONŮM OSVÍCENÉ PRAVDY A UKOTVIT TUTO OSVÍCENOU PRAVDU JAKO SJEDNOCENOU PLNĚ INTEGROVANOU POLARITU.

sobota 9. června 2018

TZOLKIN 9.6.2018 11 CIB kin 76

Cib – Bojovník. Síla spojení intuice s rozumem, překonání strachu, síla vnitřního hlasu, duchovní vedení, telepatie, moudrost, schopnost kontaktu s Vyšším Já, inteligence, operativnost, odvaha, síla vítěze, analytické myšlení.

Jděte ještě hlouběji s Cib a velkou silou Buluk (11). Ponořte se do obrovské hlubiny oceánu minulosti vaší rodiny k pochopení základních proudů energií, které ovlivňují váš život a vaši životní cestu. Pokud můžete porozumět a přijmout duchovní dědictví své pokrevní linie bez soudu a odsuzování, můžete vyčistit svou karmu a cestu své vlastní evoluce.

CIB, TO JE NEJSTARŠÍ STAROVĚKÁ MOUDROST. VNITŘNÍ MOCNÁ SÍLA TOHOTO GLYFU NÁS VYZÝVÁ K TICHÉ INTROSPEKCI, ABYCHOM SAMI ODKRYLI OBLASTI, KTERÉ OBSAHUJÍ MOUDROST CENNĚJŠÍ NEŽ JAKÉKOLIV NÁLEZY ARCHEOLOGICKÝCH POKLADŮ.

ZAMĚŘENÍ NA DNEŠNÍ DEN

Dnes se osvobodím od stínu podezírání, rozdělím problémy na části a krok za krokem mažu jednotlivé položky. Dnes se vyléčím ze strachu z…………, který se vtiskl do mého podvědomí, a zranění od…………, která obtěžují mé myšlenky. Dnes zpytuji své svědomí a odpouštím sám sobě všechny chyby.

Význam glyfu znamená moudrost a karmickou očistu, v yucatanském jazyce představuje světlo svíčky, Světlo moudrosti, které pohlcuje tmu. Význam je zrození moudrosti a smrt starých vzorců myšlení. Glyf je spojován se supem, velmi respektovaným ptákem, který čistil svět od všech zbytečných věcí.

Lidé narození v den Cib se podílí na energetické očistě planety, proto jsou často vedeni z jedné akce do druhé. Cib znamená překonávání životních výzev. Je to dobrý den zapálit svíčku a odpustit všem živým i mrtvým.

***

Dobrý den. Jsem Cib s Tónem 11. Dnes bychom s vámi rádi mluvili o tom, jak najít cestu z bludiště sebepochybností. I když nás existuje mnoho v různých dimenzích a pomáháme vám, můžete pochybovat o tom, že existujeme. I když máte přímé napojení na své Vyšší Já, často o tomto vnitřním hlasu pochybujete. I když jsou vám prezentovány vědecké důkazy o mnoha věcech, pochybujete o jejich platnosti. Na pochybnostech není nic špatného, protože mnoho falešných učitelů a mnoho vědeckých důkazů přináší neplatné odpovědi. Nicméně to vás přivádí k uvědomění, že uvnitř každého existuje způsob, jak zjistit, co je pravda a nejlepší způsob řešení, který hledáte. Jak proniknout do tohoto vědění do takové míry, abyste se pohybovali mimo jakoukoliv pochybnost?

Vzpomínáte si na okamžik, kdy jste věděli, že se něco stane a ono se to stalo? Už jste někdy mysleli na někoho, že mu zavoláte, zatímco tento člověk vytočil vaše číslo? Už jste měli někdy pocit, že je někdo v nebezpečí nebo je mu špatně a pak jste zjistili, že je to pravda? Existuje nespočet příběhů o tom, jak lidé věděli, že někdo z jejich Milovaných odejde. Někteří duchovní lidé jsou vynikající na určování cílů budoucích událostí. Jak je to možné? Už jste někdy potřebovali informace na určité téma, pak jste šli do knihkupectví a instinktivně jste byli vedeni k perfektní knize?

Už jste měli někdy otázku a najednou se objevila odpověď ve vaší mysli, i když jste nevěděli, odkud informace pochází? Existuje mnoho způsobů, jak na vaše přání reagovat. Jakmile jasně uvedete záměr a doplníte ho vášní, pomůžeme vám pohnout se vpřed. Co kdyby se vám podařilo překonat pochybnosti a mohli jste vytvářet realitu na vědomé úrovni společně s vašimi Průvodci? Dokážete si tuto možnost představit?

Nemusíte dát na naše slova, ale můžete udělat test a dostat se mimo jakoukoliv pochybnost. Myslete na něco, co byste si přáli nebo, co potřebujete. Za prvé je nejlepší vyčistit mysl od rušivých myšlenek. To lze provést v meditativním stavu. Soustřeďte se na svůj dech a odstraňte z mysli každodenní starosti. Pochybujete o tom, že když jste uvolnění, myslíte jasněji?

Jakmile jste uvolnění, myslete na to, co byste chtěli manifestovat. Může to být tak jednoduché jako najít hřebík nebo tak složité jako najít správného a dokonalého partnera. Ať už je to cokoliv, představte si v mysli jasnou vizi. Dále této vizi dodávejte energii a vášeň. Mozek nepozná rozdíl mezi tím, co je skutečné a co je představa. Vytvořte jasný mentální obraz. Vytvořte obraz, jako byste se dívali na filmové plátno. Co se děje v pozadí? Kdo je na plátně? Jak je postava oblečená? Vnímáte nějaké vůně? Jakmile utvoříte celkový obraz, který se vám líbí, povzbuďte jej svými emocemi.

Řekněme, že chcete nové auto. Můžete vidět sami sebe, jak si sedáte do auta, cítíte vůni interiéru, vidíte, jak otáčíte klíčkem zapalování. Posloucháte zvuk motoru. Držíte volant. Řídíte auto, máte stažená okýnka a vítr fouká dovnitř. Silná vizualizace toho, co chcete, je klíčem k vytváření s naší pomocí. Další úkol je opustit obavy jaké to bude, až budete tento vůz mít. Možná, že nemáte peníze ani žádnou možnost čerpat úvěr. Uvolněte pochybnosti, že si to nemůžete dovolit a dejte nám vědět, co chcete. Možná byste nám chtěli říct, aby auto nevyžadovalo žádné náklady. Možná, že jste ochotni koupit auto na nízké měsíční splátky. Řekněte nám, jaké jsou vaše parametry, a pak uvolněte všechny pochybnosti.

Jasně si to představte a bude to vaše!

Dalším důležitým krokem je požádat Vyšší Já, je-li to pro vaše nejlepší dobro a dobro všech zúčastněných stran, bez ohledu, jak triviální to může být. Z našeho pohledu můžeme vidět mnohem větší obraz, jaký bude mít nový vůz vliv na váš život. Předem také musíme dostat povolení od vašeho Vyššího Já.

Vaše Vyšší Já ví, že chcete sportovní vůz, abyste zapůsobili na ostatní. To, co ale ve skutečnosti potřebujete, je náklaďák. Máte sklon jezdit příliš rychle a také se občas rádi napijete alkoholu. Takže je pravděpodobné, že když dostanete sportovní vůz, budete pít a jezdit rychle a můžete způsobit autonehodu. To nebylo součástí inkarnační dohody. Nehoda je daleko od toho, co je pro vaše nejvyšší dobro. Vidíte, kam v tomto dialogu míříme? Váš život je velmi složitý, a když vezmeme všechny lidi, místa a události, celý matrix se stává opravdu velmi komplikovaný.

Když jste se inkarnovali, obdrželi jste krásný dárek s názvem svobodná vůle. V každém okamžiku můžete dělat, co budete chtít, ale musíte vzít v úvahu také následky svých voleb. Existuje mnoho věcí, které máte pod kontrolou, i které nemáte pod kontrolou. Nejste loutka svého Vyššího Já, ale kvůli stavu amnézie vás vaše Vyšší čas od času pomáhá vytáhnout na magické šňůrce, abyste zůstali na své cestě.

Je to vaše volba uposlechnout jeho pošťuchování nebo ho ignorovat. Často děláte rozhodnutí, která nesouvisí přímo s cílem, kterého jste sem přišli dosáhnout. Při rozhodnutích, která vás vedou do zbytečných zkušeností, vám pomáháme znovu se vrátit na vaši trať. Jestli se rozhodnete naslouchat našemu postrkování, uvidět dárky, které vám pokládáme k nohám, je jen na vás. I když nevíte o naší existenci nebo nevíte, jak s námi pracovat, nevzdáváme to.

Jsme vždy připraveni plnit vaše potřeby. To nemusíte vnímat v době, kdy máte nějakou zkušenost, která je zničující. Doporučujeme vám, pokud jste měli jakékoliv smutné nebo strašné zážitky, abyste vyhledali ty, kteří se nacházeli v podobné situaci a mohou vám pomoci překonat smutek nebo hněv spojený s touto událostí. Mezi vámi může být rozdíl v postoji. Pokud žijete ve stavu „běda mně“, budete stále přitahovat situace obětování. Pokud zaujmete postoj sebe-posílení, budete přitahovat situace, ve kterých můžete vyjádřit své schopnosti a zůstat na cestě sebe-posílení.

Kromě přístupu si vytvořte přesvědčení, že je vše v pořádku. Někteří lidé říkají: „Pokud vám život podá citron, udělejte si limonádu.“ To je nádherné rčení a je v něm hodně pravdy. Váš postoj spolu s vírou, že ve všem existuje dobro, vám pomůže překonat jakoukoliv situaci. Po napojení na Vyšší Já a přímé požádání o vedení ve všech situacích, se váš život stane kouzelným. Požádáte-li o parametr ..….pro mé nejvyšší dobro a dobro všech zúčastněných hladce a elegantně….. budou se dít zázraky.

Vraťme se k příkladu nového auta. Tentokrát požádáte vaše Vyšší Já o vedení a další sadu kol: „Jaké auto je pro mé nejvyšší dobro a dobro všech zúčastněných?“ Možná instinktivně víte, že nákladní vůz by byl tou nejlepší volbou, abyste mohli shromažďovat dřevo a získat práci na několika projektech. Také víte, že byste byli schopní pomoci svým přátelům při stěhování. Myšlenka užitečnosti se vám dostala do hlavy, otázky byly zodpovězeny. Nyní můžete přistoupit k procesu vizualizace s cílem zapojit své Průvodce nebo můžete mít spoustu argumentů a dál toužit po sportovním autě.

To je místo, kde lidé mají tendenci zabřednout. Místo toho, aby následovali svou intuici, odolávají vnitřní pomoci a vydají se jiným směrem. Není žádný hřích, že se vaše hlava otáčí ve směru, který není v souladu s vaší inkarnací. Můžete si vybrat sportovní auto místo nákladního auta. Nicméně to znamená změnu života v mnoha ohledech. Nyní budete muset spoléhat na druhé, aby vám pomohli odvézt a přivézt věci, které potřebujete. Vaše vnitřní identita je zcela mimo to takové auto vlastnit. Jak snadno se můžete nyní stát arogantní a nafoukaní.

Jak moc by byl váš život jiný, kdybyste vyjádřili svou skutečnou podstatu soběstačnosti s pomocí druhým. Vidíte, jak jeden incident může zatarasit cestu, když nejste zarovnaní s původním záměrem Vyššího Já? Mnohokrát nejsou vaše modlitby zodpovězeny nebo to tak alespoň vypadá. Všechno, co se stane, má přesný smysl. Kolikrát se stalo něco, co nebylo v plánu, ale později jste zjistili, že to pro vás bylo požehnání. To je známkou naší práce.

Existuje mnoho způsobů, jak operujeme. Jako slabý hlásek v hlavě s výzvou, abyste něco přeplánovali. S technologiemi, jako jsou světla, televizory, počítače, telefony, máme spoustu zábavy. Můžeme dělat věci, které se dají popsat jako zázračné. Ale vždy pracujeme v tandemu s vaším Vyšším Já, protože to je vaše spojení s Duchem a důvod vašeho příchodu na Zemi. S ohledem na svobodnou vůli máte možnost dělat další volby. Jsme tu vždy a dokážeme vás rychle dostat zpět na vaši cestu k dosažení cílů, které jsou pro vaše nejvyšší dobro.

Otestujte si pro sebe tato slova. Vytvořte si obraz něčeho, co byste chtěli manifestovat jako zkušenost. Zeptejte se, zda je to pro vaše nejvyšší dobro a pro nejvyšší dobro všech zúčastněných. Poslouchejte odpověď, která se objeví v hlavě nebo pocitech v těle. Pokud se cítíte dobře a máte pocit povzbuzení, je pravděpodobné, že jste získali kladnou odpověď.

Bavte se v praxi. Andělé se radují, když se člověk opět spojí se svým Vyšším Já. Je to naše radost pomáhat vám při vytváření snů. Jsme tady, abychom byli Spolutvůrci a dělali vše, co je v našich silách, abyste věděli, že existujeme. Milujeme vás bez podmínek.

Naše Láska je čistá, není poskvrněná zapomněním, ve kterém v současné době žijete vy. Jednoho dne se tyto dveře otevřou i pro vás a vy zažijete pravou blaženost, jakmile pochopíte, jak nádherné bytosti jste. Očekávejte zázraky. Buďte k sobě i druhým laskaví a sledujte, jak přichází kouzla!

FREKVENČNÍ REZONANCE – aktuální sebe-určení
(galaktické energie> vlastní vibrace)

CIB: Strach, obavy, inteligence….
Ve Znamení BOJOVNÍKA jsou zakódovány energie probouzející INTELIGENCI TVŮRCE. Zde se dosahuje nejvyššího stupně zralosti inteligence, přičemž podmínkou k dosažení duchovního stropu inteligence CIB je spojení třech předchozích úrovní (Poutník, Mág, Orel). Protože lidská inteligence je dvoupólová tzn., skládá se z ROZUMU a INTUICE, každá jednostrannost se stává pro člověka problémem, časem často i mučením. Chybný rozvoj inteligence vede k fanatizmu, k patologickému duševnímu přetížení, nebo vzniku mezer v oblasti racionálního uvažování. Ti, kteří úspěšně přešli předchozími úrovněmi (Poutník, Mág, Orel) se přestanou zabývat triviálními věcmi, začnou myslet perspektivně s inteligencí BOJOVNÍKA, mohou odkrýt mnoho skvělých objevů a dosáhnout mnoha úspěchů. Na této úrovni je aktivován nejen racionální rozum, ale hlavně pravá mozková hemisféra – operativní intuice. Pokud vám chybí síly, otevřete své Vědomí moudrosti BOJOVNÍKA. Nezapomínejte na tři předchozí vznešené úrovně, a především aspekt Lásky a čistoty záměrů MÁGA. Síla srdce je základem zdravého vývoje – fyzického i duchovního. Na úrovni BOJOVNÍKA zmizí jakékoliv OBAVY, STRACH i VÁHÁNÍ. Zde se začíná manifestovat Vyšší Vědomí čili duchovní moudrost vašeho Vyššího JÁ.

11. TÓN OČISTNÉ SÍLY – SÍLA ROZPOUŠTĚJÍCÍ NAPĚTÍ
JEDENÁCTKA to je proces rozpouštění, proces, který vymývá všechny staré vrstvy, až na živou Bytost. JEDENÁCTKA, to je síla přinášející SVĚTLO do VŠEHO, CO JE, transformující zastaralé vzorce a struktury, uvolňující věci, které neslouží pokroku. Dovolte jí rozdrtit všechny komplikace. Dovolte proměnit je v požehnání jednoduchosti. Síla JEDENÁCTKY vynáší do vašeho Vědomí falešné učení víry, favorizované ideály a mylné představy. Podívejte se na ně zblízka, zda jsou vhodné, důkladně testuje a v případě potřeby zreformujte. Zjistíte, co je ve vašem životě disharmonické, co neodpovídá, čím se hodně trápíte. Pokuste se to zastavit! Podívejte se s nadhledem do svého života. Přijměte lekce disharmonie bez odporu a jejich vyhodnocení, pak se křehké vnitřní stěny zhroutí samy. Cesta výzev, životních úskalí a omezení vás zavede do rovin vyšší moudrosti. Vy sami jste tím, co vás v životě omezuje. Otevřete se moudrosti Vesmíru. Očekávejte odpověď. Buďte připraveni na změnu.

TAK, JAK SE BOŘÍ STARÉ FASÁDY A HROUTÍ SHNILÉ ZDI,
TAK SE PROJEVÍ ČISTOTA PRAVDIVÉHO SMYSLU BYTÍ

V JEDENÁCTÉM Tónu do hry vstupuje OČISTNÁ SÍLA. Tento vzorec může vyvolat řadu turbulencí, protože musí odsunout z cesty toxický odpad nahromaděný za posledních 10 dnů Vlny. Výsledek konání (cíl), je odvozen z pole napětí. V Tónu JEDENÁCT se shromažďují síly disponující LÁSKOU ZDROJE. Ve spirituálním smyslu je LÁSKA tím nejušlechtilejším duchovním darem, jelikož osvobozuje od karmických břemen skrze spásné pole Lásky. V každé Vlně jsou dny s Tónem JEDENÁCT velkým uspořádáním. Slibují čištění, uvolnění a celkovou neutralizaci odpadů. Ale nezapomeňte, že síly mohou způsobit radikální obrat a mohou vstoupit i násilně. Pokud byla doba bohatá na události, bude mít JEDENÁCTKA intenzivní kurz. Prostřednictvím energie JEDENÁCTÉHO Tónu bude značná část odpadu vyhozena do koše. Díky této znalosti můžete maximálně využít dny s Tónem JEDENÁCT k jarnímu úklidu ve Vědomí, a zejména v emocích a myšlenkách.

JEDENÁCTÝ TÓN – ROZHODNUTÍ
Změny jsou nezbytné v procesu přizpůsobování novému. Energie Buluk (11) je síla dynamických akcí, které pomáhají změny přinášet, vše zjednodušit a zlepšit. JEDENÁCTKA má velkou sílu a velkou moc – není to síla ani negativní ani pozitivní, ale neutrální. JEDENÁCTKA přináší obrovský tvůrčí potenciál. Nechte uvolnit všechno, co potřebuje být uvolněno.

Copyright © 2018 mayskykalendar.blogspot.com

pátek 8. června 2018

TZOLKIN 8.6.2018 10 MEN kin 75

Men – Orel. Vědomí cíle, týmová práce, soucit, pomoc, služba druhým, sny a vize, víra v sebe, vize budoucnosti, Kolektivní Vědomí.

Jako mnoho jiných mimořádně mocných sil přírody, tak i Men – Orel létá sám. Ale i orel patří ke svému vlastnímu rodu, vlastnímu druhu. Je to sounáležitost k rodině, společnosti, druhu. Sounáležitost, která inspiruje a která nám umožňuje stoupat a usilovat o větší věci a zanechat živý odkaz pro naši rasu i planetu. Pojďme všichni usilovat nejen o naše individuální cíle a sny, ale snažit se o vyšší, hlubší a chytřejší kolektivní Evoluci tak, že zkušenost lidství na této planetě může opravdu něco znamenat. Pojďme být všichni orly!

Třináctidenní Vlna CIMI pomáhá vyrovnat průběh života, odsunout z cesty to, co se stalo reliktem minulosti a co stále ruší váš klid. DESÁTÝ den napovídá, abyste se zbavili strachu, sami rozhodovali o svém osudu a nepodléhali zdánlivé ohrožené budoucnosti.

DNES JE DOKONALÝ ČAS VZNÉST SE K VYŠŠÍMU DUCHOVNÍMU STROPU
 PRO VHLED DO VYŠŠÍ PRAVDY

ZAMĚŘENÍ NA DNEŠNÍ DEN

Dnes vidím, jak dalece jsem nezávislý. To, co budu dělat dnes, odráží moji velikost. Dnes dám pod lupu můj bojácný egocentrický svět. Dnes se stávám nejvyšší instancí, nikoliv vykonávajícím cizí příkazy. Dnes nepodlehnu psychóze strachu o zdánlivě ohroženou budoucnost.

Jeden z nejsilnějších dnů v Tzolkinu. Tento glyf symbolizuje svobodného ambiciózního Ducha. Je to energie motivace a energie bojovníka soustředěného na svůj záměr. Mayové věří, že si mohou přát cokoliv materiálního nebo spirituálního, neboť jejich síla je obsažena v motivaci a vynikajících dovednostech. Protože nativní Men míří vždy vysoko, odděluje je to od všech slabin.

Dnes je dobrý den vystoupat vysoko a spatřit širší perspektivu, poděkovat za to, co máte a vyjádřit prosbu o mnohem více prosperity. Příznivý den pro Lásku, bohatství a analýzu mezilidských vztahů. Věnujte pozornost snům, mohou přinést významné odhalení.

***

Jsem Men s Tónem 10. Jsem opravdový pěvec! Vítejte v našem čase sdílení. Dnešní téma souvisí s tím, jak dostat v životě pod kontrolu zaneprázdněnost. Jak často máte čas nedělat nic? Uděláte si někdy čas hýčkat sami sebe? Zdřímnout si, když jste unavení nebo si číst knihu jen tak pro potěšení?

Mnozí z vás naplňují své dny tolika aktivitami, že často žijete na pokraji vyčerpání. Běháte sem a tam, zatímco stěží dokážete držet krok sami se sebou. Kde je kvalita vašeho života?

Je zde škola, po škole školní program, sportovní soutěže, taneční škola, jóga a všude tlak na úspěch. Není divu, že je mnoho dětí sklíčených a vyčerpaných. To může být jedna z příčin nárůstu duševních nemocí včetně poruchy pozornosti. Jak mohou tyto děti odpočívat, když jsou přetíženy studiem a běhají sem a tam? Zůstává jim velmi málo času na setkávání s kamarády nebo na dlouhou bublinkovou koupel. Společný rodinný čas téměř vymizel v celé společnosti.

Sledujete skutečně své touhy a své vášně? Uděláte si čas na meditaci a relaxaci každý den? Uděláte si čas na odpočinek s rodinou bez nutnosti cizí zábavy jako je televize nebo filmy? Kdy jste měli v rodině naposled dobré hlubší rozhovory, kde by každý sdílel své sny nebo nedávné zážitky a zkušenosti? Doporučujeme vám přizpůsobit čas a vyhovět co nejvíce sami sobě. Podívejte se na oblasti, které vás odvádí od zkušeností, po kterých toužíte. Naučte se říkat NE, DĚKUJI, jakmile vás ostatní pozvou na nějakou akci nebo abyste jim pomohli s něčím, co pro vás není zajímavé. Teď nastal ten správný čas přestat dělat věci z povinnosti a dělat moudřejší rozhodnutí.

Mnoho radosti a energie existuje pro všechny, kteří jsou schopni žít v okamžiku přítomnosti. Když uvolníte povinnosti a lítost z minulosti a přestanete být znepokojeni budoucími událostmi, budete mít možnost být plně v přítomném okamžiku.

Zeptejte se během dne sami sebe: „Co bych chtěl/a teď dělat?“ Věnujte pozornost tomu, jak se v těchto chvílích cítíte. Přináší vám radost, co v životě děláte? Dávejte pozor na všechny své vzorce chování. Máte pocit, že existuje něco, co by mělo být změněno? Rozhlédněte se kole sebe a podívejte na mnohá požehnání a buďte za tato požehnání vděční.

Jak často máte ve svém životě čas uvědomit si, jak se cítíte a jakých cílů chcete dosáhnout? Jak často prožíváte pocity Lásky a oceníte v životě nádherné zážitky? Jak velká část vašeho chování je robotická a děláte všechno během dne automaticky? Udělejte si každý den čas přemýšlet o svém životě. Jaké změny je třeba udělat? Podívejte se hluboko dovnitř sebe a vytáhněte tyto kódy přesvědčení, postoje a páchnoucí myšlení. Máte čas vyčistit dům a uklidit staré odpadky, které leží kolem?

Už jste se podívali na svá náboženská přesvědčení? Už jste někdy zpochybnili autoritu svých kazatelů a učitelů? Podívejte se velmi hluboko na všechna svá přesvědčení. Udělejte si čas a zkoumejte podrobně, čemu věříte a proč. Mnozí jste přijali některá učení jako slepou víru. Snažte se být objektivní a přijmout nové pohledy a nová přesvědčení, která jsou platná teď. Mezi náboženskými sektami existuje mnoho konfliktů. To je velmi smutný stav věci.

Jak o mnoho lépe by byl váš svět informovaný, kdyby vás více vedlo inteligentní teologické rozhovory. Brainstormingové nápady mají obrovský tvůrčí potenciál. Nenutíme vás, abyste měnili svá přesvědčení, prostě vám jen doporučujeme podívat se na ně a vymést pavučiny.

Jakmile se na své kódy přesvědčení podíváte zblízka, stane se obvykle jedna ze dvou věcí. Buď zjistíte, že jste z těchto názorů vyrostli nebo najdete nová přesvědčení, kterým se rozhodnete věřit. Říkáme to v naději, že si najdete čas během svých zaneprázdněných dnů, půjdete do svého středu a budete přemýšlet o svém životě. Jestliže máte na konci dne pocity vyčerpanosti, najděte způsob, jak zpomalit svou každodenní rutinu Neexistuje žádný závod s časem. Existuje spousta času, aby se věci pohnuly. Avšak musíte nejprve najít to, co jsou vaše priority.

Nechte své děti vybrat si činnost, která je zajímá. Zapojit je do různých aktivit je jedna věc, ale opakovaně vidíme, že naléháte na své děti, aby byly úspěšné ve svých mimoškolních aktivitách. Takové aktivity snižují jejich imunitní systém. Tomu ještě přispívá požívání potravin, které nejsou zdravé pro lidský organizmus. Doslova si sami běžíte pro smrt. Zpomalte. Přivoňte si k růžím. Jděte na procházku se psem a pozorujte přírodu. Navažte rozhovor se svým sousedem. Prožívejte kvalitní čas se svojí rodinou. Udělejte si čas hrát si mnohem víc.

FREKVENČNÍ REZONANCE 
(galaktické energie> vlastní vibrace)

MEN: Vědomí, vize, iluze….
Energetické pole definované symbolem MEN je charakteristické nejvyšším duchovním obsahem. Žádná lidská bytost nemůže žít beze snů. Každý člověk potřebuje vizi cíle, aby mohl vyřešit chaos a uniknout ze zmatku každodenního života. Pokud vám chybí vize, honíte se za iluzemi. V nejkrajnějším případu nedostatku vizí propadáme závislosti na ostatních. Staneme-li se středně silnějšími, ztrácíme svoji SUVERENITU. Pouze dosáhne-li váš duchovní růst brány Srdce – do vašeho energetického pole začínají proudit vizionářské perspektivy. Síla MODRÉHO ORLA vynese Vědomí cíle na první místo. Dny MEN jsou dolem informací spirituální vědy, sahající daleko do budoucnosti. OREL otevírá kanály vizí, jejichž prostřednictvím se plně vědomý člověk kontaktuje s vyššími úrovněmi, přestává se zaobírat maličkostmi, starostmi o budoucnost ztrácením času neproduktivními spekulacemi. Moudrost ORLA včas pošle vzkazy, jak překonat nepříznivé situace. Pokud váš život zeje prázdnotou, pokud vám chybí cíle, pokud často registrujete prázdné přebíhání, sbližte se s ORLEM a poproste tohoto Obra, aby vám pomohl postavit magický most do vizionářských světů. Bez motivace zanikne každá chuť tvořit. Dovolte MODRÉMU ORLOVI zalít vás jeho genialitou, dovolte, aby jeho energie probudila vaši duši. Dnes uvidíte, jak dalece jsme nezávislí. To, co budete dělat dnes, odráží vaši velikost. Dnes bude dán pod lupu bolestný egocentrický svět. Staňte se dnes vykonavatelem, nikoliv vykonávajícím cizí přání. Nepodlehnete psychóze strachu ani zdánlivě ohrožené budoucnosti.

10. TÓN MANIFESTACE – SÍLA UPŘESNĚNÍ
DESÍTKA vám otevírá brány do tajemných sil realizace. Čeká zde na vás mnoho možností. Spojují se zde dva světy – duchovní a fyzický. Pamatujte si, že klíč k uskutečnění vaší Božské Podstaty spočívá v čistotě vašich úmyslů. Myslíte na to, co byste chtěli zrealizovat svým srdcem?

Pokud jste bezprostředně spojeni s DESÍTKOU, měli byste se podívat na její základy. Zamyslete se - o jaké struktury a systém přesvědčení se opírá vaše realita – váš přístup k životu? Jakými se řídíte zásadami, a co ovlivňuje vaše rozhodnutí? Nyní můžete vytvořit nový stabilní základ pod jednou podmínkou: musíte chtít ztělesnit vaší Hvězdnou Podstatu ve všem KDE A KÝM JSTE na Zemi. To je klíč k nalezení vaší pravé identity.

POKUD JSTE V HARMONII S VESMÍREM,
VAŠE MANIFESTACE NEVYTVÁŘÍ ŽÁDNÝ ŠKODLIVÝ ODPAD,
ALE POUZE VEDLEJŠÍ PŘÍRODNÍ PRODUKT

V DESÁTÉM Dnu dosáhne každá Vlna bodu manifestace. Všechno, co vzlétlo v impulsu Zdroje v PRVNÍM Tónu, v Tónu DESÁTÉM dosáhne nakonec cíle. Co se stane viditelné na pozemské scéně života, předznamenává Znamení stojící vedle Tónu DESET.

TÓN 10 VIBRUJE ENERGIÍ UMOŽŇUJÍCÍ REALIZACI PLÁNŮ

Den s Tónem DESET je charakteristický jedinečnou silou výrazu. To se týká jak karmických procesů běžících v této Vlně, tak spirituálního rozvoje. Tento den je nesmírně důležitý, neboť ukazuje propojenost karmické rodiny a životního prostředí.

Copyright © 2018 mayskykalendar.blogspot.com. Překlad Poselství lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

čtvrtek 7. června 2018

TZOLKIN 7.6.2018 9 IX kin 74

Ix – Mág, Jaguár. Síla spravedlnosti, duchovní podpory, hlasu srdce, poctivosti, plnění Božské vůle, schopnost předvídat, vidět do tmy, magická síla, nejvyšší úroveň individuálního Vědomí.

Pokud jste těhotná nebo si přejete otěhotnět, věnujte dnes čas posvátné meditaci svému nenarozenému dítěti. Pokud již děti máte, ctěte jejich nevinnost a čistotu, zacházejte s nimi s úctou, upřímně a důstojně, neboť ztělesňují svojí vlastní podstatu. Ix ztělesňuje životodárného Ducha celého života, Bolon (9) je spojen s těhotenstvím, procesem lidského těhotenství a vývojem. Jejich propletené energie představují silný a velmi příznivý den pro vyjádření úcty vašim dětem – narozeným i nenarozeným.

JAGUÁR SE RODÍ Z LÁSKY, Z HLUBOKÉ LÁSKY K MATCE ZEMI, JE TO ŠAMAN HLUBOCE SPOJENÝ SE ZDROJEM MAGIE ZEMĚ…. ŽENSKÁ ENERGIE, KTEROU VLÁDNE DUCH DŽUNGLE, ROVIN I HOR…. DUCH JAGUÁRA OSIDLUJE MAYSKÉ SVATYNĚ A JE ŽÁDÁN O POMOC NA DUCHOVNÍCH I MATERIÁLNÍCH STEZKÁCH, JE TO VLÁDCE ENERGIE VDĚČNOSTI.

ZAMĚŘENÍ NA DNEŠNÍ DEN

Dnes mým ukazatelem na cestě je srdce. Síla srdce mi pomáhá najít východ ze slepé uličky. Pokud „vypojím„ srdce, zůstanu sám/sama na bitevním poli, spadnu do propasti ega a ponesu ztráty. Dnes nebudu vyhledávat tisíce argumentů, abych umlčel/a hlas svědomí. Dnes se počítá loajalita, a podporuje mě síla srdce.

Jaguár je symbolem Vesmírných sil. Představuje transformaci Vědomí, odhaluje naše podvědomé obavy a umožňuje jejich přeměnu.

Nativní Ix mají dary predátora, vrozený smysl pro strategii a mazanost. Stejně jako Jaguár jsou trpěliví, inteligentní. Mají talent vnímat pocity druhých. Pokud jdou po stezce vnitřní transformace, své dary Jaguára používají jako službu pro druhé lidi. Jejich úkolem bývá přinést Světlo tam, kde je tma. Jsou to výborní stratégové, léčitelé a terapeuti.

Den Ix je jako stvořený pro změnu všech negativních aspektů, meditaci a zkoumání sebe sama z pozice vnitřního prostoru.

***

Přeji vám hezký den. Jsem Ix a doprovází mě Tón 9. Společně vás vítáme v čase sdílení, z kterého v podstatě mají prospěch všichni na Zemi i mimo ni. V tento den bychom se s vámi rádi podělili o učení týkající se zneužívání slova Láska. Vaše slova jsou mocnější, než si vůbec dovedete představit. Rádi bychom vás inspirovali, abyste věnovali větší pozornost každému projevu a prohlášení, i tomu, jak přemýšlíte. Skutečný význam Lásky je tkanivo, z kterého je vytvořen celý Vesmír.

Na začátku byla Láska, nic než Láska. Jak Láska vytvářela touhu sdílet sebe a poznávat se na různých úrovních, tříštila se na malé fragmenty a pokračovala všemi směry dál ven ze Zdroje. Každá částečka Lásky chtěla na cestě zažít Lásku mnoha různými způsoby. Mnoho fragmentů s podobnými zájmy se shromáždilo a jak se každá ze skupin vzdalovala od Zdroje, vytvářely různé Sféry a dimenze. Kdyby tato myšlenka nevznikla, nebylo by možné chtít zažít nelásku.

Zkuste si z prostoru čisté Lásky představit nemilující věci jako je lhaní, podvádění, sobectví atd. To je nemožné. Přesto existovalo mnoho těch, kteří chtěli zažít nelásku a jaké by to bylo, kdyby sami sebe od Lásky oddělili. Počátečním záměrem nebylo kontrolovat a ovládat ostatní, ani nějaké překoncipování pojmů jako podvádění či sobectví. Tyto věci nikdy před tím neexistovaly. Pionýři, kteří se rozhodli spoluvytvářet Sféry nelásky, byly duše stejné jako vaši dobrodruzi Lewis a Clark, kteří se vydávali na cesty, aby prozkoumali a zmapovali neprobádaná území.

Kdysi dávno nastavily dobrodružné duše možnost vytvoření Sféry, kde je možné zažít nelásku. Rychle zjistili, že se v rámci zkušenosti nelásky musí oddělit od paměti Lásky. Různé Sféry byly vytvořeny stejně smýšlejícími skupinami, z nichž jedna z nich vytvořila Zemi. Způsob, jakým se Tvůrci rozhodli vyzkoušet nelásku, znamenal vytvořit při vtělení stav amnézie. Jak si mohli být jistí, že se neztratí? Vytvořili „systém kamarád“. Před inkarnací bylo rozhodnuto, že hlavní segment duše se nebude inkarnovat. Tento segment nazýváte Vyšší Já.

Před inkarnací jde každá duše před tzv. Recenzní Radu, kde navrhuje, co chce na Zemi zažít. Chcete-li mít určité zkušenosti, nabíráte přátele a známé, kteří vám v tom pomohou. Pokud chce duše prožít smutek, bude muset najít někoho, kdo bude ochoten dělat věci, které by umožňovaly zažít smutek. Je možné, že v dalším životě si role vyměníte.

Možná si říkáte: „Jak by mohla být nějaká duše, tak hloupá, aby chtěla zažít vraždu nebo krádež?“ Na začátku neexistovala žádná definice, co je neláska. Tito průkopníci neměli představu, co lze očekávat, když postavili scénu zvanou Země. Proč vůbec byly tyto věci na Zemi povoleny? Odpověď zní: svobodná vůle. I když nesoudíme chování, vidíme bolest a ztrátu Lásky jako důsledek vytvoření této zkušenosti. To je důvod, proč sdílíme naše znalosti, protože vám to pomůže rozpomenout se na své duchovní kořeny, a to jsou nástroje potřebné pro vytvoření zkušeností, kterým dáváte přednost. Existuje také nepřeberné množství duší, které narukovaly, aby vám pomohly udržet se na cestě inkarnace. Obvykle jim říkáte strážní Andělé nebo duchovní Průvodci.

Země byla stvořena s polaritou jako prostředkem prožívání nelásky. Jakmile po této cestě objevů kráčíte, naučíte se ve světě polarity žít. Ačkoliv nebylo původním úmyslem jít tak daleko od Lásky, bylo umožněno vyvíjet se také bez překážek. Nicméně časová osa, která byla pro tento experiment nastavena, je tu. Tato časová linie byla vytvořena, aby se nikdo nemohl ztrácet stále nebo se nemohl k Lásce vrátit. Jako u všech cyklů i tato fáze se chýlí ke konci.

Co bylo zpočátku mírným oddělením v krásné zahradě, přerostlo exponenciálně na vraždy, násilí a mrzačení. Není v současné době mnoho duší, jejichž zájem by byl zažívat nelásku. Avšak byl velký zájem o možnost přijít na Zemi v této době a být součástí Velkého Experimentu při vytváření něčeho nového. Tato sféra, jak ji znáte a jak už asi víte, končí. To se nestává často. Přesný dopad změn a průběh tohoto Experimentu není znám, což vytváří obrovský zájem bytostí ze všech sektorů Vesmíru.

Sdílíme tyto informace, abyste měli skutečný přehled, co se na Zemi děje. Je naprosto nezbytné, abyste se probudili k plnému potenciálu, který se nachází uvnitř vás. Ti, kteří chtějí i nadále pokračovat ve zkušenostech nelásky, k tomu mají plné povolení. Mnozí z vás jste připraveni odstěhovat se ze sféry nelásky. Země není nastavena tak, aby bylo možné tyto dvě skutečnosti zažívat současně. Nastává odtržení. Nebude to válka mezi dobrem a zlem, protože žádné takové rozhodnutí v očích Zdroje neexistuje. Vše bylo umožněno jako dárek těm, kteří chtějí zkoumat Vesmír. Nicméně každý Vesmír, každá Galaxie a každá planeta má jedinečné zákony, kterými se řídí. Tyto zákony byly umožněny pro získání specifických zkušeností. Zákony na Zemi byly navrženy tak, aby bylo možné jít hluboko do nelásky. V této době tento koncept končí.

Co se stane s těmi, kteří chtějí pokračovat ve zkušenostech nelásky a s těmi, kteří chtějí najít své pravdivé duchovní kořeny? Nastane oddělení, jak je psáno v mnoha starověkých Písmech. Každý jedinec má možnost se rozhodnout, co bude chtít zažívat. Nebude žádné házení do pekla nebo odcházení do nebe. Existuje jednoduše volba zůstat na Zemi v její současné podobě, což by velmi snadno vedlo k záhubě, pokud nebudou provedeny změny nebo volba opustit Zemi v této podobě a odstěhovat se do vyšší dimenze, kde je vibrace Lásky mnohem vyšší. Nyní jste ve fázi plánování vytváření vyšších Sfér – doporučujeme vám snít opravdu ve velkém a společně si vytvořit váš příští domov s podobně smýšlejícími dušemi. Je to jen na vás, jaký vytvoříte svět, ve kterém si přejete žít. Přijde čas, kdy dojde k oddělení. Není třeba žádný smutek, protože nikdo se neztratí, ačkoliv se na chvíli od sebe oddělíte.

Stejně jako existuje výdech, existuje i nádech a vše se vrátí do Lásky. Nikdo není nikdy ztracen, i když se to ve stavu amnézie může zdát. Ve Vesmíru existuje řád a zákony a ty musí být dodržovány. Věřte, že vše je vždy v pořádku a vždy máte volbu, kam a čemu chcete dávat čas i energii.

Co vám přináší radost?
Co rozpaluje vaši vášeň?

Sněte o způsobech, jak můžete žít vášnivý život plný radosti. Co potřebujete ještě uvolnit, abyste mohli žít takový život snů? Začněte ještě dnes s realizací kroků vedoucích k vaším cílům a postarejte se o své potřeby. Mnozí jste silně zaujatí péčí a potřebami druhých, ale jste zodpovědní výhradně za svou duši. Zvolte si, co chcete prožívat a řekněte, NE děkuji všemu, co vás odvádí od cílů.

Udělejte si každý den čas meditovat o tom, co si přejete prožívat. S pomocí Andělů a Průvodců můžete uvolnit bolest a utrpení, které jste tak dlouho drželi v srdci. Strhněte bariéry ochrany, aby vaše Láska mohla zazářit a naučte se znovu přijímat Lásku. Nebuďte naivní, stále žijete ve světě navrženém pro zažívání nelásky. Jakmile se spojíte s intuicí, budete snadno rozeznávat motivy druhých a budete si vědomi, kudy vede vaše cesta.

Ve vyšších dimenzích nás existuje mnoho a jsme připraveni a ochotni pomáhat vám pohybovat se ve světě polarity. Natáhněte ruku, budeme u vás a pomůžeme vám projít bludištěm. Jakmile uvolníte strachy, klapky na očích budou odstraněny a vy budete mít možnost vidět velký obraz všeho.

Brzy přijde den, kdy se znovu sjednotíme a budeme mít možnost vidět se tváří v tvář. Ve skutečnosti jsme nebyli nikdy odděleni. Brzy si to uvědomíte a pochopíte. Do té doby věřte, že máte sílu dělat, co si vaše srdce přeje. Rozpomeňte se na své dary a vybírejte si zážitky, které vás přiblíží k Lásce.

Jsme zde a připravujeme se na den oslav, kdy se vrátíte Domů a podělíte se s námi o své zkušenosti. Chybíte nám, podporujeme vás ve všem, co se rozhodnete udělat.

FREKVENČNÍ REZONANCE – aktuální sebe-určení
(galaktické energie> vlastní vibrace)

Poctivost, spravedlnost, síla srdce…..
MÁG umožňuje udělat kvantový skok v poli Vědomí a překročit práh SVĚTA MAGIE. Za tímto symbolem se skrývá energie zodpovědná za magii tvoření. Mágem je možné stát se díky síle srdce, nikoliv s pomocí těžké hlavy. Všechny přízemní touhy člověka uvězněného ve světe dogmat mohou vyvolat jedině bolest a duchovní utrpení. U mnoha nezralých osob – osob stavějících na první místo dobro materiální dny MÁGA mohou bolestně zdůraznit bezmoc vůči nepřízni osudu. Pro toho, kdo otevřel srdce, naučil se dívat na svět prizmatem BEZPODMÍNEČNÉ LÁSKY, nikoliv racionální inteligencí, dny MÁGA navrhnou geniální řešení; zašlou duchovní pomoc a podporu k rozpletení mnoha složitých otázek. Problémy se vyřeší téměř spontánně, neplodné honění za obživou, úporné běhání, boj a strádání náhle ztratí svůj význam. Člověk, který nemá nic jiného na práci, bude připravovat půdu pro nové tvořivé síly. To je úkol MÁGA. Pokud si nejste jisti, kdo má pravdu – rozum či srdce – spojte se s polem vibrací energie MÁGA. Dny IX pulzují pozemskou moudrostí a stále hledají příjemce na Zemi. Věřte, že vaše vědomé úvahy podporují šíření BÍLÉ MAGIE v životě. Žijte Láskou a otevřou se před vámi všechny brány. Obr MÁG čeká po eony let, aby s vámi navázal spolupráci a vyvedl vás ze světa neustálých bojů. Materiální situace a neustálé honění za chlebem se automaticky vrátí do normálního stavu, ztratí na mimořádné důležitosti.

9. TÓN NAVÁDĚCÍ SÍLY - SÍLA USKUTEČNĚNÍ
DEVÍTKA naznačuje vědomý start do vysněného cíle. Ztělesněte moudrost a Mistrovství, kterým chcete vyjádřit své pozemské Bytí. Uvědomte si, že JSTE, než, že byste CHTĚLI BÝT. Buďte ten, kdo ozáří svým Světlem ostatní. VY jste přítelem lidstva. VY přinášíte nové vize světa. Ve VÁS spočívá síla dokončení. Už jste nalezli klíč k naplnění? Pokud se otevřete tomu, co je NOVÉ, automaticky se rozpustí STARÉ vzorce, které neslouží vašemu vývoji. Přijměte propozice DEVÍTKY a připravte se na velký skok ČASEM. V tomto cyklu se bude shodovat PROSTOR s ČASEM, roztaje minulost i budoucnost. Buďte připraveni poznat velké tajemství SÍLY USKUTEČNĚNÍ.

ZAPOJTE SE DO TAJEMSTVÍ VELKÉHO MYSTÉRIA
UKAŽTE, ŽE ŽIJETE NA ZEMI

V Tónu DEVÁTÉM se rozněcují všechny nápady, inspirace, touhy zlepšovat. Dny s Tónem DEVĚT hrají klíčovou roli v každé Vlně. Síla inspirace obsahuje nové podněty pro jednání, a na druhé straně spaluje těžké karmické pole. K DEVÍTCE je třeba přistupovat se zvláštním respektem a úctou. Doporučujeme využít energii tohoto Tónu k uzdravení starých případů a ukončení dlouhotrvajících sporů.

DEVÁTÝ Tón – TRPĚLIVOST – VYTRVALOST
Energie přinášející nový život, pohyb vpřed. Bolon (9) umožňuje nahlédnout do realizace současných vizí, plánů a akcí. Je to velmi pozitivní číslo, den je často využíván ke slavnostem, obřadům, svatebním obřadům a rituálům. DEVĚT je považováno za ČÍSLO ŽIVOTA a spojováno s lidským těhotenstvím a se ženami. Číslo DEVĚT je symbolem ženy a Ženského Universálního Principu.

Copyright © 2018 mayskykalendar.blogspot.com.

středa 6. června 2018

TZOLKIN 6.6.2018 8 BEN kin 73

Ben – Poutník. Svoboda, prolomení hranic, trpělivost, nebeský pilíř, talent Tvůrce, vůle jednat, duchovní síla, cesta v čase a prostoru, Nebeský vyslanec, mystická síla, psychická rovnováha.

ÚCTA a VDĚČNOST nikdy nevyjdou z módy. Pro Maye jsou to základní hodnoty, forma, která tvoří podstatu lidských vztahů a společenství. Je smutné, že v minulých desetiletích vykrvácely z naší příliš zaměstnané moderní společnosti díky dlouhotrvajícímu, neústupnému, neustálému zaměření na spotřebu, okamžité uspokojení a finanční úspěch. Ale může to být změněno počínaje každým z vás. Buďte vděční za životy a osud svých blízkých, respektujte své děti, stejně jako seniory a udržujte svůj vnitřní mír.

DNES JE DOBRÝ DEN POŽEHNAT SVÉMU DOMOVU

ZAMĚŘENÍ NA DNEŠNÍ DEN

Dnes dám novou formu mému způsobu myšlení. Překonám vnitřní blokády, touhu po izolaci a překonám bariéry vytvořené pod vlivem strachu. Dnes se katapultuji ke svobodě. Ale musím jednat uvážlivě, aby se spěch ke svobodě neproměnil na fanatické a revoluční jednání. Nebudu opakovat chyby z minulosti. Dnes chci přinést do života radost.

Přestože atributem Ben je kukuřice, nebo rákos, skutečný význam symbolu je dodnes záhadou. Tento den sestoupil Bůh z Nebe na Zemi a glyf tedy znamená příchod Boha Quetzalcoatla. Být narozen v den Ben je považováno za znamení velkého štěstí. Nativní Ben působí jako pilíře tohoto světa, jsou všemi respektováni. Den Ben je dobrý pro požehnání domova a opravu domu.

BEN je jeden z nejdůležitějších glyfů. Význam je síla, důvěra, autorita, sebevědomá síla, která pomáhá rostlinám růst. Rostliny vyrostou a jejich květy se nakonec dotýkají Nebe, je to alegorie k naší kvetoucí korunní čakře.

BEN je mistr putující do všech stran a nových směrů a dnes rozšíří síť cest do nových oblastí a nových možností. Energie zprostředkovávající mnohem více Světelné energie, tzv. fotosyntéza na duchovní úrovni, která nás neustále spojuje od prazákladní buněčné úrovně až k multidimenzionální existenci. Tato fotosyntéza je jako kundalini energie, která stoupá přes páteř a nese to nejlepší, co v nás je, zejména vášeň pro koncepci, které věříme.

Využijte dnešní energii k rozpoznání, vnímání vnitřní síly a moc autority. Nyní je čas přestoupit na vyšší vibrace a vytvářet pozitivní změny v našem osobním životě, který tvoří pozitivní život na celé planetě.


***

Jsem Ben s Tónem 8. Vítáme vás v tento velkolepý den plný oslav! Být na Zemi je skutečně důvod k oslavě. Neexistuje žádné takové místo ve Vesmíru, kde může duše udělat takové velké skoky v přesvědčení a v Lásce. Neříkáme, že je lepší narodit se do lidské formy, ale vzhledem k povaze tohoto Vesmíru, potenciál růstu je obrovský.

A co tím získáte? Především je to příležitost k růstu pocházející z amnézie, s kterou se setkáváte, jakmile jste na Zemi. Zapomněli jste dočasně, kde jsou vaše duchovní kořeny. Podél cesty máte řadu možností, jak zažít a vyjádřit Lásku. Máte také možnost uzavřít se před těmi, kteří si vás přejí obejmout. Nesoudíme žádnou získanou hodnotu, každá je možná. V této době přibývá počet dětí, dospělých i zvířat, kteří vstoupili do tohoto světa s neporušenou pamětí. Jsou zde, aby vám pomohli obnovit rovnováhu, klid a harmonii na Zemi. Ve stavu amnézie dochází k velkému množství „hříchů“, jako např. znečištění, nenávist a chamtivost.

Vaše instituce jsou založeny na moci a kontrole nad masami. Používání toxických potravin roste. Ekologická rovnováha přírody je téměř zničena. Žijete v podstatě v předvečer zkázy.

Mnozí z vás, kteří jsou nyní vtělení na Zemi, jste hráli roli při vytváření tohoto Vesmíru, takže máte zájem na jeho přežití. Dokážete si představit velkolepější planetu ve Vesmíru, než Zemi v jejím původním stavu?

Už jste někdy pozorovali důkladně rovnováhu v přírodě? Všimli jste si, jak je ten nejmenší z mikrobů zásadní pro podporu hmyzu, rostlin a živočichů? Už jste někdy pozorovali interakci ohně a větru? Buď ho uhasí nebo zvětší plameny. Mezi všemi věcmi existuje velmi křehká rovnováha. To je jen taková malá interakce pro lidi, kteří se snaží zdokonalit to, co je perfektní vytvářením řetězců událostí, které ničí veškerou rovnováhu.

Žádáme vás, abyste jemněji chodili po Zemi. Věnujte pozornost svému okolí a všemu, co se kolem vás děje. Neberete na zřetel, když někdo bezmyšlenkovitě ničí životní prostředí? Země je křehká. Jedno šlápnutí může narušit přirozený růst rostlin na celá desetiletí.

Opravdu potřebujete svá auta tak často používat? Zvažte jízdu na kole nebo chůzi. Možná uděláte dobře, když zůstanete doma než se všude potulovat. Mnozí z vás opakovaně nakupujete nebo pracujete na místech, která jsou daleko od vašeho domova, což vyžaduje obrovskou spotřebu přírodních zdrojů. Je načase restrukturalizovat pracovní síly a učit se pracovat v rámci své komunity. Opravdu je to velmi smutné, protože vaši rodinní příslušníci jsou roztroušeni po celé Zemi, přitom kmen a komunita jsou základními jednotkami pro přežití.

Naučte se vycházet se svými bližními. Naučte se sdílet. Naučte se komunikovat se srdcem Vesmíru než jen mělký prostředek komunikace slovy. Pojďme společně velebit vaše zahrady. Podívejte se na to, co je pro vás opravdu důležité. Jak daleko jste se vzdálili od toho, co je pro vás opravdu důležité. S kým a s čím si přejete znovu se spojit?

Přináší vám vaše každodenní práce radost? Jste obklopeni podporující rodinou, ať už je to krev vašeho kmene nebo ne? Trávíte čas činností, která vytváří radost a nadšení pro vaši duši? Sdílíte své dary s druhými a získáváte vy podporu pro věci, které potřebujete pro svou existenci? Kolik času trávíte úvahami a vděčností? Znáte jména vašich sousedů? Znáte jejich touhy? Jak často se nimi scházíte?

Jak často vstupujete do nedotčených oblastí přírody a máte vůbec přístup k tomuto prostoru? Myslíte si, že je to jen pro vás? To je opravdu smutné. Tyto věci je nutné řešit, aby bylo možné vytvořit sen o mírumilovném a vyvážením světě. Můžete říci, že si přejete žít v lepším světě a snít o takových věcech. Ale jaký byl váš poslední krok, který jste udělali se svými přáteli k vytvoření utopické společnosti? Kolik z vás je snílků a kolik z vás je muž činu? Je třeba rovnováha obou s cílem vytvořit společnost s celým rozsahem. Ale ze snílků se stali mluvkové a muži činu neslyší. Je na čase se opět sjednotit, modlit se spolu s jasnými záměry a dotáhnout plány, které před vámi leží – a to do konce.

Radujeme se pokaždé, když se skupiny spojí a pohybují se vpřed. Je pro nás uklidňující, že je vše v pořádku, že můžete a chcete, aby se to stalo. Láska a Mír se vlní napříč všemi dimenzemi. Když jste zatíženi smutkem a zoufalstvím, cítíme to. Když jste klidní, šťastní a prožíváte radost, cítíme to. To je důvod, proč používáme slovo Uni-versum, protože jsme opravdu jedno slovo, jeden verš, jeden zvuk. Jsme spojeni způsobem, který je v tomto okamžiku pro vás nepochopitelný. Ale Závoje mezi námi jsou stále tenčí a bude to pokračovat i nadále, protože se mnoho z vás na osobní, globální a planetární úrovni přibližuje k sobě a vyvrací kódy přesvědčení, které vás držely v otroctví.

Je to radost, která vám pomáhá v probíhajícím procesu. Je čas poznat pravdivou historii vašeho narození, udělat krok vpřed a požadovat své právoplatné dědictví. Závoje zapomnění se rychle ztenčují. Všimli jste si stále většího počtu UFO, duchů a jiných jevů? Mnohé z televizních programů a filmů jsou příběhy o psychických a zvláštních událostech. To je díky ztenčování Závojů.

Je nezbytné vyčistit mysl od negativního myšlení a uzavření, protože se chystáte vstoupit do sféry neuvěřitelných událostí. Pokud se rozhodnete jít touto cestou elegantně, doporučujeme začít odstraňovat negativní vzpomínky v suterénu vaší duše a pokračovat směrem nahoru. Jakmile vyčistíte tento interiér, okamžitě se otevřou dveře bezpodmínečné Lásky, která je uvnitř vás.

Co musíte odsunout z cesty, abyste toho dosáhli? Co musíte udělat, abyste našli odvahu otevřít se tomu? Jaké chování budete muset změnit, abyste mohli překročit práh? Co je třeba pustit, abyste mohli žít ve stavu bezpodmínečné Lásky a krásy?

Najděte si čas jít dovnitř sebe a začít s hlubokým procesem čištění. Vytáhněte vzpomínky, podívejte se na své zlozvyky a podívejte se tváří v tvář svému strachu. Mějte odvahu změnit způsob myšlení a dívejte se kolem sebe. Udělejte potřebné změny pro život snů. Věřte, že materiální bohatství je jen dočasnou úlevou pro věci, které vás trápí. Pro trvalou úlevu zkuste odpustit a slevit, namísto užívání znecitlivujících drog.

Odstraňte sami sebe z režimu oběti a posuňte se do režimu obnovy. Odtud pokračujte dál a stanete se hrdinou ve vlastních očích. Jakmile získáte sílu a dynamiku stanete se hrdinou pro ostatní, kteří se také chtějí zbavit bolesti a posunout se vpřed. Podělte se s ostatními o znalosti, které jste získali. Každý z vás chodí po unikátní cestě. I když nikdo z vás nekráčí po stejné cestě, všichni dosáhnete cíle svým vlastním tempem a při jiné spolupráci. Nenechte se zmást, že není dostatek času, každý se vrátí ke Zdroji svým vlastním tempem.

Buďte šťastní a naučte se žít v přítomném okamžiku a radujte se s bratry, jak se pohybujete blíž k sebe-posílení a vzájemné Lásce. Existuje mnoho práce na Zemi, kterou je potřeb udělat. Není čas na marnění, vaše moře se dusí, vaše půda je přetížena obděláváním a mnozí stále chodí ve stavu amnézie. Je čas se probudit, stát se dobrým správcem Země a navrátit koncept kmenů a komunit.

Jsme zde, abychom vás povzbudili a podpořili. Ctíme vás, protože víme, jakým problémům čelíte. Máme možnost vidět vše v širších souvislostech a jsme v úžasu, co v současné době spoluvytváříte. Není mezi vámi nikdo, kdo by nebyl schopen jít do svého středu a vytáhnout sám sebe na vyšší úroveň chápání. Jediné, co potřebujete, je jít dovnitř sebe spustit čištění a vyčistit nezdravé myšlenky, které se tam nachází.

FREKVENČNÍ REZONANCE 
(galaktické energie> vlastní vibrace)

Zkoušky, možnosti, osobní svoboda…
Energie POUTNÍKA nám otevírá brány do Vyšších světů, pomáhá uniknout z karmických otroctví. Každá forma otroctví a závislosti se v den BEN objeví velmi drasticky. Pole napětí vytvořené mezi karmickým časem a neomezenou svobodou, přinesenou na Zemi skrze nového Ducha ČASU, se může stát velmi nepříjemné. Kdo vystoupil z karmického otroctví, ten prožije den BEN velmi příjemně. Před tímto člověkem se otevře velký Svět – Svět nových možností, úspěchů a zajímavých návrhů. Objeví se zde krása každého dne, mnohobarevnost a všestrannost lidského Bytí. Tento člověk započne novou etapu života daleko od karmických výmolů. Pokud trpíte vězením v dramatu života, je to neomylné znamení toho, že váš Obr BEN ještě spí na prahu vašeho života. Otevřete se impulsu tohoto Dne a probuďte vnitřního Obra. Po celý čas dávejte pozor na „řídící věž“ a karmické strážce. Můžete je bezpečně obejít pouze s pomocí BEZPODMÍNEČNÉ LÁSKY. Nezapomeňte, že na cestě nic nebudete soudit! Nesuďte lidi, kteří vám ublížili! Nevracejte se do minulosti a nepříjemných vzpomínek. Přijměte vše tak, jak to je! To je nejkratší cesta ke SVOBODĚ.

8. TÓN HARMONIZACE - SÍLA SPOJENÍ
Vytvořte řeky snů a spojte je v jeden oceán Lásky Stvořitele. Otevřete všechny kanály a obdržíte posílení díky rezonanci s OSMIČKOU. Přijměte návrhy OSMIČKY, věnujte energii tomu, kde jste nepozorní, jelikož to se stane vaší jedinečnou příležitostí. Objevte přirozenou krásu v něčem jiném, úplně pro vás NOVÉM. Buďte svobodní, volní bez obav. Vy držíte v ruce kouzelnou hůlku. Vy spojujete fyzický svět s tím, co je neomezené. Vneste harmonii do každodenního života a do všech situací, ve kterých se nacházíte. Uvolněte se od egocentrizmu a vyveďte své ego ze slepoty.

VY URČUJETE ÚROVEŇ HARMONIE SOUZNĚNÍ SE STVOŘITELEM,
DOVOLTE ROZEZNÍT TÓNY VAŠEHO SPOLEČNÉHO SRDCE

Tón OSM vám umožňuje splnění záměrů. Na této pozici se koncentruje nejvyšší síla úspěchu. Dny s Tónem OSM se vyznačují velkou aktivitou. Takže nebuďte překvapeni, pokud, jejich sílu pocítíte kolem sebe. Pamatujte si, že ve vzorci ČASU jsou také vpleteny karmické procesy. Pokud se v běžící Vlně objevuje tento proces, Tón OSM se může ukázat jako nepříjemný. Práva spirituální jsou velmi konzistentní, vymáhají jen to, k čemu jsme se před narozením zavázali.

Tón OSMÝ – SPRAVEDLNOST – HARMONIE – ROVNOVÁHA – to je záměr Uaxac (8). Je to síla reorganizace. Jak nahoře, tak dole. Záměrem této Energie je přinést HARMONII & ROVNOVÁHU, zvážit všechno pro a proti, aby bylo dosaženo vyvážené spravedlnosti. Tón 8 umožňuje splnění záměrů. Na této pozici se koncentruje nejvyšší síla úspěchu. Dny s Tónem OSM se vyznačují velkou aktivitou. Takže nebuďte překvapeni, pokud, jejich sílu pocítíte kolem sebe.

Copyright © 2018 mayskykalendar.blogspot.com.

úterý 5. června 2018


TZOLKIN 5.6.2018 7 EB kin 72 galaktický portál

Eb – Člověk, Cesta – Síla spirituálního Vědomí, svědomitosti, odpovědnosti, loajality, mimosmyslového vnímání, mezilidských vztahů, vrozené moudrosti, emocionality, důvěryhodnosti a soucitu

Stejně jako existuje mnoho cest, tak ani životní cesta není jen jedna. Je mnoho konců a mnoho začátků. Vlastně je to cesta za cestou, začátek za začátkem, konec za koncem…. a tak dále a tak dále ….v dech beroucím orchestru životních zážitků. Užijte si a učte se naplno z každé cesty, po které jdete, od významných transatlantických plaveb, až po neplánované denní výlety, od rozsáhlých životních změn, po malá světla, která vás vedou na každém semaforu.

DNES JE DOBRÝ DEN UDĚLAT NĚCO UŠLECHTILÉHO PRO SPOLEČNOST, 
ABYCHOM POZVEDLI ROZMĚR NAŠEHO LIDSTVÍ.

ZAMĚŘENÍ NA DNEŠNÍ DEN

Dnes není nouze o "náhody". Napjaté situace mě nutí vyjasnit postoj a přijmout odvážná rozhodnutí. Dnes se nenechám manipulovat. Zbavím se břemene minulosti, ujasním si reorganizaci a nový pořádek. Silou vůle přeškrtám minulost a začínám se dívat dopředu. Cítím, jak nový Duch prostupuje mé tělo i smysly.

Význam energie EB znamená vylézt na vrchol pyramidy, představuje životní cestu vedoucí po posvátné spirále. V symbolice starověkých Mayů je Eb Tvůrce, který sestoupil z Nebe na Zemi. Je to energie, která je ve starověkých kulturách nazývána Chi, Qi – Esence života. Energie, která je k dispozici v celém Stvoření jako životní síla, která řídí Vědomí.

Pro nativní EB je život přirozeně duchovní cesta. Mají vrozenou moudrost. Často se zapojují do duchovních aktivit, hledají přirozenou krásu a harmonii. Nehoní se za slávou celebrit, ale dávají přednost jednoduché službě ve jménu života.

Výzva pro dnešní den: Nenechte se vnitřně užírat svými pocity. Dny EB jsou vynikající pro cestování, výlet, nebo počátek podnikání. Skvělý den poděkovat za vaše zdraví a zdraví celé komunity.

***

Zdravíme vás. Jsme vděční za čas, který s vámi můžeme sdílet. Nabízíme vám příslib hojnosti ve všem, co děláte. Naším záměrem je pomoci vám při znovuobjevování darů, které leží uvnitř vás ladem. Udělejte si nyní chvilku a uvolněte tělo od každodenních starostí. Zaměřte se na věci, které byste chtěli v životě získat. I když není nic špatného na tom chtít získat majetek a bohatství, doporučujeme jít hlouběji do pocitů, které byste chtěli prožívat každý den. I když můžeme odpovědět na vaše modlitby tím, že vám dáme nový dům, auto nebo dostatečný příjem, podívejte se kolem sebe. Existuje mnoho bohatých lidí, kteří jsou považováni za bohaté, a přesto jsou chudí na vztahy k druhým i k sobě.

Po čem opravdu toužíte? Být bohatě odměněni pocity míru, radosti a štěstí nebo vás více uspokojuje a vábí materiální bohatství? Většina z vás už si z minulých zkušeností uvědomila, že bez ohledu na to, co jste získali, stále přetrvává touha po lepším a větším. Proč? Hlavně proto, že jste opustili sféru vděčnosti a žijete převážně ve stavu očekávání.

Když očekáváte něco ohledně své práce nebo úsilí, je tu velmi často nespokojenost, protože jsou vaše klapky na očích nastaveny pouze na výsledek. Takže sundejte klapky z očí a sledujte v úžasu všechny ty myriády možností a zážitků, které jste dříve neviděli. Mnohokrát se snažíme odpovídat na vaše modlitby, ale vzhledem ke klapkám, nevidíte chutné delikatesy podél cesty. Tím, že se nezaměřujete jen na odměnu na konci závodu, je více pravděpodobné, že objevíte další cesty k mnoha možnostem, které vám nabízíme.

Hojnost přichází v mnoha formách. Hojnost plodí hojnost. Když dáváte něco z důvodu očekávání něčeho na oplátku, není to stejné jako dávat ze srdce. Když dáváte něco ze srdce, obdržíte radost z aktu samotného. To je skutečný význam rčení – co dáte, to dostanete. Radostné emoce jsou dlouhotrvající a vzácnější, než dávání nebo přijímání hmotných věcí.

Mnozí jste objevili vazby k hmotným objektům, které vás svazují. Po nahromadění všech těch předmětů si uvědomíte, kolik času a energie potřebujete na jejich udržování. Kolik televizí a aut může jeden člověk používat najednou? Jakmile začnete prodávat nebo dávat darem věci, které máte, objevíte požehnání jednoduchosti.

Možná zjistíte, že si můžete dovolit dovolenou snů, protože nemusíte investovat tolik času a peněz na udržování hraček. Když přestanete chodit na večírky a akce, které jsou nezajímavé, budete odpočatí a mít více energie. Postupem času si uvědomíte požehnání, že jste opustili určité vztahy. Jakmile vyrostete z neslučitelných přátelství, budete mít víc času a energie usilovat o věci, které jsou blíže vašemu srdci. Mnohokrát se nevědomky stanete vzorem pro druhé, když říkáte svou pravdu a žijete naplňujícím životem. Umožňujete tak ostatním otevřít dveře, aby se zmocnili své vlastní síly, ať už projdou těmito dveřmi nebo ne. Je to jejich volba.

Doporučujeme vám jít dovnitř sebe a podívat na své skutečné touhy dosáhnout cíle, které vám dávají uspokojení a radost. Jakmile půjdete po své vlastní cestě, naučíte se zůstat v každém okamžiku přítomnosti a vidět, co se kolem vás děje. Dělejte rozhodnutí, která vás dovedou k vaší vášni. Naučte se říkat, NE DĚKUJI všemu, co se rozchází s vašimi touhami. Buďte dostatečně otevření přijmout všechna rizika, která vás vyvedou ven z krabice.

Mějte radost v každém okamžiku. Vyjadřujte vděčnost všem a za všechno, co se ve vašem životě vyskytuje. Je velmi obtížné vidět v některých událostech požehnání. Ale jakmile se naučíte odpustit druhým a porozumět jim, zjistíte, že skutečně existuje požehnání ve všem. Odcházíme dnes s přáním hojnosti vám i vašim Milovaným. Šiřte tato slova a šiřte radost!

FREKVENČNÍ REZONANCE 
(galaktické energie> vlastní vibrace)

Svobodná vůle, zodpovědnost, moudrost….
Zkušenosti získané v den EB se mohou ukázat velmi překvapivé, jelikož se zde jedná o naši pravou identitu. Většina z nás uvízla v karmické polaritě, často spadla do krajností a v závislosti na stupni vývoje se zastavila na extrémním strachu, nebo bloudila po poli Lásky. Odrazem tohoto stavu je chorobný sklon k vydávání soudů nebo hodnocení lidí a jevů. V takových případech v den EB dochází k čelnímu střetu našeho pohledu na svět s jeho silnou neutrální energií. Dokud neuvěříte v suverenitu vašeho JÁ, budete stále sužováni bolestnými záležitostmi, které přicházejí zvenčí. Čím více jste uvízli v polaritě, tím více vás budou strašit. Pokud jste jedni z těch, kteří se povznesli nad svět matérie, dny EB vás zalijí moudrostí, kterou s sebou přináší. Díky tomu vám „karmické terapie“ přestanou řídit běh života, protože stojíte nad nimi. Začnete-li sami řídit svůj život, dny EB budou podporovat vaši nezávislost. Pokud je vaše JÁ stále závislé na vnějším světě; na starých ideologiích či Lásce a nelásce vašich „nadřízených“, využijte vzkazy, které vám nabízí energie EB. Váš vnitřní Obr stále čeká na váš pokyn, chce po vás, abyste ho zapojili do akce, chce zavést postupně pořádek ve vašem životě. To on vám pomůže najít svobodu a nezávislost vašeho JÁ.
EB je první stanice kontroly na cestě k aktivaci vašeho Vyššího JÁ.

7. TÓN SPOJENÍ – SÍLA SOUZNĚNÍ
Přivolejte k sobě mystickou moudrost a připomeňte si spojení se Zdrojem. Spojte sílu všech 7 čaker a vystoupejte do výšin Božského Světla. Jestli se ptáte na užitečnost mystické síly v tomto životě, věřte, že skrze Vědomí SEDMIČKY funguje všechno v praxi. VY integrujete světy duchovní i fyzické v Novém světě. Spojte své pocity s rozumem a přeměňte hmotu v mystické Vědomí. Zůstaňte ve stavu pozemského sebepřijetí. Otevřete se přitékajícím darům.

PŘIJMĚTE SAMI SEBE BEZPODMÍNEČNĚ

Osvoboďte se od nutnosti schválení zvenčí, odhalte svojí přirozenou mystickou sílu.

Sedmička se nachází přímo ve středu 13 ti denní Vlny, je to mystický sloupec – páteř Vesmíru. Na platformě tohoto Rezonančního Tónu se nachází připojení na nejvyšší úroveň Bytí. Čím zralejší Vědomí dosáhne této úrovně, tím hlubší bude jeho objev. Šestý smysl je nejpřesnější popis toho, čím nás SEDMÝ Tón může obdarovat. Z tohoto potenciálu vyrůstá subtilní vnímání a vysoká citlivost.

Tón SEDMÝ vytváří duchovní spojení s nejvyšší energií Zdroje. Dny kalendáře s Tónem SEDM jsou zalité nejčistší energií, která proniká až do naší tělesnosti. SEDMÝ Den je dnem tankování paliva. Nedochází tu k žádným aktivním operacím či zvláštním událostem. Kdykoliv se v mystickém zápisu léčení objeví spojení kombinace Tónu 2, 7, 12, doporučujeme být ve svém středu, abyste se nedostali do zápasů či extrémů.

Copyright © 2018 mayskykalendar.blogspot.com.

pondělí 4. června 2018


TZOLKIN 4.6.2018 6 CHUEN kin 71

Chuen – Opice. Humor, nevinnost, lehkost, plná akceptace života, spirituální znalost, flexibilita, inteligence, spontánnost, cvičení, princip spolutvůrce

Pro mnoho z vás je život složitá osnova nekonečných úkolů a povinností, snů a přání, cílů a ambicí. Ale čím více technologií, zdrojů a nástrojů máte, tím se vaše životy zdají být komplikované. Chuen je tkadlec času, a v multiúrovňovém Tzolkinu nám pomáhá zvládat nesčetné menu každodenního života, téměř poskočit. Má tendenci zaujmout naši pozornost a může ovlivnit rozmanitost osnovy v tapiserii, ale je to záměr a disciplína, co pomáhá zhmotnit vše do plné reality s praktickým úmyslem, který Uuc (6) přináší. Jen trochu pozemské Chuen reorganizace a máte zlato!

CHUEN, TO JE TKADLEC NEBO JINAK NAVIGÁTOR ČASU, MYŠLENEK, NÁPADŮ, ZTĚLESŇUJE VLÁKNO A SVĚTELNÉ LINIE, A JAKO ŠTĚPY VINNÉ SPLÉTÁ JE V PLÁTNO NAŠÍ REALITY. ZDE JSOU NOVÉ NÁPADY, MYŠLENKY A VZORCE VPLÉTÁNY DO NAŠEHO ŽIVOTA.

ZAMĚŘENÍ NA DNEŠNÍ DEN

Každý přelom vyvolává mnoho napětí, vzbuzuje strach, pochybnosti a obavy. Dnes zachovám duševní pohodu a s humorem se poddám fázi přeměny. Dnes se nenechám vtáhnout do žádných intrik a lstivého chování. Dnes se místo pláče budu smát. Oblékám šaty klauna a takto kráčím životem, to je nejlepší recept na přetrvání každé krize.

Dnes je skvělý den začít cokoliv nového. Chuen jsou jedny z nejšťastnějších dnů. Stačí předat Vesmíru svůj jasný záměr. Výborný den pro všechny umělecké projekty. Je obecně známo, že den Chuen je nejlepší den pro svatby.

Nativní Chuen jsou jedni z nejšťastnějších – šťastné děti, šťastní rodiče, šťastní senioři, všechny životní dary získávají bez námahy. Mezi ně patří umělci s dlouhou a úspěšnou kariérou. Chuen ztělesňuje všechny aspekty umělce, nejen velkou tvůrčí dokonalost, inteligenci a „zlaté ruce“, ale někdy i velké ego. V Energii Chuen vládne hravost, zábava, představivost, koncentrace. Zaměřte se dnes na svůj aktuální úkol a snažte se ho dokončit, dokončit to, co jste započali a zůstaňte u toho pokorní. Použijte kreativitu umělce.

***

Dobré ráno! Spolu s východem slunce přichází čas se rozveselit!

Jste připraveni odhodit stará zavazadla, na kterých tak vroucně lpíte?

Takže pojďme na to. Neztrácejte čas.

Je tu tolik legrace, a přitom jí zanedbáváte.

Kde začneme?

Na obvyklém místě. Uvnitř, protože tam je místo, kde byla zasazena semínka a kde vyrůstají kořeny.

Takže pojďme dnes vytrhat nějaký plevel, abyste mohli pečovat o váš vlastní růst.

Udělejte několik hlubokých nádechů a výdechů, uvolněte se s pomocí metody, která vám nejvíce vyhovuje. Věnujte potřebný čas celkovému zklidnění a uvolnění každodenních starostí. Jakmile se objeví rozptylující myšlenky, jemně je odsuňte.

Pokud potřebujete, plně se soustřeďte na svůj dech…….. pomalý hluboký nádech a výdech.

Ááá….. cítíte se lepší? Víte, že to můžete dělat kdykoliv, když se necítíte ve své kůži nebo když jste plni úzkosti?

Naučte to své přátele, spolupracovníky i děti. Je to snadné a můžete to dělat při jízdě autem, při chůzi, při stolování nebo jakékoliv jiné činnosti.

Všechna rozhodnutí, budete dělat mnohem snadněji a budete schopni najít oblasti, které vyžadují pozornost, a které vás strhávají do napětí.

Věnujte nyní 5 až 10 minut nastavení záměru, že budete mít den plný zábavy a radostných okamžiků.

Představte si sami sebe s úsměvem, jak se smějete celý den.

Pokud existuje nějaká činnost, která bude pravděpodobně náročná nebo těžká, představte si, jak se usmíváte, i když kolem vás jsou všichni zamračení.

Ano, to je ono! Konec dnešní hodiny učení. Jděte ven, bavte se, žijte v radosti a užijte si to!

FREKVENČNÍ REZONANCE 
(galaktické energie> vlastní vibrace)

Humor, lehkost…..
V den CHUEN začíná proces odpálení tvořivých myšlenek. Fyzická materie se nyní přesouvá do oblasti sféry nemateriální. Dny OPICE nás zalívají impulsy pomáhajícími transformovat tíhu komplikací v jednoduchou lehkost. Pokud jste velmi silně spojeni se světem fyzické materie (majetek, postavení, autorita), dny OPICE se mohou ukázat velmi únavné. Pokud jste v životě zapomněli na hlubší smysl pro humor, CHUEN vám to připomene dosti bolestně. V případě, že jste našli svoji lehkost – svého vnitřního klauna – otevře se před vámi svět BÍLÉ MAGIE. Budete vyvedeni do reality, ze které přichází vaše tvořivost. Obtížné životní situace se vyřeší téměř spontánně, především ty, v kterých vaše staré Vědomí vidělo Gordický Uzel. OPICE probouzí vaše magické schopnosti a vynáší na povrch váš tvůrčí potenciál dřímající v podvědomí. Tady poznáte zákon Rezonance, možnosti mysli, moc slova a sílu vůle. Pokud vám chybí svoboda a lehkost, pokud stále namáhavě bojujete se životem, přijměte úvahy OPICE. Její moudrost vám pomůže bezbolestně se uvolnit od těžkostí, s kterými se setkáváte. Zátěží je úplně všechno, co vám překáží v radosti ze života! Pokud váš klaun – váš vnitřní Obr – ještě nadále spí, pokuste se ho probudit ve Dnu CHUEN. Pomalu! Nerozčilujte se – to je motto OPICE.

6. TÓN ROVNOVÁHY – SÍLA VYROVNÁNÍ
Organická rovnováha má kořeny v CELISTVOSTI TOHO, KÝM JSTE. Nechte kořeny svého duchovního růstu prorůst hluboko do Země, buďte schopni rezonovat se VŠÍM, CO JE. Stůjte pevně na Zemi a dovolte vyjádřit své SVĚTELNÉ JÁ. Život začíná ve Vyšším Bytí a odtud stéká na Zemi. Věřte, že i hvězdy mají své kořeny. Ty jsou základem harmonizace procesu změn. Jste svobodní a neomezení ve všem, co děláte. Vy si vybíráte, s kým chcete rezonovat. Vy rozhodujete, kdy dávat, kdy přijímat.
ŠESTKA vás volá, abyste na život reagovali s Láskou, protože jedině tak přinesete NEBE na ZEMI. Ztělesňujte v pozemských věcech to, co je Božské čili svoji Hvězdnou duši. Pouze tehdy, proniknete-li do vibrace NEBE, NEBE sestoupí na ZEMI. Až se vrátíte Domů, ZEMĚ půjde za vámi do NEBE.

ORGANICKÁ ROVNOVÁHA DOPROVÁZÍ NEBE I ZEMI
DO SYMBIOTICKÉ JEDNOTY.

V Tónu ŠESTÉM vstoupí všechny přijaté programy do zóny úspěchu. ŠESTKA je přiřazena k pozemskému prostoru. Na jedné straně se zaměřují síly na moc individuálního Ega, absolutní moc na podporu stagnace, strnulosti a odporu a na druhé straně se koncentrují energie harmonie odmítající pochybnosti zasláním útěchy a úlevy. Tón ŠESTÝ vysílá silné podněty k dosažení cíle. V tento den každá Vlna vkročí na cestu dokončení, což znamená počínající fázi realizace. Pokud v běžící Vlně započal osobní program (naskicovaný v prvních čtyřech dnech), doporučujeme, abyste velmi vědomě zůstali ve svém středu. ŠESTKA vám pomůže vyrovnat se s výzvami.

ŠESTÝ TÓN – PROUD – TOK - SÍLA VYROVNÁNÍ
Plynutí tvoří pohyb – Panta Rhei – nic nestojí na místě. Pohyb uvnitř dimenzionálního prostoru je to, co vytváří čas. ŠESTKA je energie vyjednávání a flexibility. Aby bylo možné zobrazit pohyb v akci – například balet nebo pohyb sportovce, Uac přináší do pohybu dynamiku.

Copyright © 2018 mayskykalendar.blogspot.com.

neděle 3. června 2018

TZOLKIN 3.6.2018 5 OC kin 70

Oc – Pes. Síla Srdce, Vědomí bezpodmínečné Lásky, věrnosti, vcítění, soucitu, mezilidských vztahů, svědomitosti, věrohodnosti, věrnosti, přátelství a mimosmyslového vnímání.

Jste součástí velkého, hlubokého a posvátného celku, kde nikdo nemůže přijít o svoji vlastní důstojnost. Nikdo nemůže zabavit vaše myšlenky. Nikdo nemůže vlastnit vaše srdce. Nikdo nemůže nařídit falešné zákony vaší duši. Pokud jsou mnozí z vás odpojeni od sebe, je to jen proto, že jste zapomněli, jaké to je zpívat s druhými, jak naslouchat, jak mluvit bez souzení, srovnávání, falešných záměrů nebo strachu. Nechte tyto staré obnošené vrstvy zemřít a vaše radostná mladistvá duše se vrátí zpět do vibrací života!

DNES JE DOBRÝ DEN TĚŠIT SE S RODINOU A PŘÁTELI

ZAMĚŘENÍ NA DNEŠNÍ DEN

Láska může proměnit bolestné rány v snesitelné zkušenosti pod podmínkou, že dokážu milovat. Každé rozloučení, každou ztrátu i každé odloučení doprovází bolest, vzpoura a vnitřní odpor. Každou změnu, stejně jako smrt, doprovází tichý smutek. Dnes místo čekání se založenýma rukama na příchod bolesti začínám sám/sama usmrcovat nepříjemné zážitky a uzdravovat od základů jejich příčiny. Teprve pak si uvědomím význam bolesti.

OC navazuje na cyklus AKBAL a CIMI – cyklus narození, smrti a znovuzrození. OC znamená první krok do tmy. Je to věrný a loajální PES, který vede naše kroky a pomáhá nám přežít. Přináší hluboký smysl pro přátelství, smysl pro práci ve skupině, vytrvalost, oddanost, věrnost zůstat lidem na blízku v nejtěžších situacích. PES miluje radost a hravost. Bavte se dnes s rodinou a přáteli.

Nativní OC mají mnoho společných rysů a znaků jako pes. Jsou loajální s ochotou pomoci své „smečce“, mají hluboký smysl pro přátelství a jsou vytrvalí. Pokud jim chybí vlastní nezávislost, zavádí autoritářství pro všechny kolem sebe. PES často zůstává dítětem po celý život, miluje zábavu a chce si dopřávat mnoho radosti.

***

Jsem Oc s Tónem 5 a společně vás vítáme v tomto čase sdílení. Dnes bychom chtěli mluvit na téma Láska, bezpodmínečná Láska. To je ten druh Lásky, kdy přijímáte lidi, události, místa takové, jaké jsou. Nejsou potřeba žádné rozsudky jako: “On by to měl změnit nebo něco o vás….. nebo, oni by to měli dělat jinak nebo, kdyby se to nestalo, můj život by byl lepší.“

Bezpodmínečná Láska se nedrží žádného posuzování nebo strachu. Je to strach, co ve vás vzbuzuje touhu chtít měnit své okolí. Je to strach, kdo vám říká, že je něco nebezpečné nebo nepřijatelné. Je to strach, co vás tlačí do pocitů méněcennosti či nadřazenosti. Strach vás strhává od toho, po čem opravdu toužíte, co by mělo být přijato a milováno stejně jako vy.

Život je zrcadlo. Všichni kolem vás vám zrcadlí to, co promítáte. Všimli jste si někdy, že šťastné věci se stávají šťastným lidem? Sledujte lidi, kteří neustále něco kritizují. Jsou často kritizováni a nic se jim nelíbí. Lidé, kteří se bojí dělat ve svém životě změny, mají pocit, jako by jim byly předkládány ty největší strachy. Ti, kteří si dělají nejvíce obavy o peníze, mají tendenci odstrkovat příležitosti, které by jim mohly přinést velkou hojnost. Mohli bychom pokračovat dál a dál s těmito příklady, ale doufáme, že chápete naše poselství.

Jak fungují zrcadla? Podívejte se do zrcadla. Co vidíte? Pokud milujete svoji tvář, budete se na sebe usmívat. Když se podíváte na svou tvář a začnete si všímat nedostatků, nebudete se usmívat. Doporučujeme vám i nadále se dívat do zrcadla, až budete schopni přijmout své nedokonalosti jako dokonalost. Už jste slyšeli nějakého člověka říkat o někom, jak je krásný a když jste se na něj podívali, byl velmi prostý nebo neatraktivní? Kde je krása, kterou ostatní vidí? Je to grácie to, oč tu běží? Je to jejich sebevědomí nebo pravá podstata jejich Ducha?

Krása se nachází v očích pozorovatele. Praktikujte schopnost vidět každého jako dokonalou duchovní bytost. Pozorujte přírodu v celé její kráse a všimněte si, jak všechno dohromady perfektně funguje. Praktikujte schopnost vidět ve všech událostech kolem vás dokonalost. Věřte, že každá z těchto událostí vám nabízí možnost, jak být více milující a akceptující. Když začnete vidět sami sebe a všechny ostatní jako dokonalé, vaše schopnost milovat bezpodmínečně se silně rozšíří.

Nejen přijetí, ale základní znalost, že všechno je dokonalé, je základem Lásky. Naučte se milovat jeden druhého bez podmínek. Když objevíte nedostatky ve věcech kolem vás, obejměte je a hledejte v nich krásu. Věřte, že v každém případě existují možnosti, jak vyjádřit Lásku a přijetí. Tím, že budete tyto věci dělat, vaše cesta na Zemi vás dovede k radosti v každém okamžiku.

Podělíme se s vámi o několik způsobů, jak dosáhnout bezpodmínečné Lásky. Prvním krokem je podívat se na sebe a spatřit to, co považujete za nedokonalé. Naším cílem při vytváření těchto Poselství je pomoci vám s tímto úsilím na denní bázi. Tím, že půjdete do svého nitra, budete pomalu uvolňovat všechny vrstvy negativity a strachu uvnitř vás.

Jste připraveni uvolnit tyto strachy? V některých případech to pro vás bude bolestivé, ale radost, kterou potom pocítíte a osvobození z pout, velmi stojí za námahu. Častokrát se nad sebou zasmějete, jak jste zachyceni v kódech přesvědčení, které se najednou zdají tak dětinské a hloupé. Neobviňujte se za tato dětinská přesvědčení, protože v určité době měla svůj smysl, když jste je vytvořili. Požehnejte těmto vzpomínkám a nechte je odejít.

Některé věci uvolníte snadněji než druhé. Očekávejte zázraky a neodsuzujte se, když zjistíte, že je obtížné pohnout s konkrétním problémem. Věřte, že některé kódy přesvědčení jsou jako domino, jakmile jeden padne, další padají také. Jakmile věnujete pozornost kódům přesvědčení, pak se jim opravdu věnujte. S každým kódem také můžete nastavit specifické chování, které chcete, a které je nutné změnit.

Například jste byli malé dítě, měli jste kudrnaté vlasy a někdo z vašich kamarádů se vám posmíval. Vyrostli jste s tím, že kudrnaté vlasy jsou nežádoucí. Kdykoliv to bylo možné, nosili jste čepici. Když jste se na sebe dívali do zrcadla a zaměřili se na vlasy, prokleli jste je. Když jste vyrostli a jste muž, oholil jste si hlavu, aby nikdo neviděl vaše hrozné kudrnaté vlasy. Pokud jste žena, použila jste všechny možné chemikálie a způsoby pro narovnávání vlasů, ačkoliv víte, že jsou pro vaše tělo toxické.

Pak vás jednoho dne vaše životní Láska uvidí na fotografii z dětství s kudrnatými vlasy. Zjistíte, že váš partner nenáviděl své rovné vlasy jako dítě a vždy si přál vlnité. Najednou, když si to poslechnete, začnete se na sebe dívat jinýma očima. S povzbuzením partnera se rozhodnete nechat si narůst dlouhé přirozené kudrnaté vlasy. Váš partner miluje vaše vlasy! Jiní si toho všimnou a budou se ptát, jak je možné, že jste vaše vlasy tak dlouho schovávali. Teď, když se na své dlouhé vlasy podíváte do zrcadla, oceníte svůj vzhled novýma očima. Takže budete i nadále pěstovat své dlouhé kudrnaté vlasy. Pryč jsou strojky, klobouky, toxické rovnání vlasů. Vaše vlasy se vám líbí, i když možná jen o trochu více, ale změnili jste kód přesvědčení i chování. Nyní se ve svém postoji cítíte silnější a dobře ve své skutečné přirozenosti.

Dokážete si představit, o kolik bude váš život krásnější, když totéž uděláte s veškerou bolestí a strachem? Jakmile odhalíte každý kód, změní se i vaše chování. To se může zdát skličující, ale každá pravdivá verze přináší svobodu. Každá svoboda přináší víc radosti a uvolnění a více energie pro řešení dalších kódů. Už víte, že jakmile zvládnete tato stará přesvědčení, exponenciálně poroste ve vašem životě radost.

Není to cíl, o který stojí za to usilovat?

Doporučujeme vám, abyste nyní přemýšleli o věcech, které chcete změnit. Možná byste si je hned mohli napsat. Mějte trpělivost, trvalo mnoho let, než jste vybudovali ochranné zdi. Víte, že budování těchto zdí byly milující činy? Byly to věci, které vám umožnily zachovat duševní zdraví, vytvořit pocit bezpečí a chránit život.

Ale teď nastal čas rozebrat cihly, které vám brání v prožívání bezpodmínečné Lásky. Každá cihla, kterou sundáte, vám umožní vidět za strach. Brzy vytvoříte celá okna, kterými budete moci vidět krásu přírody. Pak přijde den a otevřete dveře, takže budete moci přijmout své bližní. Jednoho dne zjistíte, že vaše vězení je dokonale rozebráno. To je den, kdy budete svobodní a naučíte se milovat všechny lidi, místa a události tak jako sebe. Pak budete vědět, že všechno je dokonalé. Vždy bylo a vždy bude.

FREKVENČNÍ REZONANCE 
(galaktické energie> vlastní vibrace)

Pocity, loajalita, přátelství….
Dny s energií PSA pronikají do celého našeho emocionálního těla a diagnostikují v něm téma LÁSKY. PES vyvolává otázky Lásky v partnerství, prosvěcuje pole pocitů v rodinném kruhu i v mezilidských vztazích. Jak dlouho Vědomí člověka nechápe lásku vyšší pravdy, tak dlouho se bude potýkat s milostnými závody a s hlubokým rozčarováním. Pokud se Vědomí člověka opírá o moudrost srdce, může brát i dávat lásku – miluje a je milován. Setkává se se souhlasem vnějšího světa, chce obejmout svět kolem ramen, je vysoce tolerantní, každý problém zkoumá z pozitivního pohledu znalostí. Jeho život se ubírá šťastně, přijímajíc všechny, nejen ty příznivé situace. Nicméně každé rozčílení či ustavičné negace jsou důsledkem nedostatku Lásky. Komu je toto pole energie blízké, měl by pečlivě zvážit zkušenosti zaregistrované v den OC. Dovolte spojit se se Světelným světem PSA. Otevřete se radosti!

5. TÓN SMĚRU - SÍLA VEDENÍ
Jen lidská dlaň může otevřít brány do vnitřního Středu. Přehoupněte se přes hvězdná vrata, vzneste se vysoko a pronikněte do svého srdce. Otevřete zevnitř dveře vedoucí do Středu, abyste po navrácení na Zemi mohli překročit jeho práh. Pronikněte do svého Kristova Srdce. Co tam nacházíte? Vidíte NOVÝ POČÁTEK? Jaké jsou vaše záměry a jaké plány má vaše srdce? Jak vypadají vaše osobní vize z pozice vašeho Středu? Využijte jeho moudrost a vstupte na cestu vedoucí k Pravdě, k poznání vaší Hvězdné Podstaty.
Odkryjte Světelnou stezku vycházející z vašeho srdce. Pokud přestanete přemýšlet, kým jste, nebo kým byste mohli být, stanete se pravdivým JÁ. Zůstaňte tišší a pokorní. Nezabývejte se tím, co říkají ostatní.

VY JSTE STŘEDEM VAŠEHO VLASTNÍHO VESMÍRU
VY JSTE MISTREM SJEDNOCENÍ S VAŠÍM STŘEDEM

Tón PÁTÝ je autoritou Vlny, z této pozice vychází nejvážnější impulsy a obsah. PĚTKA symbolizuje CENTRUM KRISTA spojující pořádek duchovní s pozemským řádem. Shromažďují se zde všechny síly, které budou potřeba k realizaci programu předznamenaného v dalším období. PĚTKA reprezentuje harmonický pořádek ve světě fyzické hmoty. PÁTÉ pozici připadá výjimečná role, díky ní se stane možné uskutečnění aspektů vzorce příčin. Tón PÁTÝ představuje nástroj potřebný k plnění úkolů. I když se v tento den nejedná o žádné dramatické události, sílu PĚTKY mohou výrazně pocítit přecitlivělí lidé.

PÁTÝ Tón – SÍLA – DYNAMIKA – ZPLNOMOCNĚNÍ – POZITIVITA
Inteligentní síla, která utváří, aplikuje a organizuje komunikaci, znalosti a všechny její aspekty. Pátý Tón dává všem věcem pozitivní stranu. Pátý Tón je dynamická energie ŠTĚSTÍ, takže se dnes můžete setkat s odporem lidí, kteří si neustále stěžují a jsou negativní. Buďte s lidmi, s kterými se cítíte dobře.

Copyright © 2018 mayskykalendar.blogspot.com.