VÍTEJTE V TOMTO POSVÁTNÉM PROSTORU, KTERÝ JE VYTVOŘEN ZA ÚČELEM NAVRÁTIT PRINCIPY STVOŘENÍ A UKOTVIT JE DO SVÉ VLASTNÍ FYZICKÉ NÁDOBY, A TAK OBNOVIT PŮVODNÍ BOŽSKÝ PLÁN DOKONALOSTI. CÍLEM TÉTO SKUPINY SVĚTLA JE SLOUŽIT ZÁKONŮM OSVÍCENÉ PRAVDY A UKOTVIT TUTO OSVÍCENOU PRAVDU JAKO SJEDNOCENOU PLNĚ INTEGROVANOU POLARITU.

pondělí 7. ledna 2019

TZOLKIN 7.1.2019 2 LAMAT kin 28

Lamat – Hvězda. Síla harmonie, souvislost se Zdrojem, čistá ( jasná) perspektiva, realizace vzorce universální Lásky s pomocí intuice, požehnání, umění, elegance, cit pro krásu, dobré sebevědomí, dokonalost, síla vyzařování, pokora.

Ka (2) násobí hojnost a pozitivní růst, který dnes Lamat přináší. To dává silnou podporu všemu, co se dnes budete snažit dělat, ať už je to jednoduché nakupování, rychlé a efektivní pochůzky nebo tak náročné jako přijít na to nejlepší nastavení vašeho investičního portfolia. Ale nepřehánějte to nebo se stanete příliš ambiciózní, mějte na paměti, že stejně snadno jak můžete násobit dnešní Světelnou energetiku, můžete stejně lehce spadnout do nerozhodnosti, pokud máte příliš mnoho cílů nebo zodpovědnosti.

DNES JE DOBRÝ DEN PROSIT A DĚKOVAT ZA HOJNOST VŠEHO

ZAMĚŘENÍ NA DNEŠNÍ DEN


Dnes dostanu od života lekce na téma disharmonie. Nebudu více hodnotit jevy, situace ani lidské chování. Pokud vyvážím póly rozporů, najdu cestu k usmíření, shodě a vnitřní harmonii.

Energie LAMAT je spojována obecně s hojností a ti, kteří si zvolili vstoupit do řeky posvátného času na Zemi a narodili se v této energii, mívají zpravidla šťastný osud. Ví, jak intuitivně vytvářet hojnost. Stejně dobře dokážou pěstovat rostliny. Musí nasměrovat svoji energii ke konstruktivní činnosti.

Dny LAMAT jsou vhodné pro poděkování celé rostlinné říši. I když nejste zahradník, ani zemědělec, požádejte, aby váš život vzkvétal, aby byl plný plodů a hojnosti, výborný den zasadit myšlenku, nový projekt, nový vztah, nový obchod, vše se bude vyvíjet slibně. Ale každý nový projekt vyžaduje péči, pozornost, osobní pracovní disciplínu a řád, který je přirozeně nejen v přírodě, ale v celém Universu. Byli jsme záměrně odpojeni od znalosti o tom, že jsme Stvořitelé. Výzva pro dnešní den: vyhněte se výstřelkům a extrémům. Udržujte sebekontrolu a dokončete všechno, co začnete.

LAMAT představuje nekonečný cyklus ve světě rostlin. Glyf LAMAT Mayové spojují s Venuší, která se objevuje jako Večernice, večer zmizí a ráno jí můžeme spatřit na obloze jako Jitřenku. Venuše je jako Bohyně Gaia, které umírá v zimním období a znovu se rodí na jaře.

***

Vítejte, jsem Lamat, Strážce Hvězdné Brány. Dnes jsme zde, abychom se podívali, jak můžete rozšířit své Vědomí. Pojďme se podívat na Tón 2 z hlediska polarity. I když ve vaší Sféře najdete opak ke všemu – vysoký/krátký, starý/mladý, černý/bílý, mír/nepokoj…. tuto polaritu v mnoha jiných Sférách nebo dimenzích nenajdete, protože tam nemá své místo.

Na Zemi byla polarita vytvořena jako experiment. Mnozí z vás jste na úrovni duše před inkarnací požádali o možnost zažít nelásku a temnotu. Společnými silami byla stvořena a navržena Země. Dnes o tom nebudeme hovořit, ale pokud se chcete dozvědět více o stvoření Země, požádejte mě a můžete projít Bránou pro získání většího pochopení dynamiky této nádherné příležitosti, kterou nazýváme život.

Jedinečným aspektem tohoto dne Lamat 2 v kalendáři Tzolkin je, že si každý vybere jednu nebo více polarit, možná pro změnu chování, nebo zažít něco na krátkou chvíli, místo plného procházení celou zkušeností. Možná, že často pomlouváte. Můžete vejít do Hvězdné Brány a zažít zkušenost nepomlouvání nebo získat vhled do chování, které byste chtěli přemoci. Možná jste nikdy nebyli opilí a chtěli byste zažít pocit opilosti a kocoviny bez požití alkoholu.

Kdykoliv se rozhodnete mít zkušenost s Hvězdnou Bránou, požádejte vaše Průvodce, aby s vámi po celou dobu zůstávali, takže neztratíte zaměření ani sebe. Kdykoliv můžete každou zkušenost zastavit a vrátit se zpět. Jaký dar, když si vyberete opilost a jste schopni ji ihned zastavit!

Na jakou polaritu byste se chtěli zaměřit dnes? Věřte, že váš systém přesvědčení omezuje (neomezuje) schopnost projít Bránou. Některé zkušenosti prochází Hvězdnou Bránou jako fyzická událost. Znamená to vlastně projít skrz a vědět, že jste v jiném čase a na jiném místě.

Některé vás přepraví do mimozemské Sféry do vesmírných lodí nebo na jiné planety. V některých nezažijete nic. Mnozí zažijí pocit klid a míru. Někteří získají odpověď na otázku, řešení problému nebo hlubší porozumění otázce, která je pro ně důležitá. Tyto Hvězdné Brány najdete v přírodě, obecně v oblastech spirituální činnosti, kde se pořádají slavnostní obřady, nové i starověké.

Utište vnitřní i vnější mysl. Máte-li potíže zklidnit svou mysl od neustálého klábosení a rozptylování, sdělte svému levému mozku, aby po celou dobu odpočíval. Tím zastavíte analýzu. Řekněte svému tělu, že je v bezpečí a nastavte tělo na teplotu, která je pohodlná, takže vás to nebude rozptylovat. Dejte vědět svým uším, aby se na dobu celého zážitku zavřely. Uložte své tělo do pozice, která je pro něj pohodlná a v perfektní rovnováze.

Zavřete oči a představte si před sebou vchod. Jakmile se postavíte před tento portál, uveďte svůj záměr pro vstup do Hvězdné Brány. Poté, co jste jej vyslovili, požádejte Strážce Brány o povolení ke vstupu. Před vstupem požádejte své Průvodce, aby byli neustále s vámi, chránili vás a umožnili vám mít příjemný a kouzelný zážitek.

V tomto okamžiku učiňte prohlášení, že se plně navrátíte do tohoto času a prostoru během příštích ______ minut pozemského času. Nyní jste připraveni. Odpočívejte a vydejte se ke vchodu. Nechte svou mysl bloudit, všimněte si, kde jste. Je více než pravděpodobné, že zažijete všechno, co jste si přáli, i když to nebude přesně takové jako jste si mysleli. Můžete požádat o přechod na různá místa pro další zkušenosti nebo získat informaci či vědomosti, které hledáte.

Hlavní věc, kterou si zapamatujte je, že před plným zážitkem, který si přejete, musíte bojovat se všemi strachy a obavami, které se mohou vkrádat. Vězte, že jste v bezpečí, požádejte své Průvodce, ať jsou stále s vámi a pak můžete zažívat své zážitky. Může být obtížné se vrátit, když vám vypršel čas. Můžete se ocitnout na místě plném bezpodmínečné Lásky a skvělé pohody. Věřte, že vrátit se můžete kdykoliv. Vracejte se na své původní místo pomalu a jemně, protože jste vynaložili mnoho energie a možná prošli nějakou fyzickou změnou. Nezapomeňte vypít během 24 hodin několik sklenic vody!

Často je obtížné pustit se do zážitku přes Hvězdnou Bránu. Mějte trpělivost, pokračujte v praxi a časem budete rozumět. Mnoho z filmů jako je Alenka v Říši Divů, Star Trek, Čaroděj ze země Oz, Harry Potter, Pán Prstenů jsou zkušenosti spisovatelů a filmařů při jejich chvílích ticha. Buďte ujištěni, že časem budete mít tyto zážitky „mimo tělo“, stejně tak.

FREKVENČNÍ REZONANCE – aktuální sebe-určení
(galaktické energie> vlastní vibrace)

Krása, dokonalost, disciplína….
Spektrum HVĚZDY zkoumá všechno pod vlivem krásy a harmonie. V tomto pólu se shromažďují síly na kontrolu jakosti. LAMAT je jakási instance dokončující závěrečná shrnutí výsledků vašeho jednání. Všechno, co není dostatečně krásné, co se nenachází v harmonii s duchovními vzorci, bude zasláno zpět k opravě. Síla HVĚZDY je absolutně neúplatná a poměrně zatěžující pro ty, kteří ještě nezahájili, ignorovali, nebo ukončili proces harmonizace života kolem sebe. Pro ty, kteří již mají tento proces ve velké míře za sebou, bude den LAMAT velmi poučný, zvýší se pocit sebevědomí, spokojenosti se životem, stejně tak pocit zdokonalovat životní prostředí. V tomto symbolu se shromažďují síly zodpovědné za řád a pořádek. Dny LAMAT také pomáhají odstranit nedostatky v sociální oblasti a člověk začne cítit velkou úlevu, radost a spokojenost se životem. Lidem, kteří mají problém přinést do svého života řád a harmonii, se doporučuje, aby věnovali zvláštní pozornost energii HVĚZDY a dovolili jí vyrovnat způsobený nesoulad. Takže ti, kteří doposud nevěděli, že aspekty estetiky, řád, disciplína a vnitřní pořádek, jsou základním předpokladem pro vytvoření stabilní základny života, by se měli spojit s energií LAMAT.

2. TÓN VÝZVY – SÍLA POLARITY
Polarita je tkalcovský stav, na kterém jsou tkány pozemské vzorce duchovních témat. V zrcadle polarity najdeme mnoho tváří iluze. Podívejte se do zrcadla, kdo se na vás dívá z druhé strany? Polarita odhaluje vaše duchovní dilema, konflikty a vnitřní spory. Sledujte své sklony a neochotu. Podívejte se na téma realisticky, kde zůstala zauzlována vaše duchovní nit. Přijměte znalosti, kterými se zabývá léčba DVOJKOU. Konfliktní situace ve skutečnosti pracují jako vaši spojenci. Podívejte se také na polaritu mužské a ženské části v sobě i ve vašem partnerském vztahu. Prozkoumejte oba aspekty. Akceptujete své pohlaví? Nacházíte ve svém vztahu naplnění a naplňujete vy svého partnera? Obejměte panorama darů ve vašem vztahu. Zkoumejte v něm oba póly, přirozené návyky, zvyky a objevte moudrost, která z nich vychází.

Všechny výzvy jsou určeny k tomu, aby se lidé naučili poskytovat si vzájemnou úctu.

Dny s energií POLARITNÍHO Tónu představují také téma Vlny mezi pozemskými póly. Znamení stojící vedle Tónu DVA nastavuje scénu akcí ve vašem životě. V těchto dnech běží proces rozpoznávání vlastních úvah (vzhledem k polaritě), což způsobuje, že můžete vnímat silné nervové napětí, obzvlášť jste-li osobně spojeni s polaritní energií, např. přes kin narození.

DRUHÝ Tón – POLARITA. Najděte cestu k usmíření, shodě a vnitřní harmonii. Nehodnoťte ani události, situace, ani lidské chování. Vaší přirozenou touhou je CELISTVOST. Zvažte všechna pro a proti a postupujte ke změnám pomocí vyvážených rozhodnutí. Spojte vše, co bylo rozpojeno v jeden nádherný CELEK.

Copyright © 2019 mayskykalendar.blogspot.com