VÍTEJTE V TOMTO POSVÁTNÉM PROSTORU, KTERÝ JE VYTVOŘEN ZA ÚČELEM NAVRÁTIT PRINCIPY STVOŘENÍ A UKOTVIT JE DO SVÉ VLASTNÍ FYZICKÉ NÁDOBY, A TAK OBNOVIT PŮVODNÍ BOŽSKÝ PLÁN DOKONALOSTI. CÍLEM TÉTO SKUPINY SVĚTLA JE SLOUŽIT ZÁKONŮM OSVÍCENÉ PRAVDY A UKOTVIT TUTO OSVÍCENOU PRAVDU JAKO SJEDNOCENOU PLNĚ INTEGROVANOU POLARITU.

sobota 23. června 2018

TZOLKIN 23.6.2018 12 OC kin 90

Oc – Pes. Síla Srdce, Vědomí bezpodmínečné Lásky, věrnosti, vcítění, soucitu, mezilidských vztahů, svědomitosti, věrohodnosti, věrnosti, přátelství a mimosmyslového vnímání

Skutečná spirituální autorita může být realizována, pokud vyrovnáte a přijmete všechny vaše akce a zkušenosti, objevíte a poznáte účel vaší životní cesty a dosáhnete harmonie a rovnováhy v duši. Energie LaKa (12), která představuje souhrn jednoho života, vám v tomto úsilí pomáhá. Dnes je jen jeden den, ale vaše duchovní cesta trvá celý život, takže využijte tento den pro malý kvantový skok vpřed. Pamatujte, že pro cestu duše neexistují žádné vražedné lhůty.

Trecena Cauac staví všechno ve znamení otázek a vyzývá vás udělat mnoho pozitivních změn v životě. DVANÁCTÝ den Vlny ukazuje, co může udělat Láska a jak zvládat emoce.

DNES JE DOBRÝ DEN TĚŠIT SE S RODINOU A PŘÁTELI

ZAMĚŘENÍ NA DNEŠNÍ DEN

Jen LÁSKA je schopna udělat mnoho pozitivních změn v životě. Dnes uzdravím emocionální zranění a proměním své nepřátele v duchovní spojence. Dnes je mi cizí egoizmus, chamtivost a závist. Otřu si slzy a začínám milovat. Dnes se pustím do dialogu s partnerem/partnerkou a osvěžím znalosti.

OC navazuje na cyklus AKBAL a CIMI – cyklus narození, smrti a znovuzrození. OC znamená první krok do tmy. Je to věrný a loajální PES, který vede naše kroky a pomáhá nám přežít. Přináší hluboký smysl pro přátelství, smysl pro práci ve skupině, vytrvalost, oddanost, věrnost zůstat lidem na blízku v nejtěžších situacích. PES miluje radost a hravost. Bavte se dnes s rodinou a přáteli.

Nativní OC mají mnoho společných rysů a znaků jako pes. Jsou loajální s ochotou pomoci své „smečce“, mají hluboký smysl pro přátelství a jsou vytrvalí. Pokud jim chybí vlastní nezávislost, zavádí autoritářství pro všechny kolem sebe. PES často zůstává dítětem po celý život, miluje zábavu a chce si dopřávat mnoho radosti.

***

Jsem Oc 12. Zdravím vás. Čím více budete mít znalostí a pochopení, jak váš Vesmír funguje, tím lépe budete schopni fungovat v rámci jeho parametrů. Dnes bychom chtěli mluvit o zrození nových nápadů, jak jim dát energii a jak je dát do pohybu.

Zveme vás nyní, abyste věnovali několik okamžiků uvolnění svalů a zklidnění mysli. Několikrát se zhluboka nadechněte, abyste si okysličili krev a zvýšili energii v těle. Vaše mysl po celý den neustále pracuje. Když se bavíte s ostatními o jejich záměrech a cílech, občas si vzrušeně pomyslíte: “Já bych to taky tak chtěl!“ Přesto mnoho takových věcí bere jen čas a energii.

Chcete-li mít život mnohem více naplněný nadšením a vzrušením, bylo by moudré být více selektivní při vybírání činností, do kterých se zapojujete. Každý člověk pracuje denně s 24 hodinami času. Spánek zabírá důležitou část. V době, kdy se máte starat o své základní potřeby, vařit, uklízet nebo se věnovat rekreačním aktivitám, si přidáváte hodiny na získávání dostatečného příjmu. Mnozí z vás by měli výše zmíněné aktivity více zefektivnit.

Myslíte si, že spíte více, než je nutné? Strava a léky ovlivňují množství spánku potřebné pro odpočinek. Stresující práce nebo životní styl zvyšuje požadavky na odpočinek těla.

Když jste zdraví a máte vysoké vibrace, potřebujete méně spánku a odpočinku. Mnozí z vás málo spí a probouzí se unavení. Nemusí to tak být. Naplňuje vás vaše práce energií nebo vás vyčerpává? Jsou lidé, se kterými pracujete laskaví a ohleduplní? Můžete si vzít den nebo dva na odpočinek, pokud jste nemocní nebo unavení? Existuje nějaká práce, kterou byste dělali raději? Přemýšlejte o těchto věcech a rozhodněte se, zda není ve vašem nejlepším zájmu najít vhodnější způsob příjmu. Najděte odvahu udělat potřebné změny.

Nezapomeňte, že když je rostlina odtržena od svých kořenů, začíná proces umírání a ztráta životní síly. Pokud jí utrhnete na zahradě těsně před konzumací, má pro vás vysokou hodnotu živin. Moderní zemědělské praktiky poškozují půdu stejně jako zpracovávání potravin, takže když se dostanou na váš stůl, nemají žádnou nutriční hodnotu, a navíc jsou převážně ošetřeny chemickými toxickými látkami.

Není divu, že se nemoci vyskytují alarmující rychlostí. Zkoumejte praktiky potravinářského, farmaceutického průmyslu a studujte informace o produktech, které konzumujete.

Jakmile si vyberete zdravější práci i stravu, budete se cítit odpočatí a budete moci vynaložit mnohem víc energie na jiné činnosti. Není to skvělá zpráva? Budete moci věnovat více energie věcem, které chcete zažít. Většina z vás musí udělat první krok - zbavit se činností a vztahů, které vás nenaplňují. Někdy to znamená nechat odejít přátele, kteří vás emocionálně vyčerpávají nebo vás zapojují do činností, které vás nezajímají. Pro některé z vás bude moudré, když vypnete televizi a budete selektovat filmy a knihy.

Někteří z vás jsou posedlí čistotou a organizací věcí na místě, kde žijete, aniž byste byli vy nebo ostatní schopní si toto prostředí vychutnat. Možná přišel čas na odpočinek a uvolnění, abyste si mohli plně užívat života. Může být užitečné podívat se zpět, kde tyto zvyky vznikly a zjistit, zda vám tyto kódy přesvědčení ještě pomáhají.

Jakmile uklidíte svůj psychický prostor, podívejte na svůj fyzický prostor. Je plný předmětů, které nepotřebujete? Je čistý? Mohou vašimi okny vstoupit paprsky slunce? Máte pocity pohodlí? Je váš dvůr, zahrada, auto, pracovní plocha plná odpadků a nepořádku? Zvažte větší přehlednost, možná by se hodily některé nápady z umění feng shui, abyste si mohli vytvořit místo, kde se neustále cítíte pohodlně a uvolněně.

Je to naše naděje, že budete používat i další nástroje, které vám nabízíme každý den. Existuje mnoho způsobů, jak uvolnit negativní kódy přesvědčení a lépe rozumět vašemu Vesmíru. Integrujte ty, které vás posunou směrem k naplňujícímu životu.

Jakmile získáte vládu nad svým časem a energií, váš život exploduje silnou energií, která vás ohromí. Když se podíváte na lidi jako Ghándí a Matka Tereza, nemůžeme si pomoci, ale zajímalo by nás, jak je možné, že jeden takový člověk může mít tak velký vliv na svět.

Každý z nich si vědomě vybírá, čemu chce věnovat energii. Hodně času tráví modlitbami, rozjímáním a péčí o své fyzické potřeby na prvním místě. Tyto praktiky jim umožňují mít dostatek času a energie ovlivnit tvoření na Zemi. I vy můžete dělat takové věci, pokud budete o sebe pečovat na prvním místě.

FREKVENČNÍ REZONANCE – aktuální sebe-určení
(galaktické energie> vlastní vibrace)

Pocity, loajalita, přátelství….
Dny s energií PSA pronikají do celého našeho emocionálního těla a diagnostikují v něm téma LÁSKY. PES vyvolává otázky Lásky v partnerství, prosvěcuje pole pocitů v rodinném kruhu i v mezilidských vztazích. Jak dlouho Vědomí člověka nechápe lásku vyšší pravdy, tak dlouho se bude potýkat s milostnými závody a s hlubokým rozčarováním. Pokud se Vědomí člověka opírá o moudrost srdce, může brát i dávat lásku – miluje a je milován. Setkává se se souhlasem vnějšího světa, chce obejmout svět kolem ramen, je vysoce tolerantní, každý problém zkoumá z pozitivního pohledu znalostí. Jeho život se ubírá šťastně, přijímajíc všechny, nejen ty příznivé situace. Nicméně každé rozčílení či ustavičné negace jsou důsledkem nedostatku Lásky. Komu je toto pole energie blízké, měl by pečlivě zvážit zkušenosti zaregistrované v den OC. Dovolte spojit se se Světelným světem PSA. Otevřete se radosti!

12. TÓN BILANCE - SÍLA VYŠŠÍ PRAVDY
Ve DVANÁCTCE je zakódována mystická pravda vyplývající z polarity. Prýští odtud síla vytrvalosti, podporující celé vaše rytmicky pulsující tělo. Žijeme ve světe polarity, kde všechno patří do jednoho velkého CELKU, uvědoměním si svých osobních vzorců. Polarita je hologram vytvořený překrytím dvou různých světů a různých realit. Síla DVANÁCTKY se snaží, abyste tuto pravdu objevili. Vědění je otázkou schopnosti vnímat. Hledejte, kde je pevnost tlaku, kde se chováte svobodně bez ohledu na komplikace a složitost omezení. Kdy se cítíte svobodní? Použijte póly polarity k poznání pravidel, které vás omezují. Jako člen Světelné Rodiny přivolejte mystickou moudrost, spojte oba póly a rozšiřte duchovní obzory svého života.

ROZŠIŘTE SVÉ MOŽNOSTI
VY DRŽÍTE TAJEMSTVÍ ROVNOVÁHY VESMÍRU

V Tónu DVANÁCTÉM dosáhne každá Vlna fáze zralosti. DVANÁCT znamená jasný vhled, čistotu obrazu, možnost vhledu do uložených částí. Rentgenový snímek DVANÁCTÉHO Tónu vám ukazuje, o co se v celé Vlně jednalo a také, jak jste byli zapleteni karmickými vazbami. To odhalí vyšší nadhled. Tón DVANÁCT preferuje VĚDĚNÍ A POZNÁNÍ. Všechny kalendářní dny s Tónem DVANÁCT přinášejí vysvětlení dříve nevysvětlitelných znaků, pocitů, obrazů, které se objevily v předchozích dnech Vlny

DVANÁCTÝ Tón – POROZUMĚNÍ, BILANCOVÁNÍ, SHRNUTÍ
Je to den „zúčtování“ všech akcí, všech zážitků, myšlenek a zkušeností. Skvělý den integrovat vše nové díky získaným zkušenostem z minulého období. Den sjednocení rodinných, pracovních, společenských a kulturních vlivů. LaKa nabízí bilancování, sloučení věcí ve funkční CELEK. Ve DVANÁCTCE je také zahrnuta SÍLA SPOLUPRÁCE podporující mezilidské vztahy navázáním nových dialogů a ukončením sporů.

Copyright © 2018 mayskykalendar.blogspot.com.

pátek 22. června 2018

TZOLKIN 22.6.2018 11 MULUC kin 89

Muluc – Měsíc. Probuzení, mystické znalosti, pravdivá identita, životní zralost, moudrost, zkušenost, dharma, vnímavost, princip komunikace s vyššími duchovními standardy, Osvícení, síla očištění, progresivita, síla změny pohledu, podvědomí.

Buluk (11) je síla přírody. Neuvěřitelně silná tvrdohlavá nenapodobitelná síla, která si nevybírá stranu. Může způsobit velké dobro i velké škody. Muluc je také životní síla, která dává mnohem více, než přijímá, ztělesňuje jak nejvyšší laskavost, tak nejnižší zneužívání, jakého jsou lidské bytosti schopny. Společně Muluc a Buluk vybičují Bouři (Trecena Cauac), její sílu i potenciál. Vyžaduje obrovskou sílu vůle a charakteru řídit ji a manévrovat. V době této kombinace, která se opakuje v Tzolkinu každé kolo, se můžete naučit, jak tyto energie využívat pro pozitivní výsledek, ale to nějakou dobu trvá.

DNES JE DOBRÝ DEN PROJEVIT VDĚČNOST ZA CELÉ DÍLO STVOŘITELE

ZAMĚŘENÍ NA DNEŠNÍ DEN

Dnes se uvolním od výčitek svědomí a falešné pokory. Nestarám se už o uspokojení ambicí mého ega, ale dívám se, co je upřímné a dobré pro okolí. Moje krev je banka informací. Nemoci krve ukazují na nedostatek pojetí o životě. Anémie - pocit špatného přístupu k životu, hypotenze – poraženectví, hypertenze – nedostatek touhy vymanit se z emocionálních dramat.

MULUC v yucatanském jazyce znamená vodu. Je to dešťová voda, která život dává, ale také ho bere. Význam může představovat jemný déšť, ale i tropickou bouři. Je symbolem emocí, intuice, ale také vděčnosti. To znamená, že dnes je dobrý den projevit vděčnost za všechno, co jste v životě obdrželi a uvolnit všechno škodlivé, co jste nashromáždili. Přijměte pokorně všechny lekce se záměrem uvést tak život do harmonie. Odpusťte sobě i těm, kteří vám ublížili. Uvolněte všechno, co leží na vašich bedrech, propusťte a ventilujte všechny emoce, snažte se zachovat rovnováhu.

Kdo má problémy se sebevědomím, kdo neví, co chce a co v životě hledá, ten by se měl obrátit na Energii MULUC. Nativní MULUC musí být připraveni neustále propouštět a ventilovat všechny dobré i špatné emoce, jinak se všechny problémy usazují v oblasti bederní páteře. Jsou neustále přeplněni emocemi, pocity, fantazií a cítí potřebu je ventilovat. Jsou to vynikající umělci, kteří dokáží zaujmout publikum. Buďte dnes v blízkosti jadeitu – je to posvátný kámen, který je spojen s Energií Muluc a s vodou. Modro-zelená barva krystalu připomíná vodu v lagunách.

***

Jsem Muluc 11. Dnes bychom s vámi rádi sdíleli poselství dobrých zpráv. Ve světě se hodně hovoří o zkáze a ničení. I když takové myšlenky byly na Zemi už dávno, tyto myšlenkové formy se nyní vyskytují mnohem častěji. To je z části rychlostí, kterou zprávy obíhají svět pomocí elektronických komunikačních zařízení a z části rostoucí pozorností věnované prorockým výkladům. Jsme tu, abychom vám řekli, že vše je v nejlepším pořádku. Těžké časy na Zemi budou existovat tak dlouho, dokud tomu někteří z vás budou věřit. Svými kódy přesvědčení tvoříte svou realitu. Pokud máte stále strach a myšlenky, které vás zneklidňují, změňte myšlení.

Vyměňte své myšlenky zkázy, zoufalství, smutku a beznaděje za myšlenky naděje a radosti. Vaše realita je založena na tom, na co zaměřujete pozornost. Pokud očekáváte špatné věci, začnou se dít, protože vaše pozornost se na ně zaměřuje. Doporučujeme vám věnovat více pozornosti tomu, na co myslíte. Po celý den se sami sebe ptejte: „Na co mám myslet?“ Buďte si vědomi svých myšlenek a rozhodněte se, zda chcete pokračovat v linii tohoto myšlení nebo chcete zaměřit svou pozornost jinam.

Jeden ze způsobů, jak monitorovat své myšlenky, je nastavit časovač v náhodných intervalech. Když uslyšíte alarm, všimněte si, na co myslíte. Až budete mít den volna, můžete udělat zajímavý experiment. Nastavte časovač na každých 5 minut a pište si seznam myšlenek po každém zazvonění. Budete se divit, jak je široký rozsah vašich myšlenek za jeden jediný den.

Lidská mysl neustále nahrává a přehrává všechno, co se děje kolem. Snaží se kategorizovat všechno, s čím se setkáte a co jste už zažili. Je to podobné, jako když dáváte dokument do souboru. Sami vybíráte, jaký je nejvhodnější soubor pro každý dokument a pak další dokument zařadíte do jiného souvisejícího souboru. To je důvod, proč se v současné době ocitáte s myšlenkami, které zcela nesouvisí s tím, k čemu v současné době dochází.

Pokud vystopujete myšlenky, které se objeví, můžete najít důvod, proč vám je paměť připomíná. To se děje častěji na podvědomé úrovni. Pokud si myslíte, že mají vyvolat emoce, které potřebujete uzdravit, může to být příležitost k vyřešení problému.

Například přemýšlíte o době, když jste byli malí a polili jste si mlékem váš nový oblek, což otřáslo vaší matkou. Myslíte si: „Wau, úplně jsem na to, zapomněl, zajímalo by mě, proč na to teď myslím. Jsem si jistý, že na mě maminka doma křičela před hosty.“

Když vystopuje své myšlenky zpět, zjistíte něco podobného. Jíte zmrzlinový krém s přítelkyní, její je sojový, zatímco váš je z mléka, odstartujete myšlenky o tom, jak se mléko vyrábí a že pochází od krav. Pak si uvědomíte, jak velmi milujete zmrzlinu, ale ne mléko. Pak myslíte na to, jak jste měli rádi čokoládové mléko, když jste byli malí. Pak si vzpomenete na dobu, kdy jste si mlékem polili oblečení.

V tu chvíli jste vědomě pochopili bloudění svých myšlenek. Vzpomínáte si, jak jste se cítili, když vám vaše matka řekla, že jste nepozorní a byla rozrušena nad vaším špinavým oblečením. Bylo to velmi trapné, protože hlasitým hubováním upoutala pozornost hostů. Teď, když máte tuto vědomou vzpomínku, máte možnost léčit emoce, které jste cítili a jejich další dopad na život. To je jedna z výhod vědomého sledování myšlenek.

Bylo by velmi zdlouhavé pokusit se vysledovat každou myšlenku. Nicméně bude prospěšné sledovat myšlenky, které vám přináší negativní pocity, které vás vězní ve strachu nebo starých přesvědčeních. Sledování myšlenek vám pomůže získat kontrolu nad svým životem. Je to tak jednoduché!

FREKVENČNÍ REZONANCE – aktuální sebe-určení
(galaktické energie> vlastní vibrace)

Očištění, probuzení….
Spolu se Znamením MULUC vchází do života energie prolamující blokády. MĚSÍC zodpovídá za plynulost pohybu a průchodnost všech kanálů. Chce rozpustit zóny blokád, a obvykle potřebuje zvýšit sílu tlaku, aby došlo k maximálnímu protržení energií a bylo dosaženo bodu průlomu. Dny MULUC jsou spojeny s velkou dynamikou a spoustou změn, protože pohyb zajišťuje průchodnost a čistí usazeniny. Síla MĚSÍCE vyplavuje bolestným způsobem záležitosti skrývající se v poli identity, nutí nás přehodnotit naše vlastní Stíny. MĚSÍC ukončující parádu Stínů, v nás může vyvolat vzpouru nebo přinést nepříjemné vzpomínky. To ale bude velmi prospěšné našemu procesu růstu. MULUC pouze chce pomoci nám osvobodit se od nadvlády ega, které nám na základě nepochopení minulosti dává pocit oběti nebo osoby ukřivděné lidmi či osudem. Kdo je ve shodě se svým srdcem, tomu MULUC udělá velkou radost. Život takového člověka běží hladce, všechno je v pořádku jakoby mávnutím kouzelného proutku. Čistící operace MULUC jemně, ale pevně odstraňuje zbytky kurzu a bezbolestně vyplavuje staré vrstvy z pole podvědomí. Kdo má problémy se sebevědomím, kdo neví co chce a co v životě hledá, ten by se měl obrátit na energii MULUC. Napětí a vlny klidu proložené chvilkami zklamání je možné odstranit ze svého života díky očistné síle MĚSÍCE. Věnujte pozornost konkrétnímu dopadu těchto sil, jeho neúprosnosti a vysoké schopnosti. Snažte se zbavit negativních afirmací a pesimismu vidět svět černě, ještě, než MĚSÍC vstoupí do pole oprav.

11. TÓN OČISTNÉ SÍLY – SÍLA ROZPOUŠTĚJÍCÍ NAPĚTÍ
JEDENÁCTKA to je proces rozpouštění, proces, který vymývá všechny staré vrstvy, až na živou Bytost. JEDENÁCTKA, to je síla přinášející SVĚTLO do VŠEHO, CO JE, transformující zastaralé vzorce a struktury, uvolňující věci, které neslouží pokroku. Dovolte jí rozdrtit všechny komplikace. Dovolte proměnit je v požehnání jednoduchosti. Síla JEDENÁCTKY vynáší do vašeho Vědomí falešné učení víry, favorizované ideály a mylné představy. Podívejte se na ně zblízka, zda jsou vhodné, důkladně testuje a v případě potřeby zreformujte. Zjistíte, co je ve vašem životě disharmonické, co neodpovídá, čím se hodně trápíte. Pokuste se to zastavit! Podívejte se s nadhledem do svého života. Přijměte lekce disharmonie bez odporu a jejich vyhodnocení, pak se křehké vnitřní stěny zhroutí samy. Cesta výzev, životních úskalí a omezení vás zavede do rovin vyšší moudrosti. Vy sami jste tím, co vás v životě omezuje. Otevřete se moudrosti Vesmíru. Očekávejte odpověď. Buďte připraveni na změnu.

TAK, JAK SE BOŘÍ STARÉ FASÁDY A HROUTÍ SHNILÉ ZDI,
TAK SE PROJEVÍ ČISTOTA PRAVDIVÉHO SMYSLU BYTÍ

V JEDENÁCTÉM Tónu do hry vstupuje OČISTNÁ SÍLA. Tento vzorec může vyvolat řadu turbulencí, protože musí odsunout z cesty toxický odpad nahromaděný za posledních 10 dnů Vlny. Výsledek konání (cíl), je odvozen z pole napětí. V Tónu JEDENÁCT se shromažďují síly disponující LÁSKOU ZDROJE. Ve spirituálním smyslu je LÁSKA tím nejušlechtilejším duchovním darem, jelikož osvobozuje od karmických břemen skrze spásné pole Lásky. V každé Vlně jsou dny s Tónem JEDENÁCT velkým uspořádáním. Slibují čištění, uvolnění a celkovou neutralizaci odpadů. Ale nezapomeňte, že síly mohou způsobit radikální obrat a mohou vstoupit i násilně. Pokud byla doba bohatá na události, bude mít JEDENÁCTKA intenzivní kurz. Prostřednictvím energie JEDENÁCTÉHO Tónu bude značná část odpadu vyhozena do koše. Díky této znalosti můžete maximálně využít dny s Tónem JEDENÁCT k jarnímu úklidu ve Vědomí, a zejména v emocích a myšlenkách.

JEDENÁCTÝ TÓN – ROZHODNUTÍ
Změny jsou nezbytné v procesu přizpůsobování novému. Energie Buluk (11) je síla dynamických akcí, které pomáhají změny přinášet, vše zjednodušit a zlepšit. JEDENÁCTKA má velkou sílu a velkou moc – není to síla ani negativní ani pozitivní, ale neutrální. JEDENÁCTKA přináší obrovský tvůrčí potenciál. Nechte uvolnit všechno, co potřebuje být uvolněno.

Copyright © 2018 mayskykalendar.blogspot.com.

čtvrtek 21. června 2018

KULTIVAČNÍ PRÁCE

Vážení Milovaní,

věříte, že se tento rok rozvíjí rychlostí světla? Život je tajemstvím a existuje mnoho věcí, které dosud nechápeme o realitě našeho osobního Vzestupu. Mnoho dobrovolných duší již zvládlo Božskou neutralitu, pokud jde o změny, ne všechny jsou příjemné. Lidé stále sledují chaos a iluzi, což se stalo normou. Procházíme rozbouřenou bouří a je nutné nacházet neustále vnitřní klid bez ohledu na okolnosti.

Červen je více o vnitřních změnách než vnějších. Jsme svědky vnitřní práce, která musí být udělána a která rozzařuje naše Světlo mnohem více. Jakmile odlehčíme všechny zátěže, cítíme mnohem lehčí energie. Naše srdce je dárcem magnetické a elektrické energie, která musí proudit v nekonečné smyčce (symbol nekonečna). Pokud to, co se děje kolem nás nebo v kolektivu, v nás už nic nespouští, dosáhli jsme svobody a zároveň jsme vně tuto energii osvobodili do Lásky. To je Láska k duši druhého člověka, bez podmínek. 

Čím vyšší jsou frekvence, tím vyšším Světelným kanálem jsme. Mnoho lidí je nyní vedeno zvýšit svoji životní sílu, své vyjádření a vitalitu. Zmínila jsem se v minulých zprávách, že jsme nyní zpomalování, a tak více času trávíme relaxací na slunci nebo u vody, protože naše tělo a orgány jsou 24/7 pod energetickým tlakem. V kontextu minulých let přichází na planetu velmi vysoké Světlo, je to velmi intenzivní rok pro tělo, jehož zprávám důvěřujeme, protože jedině toto je úroveň chápání, která nás posune v další účasti na Vzestupu.

Musí se rozpustit víra, že náš další život můžeme stavět na 3D zkušenostech, na 3D vzpomínkách. Abychom se mohli posunout výše, musí se zcela rozpustit toto přesvědčení. Pokud se držíte mentálně Vzestupu, pak se vám cesta může zdát nudná, protože jste kolem sebe postavili zeď, přes kterou nevidíte, jak obrovské a krásné změny se dějí. Ano máte určitou představu o změnách, ale ne z hlediska duchovní alchymie. Jdeme mnohem hlouběji do jádra své podstaty tak, že postupujeme až ke kořenům. V podstatě zapouštíme nové kořínky našeho pravého pravdivého Já. Vytváříme základy zcela nového dosud nepoznaného způsobu bytí na Zemi. Ladíme se na mnohem větší význam makroúrovní přes naše osobní mikroúrovně. Takže to, co nyní potřebujeme více pochopit je, abychom mohli vystoupit i na další schod neviditelného schodiště, je plně důvěřovat svému osobnímu procesu, a kultivovat tělo, protože chápat multidimenzionálně je zcela jiné než chápat lineárně a vůbec proces Vzestupu není možné pochopit mentálně.

Vše se tak rychle mění, vidím to i na svém těle, a protože cvičím každý podvečer jógu, tělo se krásně harmonizuje uvnitř i vně. Nicméně v těžkých časech, kdy tělo dělá hlubokou změnu, je těžší důvěřovat, že vše se děje správně. Zmínila jsem se v některé z minulých aktualizací o mé roční dermatitidě a vypadání vlasů. Vzestup vyžaduje absolutní kapitulaci a vzdání. Narostou mi nové vlasy? Bude mé tělo v pořádku? Jak si budu vydělávat na živobytí? …..atd. atd. Dokud se budete držet strachu a nevzdáte se, jak se chcete udržet v proudu vzestupných vln? Je to velká důvěra tělu a vnitřnímu Duchu, že pokud se život otočí vzhůru nohama, má to svůj význam, ale nemůžeme vytvářet tlak na tělo a na proces. Pro vaše okolí je to často velmi nepochopitelné. Jsou to velmi intimní a citlivé změny a velmi zraňující skutečnosti. Osobně jsem se strachu o živobytí musela vzdát mnohokrát. A to je jeden ze základních strachů, které se objevují. Takže Božská důvěra!

Když jdete „dolů“ do své duše, jdete nahoru ve svém procesu. Duch se spouští do hloubi základní podstaty života, aby mohlo dojít k sjednocení – integraci. Jako když se staví dům, vytváříme nové základy z ničeho – z nulového bodu. Tak dochází k přepisu starého Já. Svět nemůže zůstat tak, jak ho vidíme nyní a my nemůžeme zůstat stejní jako před 6 lety. Naše podstata se mění na podstatu Stvořitele – Zdroje. Individuální Tvůrce, který roste ze své nové podstaty. Jsme součástí přírodního designu, který je surový a živý. Stáváme se kněžkami a kněžími Nové doby. Božský Světelný člověk. Prototyp Božského člověka, jehož podstata je založena na alchymistickém vztahu (sjednocení svazku vnitřní muž a vnitřní žena, kteří vytváří ze semene třetí energii). Jinými slovy Božský Otec, Božská Matka, Syn Otce-Matky-Boha). Skrze tuto Božskou dokonalost je tvořeno naše nová Já – nový Světelný člověk. To je základní podstata tvoření, šablona, která sestupuje do nás – podstata a Vědomí Elohim vstupuje do nás.

Jakmile se oddáme vnitřnímu procesu, naše vlastní léčivé schopnosti rostou. Dokud nevěříme, že máme potenciál sebe léčení, nebude dosaženo úplného uzdravení, také fyzického těla. Myšlenky, že chceme někoho léčit, se musí přepracovat na své vlastní léčení sebe sama. Většina lidí, kteří léčí, používají tento způsob jako potřebu. Opravdové uzdravení se může projevit jen s použitím vlastní životní síly. Jakmile naše sebevědomí a Vědomí roste, všechna 4 těla se uzdravují. Léčení je postaveno na tom, co dáváme nebo dostáváme, ale dokud budeme mít tyto kódy přesvědčení, nebudeme sloužit jako zdroj. Vlastní uzdravení se děje kultivací, regenerací a zvládnutím sebe. Jsme na sobě závislí, ale přitom jsme nezávislí. Nezávislý zdroj. Jakmile se ladíme na svého vnitřního léčitele, šíříme tuto energii na ostatní.

Je zde spoustu lidí, kteří si myslí, že ví vše, co potřebují pro svůj posun vědět, ale přitom jejich tělesná schránka postrádá jakoukoliv disciplínu a výchovu. Vidím tolik lidí, kteří se zajímají o vnější svět a kterým chybí pevné uchopení své vlastní reality. Mohou se vnímat jako duchovní, ale stát se ztělesněním Ducha nemá nic společného s touto představou o „duchovnosti“. Existují tisíce kilometrů, než dojdeme ke zralosti duše. Před dosažením této cesty existuje spoustu neklidu a nepokoje.

Je smutné být svědkem nádherných lidí, kteří se chovají jako ztracení a zmatení, aniž by vůbec měli pocit, že působí ve jménu falešné Jednoty, která existuje jako mentální konstrukce nikoliv osvícená realita. I přesto jsme stále vedeni pomáhat takovým bloudícím. Bez dosažení vnitřního sjednocení – alchymie, není vědění skutečné. Dokud nebudeme sladěni se svou pravou Božskostí, nebudeme moci prokázat tuto přítomnost v dalších vyšších úrovních Vzestupu.

Mnoho z nás je vedeno v tomto čase vzdát se všech povinností, falešné zodpovědnosti za přeměnu kolektivu, který není s tímto vyšším Božským plánem propojen, ale oddělen. Pro nás je zde a existuje nový způsob, specializace a čas, kdy se připravujeme na přijímání velkoleposti sebe sama. Vyrovnáváme se ještě více s naší Já Jsem Přítomností tím, že jsme schopní zvládnout nové pozemské zkušenosti. Pokračujeme v procesu se svobodnou vůlí, respektem k životu bez zasahování a očekávání. Pokračujeme v rozšiřování naší perspektivy, kdy upřednostňujeme naše názory. Jsme připraveni stát se novým plavidlem. Bez reakcí na chaoticky řízené scénáře ztělesňujeme princip změn, místo čekání na změny vně nás, to znamená, že nenecháme náš drahocenný život ochuzovat vnější realitou chaosu. Když jsme osvícení, neexistuje nic vně nás, co by nás mohlo mást nebo se chtít projevit v naší realitě. 

Čím více věříte životu, tím větší je kapitulace a následné uzdravení. Když věříme svému Duchu, nastane uzdravení horizontální i vertikální. Strach, obavy a pochybnosti, neumožňují  zažít omlazení a oživení. Totéž platí pro víru v temnotu a strach, jinak budeme stále blokování a ovládáni zvenčí. Tato integrace je cesta k tomu stát se kosmickým Mistrem. Bohužel většina lidí pracuje na tom, aby se této své vlastní síly zbavila.

Jako lidi jsme nespokojeni s tím, co přichází do naší reality, stále chceme něco jiného místo, abychom to přijali jako přirozený tok života. Zvládnutí kapitulace každý den slouží k tomu, abychom si uvědomili, kde se držíme a abychom se vzdali. To, co se každý den učíme, vyžaduje čas a trpělivost. Vše je určeno k růstu.

UČÍME SE, ŽE MIMO NÁS NENÍ NIC, CO BY FUNGOVALO PROTI NÁM. Chcete-li proniknout hlouběji, musíte se sloučit s těmito energiemi, a to se týká temnoty i strachu. Útěk pokroku nepomáhá, ale ubíjí nás a zotročuje. Opravdu žít skutečný naplněný život znamená věřit svému Duchu. Je s námi vždy, protože žije uvnitř nás. Žít ve víře vnitřní moudrosti znamená umět se vzdát. Božský plán nás krok za krokem vede. A i když stále mluvíme o tom pustit se a zvládnout strach, to nestačí. Musíte být odhodlaní a dostatečně odvážní. Nedostatek pobytu ve své přítomnosti je nemoc dnešního „moderního technologického“ člověka. Takže buďte co nejčastěji v divoké přírodě, abyste objevili, co opravdu potřebujete.

Mnoho lidí není otevřených, stále nosí masky, aby ochránili sami sebe a svou pravdu. Nakonec hry, které hrají ubližují jim i ostatním, protože se doposud nestali dospělými na úrovni duše. Stále hledají schválení zvenčí, chtějí být viděni a uznáváni, aniž by dokázali vyjádřit pravdu sebe sama. Dokud budeme nosit masky, smysl ke svému Já bude stále zahalen stíny, a tak přichází do našich životů lidé, aby nám je pomohli strhnout. Mnoho lidí však tento dar nechápe a neocení. Jedna věc je druhé stále analyzovat a snažit se škatulkovat dle druhů a druhá věc je respektovat každého organickým způsobem. Být duchovní a dělat duchovní věci je často maska. Místo, aby se skutečně dostali do hloubi sebe sama a radostného bytí, vytváří falešnou identitu. Vidím tolik lidí, kteří potřebují být viděni, jako by druzí a svět byli v jejich životě to nejdůležitější, protože si nedokážou sednout někde venku a být ve svém vlastním prostoru. To je odvádí od toho, kdo skutečně jsou. Zralost duše vyžaduje čas, většinou spoustu času, aby bylo odhaleno vše, co je falešné a co je pravdivé.

Teprve, když jsme harmonizovaní a vyrovnaní zevnitř můžeme skutečně chápat, co je Láska a krása. Soustředíme-li si jen na své osobní štěstí bez ohledu na druhé a naše životní prostředí, dokážeme vnímat jen jako roztříštěná celistvost. Nepotřebujeme viset na sociálních mediích, pokud nesdílíme inspirativní věci. Sdílení musí být v rovnováze, protože máme tendenci dávat mnoho. Lidé mají potřebu stále něco sdílet každý detail o sobě a svém životě, místo, aby se dostali dovnitř sebe a živili se svou vlastní výživou. Většinou se cítí osamělí a snaží se vyplnit díru v životě všemi možnými druhy informací, nekonečnými diskuzemi až po starosti ostatních. Velmi málo lidí se věnuje jógové cestě osvícené bytosti, protože neustálé zprávy jsou v jejich životech to nejdůležitější. Pravdivá moudrost nepřijde sama, ale tím, že se obracíme dovnitř sebe.

Být dobře ukotvenou Přítomností. Nemůžeme uniknout před ničím, co je pro nás těžké, s čím bojujeme ve svém životě.  Únik a útěk před něčím a integrační práce jsou dvě věci. Moje vlastní zkušenost je ustoupit, být více v přírodě a integrační práce jdou dobře přes jógu. Pokud se vám nelíbí bydliště, které je hlučné, lidé na pracovišti, pak je třeba spoustu integrační práce. Hledání řešení není integrace. Je to útěk. Unikám nebo se snažím přijmout situaci? 

Vytváříme mírové energie, a to má dopad na tělo a život. Čistá bytost bez strachů vytváří novou realitu.

Abychom mohli pochopit tyto nové úrovně, staré části uvnitř nás musí zemřít. Tak se také absorbuje vyšší magnetismus. Magnetická a elektrická síla uvnitř nás je spojena se zákonem přitažlivosti a tímto způsobem tvoříme vlastní realitu (Tvůrce, Zdroj, Stvořitel). Proto je tak důležitá práce na fyzickém těle. Mnoho duchovních učitelů o tom vůbec nemluví ani nepíše, protože sami nejsou v rovno-váze. Jóga dokonale dbá, aby páteř byla rovná a pružná, protože umožňuje tok kundalini tedy tvořivé síly. Čakry se postupně čistí a k tomu nepotřebujete léčitele. Je to součástí vlastního kultivačního programu, aby mohlo být umožňováno pracovat s vyššími magnetickými úrovněmi a manifestovat. Tělo, Duch, duše jednou jsou. To je správná duchovní technologie. Základní čakra musí být zcela v zákrytu s tvořením ve vyšších frekvencích. Jsme živější, máme více vitality, to je vědomý růst. Podporujeme sami sebe skrze pobyt v přírodě, dechová a relaxační cvičení, stravu, kreativitu. Pracujeme na sobě sami a nepotřebujeme zprostředkovatele. Krok za krokem procházíme vlastním duchovním zasvěcením. 

Představte si, jak vaše Světlo jde z vašeho středu a rozšiřuje se kolem vás a na celou planetu. Kořenová čakra je dobře propojena s čakrou vyššího Vědomí. Manifestačních schopností musí být použito pouze pro nejvyšší dobro všech. Každá lidská bytost je schopna této manifestace, která je hluboko uvnitř nás. Tak byly vytvářeny pyramidy a všechny mystické stavby ve starověku.

Jediným způsobem, jak sloužit Zemi je cítit ji na úrovni jádra, nikoliv jako nějakou vnější propagandu „nového věku“, kde stále říkáme, že sloužíme planetě, protože je to nyní tak populární, aniž bychom k ní měli hlubší vztah jako k Matce. Abychom se opravdu spojili s podstatou Přírody, musíme se stát divocí, čistí, suroví, syroví, živí jako ona a odpojeni od falešného matrixu. Matrix není příroda, je to umělá inteligence. Falešný pocit bezpečí a bezpečnosti, který poskytuje moderní městský život. Šamani a jógíni by ve městě nikdy nežili. Museli se sjednotit se syrovým živým Ženským Principem, aby se opravdu mohli rozvinout a povznést. Abychom sloužili Zemi, musíme ji cítit, její rytmy a puls. Musíme se už konečně vzbudit co je to Božská lidská bytost. Existuje velký rozdíl mezi Láskou k přírodě a Láskou k přírodě.

Nejsme zde, abychom se zcela a úplně stáhli do pozadí. Máme své úkoly a všichni sdílíme svoji vlastní neutralitu, protože to jsou pocity, které jsou již změněné. Zaměřte se na ty, kteří jsou vzorem zdroje své vlastní přítomnosti.

Mayská Poselství nebudou sdílena každý den na sociálních sítích, mé oči se chtějí dívat na východ Slunce spíš než na obrazovku počítače a léto je krátké. Pokud vás doprovází na vaší cestě, najdete je každý den na tomto blogu Posvátného kalendáře. Jsou to mé dárky pro vás, stejně jako aktualizace. Přeji vám ze srdce nádherné léto, zůstávám na vás neustále naladěna a budu sdílet další etapy, abychom v těchto chaotických časech postupovali hladce a elegantně. Jste Mistři polarity. Stále se věnuji své vlastní integrační práci pro čistší a hlubší spojení. Nejvyšší síla Božské tvořivosti proudí skrze nás. Jsme kanálem nového života. Pokud chcete podpořit moji práci, děkuji. Moc to pro mě znamená. ZDE také naleznete mé milované tvoření. Děkuji moc za vaši Lásku. Objímám vás telepaticky a miluji tak moc. Spoustu magie a kouzel při objevování pravdivého a nádherného Já. 

V Božské Lásce, Světla a Službě
Lenka Sykorova

21/6/18 © mayskykalendar.blogspot.com
Vděčnost a požehnání za vaši podporu.

TZOLKIN 21.6.2018 10 LAMAT kin 88 galaktický portál

Lamat – Hvězda. Síla harmonie, souvislost se Zdrojem, čistá (jasná) perspektiva, řád, disciplína, realizace vzorce Universální Lásky s pomocí intuice, požehnání, umění, elegance, cit pro krásu, dobré sebevědomí, dokonalost, síla vyzařování, pokora

Dnešní den obohacuje Ženská energie. Generuje obrovské množství prosperity, plodnosti a hojnosti. Relaxujte schouleni v teplém vyživujícím lůně Cauac, Lamat a Lahun (10), obohacujte mysl i tělo, dobijte svou duši a posilte svazky a vztahy s lidmi. Zastavte se na chvíli během rušného dne. Udělejte si čas a ponořte do těchto silně omlazujících energií. Budou léčit, nabíjet a doplňovat esenci vašeho zdroje, což je obzvláště důležité, pokud jste rodič, učitel, pečovatel nebo pracujete v léčitelské profesi.

Trecena BOUŘE staví všechno ve znamení otázek a vyzývá nás udělat mnoho pozitivních změn v životě. DESÁTÝ den odhalí, jak důležitý je ve vašem životě pořádek a harmonie.

DNES JE DOBRÝ DEN POŽÁDAT O HOJNOST, 
UDRŽOVAT HOJNOST VE VŠECH SFÉRÁCH ŽIVOTA

ZAMĚŘENÍ NA DNEŠNÍ DEN

Dnes vidím, co přináším k souznění a jaké jsem odvrátil spory. Jestli něco opomíjím spatřím to na vlastní oči a pocítím na vlastní kůži. Dnes odmítám sebekritiku, nízké hodnocení svých zásluh, obohatím Ducha druhých. Moje okolí (rodina, přátelé) mi ukazuje, kde chybí štěstí a harmonie.

Energie LAMAT je spojována obecně s hojností a ti, kteří si zvolili vstoupit do řeky posvátného času na Zemi a narodili se v této energii, mívají zpravidla šťastný osud, ví jak intuitivně vytvářet hojnost. Stejně dobře dokážou pěstovat rostliny. Musí nasměrovat svoji energii ke konstruktivní činnosti.

Dny LAMAT jsou vhodné pro poděkování celé rostlinné říši. I když nejste zahradník ani zemědělec, požádejte, aby váš život vzkvétal, aby byl plný plodů a hojnosti, výborný den zasadit myšlenku, nový projekt, nový vztah, nový obchod – vše se bude vyvíjet slibně. Ale každý nový projekt vyžaduje péči, pozornost, osobní pracovní disciplínu a řád, který je přirozeně nejen v přírodě, ale v celém Universu. Byli jsme záměrně odpojeni od znalosti o tom, že jsme Stvořitelé. Výzva pro dnešní den: vyhněte se výstřelkům a extrémům. Udržujte sebekontrolu a dokončete všechno, co začnete.

LAMAT představuje nekonečný cyklus ve světě rostlin. Glyf LAMAT Mayové spojují s Venuší, která se objevuje jako Večernice, večer zmizí a ráno jí můžeme spatřit na obloze jako Jitřenku. Venuše je jako Bohyně Gaia, které umírá v zimním období a znovuzrodí se na jaře.

***

Jsem Lamat 10. Vítejte v tento krásný den na planetě Zemi. Není Země krásné místo pro možnost strávit zde nějaký čas? Zamyslete se na několik okamžiků nad krásou této planety. Zaměřte se na rostliny a zvířata. Pocit vděčnosti za všechna zvířata vás udrží v rovnováze. Buďte vděční za všechny vodní zdroje, které poskytují potravu pro vaše tělo i pro duši. Vnímejte velkolepost hor, prérií, pouští. Nadechujte to všechno a přijímejte emocionální a fyzickou výživu, kterou vám všem Matka Příroda poskytuje.

V přírodě neexistují žádní oblíbenci. Květiny se nemusí vyhýbat ostatním květinám stejného druhu. Zvířata se neposmívají svým předkům. Voda nedělá rozsudky nad druhými. Stromy nestanovují žádné hranice, když se k nim přiblíží jiný. Ačkoliv existují některé zvířecí vlastnosti, které se zdají být lidské, podobné jako je boj a zabíjení, jedná se o instinktivní opatření pro přežití.

Lidé jsou obdařeni vrozenými talenty a schopnostmi fungovat na mnohem vyšším stupni inteligence, než většina druhů flory a fauny. Můžete pozorovat hořčičné semínko rostoucí do jednoho z nejkrásnějších stromů na Zemi a stále mít úctu ke své vrozené inteligenci. Člověk rozvinul pocit nadřazenosti nad rostlinami i zvířaty a pohlíží na mnoho forem jako na neinteligentní. Posuďte práci vědců jako je například Masaru Emoto a udělejte si své vlastní závěry. Jak může voda ve sklenici změnit svou molekulární strukturu, která odpovídá emocím, na které se člověk zaměřuje? Není to známkou inteligence života?

Skály a krystaly vám poskytnou obrovské množství vzpomínek, stejně jako staré stromy. Byly svědky historie a absorbovaly energii událostí, které se kolem nich staly. Už jste někdy přišli na místo a měli pocit déjá vu, smutku, radosti nebo štěstí a pak jste zjistili, co se na tomto místě odehrálo a co spustilo emoce? Na místech, kde se například odehrávaly posvátné obřady nebo bitvy, proběhlo mnoho výzkumů.

Všude kolem vás je život propojen nekonečnou řadou Vědomí. Stromy, rostliny, zvířata, lidé a všechno další soupeří o pozornost. Pomoz mi! Podívej se na mě! Tady jsem! Ale lidé jsou uzamčeni do kódů přesvědčení arogance a oddělenosti.

Máme pro vás cvičení, které vám pomůže být s energiemi více v souladu a vnímat bytosti kolem vás. Nejlepší je najít místo v přírodě, daleko od hluku a rušení lidmi. Je také dobré najít si klidné místo tam, kde žijete, abyste se mohli naladit častěji.

Pokud máte v okolí stromy, vyberte si jeden z nich. Pokud jste na místě, které nemá venkovní prostor, nebo musíte zůstávat doma, pak jsou v pohodě i pokojové rostliny. Opřete se zády o strom nebo seďte u rostlin.

Několikrát se zhluboka nadechněte, uvolněte svaly a vyčistěte mysl od denních aktivit. Jakmile budete klidní, zaměřte se na rostliny. Zkoumejte opatrně každou část, včetně spodní strany listů. Všimněte si zbarvení listů, květů, kůry, stonků. Je tam nějaký hmyz? Pokud ano, co dělá? Nezapomeňte, že rostliny vytváří kyslík, který vám umožňuje žít na této planetě. Tuto informaci si uvědomte velmi dobře. Co by se stalo, kdyby neexistovaly rostliny? Nebyl by na Zemi život. Projevte vděčnost rostlinám, že to dělají.

Všechny rostliny jsou zdrojem výživy pro lidi, zvířata i hmyz. Listy, když spadnou, poskytují půdě živiny. Ve volné přírodě pomáhají rostliny udržet půdu, umožňují její obnovu s možností dodávat potřebné živiny a podporu po veškerý život. Poděkujte všem rostlinám za symbiotický vztah, který pracuje v rovnováze a umožňuje vám tu žít.

Když se nebudete dívat přímo na rostlinu, ale přes její okraje nebo spíš za, uvidíte auru zlatého nebo bílého světla. Když budete tuto dovednost praktikovat často, můžete vidět i barvy svého energetického pole, stejně tak jiných lidí a bytostí. Všechny živé formy mají kolem sebe energetické pole, což můžete vidět na Kirlianově fotografii.

Zavřete oči a pokuste se vnímat energii rostlin. Je to jednodušší, když jste ve stavu Lásky a vděčnosti. Jak budete s jednotlivými rostlinami pracovat, uvědomíte si, že každá má svou osobnost. Možná zjistíte, že některé druhy pokojových rostlin mají jemnější energii, zatímco jiné více ohnivou.

Jakmile se na jejich energii naladíte více, zjistíte, že reagují na vaši pozornost nebo zanedbávání. Vědci dokázali, že rostliny, na které mluvíte, hladíte je a chválíte, jsou mnohem zdravější, než ty, kterým jsou poskytovány jen základní potřeby. Rostliny reagují na hudbu a uklidňující hlas. Když začnete věnovat více pozornosti vašim rostlinám, můžete slyšet, jak na vás volají: „Dej mi vodu, podívej se na mě, zpívej si se mnou.“ Mluvte se stromy a objímejte je, podělí se s vámi o zajímavé zážitky.

Choďte často do přírody a buďte pozorní. Každý den poděkujte rostlinám a zvířatům a oceňte rovnováhu, kterou pro všechny na Zemi vytváří. Dávejte pozor, jaké každý den vytváříte odpadky. Snižujte jejich množství a recyklujte. Vzdělávejte se, jak být dobrým správcem Země.

V důsledku lidské nedbalosti stárne Země rychlým tempem. Moc času nechybí, abyste se dostali do fáze úplného zničení všech forem na Zemi. V důsledku lidské manipulace přestaly růst během krátké doby tisíce rostlin, vymřelo mnoho druhů zvířat a hmyzu. Každý krok, který uděláte, každý nádech má vliv na planetu.

Člověk s jeho nadřazeným myšlením je mnohonásobně méně inteligentní než Zdroj, který stvořil tento svět. Možná je načase zbavit se pocitu nadřazenosti a být více v rovnováze s přírodou. Najděte způsob, jak to udělat. Vzdělávejte se a zařaďte do vašeho každodenního života sdílení svých vědomostí. Moc času na vyrovnání vašeho dopadu na přírodu nemáte.

Loučíme se a povzbuzujeme vás, abyste se co nejčastěji spojili s bytostmi přírody, naučili se žít co nejjednodušeji a bez souzení. Jakmile si začnete všímat zázraků, které vás obklopují, vaše srdce se naplní radostí.

FREKVENČNÍ REZONANCE – aktuální sebe-určení
(galaktické energie> vlastní vibrace)

Krása, dokonalost, disciplína….
Spektrum HVĚZDY zkoumá všechno pod vlivem krásy a harmonie. V tomto pólu se shromažďují síly na kontrolu jakosti. LAMAT je jakási instance dokončující závěrečná shrnutí výsledků vašeho jednání. Všechno, co není dostatečně krásné, co se nenachází v harmonii s duchovními vzorci, bude zasláno zpět k opravě. Síla HVĚZDY je absolutně neúplatná a poměrně zatěžující pro ty, kteří ještě nezahájili, ignorovali, nebo ukončili proces harmonizace života kolem sebe. Pro ty, kteří již mají tento proces ve velké míře za sebou, bude den LAMAT velmi poučný, zvýší se pocit sebevědomí, spokojenosti se životem, stejně tak pocit zdokonalovat životní prostředí. V tomto symbolu se shromažďují síly zodpovědné za řád a pořádek. Dny LAMAT také pomáhají odstranit nedostatky v sociální oblasti a člověk začne cítit velkou úlevu, radost a spokojenost se životem. Lidem, kteří mají problém přinést do svého života řád a harmonii, se doporučuje, aby věnovali zvláštní pozornost energii HVĚZDY a dovolili jí vyrovnat způsobený nesoulad. Takže ti, kteří doposud nevěděli, že aspekty estetiky, řád, disciplína a vnitřní pořádek, jsou základním předpokladem pro vytvoření stabilní základny života, by se měli spojit s energií LAMAT.

10. TÓN MANIFESTACE – SÍLA UPŘESNĚNÍ
DESÍTKA vám otevírá brány do tajemných sil realizace. Čeká zde na vás mnoho možností. Spojují se zde dva světy – duchovní a fyzický. Pamatujte si, že klíč k uskutečnění vaší Božské Podstaty spočívá v čistotě vašich úmyslů. Myslíte na to, co byste chtěli zrealizovat svým srdcem?

Pokud jste bezprostředně spojeni s DESÍTKOU, měli byste se podívat na její základy. Zamyslete se - o jaké struktury a systém přesvědčení se opírá vaše realita – váš přístup k životu? Jakými se řídíte zásadami, a co ovlivňuje vaše rozhodnutí? Nyní můžete vytvořit nový stabilní základ pod jednou podmínkou: musíte chtít ztělesnit vaší Hvězdnou Podstatu ve všem KDE A KÝM JSTE na Zemi. To je klíč k nalezení vaší pravé identity.

POKUD JSTE V HARMONII S VESMÍREM,
VAŠE MANIFESTACE NEVYTVÁŘÍ ŽÁDNÝ ŠKODLIVÝ ODPAD,
ALE POUZE VEDLEJŠÍ PŘÍRODNÍ PRODUKT

V DESÁTÉM Dnu dosáhne každá Vlna bodu manifestace. Všechno, co vzlétlo v impulsu Zdroje v PRVNÍM Tónu, v Tónu DESÁTÉM dosáhne nakonec cíle. Co se stane viditelné na pozemské scéně života, předznamenává Znamení stojící vedle Tónu DESET.

TÓN 10 VIBRUJE ENERGIÍ UMOŽŇUJÍCÍ REALIZACI PLÁNŮ

Den s Tónem DESET je charakteristický jedinečnou silou výrazu. To se týká jak karmických procesů běžících v této Vlně, tak spirituálního rozvoje. Tento den je nesmírně důležitý, neboť ukazuje propojenost karmické rodiny a životního prostředí.

Copyright © 2018 mayskykalendar.blogspot.com.

středa 20. června 2018

Letní Slunovrat 21.6.2018 12:08 SELČ

Vážení Milovaní,

vítejte v tomto krásném čase Portálu Letního Slunovratu. Nacházíme se v době Letního Slunovratu, v bodu, kdy je rotační osa planety na severní i jižní polokouli nejvíce nakloněna k hvězdě, kterou obíhá. Slunce dosahuje své nejvyšší pozice na obloze. Je to jeden z nejvýznamnějších bodů planety, který je důležitý nejen pro ni, ale také pro náš osobní, ale i kolektivní přenos Světla a posun. Zvláště v tomto roce je Slunovrat důležitým začátkem s posvátnou cestou rozvíjející vyšší grandiózní evoluci. Každý, kdo je iniciován svým vlastním Duchem, to pocítí uvnitř sebe v souladu s duší a svým vlastním načasováním. Pokud se dokážeme dostat do souladu se svým vlastním kreatrixem (časová a energetická matice) vždy nám bude ukázáno Božské zjevení.

Zimní a Letní Slunovrat jsou dva nejsilnější body, co se týká přijímání Světla. Do našeho hvězdného systému přichází silné vlny Světla. V těchto bodech jsou mezihvězdná spojení – Brány – velmi silné, protože se otevírá prostor pro další nový cyklus. 

Duše, které mají přímější vztah se svým Vědomím, jsou do tohoto procesu zapojeny. Velmi silně cítí přenos Světla. Duše, které svůj hlavní energetický kanál již integrovali, se otočí a soustředí dovnitř, protože se soustředí na další přijímání pozornosti, pochopení a stahování nového Světla. Tímto způsobem dochází k vyvažování bez velkého rušení. Můžeme se dokonce dostat do hlubších stavů zpracovávání dalších informací. Povaha tohoto procesu je velmi jednoduchá, shromažďujeme to, co máme v úmyslu stahovat, přijímat a zpracovávat. Jedná se o multidimenzionální komunikační tok. To, co jsme vyzařovali v předchozích fázích Vzestupu, přichází jako obnovená vlna Světla, která prochází všemi těly na planetě a také tělesy v tomto planetárním systému. Každá taková vlna je vždy rafinovaná s vylepšenou úrovní nových informací. Takže to, co jsme doposud vysílali, k nám přijde jako obnovení vlna Světelné Inteligence. 

Je čas prohloubit jemné jógové cvičení pro vyšší životní sílu, která slouží jako kreativní stimulace pro veškerou práci, kterou dělám. Bez ohledu na okolnosti a to, čím v měsíci červnu procházíme (jedna z mnoha dalších kapitulací pro vyvažování polarity, kdy jeden pól se vylévá, zatímco druhý přijímá- integruje) se moje energie pohybuje stále dovnitř. Ti, kteří si více uvědomují tento proces výměny energie, jsou z vnějšího světa vedeni do vnitřního světa.

Po takové integraci vždy přichází hodně nového kouzelného požehnání, protože doba sjednocení shromažďuje energii jako kdyby kouzla a magie vytvářely skutečnost krystalické dimenze. A to se děje prostřednictvím jádra  - našeho srdce, které je-li spojeno s Božským rozumem, stáváme se Stvořiteli prostřednictvím našeho těla. Náš Duch je skutečný domov, protože zde nacházíme spojení v tomto fyzickém světě. Srdce je naším nejvyšším operačním systémem, takže okamžitě víme, co je pro nás pravda a co ne, aniž bychom se snažili logicky to pochopit. Pravé chápání se rodí skrze srdce, které je bránou k vyššímu Vědomí. Když zvládneme polaritu, okamžitě víme, co nám slouží a co ne. Pro to, co nám neslouží musíme použít hranice, abychom se spojili s naším jádrem, abychom nevytvářeli nežádoucí projevy a výsledky. Pro mnoho pracovníků Světla je práce dokončena a je třeba se přesunout k různým věcem, ke kterým nás Duch povolává. Říkáme ano všemu, co se vyskytne.

Spojuje se mnohem více Duch a hmota, které již nelze odloučit. Je to svatý svazek. Duch opravdu pracuje skrze nás, když se životní síla projeví. Nemůžeme ji cítit, slyšet ani vidět. Je to vznešená pravda. Vychutnávejte si a nechte vstoupit tuto živou životní sílu, která vás plně spojuje s vyššími světy. Naslouchejte vnitřní magii, která je blažená - intimní čas určený jen a jen vám. Světlo Stvoření nás ozařuje a my všichni společně pokračujeme dál……
Mnoho milující Lásky.

V Božské Lásce, Světla & Službě
Lenka Sykorova

20/6/2018 (c) maysky kalendar.blogspot.com
Vděčnost a požehnání za podporu této práce.

TZOLKIN 20.6.2018 9 MANIK kin 87

Manik – Ruka / Jelen. Síla vůle, otevřenost, krása, sebevědomí, tanec, moudrost intuice, spirituální schopnosti, oblast léčení, dosažení cíle i přes překážky, trpělivost, vytrvalost, úspěch, znalosti, silná motivace k práci, pracovní úspěchy, pevnost, rozhodnost.

Jaký je to život, který stojí za to žít, když ne naplno, hluboce a bolestně krásně? Vaší duší pulsuje krev mocného Jelena. Nechte ji proudit svobodně. Bolon (11) prší zlatý vodopád čistých energií na silný Manik. Zakloňte hlavu a nechte jeho divokou a pozitivní energii zaplavit duši. Dnes jste korunováni strážcem lesa.

DNES JE DOBRÝ DEN UDĚLAT NĚCO PRO OSTATNÍ

ZAMĚŘENÍ NA DNEŠNÍ DEN

Dnes beru zodpovědnost za svůj psychický stav a začínám sbírat síly. Jak se mohu cítit svěží a zdravý, když se krmím hořkostí a „piji jed“? Každá bolest na fyzické, emocionální a mentální úrovni mi odhaluje moji zaslepenost. Dnes se objeví nezhojené rány, které je třeba naléhavě uzdravit. Dnes ovážu také rány partnera a svých blízkých. Dnes jsem dokonalým léčitelem.

Manik je podle mayské tradice spojován s Boží rukou, jsou to jedny z nejsilnějších dnů v kalendáři. V tyto dny byste se měli zaměřovat na prosby o harmonii pro všechny bytosti, službu druhým se zachováním vlastní rovnováhy. Nativní Manik, pokud jsou v rovnováze, mají přirozenou autoritu, jsou inspirativní. Mají schopnosti kultivovat veřejné mínění. Výzva: chcete-li si zachovat pocity svobody, nezávislosti, musíte se cítit bezpečně v mezilidských vztazích. Dobrý den modlit se za budoucnost všech dětí.

***

Jsem Manik 9. Jak se dnes máte? Vítejte v čase našeho společného sdílení. Tón 9 a já bychom vás rádi požádali, abyste se ponořili do svého vnitřního prostoru, kde je vše klidné a pohodové.

Počkáme chvilku, než se usadíte a dostanete do prostoru relaxace. Tak, a teď si všimněte, jak se cítíte uvnitř sebe. Je tam napětí nebo klid? Cítíte se nervózní nebo máte pocit míru? Bojíte se nebo se cítíte sebejistí? Máte pocit neklidu, protože nevíte, o čem tento dialog bude?

Doporučujeme vám, abyste praktikovali toto cvičení denně. Zastavte všechno, co děláte, několikrát se nadechněte a pozorujte, jak se cítíte. To je dobrý způsob, jak můžete sledovat, jak jste na tom emocionálně.

Udělejte si pro sebe čas jít ještě do hlubšího stavu uvolnění kdykoliv si všimnete, že se cítíte napjatí. Praktikováním tohoto zvyku dokážete být v hlubokém klidu a středu, bez ohledu na to, co se kolem vás děje. Rozhodování bude mnohem snazší a pravděpodobně budete dělat lepší volby, když budete uvolnění.

Tělo používá mnoho svalů a více energie, když je v tenzi. Když je celý systém přetěžován a v napětí na denní bázi, mnohem více se namáhá. Uvolněte stres a užívejte si mnohem více naplňující život. To je pro dnešek vše.

FREKVENČNÍ REZONANCE – aktuální sebe-určení
(galaktické energie> vlastní vibrace)

Znalosti, léčení, aktivita….
Většina lidí pracujících s Mayským kalendářem odkazuje na Znamení MANIK s velkým respektem. Za tímto symbolem se skrývá velká energie, jejíž úkolem je LÉČENÍ. MANIK má nejvíce plné ruce práce, protože to on nás nejčastěji volá, abychom uzdravili nejen tělo fyzické, ale také tělo jemnohmotné. RUKA působí především na naši emocionální stránku a na nervový systém. Každé emocionální léčení je velmi bolestné, přinejmenším první fáze tohoto procesu. Každý, kdo dosáhl vysoké úrovně duchovní zralosti a nemá mnoho k vyléčení ve svém Středu, toho MANIK obdaruje zázračnou mocí. Rčení – být pravou rukou Boha - dostane nyní pravdivý význam. Tento vzorec – poháněný silnými impulsy směrem k uspokojování zvědavosti – nasměruje tohoto člověka do roviny spirituální vědy a duchovního poznání. Od této chvíle budou všechny Dny MANIK násobit motivaci vzdělávat se a zároveň zvyšovat povědomí o umění léčit. Těm, kteří chtějí probudit svého vnitřního léčitele, je navrhováno, aby věnovali zvláštní pozornost Dnu RUKY. Na druhé straně ti, kteří mají zdravotní problémy, trpí nespavostí, podrážděním ze stresu bez ochoty jednat a nejsou schopni dotáhnout věci do konce, se doporučuje kontakt s Obrem MANIK. RUKA je rovněž doporučována těm, kteří chtějí získat hlubší přístup k informacím na téma tajemství umění léčit.

9. TÓN NAVÁDĚCÍ SÍLY - SÍLA USKUTEČNĚNÍ
DEVÍTKA naznačuje vědomý start do vysněného cíle. Ztělesněte moudrost a Mistrovství, kterým chcete vyjádřit své pozemské Bytí. Uvědomte si, že JSTE, než, že byste CHTĚLI BÝT. Buďte ten, kdo ozáří svým Světlem ostatní. VY jste přítelem lidstva. VY přinášíte nové vize světa. Ve VÁS spočívá síla dokončení. Už jste nalezli klíč k naplnění? Pokud se otevřete tomu, co je NOVÉ, automaticky se rozpustí STARÉ vzorce, které neslouží vašemu vývoji. Přijměte propozice DEVÍTKY a připravte se na velký skok ČASEM. V tomto cyklu se bude shodovat PROSTOR s ČASEM, roztaje minulost i budoucnost. Buďte připraveni poznat velké tajemství SÍLY USKUTEČNĚNÍ.

ZAPOJTE SE DO TAJEMSTVÍ VELKÉHO MYSTÉRIA
UKAŽTE, ŽE ŽIJETE NA ZEMI

V Tónu DEVÁTÉM se rozněcují všechny nápady, inspirace, touhy zlepšovat. Dny s Tónem DEVĚT hrají klíčovou roli v každé Vlně. Síla inspirace obsahuje nové podněty pro jednání, a na druhé straně spaluje těžké karmické pole. K DEVÍTCE je třeba přistupovat se zvláštním respektem a úctou. Doporučujeme využít energii tohoto Tónu k uzdravení starých případů a ukončení dlouhotrvajících sporů.

DEVÁTÝ Tón – TRPĚLIVOST – VYTRVALOST
Energie přinášející nový život, pohyb vpřed. Bolon (9) umožňuje nahlédnout do realizace současných vizí, plánů a akcí. Je to velmi pozitivní číslo, den je často využíván ke slavnostem, obřadům, svatebním obřadům a rituálům. DEVĚT je považováno za ČÍSLO ŽIVOTA a spojováno s lidským těhotenstvím a se ženami. Číslo DEVĚT je symbolem ženy a Ženského Universálního Principu.

Copyright © 2018 mayskykalendar.blogspot.com.

úterý 19. června 2018

TZOLKIN 19.6.2018 8 CIMI kin 86

Cimi – Spojka. Vnitřní smrt, odpuštění, pokora, vůle bojovat, přeměna, transformace, uvolnění starých návyků, uvolnění minulosti, vytrvalost, pokrok

Posvátný tajemný koloběh života, smrti a znovuzrození. Každý den ve spánku zemřeme, každý den se probudíme a jsme znovuzrozeni. Uaxac (8) je časová šňůra spletená na cestě věčnosti, kterou ztělesňuje Cimi. Použijte je jako průvodce, záchranné lano při práci s životními přechody nebo transformací. Nikdy nezapomeňte na silné a hluboké spojení se svou pokrevní linií, rodovou karmou, vašimi předky, kteří vás vedou, chrání a pomáhají na každém kroku. Jsou tu vždy bez ohledu na to, jak sami se cítíte. Stejně jako proudí vlny přílivu a odlivu přes písek, stejně tak se pohybují proudy našich životů v rytmu obrovského oceánu kolektivního Vědomí.

CIMI, TO JE CYKLUS NAROZENÍ, SMRTI A ZNOVUZROZENÍ

ZAMĚŘENÍ NA DNEŠNÍ DEN

Všechno, s čím bojuji se živí mojí energií. Dnes končím boj a přijímám každou změnu. Odmítám nepříjemné vzpomínky, prolomím smrtelný strach a uvolním se od zátěže (doplňte čeho). S lehkostí se vydávám na další cestu. Dnes mě nezraní žádné potíže, buď je vyřeším, nebo si vyberu novou cestu. K čemu jsou hádky, spory, bezesné noci a vnitřní boj? Můj nepřítel klidně spí a já se trápím a trpím. Dnes udělám pořádek ve svých myšlenkách.

Pokud máte problémy rozloučit se s něčím starým, je jedno, s čím, dejte pokyn převozníku CIMI. SPOJKA je mocná podporující síla, která vás může uvolnit z negativních vztahů na fyzické, mentální, emocionální a duchovní úrovni. Mohou to být duchovně ideologické vzorce nebo každodenní špatné návyky, od kterých byste se měli, ale nemůžete odtrhnout.

V těle je CIMI spojována s korunní čakrou, jejíž prostřednictvím dosahujeme Osvícení a získáváme Vědomí moudrosti našich předků.

Narození, smrt a znovuzrození jsou základním kamenem středoamerických mýtů. Jako je pro nativní Akbal přirozené spojení s nižšími světy, je pro Cimi přirozená ženská jemnost a cit pro vyjádření slovem. Výzva: Nebuďte oběť a neobětujte se příliš mnoho. CIMI je energie, která nám dovoluje komunikovat s jinými světy.

***

Jsem Cimi s Tónem 8. Jsme vděční za čas, kdy jsme s vámi. Jako vždy je naším záměrem pomoci vám znovu najít to, co uvnitř sebe už máte. Nepotřebujete žádné učitele nebo guru; prostě se dívejte dovnitř sebe a vždy najdete, co hledáte. Jsme zde, abychom vám pomohli rozpomenout se a podpořili vás ve všem, co se rozhodnete se svým životem udělat. Nesoudíme nic a nikoho, ctíme vás za vše, co jste na Zemi dokázali. Ačkoliv vám to tak nemusí připadat, děláte nejen mnoho pro sebe, ale i pro ostatní v celém Vesmíru. Každý z vás vytváří nové paměti. Každý z vás má jedinečný pohled na život. Ačkoliv se mohou dva účastnit jedné události, ani jeden z vás nemá stejnou zkušenost.

Doslova jste každý jako žijící knihovna, skladujete každou myšlenku, každou emoci a každou událost, kterou jste zažili. Není to úžasné? Jste jako superpočítač s inteligencí mimo jakoukoliv virtuální realitu programového softwaru. O co lepší bude váš život, když si uvědomíte, že jste vědomí Tvůrci se schopnostmi tvořit stejně jako Stvořitel!

Dostali jste svobodnou vůli a tím možnost vybírat si všechny své zážitky. I když jste mnozí spadli daleko od vagónu soucitu, vaše zkušenosti vedou k obrovskému duchovnímu růstu. Dokážete si představit nebe, kde je jen dokonalost? Většina z vás by se nudila během několika pár minut! Kde je nějaká výzva? Kde je nějaký problém? Kde je příležitost vyjádřit tvořivost? Možná splaskne vaše bublina, když vám řekneme, že žádné takové místo jako nebe a peklo neexistuje. Pověste se na toto přesvědčení, ale my máme lepší nabídku.

Co když všechno, co si myslíte a děláte s vášní je bránou k tvoření? Odsoudili byste sami sebe na místo věčného utrpení? Udělal by takovou věc otec i svému nejzlobivějšímu dítěti? Dává to smysl? Tvrdíte, že váš Otec je milující a vševědoucí. Pokud je vševědoucí, pak by jistě věděl, že když tvořil sám sebe, bude občas chtít být nemravný. Říkáte, že vás Otec nastavil na neúspěch? Pokud takto popisujete svého Boha, možná by stálo za to utéct a být sirotek. Pak byste možná měli větší šanci najít štěstí!

Dobře …...odcházíme z tohoto parketu a budeme jemnější. Uvažujte takto. K dispozici máte Stvořitele. To by nemělo být tak těžké pochopit, když se podíváte kolem sebe a vidíte rovnováhu v přírodě. Co když Stvořitel navrhl Zemi takovým způsobem, který by umožňoval mnoha tvorům zde bydlet. Je to daleko od vašeho chápání? A teď, ….co když chtěl Stvořitel zažít Zemi a všechny její poklady, ale nebyl schopen to provést plně, ačkoliv on sám je dokonalou formou Ducha. Mohl by Stvořitel vyřešit tento problém v případě, pokud by měl schopnost rozdělit sám sebe na maličké části s tím, že některé části zůstávají ve formě Ducha, zatímco jiné fragmenty snížily své vibrace do hustější formy?

Co když byl účel s konceptem duality či polarity experimentovat, aby ti, kteří přichází na Zemi, mohli zažít plnou amnézii s cílem vyzkoušet, jaké by to bylo žít na místě, kde není jen mír, Láska a skandování Aleluja? Chtěli byste být jedním z dobrodruhů a zaregistrovat se na tento unikátní zážitek? Přiznáváme, že se zkušenost polarity trochu vymkla z rukou.

Když toto všechno vševědoucí Bůh věděl, když tvořil tuto planetu, nebylo moudré nastavit parametry, možná datum, kdy to všechno skončí? Nejsou moudří ti rodiče, kteří umožní dospívání dítěti mimo domov s menším dohledem dospělé osoby a se zákazem nočního vycházení?

Natahovali jsme vaši představivost až příliš nebo s námi budete pokračovat dál? Co když se čas Velkého Experimentu chýlí ke konci? Jak by to vypadalo? Možná zjistíte, že mnoho lidí má mnohem větší zájem poznat své duchovní kořeny hledáním toho, co považují za správné, spíš než jen slepě následovat náboženství svých rodičů. Rozhledně se kolem sebe a uvidíte po celém světě zvyšující se počet nových kostelů; mohla by to být známka konce Času? Co když se Experiment opravdu chýlí ke konci? Všimli jste si, že mnoho lidí mluví o tom, jak by si ve světě přáli změny? Všimli jste si, že stále větší počet lidí zjednodušuje svůj život, zatímco v minulosti byl velký důraz kladen na shromažďování materiálních statků?

Všimli jste si zvýšeného počtu aktivních lidí, kteří mají pocit „měl/a bych“? Všimli jste si, že se mnoho lidí pohybuje směrem k rodině nebo hledá komunitu podobě smýšlejících lidí? Všimli jste si, jak všechny systémy, které byly určeny k ovládání lidí, se rozpadají? Mohl by to být zmíněný konec polarity? Možná Hippies měli pravdu, když tvrdili, že všechno, co potřebujete je Láska. Bezpodmínečná Láska. Pravdivá Láska. Respektující Láska. Současné moderní slovo v mnoha kostelech i na duchovních setkáních je Jednota. Dnes se hodně hovoří o tom být Jedním s ostatními. Velký důraz je kladen na nalezení společné řeči, spíš ne té, která rozděluje.

Začněte se zaměřovat na to, co vám dává milující pocity, pocity vyrovnanosti, radosti, tvořivosti a vášně. Už nemusíte zažívat jaké to je být sám, mít největší dům v okolí, řídit druhé nebo cokoliv vás od druhých odděluje. Nejlepší možnost, jak začít cítit tuto Jednotu, je vidět ostatní jací skutečně jsou – děti jediného Stvořitele. Každý z vás má dar spolu-vytváření, ale neberte nás za slovo, udělejte si test. Vzpomeňte si na dobu, kdy jste obdrželi něco, po čem jste toužili a uvidíte, jestli najdete vzorec, který vás dovedl k úspěšné manifestaci.

Uvnitř vás existuje schopnost vytvořit Ráj na Zemi v jednom jediném okamžiku. Avšak existuje mnoho různorodých konkurenčních energií. Je to jako přetahování lana. Skupina, která nejvíce táhne, vyhraje. Jste v historickém bodu, kdy Jednota je strana, která vyhraje. Mnozí dochází k poznání, že život je více než jen materiální bohatství.

Během několika posledních desetiletí předaly masy lidí kontrolu vládám a náboženským osobnostem. Veškerý povyk při oddělení náboženství a státu vznikl jako výsledek toho, že náboženství má víc energie, než stát. Zákonodárci, kteří mají možnost vytvářet legislativu, vytvořili kontrolu pro ovládání vás – obyčejných lidí. Cílem bylo vás ovládat, a to se jim podařilo. Jak se rozšiřuje vaše Vědomí, máte možnost vzpomenout si, jak silní jste, můžete se probudit ze spánku a říci DOST! Potřebovali jste velký otřes, abyste se probudili. Výsledek je, že mnoho lidí je bezdomovců, jsou bez peněz na oblečení, jídlo, bydlení, na základní potřeby nutné pro přežití na této planetě. Jste na pokraji ztráty jakékoliv existence života na Zemi. Dokážete si představit cokoliv dalšího bez Lásky?

Může být možné, že lidé nyní zažívají opak Lásky? Je možné, že jste spustili celé spektrum možných zkušeností vedoucích ke kompletnímu zničení? Existuje způsob, jak z toho ven nebo jste odsouzeni k zániku? Stále doufáme, že se vás probudí hodně, že jste připraveni znovu získat zpět vlastnictví vašeho těla, duše, mysli a začít tančit v rovnováze. Pokud je to pravda, co to bude vyžadovat? Mohou to být výkřiky proti válce? Může to být přibývání zájemců o zastavení skupiny, která řídí každý aspekt vašeho života?

Chtěli byste vidět návrat k zahradám jako prostředku, jak nakrmit sami sebe zdravým jídlem? Chtěli byste vidět růst komunity, kde lidé společně pracují, aby měli jídlo, přístřeší a oblečení? Může dojít k posunu z místa „benefitů“ na místo, které vytváří vášeň a není stresující? Už víte, že se tyto věci mohou stát?

Sdělovací prostředky se na to nezaměřují, protože by vystavily úskalí magnáty, kteří „vlastní svět“ a média. I přesto se jejich svět hroutí před očima, protože zapomněli na jednu velmi důležitou složku v jejich plánu na ovládání světa – svobodnou vůli lidí, které chtějí ovládat. Každý z vás má hranice, které jste si nastavili - někteří vědomě, někteří nevědomě. Vaše kódy přesvědčení vám umožní zažít jen určitou hranici ……… tolik zneužívání, tolik kontroly, tolik neštěstí, tolik otroctví atd. atd. atd.

Každý z vás nyní přichází do bodu, pokud jste tak již neučili, kdy řeknete: „Už toho bylo dost, zasloužím si více naplňující život! “ Cesta do Nebe na Zemi může být hladká nebo hrbolatá. Záleží na tom, kolik těch u moci se vzdá a jak ladně jste schopni získat kontrolu nad svým životem – my říkáme ELEGANTNĚ, protože máme na mysli dosažení toho, co chcete, prostřednictvím Lásky, nikoliv reakce ze strachu. Ten už tu byl a způsobil, že věky bojujete na všech úrovních. Nyní je čas složit zbraně a tvořit život, který si přejete. Začněte si představovat své sny jako realitu. Dělejte každý krok s Láskou a ohledem k sobě i druhým, hledejte jen ty věci, které jsou pro vaše dobro a dobro všech zúčastněných. Cokoliv menšího vás udrží ve Vědomí polarity, v které jste nyní svázáni a umlčeni.

V tomto bodu končíme, i když je mnohem více, co bychom vám rádi řekli. Nicméně každý den nabízíme různé pohledy, jak tvořit Ráj na Zemi. Jakmile se naučíte pustit strachy a nahradit je Láskou, budete stát v bezpečí mimo chaos světa. Jakmile se vás spojí více a více, sevření těch, kteří nad vámi měli kontrolu, se uvolní. Drak ztrácí svou moc. Jak jsme uvedli ve Zprávě v den 83, měli byste se spřátelit se svými draky, protože opravdu všichni jste Jedno, všichni jste z jednoho Zdroje. Brzy tuto pravdu pochopíte a přijmete své nepřátele jako své přátele. Svět může být lepším místem! Vy jste ti, na které jste čekali. To nejsou jen obyčejná slova. Vezměte si je k srdci a nechte své Světlo zářit.

FREKVENČNÍ REZONANCE – aktuální sebe-určení
(galaktické energie> vlastní vibrace)

Rovnováha, minulost, změna…..
Síla dopadu CIMI se objeví jako mocná ENERGIE PŘEMĚNY. Klade zvláštní důraz na oddělení se od starých programů, autorit a zlozvyků. Přetrhává a láme vazby se vším, co je ZKOSTNATĚLÉ. Čím silnější je ZTUHLOST, tím bolestnější je proces. I když SPOJKA často přináší bolest a utrpení, je naším největším spojencem na duchovní cestě rozvoje. CIMI nám umožňuje udělat rozhodující krok vpřed. Pokud se naučíte vědomě pustit to, co bylo, CIMI vás bezbolestně vyprovodí ze starých nefungujících vztahů do nové bezpečné oblasti.
V jednom lidském životě umíráme tisíckrát, protože každý nový krok směrem k novému cíli, je další z vnitřních smrtí. Energie SPOJKY pracuje jako bílé krvinky, bojuje v organizmu s tím, co nám brání žít. Válčí se zápalnými ohnisky a odstraňuje potencionální hrozbu našeho duchovního života.
Pokud máte problémy rozloučit se s něčím STARÝM, je jedno, s čím, dejte pokyn převozníku CIMI. SPOJKA je mocná podporující síla, která vás může UVOLNIT z negativních vztahů na fyzické, mentální, emocionální a duchovní úrovni. Mohou to být duchovně ideologické vzorce, nebo každodenní špatné návyky, od kterých byste se měli – ale nemůžete odtrhnout.

8. TÓN HARMONIZACE - SÍLA SPOJENÍ
Vytvořte řeky snů a spojte je v jeden oceán Lásky Stvořitele. Otevřete všechny kanály a obdržíte posílení díky rezonanci s OSMIČKOU. Přijměte návrhy OSMIČKY, věnujte energii tomu, kde jste nepozorní, jelikož to se stane vaší jedinečnou příležitostí. Objevte přirozenou krásu v něčem jiném, úplně pro vás NOVÉM. Buďte svobodní, volní bez obav. Vy držíte v ruce kouzelnou hůlku. Vy spojujete fyzický svět s tím, co je neomezené. Vneste harmonii do každodenního života a do všech situací, ve kterých se nacházíte. Uvolněte se od egocentrizmu a vyveďte své ego ze slepoty.

VY URČUJETE ÚROVEŇ HARMONIE SOUZNĚNÍ SE STVOŘITELEM,
DOVOLTE ROZEZNÍT TÓNY VAŠEHO SPOLEČNÉHO SRDCE

Tón OSM vám umožňuje splnění záměrů. Na této pozici se koncentruje nejvyšší síla úspěchu. Dny s Tónem OSM se vyznačují velkou aktivitou. Takže nebuďte překvapeni, pokud, jejich sílu pocítíte kolem sebe. Pamatujte si, že ve vzorci ČASU jsou také vpleteny karmické procesy. Pokud se v běžící Vlně objevuje tento proces, Tón OSM se může ukázat jako nepříjemný. Práva spirituální jsou velmi konzistentní, vymáhají jen to, k čemu jsme se před narozením zavázali.

Tón OSMÝ – SPRAVEDLNOST – HARMONIE – ROVNOVÁHA – to je záměr Uaxac (8). Je to síla reorganizace. Jak nahoře, tak dole. Záměrem této Energie je přinést HARMONII & ROVNOVÁHU, zvážit všechno pro a proti, aby bylo dosaženo vyvážené spravedlnosti. Tón 8 umožňuje splnění záměrů. Na této pozici se koncentruje nejvyšší síla úspěchu. Dny s Tónem OSM se vyznačují velkou aktivitou. Takže nebuďte překvapeni, pokud, jejich sílu pocítíte kolem sebe.

Copyright © 2018 mayskykalendar.blogspot.com Mayská Poselství lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

pondělí 18. června 2018

TZOLKIN 18.6.2018 7 CHICCHAN kin 85 galaktický portál

Chicchan – Had. Vitalita, vášeň, moudrost těla, tělesné pocity, instinkt, kundalini energie, intimita, sexualita, pevné nervy, změna způsobu života, dobré sebevědomí, nervový systém.

Vy jste zodpovědní za váš vlastní osud. Vy sami držíte otěže své životní cesty. Bez ohledu na to, čím jste prošli nebo, kdo vás kam dovedl, nakonec jste to vy, kdo má navrch v každém aspektu života. Vy sami sedíte na vrcholu hory a máte možnost vidět obrovský horizont své duše z 360°, možnost vnímat celý rozsah zkušenosti lidství, rozhodovat, jaký život skutečně chcete. Je to otázka změny vnímání, způsobu myšlení, reakcí, zvyků, předpokladů. Obtížné? Ano, velmi. Ale mimořádně posilující.

DNES JE DOBRÝ DEN POŽÁDAT O DOBRÉ ZDRAVÍ, 
DUCHOVNÍ OCHRANU ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDNÍ, VAŠÍ OSOBNÍ OCHRANU, 
PEČOVAT O SVÉ TĚLO, O JEHO PRUŽNOST A TOK ENERGIE

ZAMĚŘENÍ NA DNEŠNÍ DEN

Dnes budou vyneseny na povrch všechny škodlivé usazeniny. Dnes najdou ústí všechny škodlivé myšlenky. Můj fyzický stav odráží stav mé duše. Všechno, co dělám, závisí na mé životní síle. Dnes se řídím instinktem, který mi řekne, jak nabrat sílu.

Rovnováha a Jednota přináší moudrost, nikoliv velikost, nebo aspekt něčeho takového jako je sláva a bohatství. S velkou moudrostí přichází zodpovědnost. Čím vyšší Vědomí, tím vyšší zodpovědnost, přiměřené hospodaření s energií a větší síla.

Symbol Hada zosobňuje hlubokou instinktivní moudrost, vytváří kanál mezi Nebem a Zemí. Je to energie pomoci těm, kteří tvoří prostor v srdci. HAD je síla pravdy a spravedlnosti. Nativní Chicchan mají dar vidět věci pod jejich povrchem, obdařeni intenzivní sexuální energií, což jim dává přirozené charisma a jsou silní fyzicky i psychicky.

***

Jste připraveni změnit svůj život? Jsem Chicchan s Tónem 7. Jsme zde, abychom vám společně nabídli další způsob, jak se zbavit starých kódů přesvědčení, které již nepotřebujete. Stejně jako had můžete sloupnout vrstvy kůže, z kterých jste vyrostli. Každá vrstva slouží jako ochranný kabát, ale je třeba odložit kabát, který je vám malý a udělat místo pro nový.

Zkuste si obléknut oděv, který je o několik velikostí menší. Budete se cítit nepříjemně, a nakonec přijdete o energii, protože průtok krve bude omezen. To samé se děje na energetické úrovni, jakmile omezíte tok energie tím, že se držíte starých přesvědčení a strachů. Jakmile pustíte omezující strachy a kódy, energie bude volně proudit, což vám umožní myslet jasně, být více kreativní a dělat zdravé volby.

Kódy přesvědčení jsou nastavovány v emocionálně nabitých okamžicích. Akce může být negativní nebo pozitivní. Většina kódů je vytvořena, aniž by si člověk byl vědom, že k tomu dochází. Například máte skvělý den, vše probíhá hladce a najednou „bum“, někdo zezadu narazí do vašeho auta. V ten moment je všechna radost zapomenuta. Můžete si okamžitě vzpomenout, že se to stalo několikrát v životě. Když bylo všechno skvělé, najednou přišlo něco, co vás strhlo do disharmonie. V tu chvíli, aniž byste si to uvědomovali, jste vytvořili kód přesvědčení: „Jakmile se věci daří, určitě se něco špatného přihodí!“

Začnete žít život, jako by to byla realita. Neustále se zaměřujete na špatné věci, které by se mohly stát. Pokaždé, když vyprávíte svůj příběh, jak se věci pokazily, posilujete své kódy přesvědčení s pomocí Universálního zákona přitažlivosti – o čem přemýšlíte, to také vytvoříte. Jak jde čas, přitahujete stále více negativních událostí, protože očekáváte, že se stanou. Lidé na této úrovni tvoření pracují nepřetržitě od narození. Mnohokrát přijdete na Zemi s neporušenými kódy přesvědčení, ale častokrát rozptýlení kódů je ten hlavní důvod, proč jste se rozhodli vrátit se na Zemi.

Může být velmi těžké prolomit kódy přesvědčení, protože na prvním místě za ně budete muset přijmout zodpovědnost. Budete také muset opustit myšlenky, že jste oběť a vzdát se převypravování svých oblíbených příběhů. Bude to vyžadovat úsilí změnit návyky, které jste přijali za své. Bude to vyžadovat odvahu změnit stará přesvědčení, protože tak riskujete ztrátu Milovaných a dělání často extrémních životních změn.

Takže stojí za to hledat kódy, na kterých jste postavili svůj život? Zeptejte se sami sebe, jestli jste spokojeni v každé oblasti života. Přináší vám vaše práce radost? Jste v každém okamžiku během dne spokojení? Jsou vaše vztahy uzdravené? Milujete všechno a všechny bezpodmínečně? Trávíte svůj volný čas činnostmi, které vás baví? Užíváte si pravidelně pobyt v přírodě? Cítíte se kreativní a inspirovaní? Jste zdraví a plní energie? Dokážete zachovat rovnováhu v každé životní situaci? Pokud odpovíte na některou otázku NE, pak uděláte nejlépe, když odstraníte všechny vrstvy oděvu, které vás škrtí.

Existuje nespočet zkušeností, které vás dovedly k vytvoření kódů, v kterých žijete, a také existuje nespočet způsobů, jak tyto kódy odstranit. Každý je jiný a každý z vás jde unikátní cestou. Co nabízíme každý den, je jiný nástroj nebo cvičení, které vám pomůže vytvářet volby nezbytné pro vyklizení nepořádku uvnitř vás.

Co nabízíme dnes, je odstranit vrstvu ochrany, kterou jste si nastavili v době bolestivého zážitku. Vzpomeňte si, kdy jste zažili nepříjemnou událost. Všimněte si, co se kolem vás dělo. Jak jste se cítili, kdo byl přítomen? Většinou jste měli pocit bezmoci. Přejeme si, abychom vám pomohli získat zpět vaši sílu. Věřte, že jste ji nikdy neztratili, jen jste prostě nevěděli, jak ji v té době použít. Svou sílu můžete získat zpět, když si uvědomíte, že stále sídlí uvnitř vás.

Mnoho problémů v dnešním světě je způsobeno kódy přesvědčení spojených s mocí. Kolikrát jste slyšeli lidi říkat: „Já jim ukážu! Nikdo mi nebude říkat, co mám dělat! Jsem šéf, takže mohu druhým říkat, co mají dělat! Nikdo mě neporazí!“

Svět je plný lidí, kteří jsou zranění, a často to vzniká v dětství. Tato zranění způsobují, že lidé nastaví systém přesvědčení na základě pocitu bezmoci. Jakmile znovu získáte odvahu a naučíte se poradit si ve světě, začnete o svou moc bojovat. Tato síla vzniká ze vzteku, bolesti, strachu, represe a mnoha dalších emocí, které nejsou zdravé.

O co zdravější by bylo vědět, že jste mocný Tvůrce a že můžete vyjádřit svou sílu milujícím a laskavým způsobem. Doufáme v to a není to jen otázka síly, ale také všech aspektů lidstva. Máte v sobě všechno, co je potřeba pro život naplněný Láskou a soucitem.

Jak je možné překonat omezující kódy přesvědčení? Jednou z možností je podívat se na oblast života, v které se cítíte nespokojení. Možná je to způsob, jak reagovat na ostatní nebo zvyk, který chcete změnit. Vyberte si jednu věc. Často je potřeba jen několik okamžiků, než zjistíte, co obvykle toto chování spouští.

Váš mozek nezná rozdíl mezi představou a realitou. Jedna velmi efektivní metoda vedoucí ke změně chování je přehrát roli v mysli. Když to budete dělat často, budete připraveni začít reagovat jako při cvičení. Mnoho profesionálních atletů ví, že je to pravda. Opakovaně si představují, jak hází perfektní míč nebo perfektně bruslí, až se to stane jejich druhou přirozeností. Jakmile si něco jasně představujete, vaše svaly jemně reagují, jako by byly do činnosti opravdu zapojeny. Možná jste někdy viděli lidi nebo zvířata, jak se během spánku hýbou. Mírně kopou, sténají nebo mluví, jejich ruce se mírně hýbou. Tělo reaguje na to, co si vizualizují během spánku na nevědomé úrovni.

Vizualizace na vědomé úrovni je velmi silná. Na chování, které si přejete změnit, se zaměřte svou jasnou myslí a rozhodněte se, jak byste jednali, (spíš, než reagovali) až příště podobná situace nastane. Když se snažíte prolomit zvyky, které jsou silně zakořeněné, nečekejte, že změna přijde během jednoho sezení vizualizace. Potřebujete udržet svou mysl v tomto praktikování, dokud zcela nezměníte zvyky. Vidíte, jak silná tato činnost je, pokud jde o základní příčinu nežádoucího chování? Tím, že se občas podíváte do minulosti, pravděpodobně objevíte určité chvíle, kdy jste se spoléhali na nějaké kódy přesvědčení a dostali se do nepříjemné situace. Je třeba sloupnout staré vrstvy, protože stále platí zákon přitažlivosti.

Při vytváření nového kódu přesvědčení bude vaše mysl dělat všechno, co je v jejích silách, aby tento zákon uplatnila. Na fyzické úrovni, když se synapse v mozku spojí, reagujete jedním konkrétním způsobem ve všech podobných situacích. To může být dobré pro takové věci jako zapamatovat si odtažení ruky, když se dotknete něčeho velmi horkého. Na druhou stranu to může být škodlivé, pokud nechcete dovolit druhým, aby se k vám citově přiblížili, protože se bojíte, že vám ublíží stejně, jako tomu bylo v minulosti.

Po vytvoření kódů založených na strachu jsou všechny ostatní události, které následují, rozděleny do kategorií podle tohoto zákona. Jinými slovy, pokud nastavíte kód, že jste bezmocní, začnete tuto víru uplatňovat v dalších oblastech života. Může to být pocit, že musíte vykonávat podřadné práce nebo nebudete schopni najít odvahu dělat věci na vlastní pěst. Váš základní systém přesvědčení zasahuje všechny oblasti.

Dobrou zprávou je, že jakmile odhalíte základy tohoto kódu přesvědčení, je snadné zahojit všechny rány. Popadají stejně jako domino, protože nebude existovat energie, která je držela pohromadě. Budete také muset vyměnit zvyky, které kódy držely při životě. Jakmile odstraníte staré kódy, budou tyto zvyky pokračovat, takže je musíte vědomě sledovat a měnit.

Řekněme si přiklad: máte ve zvyku se přejídat a chcete se toho zbavit. Vizualizovali jste si sami sebe, jak jíte méně, držíte diety, vybíráte si lepší potraviny, přesto se dál přejídáte. Udělejte si čas a snažte se najít nejstarší vzpomínku, kdy jste se přejedli. Uvědomujete si, že to začalo v mladistvém věku. Jak se vaše dívčí tělo tvarovalo a dospívalo a kluci se na vás dívali sexuálním způsobem, necítily jste se ve své kůži. Odmítaly jste nabídky chodit na schůzky a dělaly všechno možné, aby se o vás tímto způsobem nezajímali.

Pak jste přišly na to, že většinu kluků nepřitahují silné dívky a ty, které jsou oblečené nedbale. Měly jste AHA! moment a začaly s přejídáním a přibýváním na váze, takže vás kluci nechali na pokoji. Proč jste si vytvořily tento kód přesvědčení? Možná se počátky objevily mnohem dříve. Možná zjistíte, že jste byly sexuálně zneužívány v dětství. Hmotnost nebyl problém, protože se pachatel nezaměřovat na tělo, ale na to, že vás může ovládat. Uvědomujete si, že příčinou vašeho vzorce přejídání je pocit bezmoci. Nevědomky jste začaly s přejídáním a přibývaly na váze jako způsobu, jak podpořit přesvědčení spojené s bolestí zneužívání v dětství.

Nyní máte na čem pracovat. Pokud byly tyto vzpomínky potlačovány mnoho let, dovolte si pociťovat potlačené emoce. Je nezbytně nutné, aby se tyto emoce dostaly na povrch a byly propuštěny, protože vaše tělo ukládá všechny informace, které jsou základem nemocí v těle.

Můžete se potýkat s mnoha dalšími otázkami než jen s přejídáním. Může být moudré vyhledat odbornou pomoc nebo pomoc přítele, vyzrálého přítele, který vás může podpořit. Přesto je to váš poklad pro objevování. I když na první pohled může být velmi těžké vidět požehnání v některé z minulých událostí, pokud můžete požehnat každé zkušenosti a odpustit sobě i druhým, uděláte nejlépe, když sami sebe propustíte z roli oběti. Pamatujte na zákon, že podobné se přitahuje, takže je ve vašem nejlepším zájmu propustit sami sebe z pocitů oběti.

Pokud s námi pracujete po celý rok, postupně objevíte různé cesty, jak tyto bloky odstranit a uzdravit rány minulosti. Doporučujeme vám hledat tyto problémové oblasti. Vraťte se zpět, a jak můžete, vytrhávejte kořeny svých starých přesvědčení. Pozorujte, jak se cítíte v podobných situacích. Přehrávejte si roli v mysli, jak chcete reagovat v budoucnosti, až taková situace nastane. Propusťte negativní pocity spojené s těmito příběhy a nahraďte je pozitivními.

Mějte se sebou i s druhými trpělivost. Systém přesvědčení lze změnit v mžiku. Všechno je doslova myšlení nebo postoj. Pokud zjistíte, že jste se zabydleli v negativitě, zamyslete se znovu. Pokud o něčem nebo o někom přemýšlíte negativně, změňte postoj. Buďte více odpouštějící a méně kritičtí. Víme, že pro některé z vás je to těžké. Jsme tu, abychom vás podpořili, pokud jste připraveni shodit věci, které vás škrtí.

Uvědomujeme si, že pro ty z vás, kteří se potýkají s těžkými a bolestnými vzpomínkami, může být tento rozhovor slabým článkem podpory. Věříme, že s námi budete pokračovat celý rok a praktikovat podpůrné prostředky, které nabízíme. Dialog jako je tento, vám může jen stěží pomoci vyrovnat se s veškerou bolestí, kterou jste zažili.

Naše srdce vnímají bolest a zranění každého vás. To je důvod, proč nabízíme sami sebe jako prostředek podpory. V mnoha dřívějších Zprávách jsme mluvili, proč je na Zemi tolik bolesti. Přesto bolest, kterou prožíváte, je vaše a lze jí léčit, ale ne pokud nejste připraveni se jí pustit. To je naše naděje, že to uděláte.

Buďte odvážní a mějte odvahu čelit strachům, buďte připraveni vzdát se všech lží, které vám byly řečeny. My mluvíme jen pravdu a věřte, že jen pravda vám přinese svobodu. Dovolte nám ukázat vám cestu.

FREKVENČNÍ REZONANCE – aktuální sebe-určení
(galaktické energie> vlastní vibrace)

Instinkt, vitální síla…..
HAD náleží k nejrychleji konající síle Prasíly. Pokud je lidské Vědomí založeno na právech duchovních, energie HADA vám nabídne vynikající fyzickou i psychickou kondici. Ten, kdo se řídí pravidly stanovenými egem, se nemůže divit, pokud ho HAD konfrontuje se skutky egoistického chování. HAD přistupuje velmi přísně k chování lidského ega, jelikož v samovůli ega vzniká nejvíce karmického odpadu. Všechny nepříjemné pocity ve dnech HADA jsou znakem nedostatku Lásky k sobě a k druhým lidem. Kdo se nachází v harmonii se svým Středem, kdo respektuje své zdraví i tělo, tomu HAD zašle životní sílu na všech možných úrovních, zejména na úrovni fyzického a mentálního těla. Doplňkovou odměnou HADA za laskavý přístup k našemu vlastnímu životu a životu všech ostatních bytostí, bude skvělá nálada. Pamatujte, že naše laskavost a skvělá nálada je poskytována všem lidem, se kterými se setkáváme. Nepřímo tak budeme obdarováni také jejich energií v podobě úsměvu. Člověk pohrdající dary života, závislostmi, špatnou životosprávou, nedostatkem hygieny nebo negativním postojem k životu, by se měl co nejrychleji spojit s energií CHICCHAN, než se objeví nemoc.

7. TÓN SPOJENÍ – SÍLA SOUZNĚNÍ
Přivolejte k sobě mystickou moudrost a připomeňte si spojení se Zdrojem. Spojte sílu všech 7 čaker a vystoupejte do výšin Božského Světla. Jestli se ptáte na užitečnost mystické síly v tomto životě, věřte, že skrze Vědomí SEDMIČKY funguje všechno v praxi. VY integrujete světy duchovní i fyzické v Novém světě. Spojte své pocity s rozumem a přeměňte hmotu v mystické Vědomí. Zůstaňte ve stavu pozemského sebepřijetí. Otevřete se přitékajícím darům.

PŘIJMĚTE SAMI SEBE BEZPODMÍNEČNĚ

Osvoboďte se od nutnosti schválení zvenčí, odhalte svojí přirozenou mystickou sílu.

Sedmička se nachází přímo ve středu 13 ti denní Vlny, je to mystický sloupec – páteř Vesmíru. Na platformě tohoto Rezonančního Tónu se nachází připojení na nejvyšší úroveň Bytí. Čím zralejší Vědomí dosáhne této úrovně, tím hlubší bude jeho objev. Šestý smysl je nejpřesnější popis toho, čím nás SEDMÝ Tón může obdarovat. Z tohoto potenciálu vyrůstá subtilní vnímání a vysoká citlivost.

Tón SEDMÝ vytváří duchovní spojení s nejvyšší energií Zdroje. Dny kalendáře s Tónem SEDM jsou zalité nejčistší energií, která proniká až do naší tělesnosti. SEDMÝ Den je dnem tankování paliva. Nedochází tu k žádným aktivním operacím či zvláštním událostem. Kdykoliv se v mystickém zápisu léčení objeví spojení kombinace Tónu 2, 7, 12, doporučujeme být ve svém středu, abyste se nedostali do zápasů či extrémů.

Copyright © 2018 mayskykalendar.blogspot.com.