čtvrtek 10. ledna 2019

ČAS VELKÝCH ZMĚN

Vážení Milovaní, jak jsem psala na svém Patreonu, rok 2019 otevřel velmi rychle zcela nové kapitoly Vzestupu, je to zcela odlišný rok než předchozí. Provádíme spoustu kroků směrem ke změnám pomocí několika kroků vpřed a několika kroků zpět na cestě integrace Světla a oddanosti svému vlastnímu Vzestupu. Pro mě osobně to znamenalo mnoho obtížných kroků v lineárním čase. Je náročné v současné době ztělesňovat spirálu života a náročné existovat v lineárním formátu, takže musím upravit velmi vědomě svoji cestu.

Na rok 2019 se musíme dívat jako na zcela jinou energii a aktualizovat nová témata, která se tak rychle otevřela počátkem roku. Necelých 7 let připravuji každý den překlad každodenního Mayského průvodce na cestě sebe posílení, integraci stínů a polarity, který je opravdu velkým pokladem a pomocí při tak hlubokých změnách a myslím, že mnoho z vás to tak také vnímá. Je to docela čas velkého napětí, denně přijímám zprávy od mého Ducha, byť jsou často jen velmi krátké a poslední dny byl pro mě oříšek rozlousknout určité současné věci.


Můj Duch mi ukazuje, že pokud nyní neudělám určité věci, nebudu moci rozvinout své další etapy, ale tyto věci slouží ke kolektivnímu posunu, protože v podstatě něco jako osobní cesta neexistuje. Jsem z toho tak trochu ohromena a je těžké se posunout dál. V dalších kapitolách Vzestupu nás toho čeká opravdu hodně. Někteří z nás jsou jako dělníci, kteří pracují každý den. Také se setkáváme s velmi sobeckými a nezralými lidmi, kteří berou vše jako samozřejmost, bez respektu a kteří si myslí, že nic nedělám. Je to těžká cesta plná výzev, o kterých lidé nemají ani ponětí. Ale my tady nejsme, abychom řešili jejich problémy nebo jejich cestu Vzestupu. Rychlé řešení často neexistuje, je to cesta ukončování mnoha osobních programů. Lidé nedělají vnitřní práci, chodí jako slepí, to vidím také podle zájmu o jejich vlastní posun a podle jejich výsledků. Ve svém posunu nejsou stabilní, tady informace, pak od někoho jiného informace a přelétávají sem a tam. Dostávám spoustu falešných emailů, od někoho, kdo nepochopil význam ženské síly, která slouží podstatě života. Je to obtěžující, nicméně je to úroveň běžná mezi lidmi na této planetě. Lidé si myslí, že když dělají něco, u čeho je nikdo nevidí, že se tato energie jen tak ztratí v éteru, ale podvody vytváří karmu. Podobně jako určité Vánoční zvyky jsou pro mě velmi traumatizující včetně oslav Silvestra, velmi, velmi smutné. Jenom jíst a jíst a smát se. Někdy mám pocit, že už tu nechci být a tak se chodím objímat se stromy.

I přesto, že sdílím Mayské zprávy mnoho let každý den a aktualizace každý týden, je jen velmi málo lidí, kteří udělali opravdu obrovský posun, jsou moudří a milovaní, zatímco ostatní je čtou jako denní tisk nabízený zdarma každé ráno u kafe. Ale dokud neděláte integrační práci, neotevřou se žádné další dveře Vzestupu. Pokud přebíháte z jednoho webu na druhý, co kde kdo napsal, pak to způsobuje více zmatku než užitku, protože tam chybí kvalita obrátit se dovnitř sebe. Lidé čekají, že se něco změní venku a to je Vzestup. Ve svém osobní životě jdeme hluboko a hodně lidí se to potřebuje naučit včetně toho, co je to oddanost. Podívejte se na pár labutí, to je oddanost. Zvládnutí svobodné vůle je jedním z velkých umění. A také velmi novou věcí je reciprocita. Lidé mě podporují a pak najednou ne.

Je opravdu těžké v dnešní době mít znalosti a sdílet je zdarma. Vzestup vyžaduje věnovat spoustu času osobnímu posunu. Vzestup je především vnitřní změna, absorbovat více a více Světla a rozšiřovat se. Lidé mají spoustu očekávání, místo aby sami měnili svůj život. Hodně vnímám, že je potřeba pohybovat se v letošním roce do ženské síly, ženského principu života a to se také týká mužů. I přesto, že jsem poskytovala různé typy tvůrčích workshopů, aby se lidé naučili rozvíjet svoji tvořivost a kultivovali své vnitřní dítě, dnes je to pasé. Dnes už je to iluze. Dnes vstřebáváme a neseme nové Vědomí. Vyzařujeme jiné úrovně Vědomí. Jako Hvězdná, galaktická nebo Andělská bytost žijeme svůj klidný život nikoliv pro obdiv, ale měli bychom začít s těmito našimi úrovněmi uvnitř opravdu rezonovat.

Je dobré vědět, jak být informován, jak být Světlem. Vědomí je opravdu zakořeněné, jste ztělesněním této esence. Spousta z nás se nyní ocitá v bodu novosti, na cestě po spirále životem. Začátek roku vnímám pro sebe jako určitou smrt, ale po smrti přichází vždy znovuzrození a život jiným způsobem. Mám tendenci dělat věci na 100% a letošní rok je opravdu velmi jiný, také moje práce je určena pro oddané, nikoliv pro ty, kteří chtějí jen brát. Proto jsem vedena udělat změny. Pro ty, kteří mají zájem pracovat s Mayskými Zprávami dál, je budu připravovat dál každý den s tím, že si je budete moci číst na Patreonu. Registrace je velmi jednoduchá, prosím nepište mi, že to nezvládáte a podobné výmluvy, použijte překladač v případě, že neumíte anglicky. Vzestup je vaše zodpovědnost stejně jako já jsem zodpovědná za svoji cestu a dávám do toho opravdu hodně. Vzestup je slib, je to závazek. Doufám, že chápete, co zde píší, moje práce mi musí přinášet radost a ne se stát břemenem. Také já se chci rozvíjet více, stejně jako vy. Vám, kteří se rozhodnete opustit moji práci, přeji ze srdce a upřímně mnoho úspěchů na vaší cestě životem. Každý jsme zodpovědný za své životní volby. Konstantní práce slibuje úspěchy na úrovni Vzestupu. Přeji vám to nejkrásnější. Nechť Láska zaplní váš prostor v srdci. Miluji vás a přeji nádherný rok 2019.

DNEŠNÍ MAYSKÁ ZPRÁVA DEN CHUEN 5 JE PRO VÁS K DISPOZICI NA PATREONUV Božské Lásce

Lenka Sykorova
10/1/2019