VÍTEJTE V TOMTO POSVÁTNÉM PROSTORU, KTERÝ JE VYTVOŘEN ZA ÚČELEM NAVRÁTIT PRINCIPY STVOŘENÍ A UKOTVIT JE DO SVÉ VLASTNÍ FYZICKÉ NÁDOBY, A TAK OBNOVIT PŮVODNÍ BOŽSKÝ PLÁN DOKONALOSTI. CÍLEM TÉTO SKUPINY SVĚTLA JE SLOUŽIT ZÁKONŮM OSVÍCENÉ PRAVDY A UKOTVIT TUTO OSVÍCENOU PRAVDU JAKO SJEDNOCENOU PLNĚ INTEGROVANOU POLARITU.

pátek 11. ledna 2019

PLATFORMA PRO VZESTUP & MAYSKÉ ZPRÁVY na PATREONU

Platforma pro Vzestup, kterou vytvářím nyní nově pro všechny, kteří jdou k jádru, k celistvosti a k dokonalosti je na profilu PATREON více Osvícený způsob, který se zaměřuje na integrační proces polarity a zaměření na Bytí Bůh/Člověk. V sebelásce můžeme sjednotit vnitřní mužské a ženské aspekty a dojít do bodu syntézy, který představuje Vzestupný trojúhelník Žena, Muž, z jejichž spojení se zrodí Svaté Dítě. To je skutečný a pravdivý proces integrace Duše do hloubky ve spojení s Duchem Svatým a Božskou Láskou. Tento prostor je navržen tak, aby poskytoval vyšší vibrační naladění do hloubky na úrovni buněk a DNA. Aktivace vašeho osobního Vzestupu je uvnitř vás. Je to hluboká cesta sebe uvědomování. Doufám, že se ke mně připojíte na cestě rozšiřování svého Já. 

Při dokončování návratu k sobě jako k Božskému člověku máme k dispozici každý den energie Posvátného Mayského kalendáře Tzolkin, které nám mohou mocně pomoci posílit a zaktivovat naše skutečné pravdivé Mistrovské Já a vést nás na cestě k sobě, K DUŠI, DUCHU A TĚLU. 

Ti, kteří podporují svoji vlastní práci a také moji práci, obdrží pokyny ve formě duchovních zpráv. Vítejte ve svém týmu podpory!V Božské Lásce Lenka Sykorova
11/1/2019